לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  בוטוקס לפנים

  בוטוקס לפנים הפך לטיפול מספר אחד מבין כל הטיפולים הקיימים ברפואה אסתטית, כולל הטיפולים הכירוגיים, מאז שנת 2005 וזאת בזכות התוצאות המרשימות שלו והעובדה שמדובר בטיפול מהיר ובטוח, ללא כל התערבות כירורגית.

  ההיסטוריה של הבוטוקס

  הרעלן (טוקסין) הטבעי בוטוליניום החל לשרת את הרפואה בשנות ה- 70 כטיפול בעין עצלה. בסוף שנות ה 90, התגלה האפקט האסתטי של הבוטוקס. נכון להיום, הוא נחשב לאחד החומרים המוצלחים והבטוחים ביותר בעולם האסתטיקה בכלל ובתחום האסתטיקה של הפנים בפרט.

  נתונים שהתקבלו לאחרונה מאיגוד הפלסטיקאים האמריקאי מראים שבשנת 2014 בוצעו בארצות הברית כ6,680,000 טיפולי בוטוקס, עלייה של 750% ביחס לטפולי בוטוקס שבוצעו בארה"ב בשנת 2000.

  טיפולי בוטוקס לפנים

  השימוש העיקרי בבוטוקס הינו העלמת קמטים בפנים. בנוסף, נעשה שימוש בבוטוקס גם על מנת לעצב חלקים שונים בפנים, כמו הרמת הגבות או עיצוב קו הלסת וגם על מנת לתקן אסימטריות ולהעלים פגמים שונים בעור הפנים. חשוב לדעת שלמרות שמדובר בטיפול קצר שמניב תוצאות נפלאות, עדיין מדובר בחומר הדורש נסיון רב של הרופא ולכן חשוב לבחור ברופא בעל ניסיון ומוניטין בתחום על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר, תוך שימת דגש על בטיחות ומראה טבעי.

  קצת על טיפולי בוטוקס לפנים

  תפקידו האסתטי של הבוטוקס הוא להרפות ובמידת הצורך אף לשתק  שרירים מסוימים האחראים ליצירת הקמטים. מסיבה זו הרפואה האסתטית מגדירה אותו כתרופת פלא. טיפולי בוטוקס לפנים נעשים באמצעות הזרקה נקודתית של צינונים מזעריים של החומר לאזור בו מעוניינים להעלים את הקמטים או במקרים מסוימים "לפסל".

  אין צורך בהרדמה מקומית ובוודאי לא באשפוז למטרת טיפול זה והוא נחשב לבטוח כל עוד מתבצע על ידי רופא מנוסה. החומר נקלט בשרירי הפנים  באזור הטיפול במשך כיומיים והתוצאה מופיעה בהדרגה. תופעת הלוואי היחידה שמופיעה במהלך הטיפול היא אדמומיות באזור ההזרקה שנעלמת בתוך 15 דקות מגמר הטיפול. יש לוודא (תמיד!)  שהרופא שבחרתם לביצוע טיפולי בוטוקס לפנים, משתמש בחומרים שאושרו להתוויות האסתטיות השונות על ידי משרד הבריאות של מדינת ישראל. זאת מאחר ולאחרונה יצאה אזהרה מגורמים שונים בנוגע לחומרים מזויפים אשר עלולים לגרום לנזקים בלתי הפיכים.

  אלו הם החומרים המאושרים היום בישראל: "בוטוקס" ו "דיספורט"

  מידע נוסף על בוטוקס

  נשאר בדיוק לתקופה המתאימה

  אנשים רבים מהססים בכל הנוגע להחדרת חומרים קבועים לגופם ובצדק רב. הפופולאריות של טיפולי בוטוקס לפנים נובעת מהעובדה שהשפעתו של החומר פגה תוך פרק זמן קצר של כשלושה עד ארבעה חודשים ובכך החיסרון של הבוטוקס הוא למעשה היתרון שלו. ע"מ לשמר את התוצאה,יש לבצע טיפול חוזר אחת למספר חודשים עד פעמיים בשנה. במידה והוחלט שלא לחזור על הטיפול, לא נוצר שום שינוי בפנים והמצב חוזר לקדמותו טרום הטיפול.

  טיפולי בוטוקס לפנים הם הטיפולים הפופולריים ביותר ולא בכדי, הם מבוצעים תוך מספר דקות, ללא כאבים והתוצאות שמחזירות את מראה הפנים שנים אחורה, טבעיות ובטוחות.

  בהצלחה!