לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  שאלות ותשובות

  עשיתי לפני כחודש מילוי שקעים מתחת לעיניים ונהיה לי בצקות, חזרתי לרופא והוא המיס ואז נהיה ממש שקע . אז שוב הוא מילה ועכשיו יש לי שוב שקית מתחת לעין השאלה אם ללכת להמיס שוב או פשוט לחכות שהחומצה תספג לבד

  אני לא בעד המסות חוזרות, אלא אם כן המצב בלתי נסבל ואז מומלץ להמיס. את יכולה לחכות בסבלנות לספיגה ושיפור עם הזמן. בכל מקרה במידה ותבוצע המסה נוספת, ממליץ להחליף את סוג החומר וכן לבצע הזרקה עמוקה ככל שניתן באמצעות קאנולה. במידה ותחליטי לא לבצע המסה, ממליץ להוריד מלח מהתפריט בזמן הקרוב.

  ,גיל

  מאיזה גיל אפשר לעשות את הניתוח הזה? האם אפשר לעשות אותו מגיל 16?

  מדובר בטיפול שאינו ניתוחי. החל מגיל 18.

  .

  אני רוצה לעשות תיקון אף רק עם הזרקת שומן עצמי
  גם כי הבנתי שהגוף לא ידחה את החומר בשום מצב כי הוא מכיר אותו
  וגם כי הבנתי שזה מביא תוצאות לתקופה ארוכה מאוד
  השאלה שלי היא מה המחירים פחות או יותר
  ואם אפשר לחזור לשגרה ישר אחרי זה ?

  הגוף לא דוחה שומן עצמי ובאותה מידה לא דוחה חומרי מילוי נספגים. חלק קטן מאוד מהשומן מחזיק יותר מחומרי מילוי. הטיפול בשומן עצמי פולשני יותר מכיוון שנלקח מאזור אחר בגוף ולכן הבחירה ברוב המקרים היא בהזרקת חומרי מילוי. זו הסיבה שהמרפאה עובדת עם חומרי מילוי ולא עם שומן עצמי.

  .

  שלום דוקטור
  אני בת 20 ומעולם לא עברתי שום ניתוח
  ואני מאד מעוניינת לעשות את התיקון אף
  אבל יש לי פחד מדבר אחד
  רציתי לדעת האם החומר יכול לזוז מהמקום כי שמעתי על הרבה מקרים שעשו מילוי ( לא בהכרח של אף ) והחומר זז
  רציתי לדעת אם קרו דברים כאלה גם אם מדובר בחומרים כביכול בטוחים ונספגים
  ועוד שאלה תוך כמה זמן בערך צריך לבוא ולחדש את המילוי
  תודה

  החומרים הבטוחים לא יודעים לזוז אלא אם כן ממקמים אותם לא נכון ובאופן לא מקצועי. זה מאוד תלוי בכמות החומר שהוזרק ובגורמים נוספים. תקבלי את כל ההסבר המפורט במהלך הייעוץ.

  האם אפשר לבצע עיבוי מבלי שהסביבה תשים לב?
  האם יש עיבוי לטווח הארוך? יותר משנתיים לדוג׳? או עיבוי לצמיתות?

  בהחלט כן. עיבוי קבוע מסוכן ומאוד לא מומלץ.

  cost of botox

  would you please tell me the cost of botox injection

  depends on areas to be injected

  jaw reduction with botox

  שלום רב! ברצוני לדעת אם אתה מבצע באמצעות בוטוקס עיגול של קו הלסת בכדי להקנות לו מראה פחות מרובע ויותר מעודן, אני יודעת שקיים הליך כזה שנראה jaw reduction שמתבצע בעזרת בוטוקס אך לא מצאתי מידע לגביו בישראל.
  תודה מראש

  שלום לך, אני בהחלט מבצע jaw reduction באמצעות בוטוקס. במידה ואת אכן יודעת במה מדובר ומתאימה לטיפול אשמח לקבל אותך במרפאתי.

  miri

  אני מזיעה המון במפשעות בחזה ובמצח זה קורה גם בחורף אחרי מקלחת ובקיץ אותו דבר.מה אפשר לעשות?

  יש טיפול יעיל מאוד לבעיה שלך, מזמין אותך ליצור קשר עם המרפאה לקביעת תור לייעוץ.

  Rotated nose

  היי ד''ר צבר,
  הייתי אצלך ביעוץ ואני חושב ללכת לטיפול אליך אם כי שכחתי לשאול מס' דברים:
  1. האם בעת הארכת הגשר עם רדיאס והורדת הטיפ זה לא יגרום לעור לרדת ולעבות את הטיפ האף?
  2. ביצעתי גם זריקת סטילאג' בנובמבר האחרון (שכחתי להגיד) האם אני מוכן לרדיאס ביולי?
  3. האם יש לך תמונות של לפני ואחרי של פרוצדורה זו או משהו דומה אצלך במשרד?
  תודה רבה

  אין שום מניעה לבצע את הטיפול במקביל או אחרי סטילאז', הוסברו לך האופציות הטיפוליות בהתאם לתוצאה המבוקשת במהלך הייעוץ, הטיפול לא גורם לעור לרדת. במידה ותגיע לטיפול יתכן וימצאו תמונות במאגר המרפאה המתאימות למה שאתה מחפש.

  short rotated nose

  שלום ד''ר צבר,
  אני בן 28 , לפני 3 שנים עברתי ניתוח אף רחב והתוצאה היא בין היתר אף קצר עם נחיריים גלויות מקדימה (אף חזירי כאשר יש נפיחות) . זה מופיע בעיקר בבוקר לאחר שינה ועם המשך היום הנפיחות יורדת ובשעות הערב כבר נראה הרבה יותר טוב.
  ברצוני לדעת האם ללא ניתוח אפשר:
  1. להאריך את האף במקצת
  2. לכוון את הניחריים כלפי מטה ללא ניתוח
  תודה רבה

  1. כן

  Sliding Genioplasty

  אני גבר בן 24 עם "סנטר חלש" המעוניין בניתוח הזזת הסנטר שנקרא Sliding Genioplasty, עם הזזה קדימה של הסנטר בלפחות 16 מ"מ, ואולי גם הזזה אנכית מטה במ"מ ספורים.
  אני מעוניין לעשות את הניתוח הספציפי הזה בלבד.
  מהו טווח המחירים עבור הניתוח הזה?

  כל הטיפולים שאני מבצע בטוחים ולא ניתוחיים כך שתצטרך להתייעץ בנושא עם רופאים המבצעים סוג זה של ניתוח. בהצלחה.

  אוזניים

  האם החומר מתאים גם לטיפול בבעייה אסטתית באוזניים (לא קשור להצמדת אוזניים)

  אכן החומרים השונים מתאימים לתיקון פגמים אסתטיים כאלה ואחרים באוזניים.

  אומרים לי שהאף שלי נראה מנותח ונשי

  שלום לך .. עברתי בגיל 16 וחצי לצערי ניתוח אף שהצטערתי שעשיתי אותו היום אני ממש חסר ביטחון אני בן 37 ואני לא אוהב את התוצאה אם אפשר למלות חריצים בצידי האף ולמלות שקעים אני אשמח להיפגש איתך…אני מפחד מניתוח ומחומרים שהם גורמים תופעות לוואי

  אתה יותר ממוזמן להגיע אלי, הסר כל חשש מליבך, תקבל את כל המידע הדרוש ותבין בדיוק במה מדובר.

  אופן פעולת המכשיר

  איך יודע המכשיר להקפיא רק את תאי השומן . ולא לפגוע באיברים פנימיים .

  טכנולוגיה זו מתבססת על מחקרים שהראו שרקמת שומן רגישה לקור מסוים בעוד רקמות שכנות אינן מושפעות מאותם תנאי קור. לכן מדובר בטיפול בטוח שאינו פוגי ברקמות השכנות.

  אזור טיפול

  אני בת 37 ויש לי קמטים בצידי העיניים , עד היום טיפלתי בכך באמצעות בוטוקס, האם טיפול חוטים יכול להחליף את הבוטוקס? ברור לי שאצטרך להגיע לייעוץ על מנת שתראה את פניי אבל רק בכדי לקבל אינדיקציה כלשהי, מה העלות לכל חוט וכמה חוטים יש צורך להשתיל באזור צידי העיניים?

  אין תחליף לבוטוקס. זה ו החומר היחיד שיודע להרפות שרירים. הטיפול בחוטים הוא טיפול שעובד על המרקם של העור באזור שבצידי העיניים. שני הטיפולים, הבוטוקס והחוטים, משלימים אחד את השני. כדי לקבל עלויות ילייך לפנות טלפונית למרפאה. מספר החוטים תלוי בתוצאות הבדיקה.

  אזור שומן באזור הסנטר

  שלום רב,אני בת 20 והשאלה שלי היא כזאת.. מה ניתן לעשות לגבי גוש שומן באזור הסנטר? הפנים שלי לא מלאות ולכן זה גם לא סנטר כפול. יש מין גוש שומן שדיי מפריע לי ונותן לפנים שלי מראה לא פרופורציונלי. האם ניתן להמיס את אזור השומן הזה? זה מתבצע ע"י ניתוח או הזרקה של חומר ?

  ראשית יש לוודא שאכן מדובר בריקמת שומן או ליפומה. אוכל לומר זאת באמצעות בדיקת האזור. במקרים מסוימים יש לבצע אולטרהסאונד כדי לקבוע חד משמעית. בכל אופן במידה ואכן מדובר בריקמה שומנית, ניתן להמיס אותה באמצעות הזרקה מקומית, ללא כאבים. אגב סנטר כפול מופיע לא רק אצל בעלי פנים מלאות, התופעה קיימת גם אצל אנשים רזים ובד"כ מלווה בסנטר נסוג.

  אחר הטיפול

  שלום,האם אחרי שנה לאחר הטיפול שהחומר נספג וכאשר המצב חוזר לקדמותו ,העור נהיה רפוי?זה משנה אילו איזורים בנוגע לזמן שלאחר שהחומר נספג? תודה רבה

  העור לא הופך רפוי אלא ההיפך הוא הנכון, אזורי הטיפול מחוזקים בקולגן שנוצר בעקבות הטיפול. שאלתך השנייה לא ברורה לי.

  אחרי הטיפול

  שלום, מתי ממש רואים תוצאות ? האם יש מגבלות או הנחיות מיוחדות לאחר הטיפול ? תודה

  אחרי הטיפול לה

  היי רציתי לדעת אחרי שעוברים את טיפול מתיחת העור בעזרת החוטים הבנתי שהם נשארים לפחות שנה בתוך העור ואז הם נמסים לבד אחרי שעוברים את הטיפול כמה זמן צריך לחכות עד שאפשר לעסות את הפנים ? ללכת לרופא שיניים ?

  רופא שיניים ועיסוי הפנים: 3 שבועות.

  אחרי הרמת אף

  היי עשיתי אתמול הרמת אף ועדיין כואב לי וקשה לי לחייך. זה נורמלי? כמה זמן זה אמור להמשך? בתודה

  כפי שנמסר לך לא אחת,אכן נורמאלי ונעלם בימים שלאחר הטיפול.

  אחרי לידה

  שלום ד"ר ילדי לפני שנתיים תאומים ונשארה לי עדיין בטן מדוללת ולא יפה אני רזה בכל הגוף אבל הבטן נפולה טיפולי ספורט לא עוזרים לזה נראה לי שזה עור מדולל.
  יש איך למתוח את הבטן ולא ניתוח מתיחת בטן?(א"א להכנס להריון 5 שנים והכל יכול לחזור בהריונות הבאים)

  לא ראיתי את מצב הבטן ולכן קשה לקבוע. קיימת אפשרות לשפר ללא ניתוח, כפוף לבדיקה.

  אחרי ניתוח

  שלום ד"ר אני בת 29 עשיתי ניתוח קיצור קיפה ואחרי שירדתי במשקל .. יצא לי כזה שומן בבטן ורק רציתי לדעת איך אני יכולה לעשות המסת שומן בלי ניתוח .. כאילו לאן אני יכולה לגעת לטיפולים האלה

  הטיפול מאפשר להמיס שומנים ללא ניתוח. את מוזמנת לקבוע תור לייעוץ. 03-6494183.

  אחריי ניתוח אף.

  שלום עברתי ניתוח אף לפני כמה שנים הבעיה שהאף לא סימטרי צד אחד ניראה פחות טוב מהצד השני בפרופיל .(ניראה יותר סולד בפרופיל וגם הוא נפל מעט )האםי כול להתאים לי טיפול עם חומרי מילוי כמו שאתה מציעה??

  כן בהחלט ניתן לתקן זאת.

  אי סימטריה בפנים

  שלום ד"ר יש לי בעיה של חוסר סימטריה בפנים לעניות דעתי ורציתי לשאול מה לדעתך אפשר לעשות בהתאם לתמונות ששלחתי בזווית אחת האף שלי נראה ישר ובשנייה טיפה נישרי ובכלל הפרופיל הוא שונה
  רציתי גם לשאול אם בעקבות כך שיש דרישה לחזור על הטיפולים כל תקופה יש הנחת לקוח חוזר כי בפועל הטיפולים בבוטוקס יותר יקרים מניתוח לטווח רחוק
  לפחות כך נראה ( 3000 שקל בממוצע פעם בשנתיים כפול כל החיים)

  מאחר והבעיה שאתה מתאר קיימת בפרופיל, קשה לי לתת חוות דעת ללא תמונות פרופיל. בתמונה ששלחת אכן קיימת מידת מה של אסימטריה באזורים שונים, כפי שניתן למצוא אצל רוב האנשים. אני מציע שתגיע לפגישת ייעוץ ע"מ שאבדוק אותך ואוכל לתת לך חוות דעת מלאה. בכל מקרה, ענין הפרופיל של האף בהחלט ניתן לתיקון. לא מדובר בטיפולי בוטוקס במקרה שלך. עניין טיפול לא ניתוחי מול טיפול ניתוחי נידון כאן בהרחבה בשאלות קודמות, בעיקר בעמוד תיקון אף, תוכל לעבור שם על המידע. בשורה התחתונה, אנשים המגיעים לטיפולים בטוחים, הם אלו שחוששים מניתוחים כושלים ומסיבוכים פוטנציאליים הקיימים לאחר ניתוחים. בנוגע למחירים בהחלט תוכל לדון בכך מול האדם הרלבנטי במרפאה.

  איזה חומר !!

  אני סובל מעיגולים שחורים סביב העיניים, השתמשתי בכל מיני קרמים אך ללא תוצאה חיובית, הבנתי שיש טיפול דרך הזרקת חומר, על איזה חומר מדובר בא? והאם זה באמת עוזר?
  תודה

  ע"פ התמונה, קיימים שקעים משמעותיים וכן פיגמנטציה גם היא משמעותית בשני הצדדים. מדובר בהזרקת חומרי מילוי, סוג החומר יקבע לאחר הבדיקה, ברוב המקרים מדובר בחומצה היאלורונית אך לא בכולם. הפיגמנטציה לא תיעלם אך המצב בהחלט ישתפר, כפוף לבדיקה.

  איזה חומר מילוי הכי טוב לפיסול סנטר, והאם אתה ממליץ על שימוש בהזרקת מוצריה של חברת לומינרה?

  שלום דוקטור אני בחורה בת 21, יש לי קו לסת קצר וסנטר נסוג ולכן אני רוצה לעצב אותו.. קראתי על מוצרי חברת לומינרה והמחירים למזרק אחד של החומצה ההילוארונית שלהם הרבה יותר זולים מהמחירים של רסטילן וג׳ובדרם. רופא אחד המליץ לי לעצב לי את הסנטר עם החומצה ההילוארונית של לומינרה בשילוב סידן. למוצריה של החברה יש אישור ce אבל לא fda, חייבת לציין שהרופא נמקצועי ביותר אבל עדיין יש לי ספקות בקשר לחומר הזה, אתה חושב שיש סיכןי בהזרקות מהסוג הזה?. ודבר שני, איזה חומר שעשוי מחומצה הילאורונית הכי טוב לפיסול סנטר, ויכול להשתוות יחסית לעוצמת המילוי והנפח של הרדיאס? אני רוצה לעשות את הפיסול סנטר רק עם חומצה הילארונית ובלי סידן, מכיוון שאני רוצה שתהיה לי את האופציה להזריק את החומר שממיס את החומצה למקרה שאני לא אוהב את התוצאה, והבנתי שסידן אחרי שהוא מומס אי אפשר להסיר אותו. אז איזה חומר יכול לתת לי את התוצאה הכי טובה בלי שילוב סידן? והאם רסטילן פרלן יותר טוב לסנטר מאשר הרסטילן הרגיל? תודה רבה.

  אני רואה המון בלבול וחוסר הבנה בתוך השאלה שלך ואשתדל לעשות קצת סדר: קיימים סוגים של חומרים שאיתם ניתן לבנות או לעצב את הסנטר, חלקם על בסיס חומצה היאלורונית וחלקם על בסיס חומרים שאינם חומצה היאלורונית כמו הראדייס שהזכרת. מתוך החומרים הרבים שקיימים, ישנם אלו אשר נחשבים בשורה הראשונה בעולם במושגים של בטיחות ותוצאות וכמובן היותם של אותם חומרים הרבה שנים בשוק והמידע המדעי לגביהם רחב. החומרים שהזכרת של לומינרה לא קיימים מספיק שנים ולכן זו לא הייתה הבחירה הראשונה שלי. התוצאות הטובות ביותר שניתן להשיג בסנטר על סמך נסיוני בפיסול פנים, הוא הראדייס שאינו משתווה לשום חומצה היאלורונית בדרך הפעולה שלו, אם כי במקרים מסוימים אני משתמש בחומצה היאלורונית בסנטר ע"פ הבדיקה הקלינית והיא זו שקובעת. כלל חשוב הוא לא להתפתות למחירים זולים ולבדוק טוב טוב כפי שאת עושה. אין ספק שאם הייתי צריך לבחור בשבילך את החומר הטוב ביותר לתיקון סנטר נסוג הייתי בוחר בראדייס או בחומר אחר שנקרא אלנסה. הבחירה שלך לא צריכה להתבסס על האפשרות להמיס כן או לא אלא על נסיונו של הרופא ותוצאות של טיפולים דומים שביצע. בנוגע לרסטילן או רסטילן פרלן, שניהם חומרים מצוינים אך אינם מתאימים כלל וכלל לבניית סנטר.

  איזה משחה יש למרוח בתום הטיפול

  שם המשחה

  לאחר הטיפול את לא צריכה למרוח משחות.

  איך אפשר להוריד גבנון ללא ניתוח?

  הורדת גבנון ללא ניתוח? ומה זמן ההחלמה?

  בידיים מנוסות ושימוש בחומרים המתאימים, ניתן להעלים גבנון באף, כמובן ללא ניתוח וללא זמן החלמה.

  איך ייתכן הדבר? ניתוח ללא ניתוח

  בתמונה המצורפת זה גבר לפני עיצוב אף (לקוח מהאתר) האם עשית לו ניתוח? או רק עיצוב עם חומרים?
  תודה רבה.

  כל הטיפולים שאני מבצע במרפאה הם טיפולים ללא ניתוח. אינני מבצע ניתוחים. במקרה הספציפי שנוגע לתמונה, אכן מדובר בטיפול באמצעות חומרי מילוי ולא באמצעות ניתוח. במידה ותרצה לרדת לעומקם של דברים, תוכל להגיע לפגישת ייעוץ במרפאה.

  איך מוחדרים החוטים

  אם הפרוצדורה ללא ניתוח, איך מוחדרים החוטים מתחת לעור הפנים?

  בעזרת מחט.

  אך אני יוכלה לטפל בפגמנציה ?

  אך מטפלים בפגמנציה במזו רולר הביתי.ומה משתמשים תוך כדי כדי להגיע לתוצאות מעולות?

  המזו רולר (לא הביתי) יכול לשפר פיגמנטציה במקרים של פיגמנטציה קלה ושטחית וגם אז לא בכל המקרים. לא ניתן לתת לך תשובה מבלי שבדקתי אותך.

  אך גדול

  אני לא אוהבת את האף שלי ואני כבר המון זמן מחפשת משהוא שיתקן זאת.
  אני רוצה לבצע ניתוח אף ללא ניתוח ואני בת 13.5,נקבה,,זה אפשרי?
  ולפני כ4-5 שנים עשיתי ניתוח פיליפים באף

  כשתגיעי לגיל 18 אשמח לטפל בך, כרגע לא אפשרי מפאת גילך הצעיר.

  אלנסה

  האם אתה עושה תיקון אף עם אלנסה? עם כן כמה זמן הוא מחזיק פחות או יותר?
  כמה זמן הרדיאס מחזיק?

  אכן שני החומרים. אין תשובה מוחלטת לשאלה שלך מאחר ומדובר בחומרים הנספגים בהדרגה ולכן ככל שהזמן עובר התוצאה תלך ותתפוגג בהדרגה. לא מדובר בתוצאה קבועה שמחזיקה זמן מסוים ואז נעלמת. קיימים מספר סוגי אלנסה, האלנסה E הוא זה שמחזיק יותר מאחרים. כמובן שטווח האפקט האסתטי אינו שווה אצל כל המטופלים.

  אם אני לא אוהבת את התוצאה של החומצה היאלרונית?

  מה עליי לעשות?

  חומצה היאלורונית ניתן להמיס בכל רגע נתון. מציע שתפני לרופא שביצע הטיפול.

  אם אני עושה מילוי קמטים האם יהיו סימנים

  אחרי הניתוח שיכולים להעיד על זה שעברתי ניתוח פלסטי?

  לא מדובר בניתוח ולא יהייו סימנים אחרי הזרקות, חזרה מיידית לשיגרה לארח הטיפול.

  אם אפשר לתקן את האף או לעצב אותו

  מה המחיר של עיצוב האף וכמה זמן זה לוקח תודה.

  הערכת מחיר תוכל לקבל בטלפון מול המרפאה ומבחינת זמן, זה כפוף לסוג הטיפול, מאחר ולא ראיתי את האף ולא דיברנו על מטרת הטיפול לא ניתן להעריך משך הטיפול. אתה מוזמן להגיע לייעוץ ע"מ לקבל את כל הפרטים הללו.

  אם יש טיפול בישבילי

  יש לי עיגולים סביב העיניים דיברתי עם המזכירה שלך בגלל שאני גרה רחוק היא המליצה לי לשלוח לך תמונה אם אתה יכול לעזור לי להיפתר מהבעיה שמפריעה לי מאוד תודה מראש

  נראה שהבעיה מורכבת משלושה מרכיבים:פיגמנטציה(תאים של צבע שממוקמים בעור וגורמים לעור להיראות כהה), שקעים מתחת לעיניים(יש שם בכל צד שקע משמעותי) ושקיות מתחת לעיניים, במיוחד בצד שמאל (מדובר בבלט שומני, כלומר שומן שפורץ החוצהמתוך ארובת העין אל אזור העפעף התחתון).

  אני בת 15, יש לי מין עקם באף. בליטה עליו מין בומפה כזאת שמאוד מפריעה לי וגורמת לו להראות עקום.

  מאז ומתמיד שנאתי את האף שלי ווהחלום שלי הוא אף יפה וישר. כיצד אפשר לתקן את זה? מה המחיר וכיצד זה עובד? האף נראה יפה מקדימה, אבל הפרופיל תמיד מכוער ובחים לא הצטלמתי בפרופיל בגלל זה.

  אפשר לתקן את האף ללא ניתוח. אשמח לקבל אותך לכשימלאו לך 18 שנים.

  אני בת 28 מעוניינת במילוי שפתיים בסליקון כמה מפגשים זה

  אני מאזור הקריות ומעוניינת במילוי שפתיים בסיליקון כמה מפגשים וכמה עולה

  אני מאוד לא ממליץ לך להסכים שמישהו יזריק סיליקון לשפתיים שלך מהסיבה הפשוטה שסיליקון שמוזרק ישירות לשפתיים הוא לא פחות מפצצה מתקתקת, ולא משנה באיזו שיטה הסיליקון מוזרק. גם אם התוצאה יכולה להייות יפה בשנים הראשונות, הצרות (מראה לא טבעי, נדידות, זיהומים, נוקשות מקומית ועוד) לא תאחרנה להגיע וביום שתחפשי דרך להיפטר מאותם גושים, תגלי שהדרך הזאת לא באמת קיימת והחלופה הטובה ביותר תהייה ניתוח להוצאת כמה שיותר מאותו סיליקון ומיותר לציין את המשתמע מכך. החומר הבטוח היחיד היום בארץ לעיבוי שפתיים הוא חומצה היאלורונית שנספגת בהדרגה עד להיעלמותה המוחלטת. קיימים חומרים מצוינים ויעודיים לשפתיים. מדובר במפגש אחד+ביקורת אחת.

  אני בת שישים, האם זה מתאים לי

  כמה זה עולה?
  כמה נסיון יש לך?
  האם יש המלצות

  את מוזמנת לפגישת ייעוץ, לחלופין תוכלי ליצור קשר טלפוני עם המרפאה לקבלת עלויות/המלצות וכו.

  אני מעוניין לניתוח אף , הלכתי לדוקטור מאייר יצחק ולא עזר לי..

  יש לי בליטה והאף נופל למטה תחזור אלי בתשובה אני רציני ומוכן לבגישה

  הטיפול שאני מבצע אינו ניתוחי ואשמח לעזור לך, צור קשר עם המרפאה לקביעת תור לייעוץ.

  אני רוצה להקטין אף ללא ניתוח .זה עולה יקר?

  עשיתי בעבר ניתוח הקטנת. אבל לא מרוצה מתוצאה.

  כל מקרה לגופו,תגיעי לייעוץ ובדיקה ותקבלי את כל הפרטים.

  אני רוצה לעשות הקטנת היקפים אני לא כל כך שמנה

  אבל יש לי חזה. גדול בטן בעיקר שומן בתחת ויריכים אני בת 22 שוקלת 60 רוצה להרזות הקטנת היקיפים הזאות לא משפיעה על המחזור ההחודשי??

  את מוזמנת לקבוע תור להמסת שומן והצרת היקפים: 03-6494183

  אני רוצה לעשות ניתוח לשפץ את הפנים יש לי פרופיל לא טוב

  רציתי לשאול אם זה ניתוח עם סיכונים?

  את בהחלט מוזמנת אלי לייעוץ בנושא. ניתן בטיפול שאינו ניתוחי לשדרג את הפרופיל באופן משמעותי מבלי שאף אחד ידע שעבר טיפול. תוכלי לשלוח תמונות של 2 הפרופילים, דרך שאלה נוספת בעמוד זה או ישירות למייל של המרפאה ע"מ לבדוק התאמה.

  אני רוצה לעשות תיקון לאף שהקצה שלו נוטה ללמטה

  אבל קודם אני רוצה לדעת אם זה יקר, אם זה כואב ואם כשאני ינשום זה יהיה לא כמו שהיה בהתחלה, תודה!
  אני בן 18, זכר, אין.

  מחירים תוכל לברר טלפונית עם המרפאה, חלקים מסויימים באף רגישים יותר ולכן מבוצעת הרדמה מקומית. אם מדובר בתיקון של קצה שנוטה מאוד כלפי מטה, הנשימה תשתפר לאחר הטיפול.

  אני רוצה ניתוח אף

  מה המחיר

  לא מדובר בניתוח אף אלא בתיקון אף ללא ניתוח. אתה מוזמן ליצור קשר טלפוני עם המרפאה: 03-6494183

  אסימטריה

  שלום, אני חושש שהלסת שלי או הסנטר לא סימטריים.
  כשאני מסתכל במראה הכל נראה מעולה אבל במצלמה הלסת נראית פתאום עקומה לצד אחד.
  האם אפשר לאבחן אותי האם בכלל קיימת אסימטריה (כי אני לא בטוח) ואם קיימת האם יש מה לעשות בנידון?

  בוודאי, את זאת אני עושה בפגישת ייעוץ במהלך בדיקה מדוקדקת. במידה וקיימת אסימטריה יש בהחלט דרכי טיפול שונות, כולן בטוחות.

  אסימטריה

  האם ניתן לתקן אסימטריה במפתח העין ע"י הזרקת בוטוקס ?

  בד"כ כן, כפוף לבדיקה. מה שחשוב לדעת הוא מקור האסימטריה.

  אסימטריה

  האם ניתן לתקן אסימטריה במפתח העין ע"י בוטוקס?

  ראי תשובתי לאותה שאלה בדיוק.

  אסימטריה בנחיריים

  שלום ד"ר,
  הבעיה שלי באף היא האסימטרייה בנחיריים שרואים אותה גם מלמטה וגם מלפנים זה מאוד מאוד מפריע לי האם ניתן לסדר דבר זה בהזרקה?
  בנוסף, הפרופיל של האף שונה משני הכיוונים והייתי רוצה ליישר אותו טיפה.
  האם ניתן לעשות את כל זה ולעדן את האף ? בת 20, לא עברתי ניתוח בפנים עברתי כבר מילוי בשפתיים ובריאה ב"ה.

  נראה שניתן לשפר, אם כי קשה מאוד לקבוע עד כמה, על סמך התמונות. ליישר אפשר.

  אף

  היי צבריים טובים
  שמי עדן שטרית ואני מעוניית לעבור טיפול ללא ניתוח באף.
  הבעיה שלי באף היא שהיא טיפה נפוח
  ורציתי לשאול האם ניתן להוריד את הנפחיות הזו.
  ציקפתי לכם גם תמונה על מנת שתוכל לראות על מה מדובר, אשמח למענה
  תודה מראש, עדן.

  התמונה לא צורפה, מציע שתנסי שוב לצרף את התמונה.

  אף

  היי,
  שאלה, אני מס' שנים לאחר ניתוח אף, אך ישנה בעיה של "התמוטטות"(סחוסים חלשים) של הנחיריים, האם ניתן לתקן זאת לפי דעתך?

  סביר להניח שניתן לפחות לשפר, כמובן כפוף לבדיקה.

  אף

  אני בן 27 בגיל 12 נפלתי על האף ונהיה לי בליטה באף באמצע יש אפשרות להחזיר את האף לקדמותו

  מאמין שכן, כפוף לבדיקה.

  אף

  אני מעוניינת לעשות מילוי באף (קצת נישרי) רק שלאחרונה שמתי לב שהוא קצת קיבל נפח בקצה אף שלא היה בעבר אם אף גודל ?
  אם זה תוצאה של גיל(33) או מזג האוויר ?

  בד"כ מדובר בשינויי הגיל אם כי גילך צעיר. הגנטיקה משחקת גם תפקיד חשוב.

  אף

  האם ניתן לפסל את האף?

  בהחלט כן.

  אף

  האם ניתן לפסל אף נשרי עם מחיצה בעייתית

  כן, כפוף לבדיקה.

  אף

  תיקון אף בהמשך לתשובה מצורף תמונה פרופיל

  מהי שאלתך? כמו כן לא צירפת תמונה.

  אף

  שלום רב.
  לפני כשנה עשית לי תיקון אף במרפאה. אני מאוד מרוצה מהתוצאה אבל אני מעונין גם לעשות שדרוג למשהו קבוע כמו ניתוח אף.
  האם אתה עושה ניתוחים כאלה. והאם ניתן לעשות ניתוח אף שנה אחרי העיצוב ברדיאס?
  תודה.

  כל הטיפולים שאני מבצע הם טיפולים בטוחים ולכן ניתוחים לא כלולים ברשימה. בוודאי שניתן.

  אף

  אנה תמונה

  שכחת לציין את שאלתך.

  אף

  עם יש לי אף קצת עבה למטה הזריקה עוזרת??

  אני לא יודע מה זה "אף עבה למטה" ומהי התוצאה המבוקשת. כשאראה אוכל לענות.

  אף

  דר' צבר שלום,
  עברתי 2 ניתוח אף כושלים. כאשר כרגע אני עם אף מאוד קטן שמורם מאוד כלפי מעלה , רציתי לדעת אם זה משהו שאפשר לתקן?

  כן בהחלט. זהו אחד המקרים היותר מתאימים לטיפול כזה. אתה מוזמן להגיע לייעוץ.

  אף

  בפרופיל רואים מעט את הנחירים שלי וזה קצת מפריע לי.
  האם ניתן להרים טיפה את מחיצת האף? אני מתכוונת אבל בלי להרים את כל האף, אלא רק את המחיצה שתכניס פנימה את הנחיריים? והאם יש אפשרות לעשות כזה דבר גם בהזרקה או מצריך ניתוח?

  בלי לראות תמונה קדמית ותמונת הפרופילים, קשה לי לקבוע. אני מציע שתשלחי תמונות דרך האתר או ישירות למרפאה, עם מספר הטלפון שלך.

  אף

  בפרופיל רואים מעט את הנחירים שלי וזה קצת מפריע לי.
  האם ניתן להרים טיפה את מחיצת האף? אני מתכוונת אבל בלי להרים את כל האף, אלא רק את המחיצה שתכניס פנימה את הנחיריים? והאם יש אפשרות לעשות כזה דבר בהזרקה?

  טכנית הדבר ניתן עד גבול מסוים. צריך לראות את האף כדי לדעת עד כמה הבליטה משמעותית והאם אכן ניתן לשפר את המצב.

  אף

  עשיתי ניתוח אף והסחוס למטה בצד ימין נוטה כלפי מטה בצד שמאל איו סחוס וזה מראה פרופיל אחד ככה והשני שונה מה עושים?

  מגיעים אלי למרפאה ומתקנים.

  אף

  הייי (:
  יש לי אף שמהפרופיל הוא ישר והכול , אבל הוא כאיללו לכיוון למטה קצת מתרחב ואני לא אוהבת את זה .
  זה גם נכלל בתיקון אף או שצריך בשביל זה ניתוח של ממש ? ולעניין הגיל אני עוד 4 חודשים בת 18(:

  לא אוכל לומר לך בוודאות מכיוון שלא ראיתי את האף. אני מציע שתשלחי תמונות או שתגיעי לייעוץ.

  אף

  שלום, אני ילדה בת 12 וחצי וידוע לי שבגילי לא ניתן לעשות ניתוח אף .
  אבל גיליתי את האתר הזה וברגע שראיתי שזה מתאים לכל גיל התחלתי ממש לשמוח.
  האף שלי ממש גדול, צוחקים עליי ומעליבים אותי בבית הספר ויהיה לי ממש קשה לחכות עוד כמה שנים, כי לפי התשובות שענית פה אפשר לראות שאתה מעדיף לא להתעסק עם גיל כזה .. אבל אני מוכנה לסבול זריקות ואני ממש לא מפחדת מזה . אני ממש רוצה את זה ואני יכולה לסבול כל דבר בשביל הטיפול הזה . האם זה אפשרי בכל זאת לעשות את זה בגילי ?

  מנסיוני בטיפולים במטופלות ומטופלים בשכבת הגיל שלך ואף פחות צעירים ממך, ולמרות שאינני יודע בוודאות אם את מתאימה או לא לטיפול, אני נאלץ לענות לך בשלילה.

  אף

  שלום בקשר לתגובה הקודמת בעזרת הזריקה תוכל ליישר את עצם האף? ועוד שאלה גם רואים שהשפתיים לא מאוזנות זאת אומרת שהשפה העליונה יותר גבוהה מהשנייה זה קשור? אני לא שולח תמונה כי לא רואים את מה שאני מתאר.

  אתה מוזמן להגיע לייעוץ במרפאה ותקבל את כל התשובות. מעבר למענה על שאלות בסיסיות, אני לא יכול לבצע ייעוץ דרך תמונות, עליי לראות את הפנים ולבדוק אותן בצורה מקצועית ומקיפה.

  אף

  האם ניתן לתקן שקע בצידי האף למרות שעברתי ניתוח?

  כמובן שניתן אך עליך להגיע לבדיקה כדי לקבוע  את מידת הנזק שנגרם לאף כתוצאה מהניתוח שעברת ולהתאים את סוג הטיפול.

  אף

  האם ניתן מלבד הגבנון שיש לתקן , לתקן את קצה האף למרות שישנו סחוס בולט יותר בנחיר אחד? אשמח לתשובה מהירה וכנה . מצרפת תמונות.

  ניתן בהחלט לשפר את גב האף ואת קצה האף.

  אף

  עברתי ניתוח לפני כמה שני ויש לי באף תופעה שנקראת inverted v deformity עברתי באף מספר הזרקות לשביעות רצוני אך משום מה אפקט ההזרקה נעלם מאד מהר וצורת הv ניכרת לעין זמן קצר מאד לאחר ההזרקה. האם אין שום חומר שיכול להחזיק יותר ממספר ימים עד שבועות?

  התופעה בהחלט שכיחה לאחר ניתוח אף וניתן לשפר/ לתקן באמצעות הזרקה, קיימים חומרים בטוחים שטווח האפקט האסתטי שלהם גדול יותר, את/ה מוזמן/ת ליצור קשר עם המרפאה לקביעת תור לייעוץ בו אוכל לתת לך חוות דעת מלאה.

  אף (:

  שלום (:
  אני בת 17 וחצי ויש לי אף שהוא ישר אבל הוא רחב ורציתי לשאול אם ניתן להצר אותו ללא ניתוח ?(:
  וכמה בערך הטיפול עולה ? (:

  קשה לקבוע בוודאות מבלי שראיתי את האף מזוויות שונות. בכל מקרה ענין הגיל בעייתי. ראי תשובתי לשאלה קודמת בענין הגיל. אשמח לקבל אותך לייעוץ במרפאה בעוד חצי שנה.

  אף אסימטרי בצורה מזעזעת

  האם ניתן לתקן בלי ניתוח, אף שהוא ממש עקום?
  האף ממש נוטה לצד והוא נראה שונה משני הצדדים.
  אני גבר בן 20 ללא עבר רפואי.

  אני מניח שאפשר מאוד לשפר אם כי לא ראיתי את האף ולא בדקתי אותו.

  אף ארוך

  היי האם אפשר לשנות אף ארוך מסחוס?
  אין לי בעיה עם העצם באף רק עם הקצה של האף.
  ואם כן מה התהליך?
  תודה דנה

  עליי לראות את האף כדי לענות לך. לא בכל מקרה ניתן. הטיפול נעשה בהזרקה.

  אף ארוך תיקון או פיסול ללא ניתוח

  שלחתי שאלה אתמול אך שכחתי לצרף תמונה

  האם ניתן ליצור אשליה או לבצע טיפול כך שיראה אף קצר יותר?

  גיל 26

  כן

  אף גדול

  שלום דק צבר אני בן 27 אף פעם לא יברי שום ניתוח האף שלי קצת גדול ונישרי וטיפה עקום והור נראה שונה מכל צד יש אפשרות להקטין אותו ולהרים אותו טיפה ולסדר את הצורו שלו שיראה יותר סולד !?

  ע"פ התמונה שצירפת, לא מדובר באף נשרי, ניתן לשפר את המראה שלו, כפוף לבדיקה.

  אף גדול

  19 שנה

  התמונה ששלחת לא שלמה וחסרה אינפורמציה אבל ממה שבכל זאת ניתן לראות אני יוכל לומר לך שבהחלט אפשר לשפר את מראה האף.

  אף גדול

  יש לי אף גדול שהסחוס בולט וזה יוצר כמו גבעה יש אפשרות לטפל בזה ?

  קשה לומר מבלי לראות את האף או לפחות לראות תמונה חזיתית ופרופילים. ניתן לשלוח תמונות או להגיע לפגישת ייעוץ במרפאה.

  אף גדול ונפוח

  אני בן 22 יש לך פיתרון לזה מבלי לעשות ניתוח

  לא ראיתי ולכן לא אוכל לתת תשובה. במקרים מסוימים ניתן לטפל אך לא בכולם.

  אף גדול.מה אפשר לעשות?

  כבר עברתי ניתוח כדי להקטין אבל עדיין גדול…חייבת המלצה.

  מאחר ואני רואה רק חלק מהפנים, קשה לי לייעץ לך. אומר רק שממה שניתן לראות בתמונה, בהחלט ניתן לשפר את מראהו.

  אף כפתור

  ד"ר שלום, יש לי אף כפתור, אני חיילת בת 19 ולא עברתי ניתוחים. אני רוצה להגדיל קצת את האף ושלא יראה כמו כפתור בקצה. האם אפשר לעשות את זה ללא ניתוח וכמה זה יעלה לי?

  אני יכול לתקן את האף שאת מתארת ללא ניתוח. בנוגע לעלויות צרי קשר עם המרפאה.

  אף לאא סימטרי

  שלום. גילי הוא 34
  לא טופלתי בעבר
  האף לא סימטרי ואשמח לדעת אם ניתן לעשות עם זה משהו

  ברוב המקרים אכן ניתן, כפוף לבדיקה.

  אף לאחר ניתוח הסרת גבנון ותיקון מחיצה וקצה אף נוטה במעט לצד ימין

  אף לאחר תיקון מחיצה והסרת גבנון אך קצה האף נוטה לצד ימין במעט האם אפשרי לסדר זאת והאם הטיפול הוא זמני הוא יכול להיות קבוע ?

  ברוב המקרים אכן ניתן אך מאחר ואף מנותח הוא אף מלא הפתעות, חלקן גלויות חלקן נסתרות, רק אחרי בדיקה אוכל לתת לך תשובה.

  אף מעוגל

  שלום ד״ר,
  אני בת 19 ועברתי שלושה ניתוחי אף ועדיין לא מרוצה מהתוצאה אבל שחוקה מהניתוחים, קצה האף שלי נורא מעוגל ורציתי לשאול אם ללא ניתוח ניתן ״לחדד״ אותו לאף יותר חד ומדוייק?

  נראה שכן אך הדבר תלוי בגמישות העור וברמת הזק שנגרם כתוצאה מהניתוחים החוזרים.

  אף נישרי

  שלום,
  האם פיסול אף יכול לעזור בנקרה של אף נישרי ,שהחלק האמצעי נפול,ועד כמה לפי ניסיונך ?
  ואם אפשר תמונות.

  תודה המשך יום טוב

  חד משמעית כן. תמונות לא חסר, כנס/י לאתר -עמוד תיקון אף – תמונות.

  אף נישרי

  שלום,
  יש לי אף נשרי עשיתי פיסול אף ויצא יפה .גשר האף נהיה ישר אך קצה האף החלק האמצעי נותר ללא שינוי.
  האם יש דרך לשנות זאת חוץ מינתוח ?

  תודה

  בוודאי. את מוזמנת לקבוע תור לייעוץ: 03-6494183

  אף נישרי

  יש לי אף נשרי ואני מעוניינת להרים אותו מעט למעלה,הייתי בהתייעצות
  במכון מוכר ושם נאמר לי שהטיפול אינו יכול לעזור ,
  האם זה כך?
  תוודה ויום טוב

  לא. זה לא כך. בהחלט יכול לתקן את הבעייה.

  אף נמרח ולא ישר

  האף שלי לא ישאר כמו מגלשה גבעה כזאת יש אפשרות לתקן ?
  ושתיים כשאני מחייך האף שלי נמרח כזה על הפרצוף אני לא יודע כל כך איך להסביר את זה אבל יש אנשים שמחייכים ואף נשאר אותו דבר לא זז
  ואחרון כמה מחזיק הטיפול בחומר שהכי מחזיק מעמד

  אכן יש אפשרות לתקן, משך האפקט האסתטי תלוי בהמון גורמים, אם תעבור על השאלות שנשאלו בעמוד זה תמצא את כל המידע הרלבנטי לשאלתך.

  אף נפוח ובליטה של העצם

  שלום, שמי אורי ואני בן 26. האף שלי נפוח ויש לי בליטה לא קטנה של העצם.
  הספקתי לקרוא שיש מה לעשות בנידון, ורציתי לדעת איך ניתן לטפל בעצם מבלי לחצוב בה?

  אפשר ליישר את האף ללא שום התערבות כירורגית. אתה מוזמן להגיע אלי לייעוץ ואשמח לתת לך את כל המידע.

  אף נשרי

  שלום לפי תמונת פרופיל שצירפתי האם אפשר לתקן את האף שלי? תודה

  כנראה ששכחת לצרף את התמונה, צרף שוב ואשמח לענות ע"פ התמונה.

  אף סולד

  היי,
  זה אפשרי לגרום לאף להיות סולד יותר בעזרת הזריקה?

  כן

  אף עקום

  שלום רב,
  האם ניתן לתקן אף עקום בגיל 45?
  מקווה שהתמונה מספיק טובה.
  תודה

  חיובי.

  אף עקום

  עקום כתוצאה ממכה לפני כמה שנים

  בן 19

  אני מניח שאתה שואל אם ניתן לתקן ללא ניתוח וע"פ התמונה, התשובה היא בהחלט כן.

  אף עקום אסימטרציה בצד אחד לצד שני

  היי
  אני עשיתי ניתוח אף לפני שנה כמעט
  והניתוח לא יצא בכלל כמו שרציתי
  האף נוטה לצד יצין ונחיר שמאל יותר רחב וגדול מנחיר ימין
  וזה נותן תחושה שהאף עקום
  מה אפשר לעשות לדעתך? ניתוח נוסף או שהבוטוק יעזור?
  תודה

  ניתן לבצע תיקון אף ללא ניתוח. אין שום צורך בבוטוקס וקיים סיכון גדול שהמצב יחמיר במידה ותחליטי לעבור ניתוח נוסף. את מוזמנת להגיע לייעוץ ע"מ שתקבלי את כל המידע לאחר בדיקה.

  אף עקום בצורה נורא מביכה.

  שלום ד"ר.

  אני בן 20 והאף שלי מעוות בצורה מחפירה וגורמת לי לבושה אדירה.
  האף הוא עקום מאוד וזה ניכר לעין כל, דבר שמקשה עליי אפילו לצאת מהבית.

  האם ניתן לעשותו סימטרי?

  לא ניתן לקבוע מבלי לראות את האף או לפחות תמונת חזית+ פרופיל שני הצדדים.

  אף עקום ונפוח

  שלום , שמי הוא ספיר גבאי, אני בת 21 , והאף שלי קיבל מספר מכות בילדות, ואני גם מרכיבה משקפיים, לכן יש לי בליטה באף למעלה , והאף עצמו נפוח בגודלו , ובקצה שלו למטה הוא נפול כזה ,וזקוק להרמה .. האם יש משהו שאתה יכול לעשות?

  ע"פ מה שאת מתארת, ניתן בהחלט לשפר את מראהו. את מוזמנת להגיע אלי לייעוץ.

  אף עקום פלוס שקעים משני צידי האף וקצה האף עגלגל ניתוח אף התבצע לפניי 5 שנים

  האם ניתן לתקן אף עקום אחריי ניתוח לפניי כ5 שנים שנשאר עקום ויש שקעים מצידי האף הוא לא ישר וקצה האף עגלגל . אף עקום מוריד ביטחון וזה בעיה שנולדתי איתה עברתי ניתוח אך זה לא עזר המנתח הוריד לי רק את הגבנון . בקיצור האם אפשר לתקן אף עקום ? את הקצה העגלגל ואת השקעים שנוצרו באף מהניתוח ? כי אמרו לי שבגלל שזה עצם אי אפשר להזיז אותה מהמקום ואני צריכה להשלים עם זה בקיצור האף העקום נורא מפריע לי ביום יום

  אין לי ספק שניתן לשפר את המצב. אין לי מספיק מידע על סמך התמונה ששלחת. אני מציע שתגיעי אלי לבדיקה ואומר לך בדיוק מה ניתן לעשות כדי לשפר את מראה האף.

  אף קטן והמרווח בין האף לשפה גדול באופן בולט מה אפשר לעשות בבקשה

  המרווח בין האף לשפה גדול מדיי איך אפשר לתקן את זה בבקשה . אני עברתי ניתוח אף לפני חודש והמצב אותו דבר לא מסתדר האף מאד קטן והמרווח נורא גדול . אני בת 31 מצב בריאותי תקין .

  יש הרבה מה לעשות, הבעייה היא שעבר רק חודש מאז הניתוח. תצטרכי להמתין מספר חודשים עד שהנפיחות תרד לחלוטין ואז אשמח לטפל בך ולתקן את הדרוש תיקון.

  אף קצת ארוך

  אפשר לייפות?(גבר בן 17)

  ברוב המקרים כן, אך מבלי לראות את האף לא ניתן לקבוע בוודאות.

  אף רחב

  במידה ויש לי אף רחב והעצם ישר.עדיין ניתן לעשות תיקון לאף ללא ניתוח?

  במידה ומדובר באף רחב מאוד, יתכן ולא אוכל לעזור, אך צריך לראות את האף כדי לקבוע.

  אף רחב

  היי, אני בת 28 רציתי לדעת אם אפשר לתקן אף רחב בלי ניתוח? כי אמרו לי שהפיסול אף תקף רק למקרים שבהם יש צורך למלא שקעים- למלא ולא להוריד ושהצרת האף מחייבת ניתוח

  עלי לראות את האף. מאוד יעזור אם תשלחי תמונות חזית ופרופיל דו צדדי, או לחלופין תגיעי אלי למרפאה. יש מקרים שבהם אני יכול לתקן אפים רחבים, כל מקרה לגופו.

  אף שבור

  מה הוא העלות של התיקון ?
  והיכן אתם נמצאים ?

  צור קשר טלפוני עם המרפאה לבירור עלויות. רמת החייל ת"א

  אף שבור

  שלום, אני בת 17 ובגיל 8 שברתי את האף. האם ניתן לתקן את השבר באף לפני גיל 18? בנוסף אני מדממת רבות מהאף כתגובה לאלרגיה שנפתרת לאחר לקיחת כדור אלרג'יק. האם זה יכול להפריע בניתוח?

  לא מדובר בניתוח ובמידה ותחליטי לעבור את התיקון אצלי תצטרכי להמתין לגיל 18.

  אף שבור (ונפוח)

  בין 15 גבר
  האם אפשר לתקן את האף לאף ישר?יש סטייה ובעקבות זאת יש גבעה באף .

  כן אך כדי לעבור אצלי את הטיפול, תצטרך לחכות לגיל 18.

  אפשר להקטין גודל האף?!

  ערב טוב
  ניתן להקטין את האף בלי ניתוח?! להקטין לא לתקן, כי יש לי אף גדול !!
  אם כן, אתה משתמש בחומר זמני זה אומר שאני צריכה לחזור כל תקופה לקבל טיפול חדש או זה לאורך החיים?!

  ניתן להקטין אף בד"כ באמצעות הרמת קצה האף, לא בכל המקרים, ע"פ התמונה נראה שיכול להתאים למרות שלא רואה את כל הפנים. בכל מקרה לא קיים טיפול לא ניתוחי שנותן תוצאה קבועה.

  אפשר לתקן מילוי בחומצה הילוורנית שלא הצליח

  ?

  צריך להבין שלא מדובר כאן בתשובה מתמטית. לא קיים מספר או תקופה שניתן לומר שזאת התקופה שבה תיראה התוצאה, מאחר ומדובר בחומר שנספג בהדרגה, התוצאה באופן קבוע תלך ותתעמעם עם הזמן, בנוסף קיים שוני אינדבידואלי בין מטופל אחד לאחר. בכל מקרה ככל שהמינון גבוה יותר כך התוצאה תחזיק יותר, כך שגם אם ניקח את החומר הטוב ביותר ונשתמש בנקודה קטנה של חומר, התוצאה תחזיק מעט מאוד זמן וההיפך. אני יכול להגיד לך מה שהחברה מפרסמת לגבי האלנסה אי: 4 שנים! קחי זאת בערבון מוגבל ויחד זאת דעי שזהו החומר הבטוח שמחזיק הכי הרבה זמן, יותר מכל החומרים הבטוחים שקיימים היום בעולם.

  אפשרי?

  האם בגיל 15.5 אפשר לעשות את הטיפול הזה ליישור האף?

  מבחינה רפואית לא קיימת מניעה אך מסיבות שפירטתי כאן בהרחבה (שאלות קודמות), תצטרך/י להמתין לגיל 18.

  ארטיקול

  שלום דר
  לפני שנים הוזרק לי בצדי האף ארטיקול.לפני ארבע שנים נוצרו גושים ונפיחות. הזרקת קנלוג למקום עזרה להוריד את הנפיחות. לאחר שנתיים שוב הופיעה הנפיחות. עברתי מס' הזרקות של קנלוג אך לא עזר משמעותית. הגעתי לרופא שהצליח לגרד את החומר. אך עדיין ישנה נפיחות לאורך קווי החיוך. עברתי מילוי סטילג' מסביב לנפיחות. אך עדיין זה בולט.
  האם יש לך פתרון ? קראתי שאפשר לשלב הזרקה של קנלוג עם fu5 ..האם יכול לעזור?? אני מיואשתתתת ומדוכאת

  אשמח לתשובה

  תודה

  אכן ישנם רופאים שמשתמשים בשילוב של סטרואידים עם 5FU עם הצלחה מוגבלת. בלתי אפשרי לומר אם אוכל לעזור מבלי שבדקתי אותך.

  אשמח לתשובה

  אני בת 20 אם יש לי אף טיפה נפול לא גדול לא אף שכרוך להכנס לחדר ניתוח וסנטר נסוג לא מרוצה מה פרופיל שלי בכלל !!
  הטיפול הזה מסדר את הפרופיל ? שסוף סוף אני יוכל להצטלם בפרופיל בלי להתבייש ? ולא להתחבא מה פרופיל שלי
  ומה העלות של 2 הטיפולים האלו

  הטיפול בהחלט יתקן את הפרופיל (פרופילופלסטיה). עלויות תוכלי לברר מול המרפאה 03-6494183.

  אתה יכול להקטין לי אף ללא ניתוח?

  האם אפשר להקטין אף ללא ניתוח

  במקרים מסוימים כן, לא אוכל לקבוע מבלי לראות את האף.

  באיזה גיל

  שלום אני בן 15
  ויש לי אף בצורה s
  מתי אוכל לבוא אלייך?

  כאשר ימלאו לך 18.

  באיזה גיל היית ממליץ להתחיל מילוי קמטים?

  היי דר' צבר, השתחררתי לא מזמן מהצבא ואני מרגישה שמתחילים לי קמטוטים בין הגבות ומסביב לעיניים. אני יודעת שאני עדיין צעירה אבל הייתי רוצה לדעת באיזה גיל אתה ממליץ להתחיל לטפל בקמטים כי אני פוחדת שאם אתמהמה עם זה, יהיה לי יותר קשה לטפל בזה בעתיד. תודה

  אני מאוד מבין את החשש, את אמנם מאוד צעירה אך מכיוון שלא ראיתי תמונה של פנייך, לא אוכל לחוות דעה, סביר להניח שעדיין מוקדם להתחיל בטיפולי העלמת קמטים. את מוזמנת לשלוח תמונה.

  בגיל 43 ניתן לשפר צורת האף?

  האם בגיל 43 אפשר גם לתקן צורת אף

  כן.

  בהמשך לשאלה הקודמת, שכחתי לשאול…

  אם ממזריקים חומר לאזור העצם, האם אפשר לוודא שקצה האף לא יורם ושהתוצאה הסופית תהיה טבעית?
  (אין לי רצון באף חזירי, גם ככה הנחיריים בולטות)
  תודה שוב…:-)

  אתה מתכוון לסחוסים בקצה האף.כפי שכתבתי, אחרי בדיקה מדוקדקת תקבל את כל התשובות.

  בהמשך לשאלה הקודמת.

  כמה מזרקים של חומצה הילאורונית בדרך כלל נדרשים בשביל לפסל סנטר? והאם כל סוגי החומצית ההילוארונית נותנות את אותה תוצאה או שיש הבדל משמעותי בין הנפח שהחומרים נותנים?

  לא ניתן לענות תשובה לשאלתך מבלי לבדוק את הפנים שלך ולקבוע איזה סוג של חומצה היאלורונית יהייה המתאים ביותר בעיקר ברמת הסמיכות שלו ויכולת ההרמה. כמובן שקיים הבדל עצום בין החומרים השונים.

  בהמשך לשאלתי לעיצוב סנטר

  תודה בעבור התשובה הקודמת,
  באופן כללי לשם ידיעה לכמה זמן אמור להחזיק טיפול עיצוב סנטר?
  אף על פי שהבהרת שזה מורכב מכמה אופנים,
  סדר גודל של של זמן באופן כללי.
  היות והטיפול לא זול ונצרך בתיחזוק, אשמח לקבל תשובה.
  *אתר מאוד מעניין ושיטה מעניינת , יישר כוח.

  משך האפקט האסתטי תלוי בגורמים רבים, בין היתר גיל,רקע רפואי,כמות החומר,שיטת הזרקה,עומק הזרקה,סוג החומר וכו. החומר עצמו נשאר בריקמה בין שנה לשנתיים, כאשר הוא הולך ונספג בהדרגה ולכן נדרשת תחזוקה ע"מ לשמר התוצאה.

  בוטוקוס בשפתיים

  רציתי לדעת עם אתם עושים בוטוקס לשפתיים לגיל 16

  בוטוקס לא מזריקים לשפתיים אלא למטרת העלמת קמטים סביב השפתיים. במקרה שלך אני מניח שהמטרה היא עיבוי שפתיים. גילך צעיר מידי.

  בוטוקס

  כמה עולה תור לפגישת יעוץ?

  תוכל לברר עלויות מול המרפאה 03-6494183

  בוטוקס

  שלום לפני כ4 חודשים עשיתי בוטוקס ש לא ממש עזר ( אולי ממש טיפה בצדדים) אך מתחת לעניים ממש לא. הרופא אמדה לי שלא ניתן להזריק מתחת לעניים שזה מסוכן מאוד וזה יכול לעשות נזק בלתי הפיך. האם זה נכון והאם ניתן כן להזריק מתחת לעניים? תודה מראש

  במקרים מסוימים בוטוקס בהחלט יכול לעזור באזור שמתחת לעיניים ובמקרים אחרים לא, תלוי בגמישות העור. במקרה שלך ע"פ מה שניתן לראות בתמונה, קיטימים שקעים וקיימים קמטים, נראה שבוטוקס וחומר מילוי יעזרו. כמובן שמדובר בהערכה ע"פ תמונה ווכפוף לבדיקה.

  בוטוקס

  שלום דיויד צבר
  ברצוני לשאול האם בוטוקס באיזור המצח וצידי העיניים ובין הגבות יכול לעוות חיוך? אני מדגישה רק באיזור הלמעלה של הפנים

  טיפול נכון של בוטוקס בפנים העליונות אינו מעוות את החיוך ברוב המוחלט של המקרים. במקרים מאוד מסוימים, טיפול בוטוקס בצידי העיניים יכול להביא לכך שהחיוך מעט משתנה בחלקו העליון, אבל זה לא דבר שבשיגרה.

  בוטוקס

  עברתי טיפול בוטוקס אצל רופא אחר שלא אציין את שמו, והתוצאה נעלמה לי אחרי חודש. מאוד התאכזבתי ורציתי לדעת אם הבעיה אצלי או בהזרקה עצמה? אני מעונינת לעשות שוב את הטיפול אבל הפעם שיחזיק.

  אם הייתה תוצאה שהחזיקה חודש הבעיה היא לא אצלך ועלייך לחזור אל אותו רופא לביקורת שאמורה להייות בחינם. אין שום סיבה מוצדקת שבגללה התוצאה תחזיק רק חודש. בכל אופן כאשר תרצי לחזור על הטיפול בפעם הבאה את תמיד מוזמנת לפנות אלי.

  בוטוקס

  יש לי טרשת נפוצה. ורציתי לדעת עם זה לא ישפיע עליי

  טרשת נפוצה אינה ברשימת התוויות הנגד של הבוטוקס אך למרות זאת, הייתי מבקש אישור מהרופא המטפל במחלתך. אגב חולי טרשת נפוצה רבים מטופלים בבוטוקס כדי להקל על נוקשות שרירים ועל רעד בגפיים.

  בוטוקס

  הי שאלה לי: עשיתי בוטוקס 3 פעמים בכל שלושת הפעמים שעשיתי העפעפיים שלי ירגו ונהיו לי עיניים קטנות. זה אומר שהבוטוקס לא מתאים לי? ממד מהואסת מהעניין. אודה לתשובה ולפיתרון אחר אם אפשר. בתודה מראש מיכל

  לא. זה לא אומר שהבוטוקס (או הדיספורט) לא מתאים לך, זה אומר שצריך לפשפש טוב ברקע הרפואי שלך, זה אומר שצריך לבדוק אם נשמרת שלא לעשות מה שאסור לעשות ב 24 שעות לאחר הטיפולים (הרופא אני מניח מסר לך) וזה בוודאי אומר שבטיפול הבא צריך להשתמש במינונים נמוכים מאוד ולבדוק את התגובה. צניחת עפעפיים קורית 1/100 בטיפולי בוטוקס בהתוויה אסתטית, 3 פעמים רצופים נראה לי תמוה מאוד. מציע לבקש מהרופא שלך בטיפול הבא להזריק אך ורק למצח ולגלבלה (האיזור שבין הגבות) ולא לצידי העיניים כסוג של ניסיון.

  בוטוקס

  היי ד"ר. יכולה להבין הזרקות של חומצה הילרונית מתחת לעיניים, אך מה לגבי בוטוקס? אני יודעת שיש כאלה שעושים זאת. האם מותר להזריק בוטוקס מתחת לעיניים? זה לא יכול לשתק את שרירי החיוך או לגרום נזק לעין? אחרי הכל מדובר ברעלן/משתק. תודה רבה

  מדובר בטיפול שכיח ובטוח של הזרקת בוטולינום טוקסין במינונים מזעריים מתחת לעיניים לצורך הגדלת מפתח העין ולצורך מיזעור הקמטים הדינאמיים המופיעים במהלך חיוך. כאשר הטיפול מבוצע בידיים מנוסות, מדובר בטיפול בטוח. באופן כללי כאשר מופיע סיבוך כתוצאה מטיפול מסוג זה או אחר באמצעות בוטולינום טוקסין, הסיבוך הפיך תמיד ויעלם לאחר כשבועיים עד חודשיים. כדי לסבר את אוזנך, אותו חומר משמש לטיפול בפזילה גם אצל ילדים וכן משמש לטיפול בבעייות רבות ומגוונות בתחומי הרפואה השונים.

  בוטוקס

  שלום, מדוע הבוטוקס לא תופס? עשיתי פעמיים רצוף וזה לא משפר, כמו כן טיפול סקין בוסטר מעל השפה העליונה והתחתונה שלא העלים את הקמטים…

  ראשית עלייך לפנות לרופא/ה שביצע את הטיפול ואני בטוח שידע לתת לך מענה. מעבר לכך, אם אין תוצאה לאחר בוטוקס יתכן ומדובר בתת-מינון,הזרקה לא נכונה, דילול גדול מידי, חומר שאינו בוטולינום טוקסין ויתכן גם שאת מפתחת עמידות לבוטוקס . בנוגע לסקין בוסטר שגם הוא לא נתן אפקט, אינני יודע באיזה חומר מדובר, כמה הוזרק, בד"כ מדובר בסדרה, יתכן ומה שמתאים במקרה שלך הוא לא סקין בוסטר אלא חומר למילוי קמטים.

   

   

  בוטוקס בהריון

  לא ידעתי שאני בהריון וטיפלתי בבוטוקס בקמטים. מזרק אחד ואחרי חודש עוד חצי מזרק.
  מה עליי לעשות?

  תודה.

  ראשית לא להיכנס ללחץ, לא ידוע על אפקט מזיק לך או לעובר במהלך הריון ומכיוון שכך לא מזריקים חומרים כאלה במהלך הריון או הנקה. בכל מקרה אין פעולה בטוחה שאת יכולה לבצע כרגע כדי להעלים את החומר מגופך. שנית את מדברת על בוטוקס אבל מתארת טיפול בחומרי מילוי (בבוטוקס לא מדברים על מזרקים אלא על אזורים או על יחידות בוטוקס) ולכן לא ברור לי מה הוזרק, שלישית צייני את העובדה בפני הרופא שאצלו את במעקב הריון.

  בוטוקס בין הגבות

  ד"ר האם אוכל לעבור טיפול בוטוקס רק באזור שבין העיניים ולא באזורים האחרים? שיקול כלכלי.. האם לא תהייה בעיה שהתיקון יהייה רק באזור אחד והאזורים האחרים לא יתוקנו? זה נשמע לי בעייתי ולכן אני שואלת. תודה

  אפשר בהחלט לבצע טיפול בוטוקס באזור אחד מבלי לטפל באזורים האחרים. את צודקת חלקית בנוגע לבעייתיות: כאשר מטפלים באזור אחד והקמטים נעלמים באזור המטופל, הקמטים באזורים הסמוכים שלא טופלו, נראים בולטים יותר למרות שלא השתנה בהם דבר. דבר נוסף, רצוי שכל האזורים יהייו מסונכרנים ביניהם מבחינת הטיפול כדי שלא יהייה חוסר איזון אסתטי ביניהם, כלומר אזור אחד חלק וסמוך לו אזורים חרושי קמטים.

  בוטוקס במצח

  הבוטוקס לא הועיל לי במאום, הוזרק לי במצח לפני כחצי שנה, רק חומר המילוי בהמשך טישטש כמעה את הקמט בין העינים, האם אין אלטרנטיבה אחרת?

  אני בת 59

  בוטוקס שלא הועיל במאום הוא בוטוקס שאחד משניים:

  בוטוקס בסנטר

  אני בת 18 והשאלה שלי היא ,אם יש לי גומה בסנטר סוג של שקע מסוים ,ואני רוצה למלא אותו בעזרת בוטוקס למראה עגול ושלם אוכל לעשות זאת ? לצורך העניין העלתי תמונה מגוגל להמחשה

  ניתן למלא את השקע בסנטר באמצעות חומרי מילוי ולעיתים יש צורך גם בבוטוקס, עלי לראות את הסנטר כדי לתת תשובה חד משמעית.

  בוטוקס בצדי העין

  היי אני בת 45, בריאה ב"ה, עשיתי היום בוטוקס ב 3 נקודות בצדי העין (בצד כל עין). יש לי מספר שאלות: 1. ראשית, לאחר הטיפול היו לי 3 נקודות בולטות בצד כל עין ועיסיתי קצת את האזור (ממש בקטנה) ע"מ לרכך אותן. כעת אני קוראת באינטרנט שאסור (למה לא אמרו לי דאז?) כי זה עלול לגרום לנדידת החומר. אני מאד חוששת ולא רוצה להמתין שבוע במתח וחרדה. האם ייתכן שפגעתי בעין או בשרירי החיוך? שמשהו מאלו ישתתק לפתע? 2. האם נכון שבימים הקרובים אסור מקלחות חמות על הפנים, אסור מפזר חום על הפנים (ובכלל חום על הפנים) וכן אני צריכה לישון על הגב למען פיזור נכון של החומר? 3. לפני חודשיים עשיתי טיפול ווירוטליזציה, (כולל ליד ומתחת לעיניים). הין קםצה לי אח"כ למשך ימים, ואחרי כמה ימים הופיע שט"ד רציני בעין שנמשך כשבוע. גם היום לאחר הבוטוקס עין שמאל מקפצת לי ב און אנד אוף. האם לדעתך זהו רמז לבאות ששט"ד לפני?? תודה רבה מראש.

  אכן צריך להימנע מלחץ על האזור המוזרק במהלך 24 שעות לאחר הטיפול, ע"מ להימנע מהחלשת שרירים שלא התכוונו להחליש. יש לישון על הגב בלבד ב 24 השעות הראשונות מאותה סיבה. את יכולה להתקלח במים חמים אך לא להפריז בחום מקומי על האזור המוזרק. לא יודע מה זה טיפול ווירוטליזציה אך עין מקפצת היא לא סימן להופעת שט"ד. מציע לך להירגע, אם ניקח סנריו קיצוני שבו מופיעים סיבוכים לאחר טיפול בוטוקס (אחד השמות המסחריים של בוטולינום טוקסין), הם תמיד הפיכים.

  בוטוקס בצידי העיניים

  יש לי קמטים חזקיים רק בצד אחד בעין שמאל. האם אפשר לטפל רק בצד אחד או שחייבים את שני הצדדים?

  ניתן לטפל רק בצד אחד.

  בוטוקס בשפתיים

  בת 16.8
  מה המחיר של בוטוקס?
  האם מותר מגיל 16 וחצי עם הורה מלווה?

  לא. גיל 18 הוא הגיל המינימאלי לטיפול בוטוקס.

  בוטוקס וחומצה מתחת לעיניים

  אני קצת חוששת זו פעם ראשונה האם כדאי להתחיל והאם במידה ולא ארצה להמשיך הפנים יהיו רופפות?
  כמו כן באיזה חומר עלי לוודא שמשתמשים ?

  במידה והטיפולים מבוצעים ע"י רופא מנוסה ואמין ובאמצעות חומרים טובים ומקוריים, אין לך ממה לחשוש. חשוב לבדוק טוב טוב מיהו הרופא, נסיונו, חוות דעת. כמו כן יש לוודא שמדובר בבוטוקס או דיספורט וכן חומצה היאלורונית "מבית טוב" כמו רסטילן,ג'ובדרם,סטילאז',טאוסיאל. בשום אופן לא להסכים להזרקת חומר קבוע מכל סוג שהוא, אלא אך ורק חומרים זמניים ונספגים. בהנחה שהטיפולים בוצעו ע"פ אמות מידה הנ"ל, הפנים לא יהייו "רופפות", ההיפך הוא הנכון.

  בוטוקס זרחקה שניה.תוספת כחודש מן הזריקה הראשונה אפקטיבי?

  שלום רב לדוקטור
  אני מעוניינת לעשות בוטוקס בימים הקרובים אולם לא אוכל להגיע בתוך שבועיים מן הזריקה הראשונה לביקורת והוספה נדרשת האם זה בסדר אחרי כחודש?יש האומרים שאם התוספת לא נעשית תוך שבועיים הגוף מייצר נוגדנים ואש לא אפטיבי. הדעות חלוקות. והייתי מבקשת את תשובתך המקצועית. עשיתי בוטוקס בעבר במצח היה מוצלח. פשוט מרגישה שצריכה אבל בגלל המצב לא יצא לי ובכל זאת רוצה. תודה רבה

  האמירה שאם הביקורת לא נעשית אחרי חודש הגוף מייצר נוגדנים, אינה נכונה.

  בוטוקס חדש

  שלום לד"ר צבר, שמעתי שיש בוטוקס חדש שאמור להגיע לארץ, היכן מיוצר והאם יעלה פחות ממה שעולה היום הבוטוקס הרגיל? תודה

  אכן ה "קסיומין" נמצא בשלבי אישור משרד הבריאות, מיוצר בגרמניה ולגבי מחירים סביר להניח ששחקן חדש בשוק ישליך במידה כזו או אחרת על המחירים.

  בוטוקס לא מוצלח

  לפני 3 שנים עשיתי בוטוקס במצח וזה הרים לי את הגבות באותו הרגע והיה מושלם חזרתי על הטיפול אחרי שנה ולא קרה כלום חזרתי לרופא אחרי שבוע הוא הזריק לי שוב ולא קרה כלום אחרי שנה הלכתי לרופא אחר ושוב לא קרה כלום חזרתי אחרי שבוע ושום דבר לא צלח לאחר שלושה חודשים הלכתי לרופאה בחירה שילמתי לה את מיטב כספי ספרתי לה את מה שקרה אך היא הבטיחה תוצאה.גם שם לא קרה כלום האם היא צריכה להחזיר לי את הכסף?ולמה הבוטוקס לא משפיע? אני בת 38 בריאה בד"כ

  מאחר ולא אני ביצעתי את הטיפול, אין לי אפשרות לדעת מה הוזרק, כמה הוזרק, לאן הוזרק, באיזו שיטה ומה היה ב24 שעות שלאחר ההזרקה. לכן בלתי אפשרי להתייחס לפן המקצועי. עם בוטוקס צריך לדעת לעבוד, אין ספק. הנסיון הוא הגורם המכריע כאן ואני מאמין שלפחות אחד או יותר מאותם רופאים שפגשת היה מנוסה ולכן מפתיע שהתוצאה לא הושגה. כדי להבין מה מקור הבעייה: מקצועית או תגובה אישית של הגוף הספציפי שלך לבוטוקס? אני חייב לשבת מולך ו"לחקור "אותך. בעניין ההחזר הכספי, זה עניין שלך מול אותה מרפאה. את אמורה לראות תוצאה אחרי טיפול וזהו עקרון מוביל. ברגע שאין תוצאה כלל, את אמורה לחזור לביקורת ולנסות שוב, ללא עלות נוספת, בוודאי כאשר מדובר בבוטוקס. אשמח לשבת איתך, לשמוע ממך ולבדוק אותך כדי לתת לך תשובות ובמידה ותרצי אף להראות לך שהבוטוקס יודע לעבוד ולעבוד טוב.

  בוטוקס לאף

  שמעתי שאפשר לתקן את האף עם בוטוקס. האם זה נכון? האם זה בטוח?

  נכון מאוד, אמנם לא מתאים לכל סוג של תיקון אבל בהחלט ניתן להרים את קצה האף ולתקן קמטים בגב האף בעזרת בוטוקס.

  בוטוקס להרמת הגבות

  שלום ד"ר, עשיתי לפני חודש טיפול בוטוקס להרמת הגבות ויצא שגבה אחת גבוהה מידי ביחס לשנייה. קשה לי עם זה מאוד כי זה נראה נורא. אתה יכול לתקן את זה או שצריך לחכות?

  אני מציע שתחזרי לרופא שטיפל בך לתיקון, מדובר בהליך פשוט שלוקח 3 שניות. במידה ותחליטי אחרת, את מוזמנת להגיע אלי לתיקון הגבה.

  בוטוקס לחולי לופוס

  כבר למעלה מ-18 שנה יש לופוס רדום. התיעצתי עם הרמטולוג שלי ואמר שאין בעיה עם בוטוקס אלה רק לא סילקון. האם יש בעיה לחולי לופוס עם בוטוקס?

  מטופלים עם לופוס (SLE) שנמצאים ברמיסיה, מסתדרים יפה מאוד עם בוטוקס. מחלות אוטו-אימוניות כמו לופוס אינן מהוות קונטרהאינדיקציה (התוויית נגד) אבסולוטית לבוטוקס, במיוחד כאשר הם במצב של רמיסיה שנה לפחות. יש להימנע מהזרקות כאשר המחלה במצב לא יציב, שכן המערכת החיסונית מתמודדת עם מסרים מבולבלים. לכן הוספת אותות כימיים למערכת באמצעות בוטוקס לא מומלצת במיוחד. בכל מקרה כדאי להצטייד במכתב מהרופא המטפל המאשר לבצע טיפול בבוטוקס למטרה אסתטית.

  בוטוקס לסנטר

  הסנטר שלי מקומט וזה מאוד מבגר אותי. השאלה שלי היא האם הבוטקס יכול לעזור או שצריך חומרים אחרים?

  מדובר בסנטר בעל "עור תפוז" כתוצאה מהתכווצות יתר של שריר מסוים. הבוטוקס בהחלט יכול לתקן את הבעיה.

  בוטוקס לפני הריון

  שלום,
  אני בת 37, סובלת ממיגרנות (1-3 פעמים בחודש למשך 3 ימים כל מיגרנה) ומטופלת בריזלט ואימיטרקס. אני מעונינת להיכנס להריון וחוששת מכאבי המיגרנות ללא אפשרות לקחת תרופות. האם בוטוקס הוא פיתרון מתאים לפני כניסה להריון?

  הבוטוקס יכול להוות פתרון מניעתי למיגרנה,למעשה זהו הטיפול המניעתי היחיד שקיים כיום לבעיה זו, אך מדובר בפתרון זמני.

  בוטוקס לצוואר

  ד"ר צבר רציתי לשאול אם אפשר לתקן קמטים בצוואר עם בוטוקס?

  במקרים רבים ניתן לתקן קמטים אורכיים ורוחביים בצוואר באמצעות בוטוקס.

  בוטוקס לשפתיים

  מדוע לא מומלץ להזריק בוטוקס לשפתיים?

  בוטוקס אינו מיועד להזרקה בשפתיים. ניתן בעזרתו לעצב בדרך עקיפה את השפתיים ולשפר קמטוטים סביב השפתיים אך עיבוי שפתיים הוא לא אחד מתפקידיו של הבוטוקס. בהחלט מומלץ להזריק במקרים מתאימים בוטוקס סביב השפתיים אבל לעולם לא בתוכן, דבר שעלול להביא לאסימטריה קשה ולקושי בתפקוד הפה.

  בוטוקס צדי העין

  היי ד"ר שאלתי שאלה לפני יומיים (בוטוקס בצדי העיניים) וענית לי. תודה על תשובתך . (להזכירך שאלתי הייתה לגבי עיסוי קטן מאד שעשיתי בצדי העיניים מיד לאחר הטיפול ע”מ לרכך את הנקודות הבולטות שנוצרו ולהספיג את החומר. דאז חשבתי שזה טוב. אח"כ למרבה חרדתי קראתי באינטרנט שזה אסור כי זה עלול לגרום לנדידת החומר ולשתק שרירים אחרים (אוף! למה לא אמרו לי זאת שם? וביקשתי מהם הנחיות!) . שאלתי האם ייתכן שפגעתי בעין/עפעף/גבה או בשרירי החיוך? שמשהו מאלו ישתתק לפתע או יצנח? ענית שזה יכול לקרות אך הפיך. שאלותיי כעת: סטטיסטית מה הסיכוי לסיבוכים לאור מה שתיארתי? ואם כן (חלילה וחס) תוך כמה זמן הם עלולים להופיע? (מאיזה שלב אחרי הטיפול אפשר לנשום ולהירגע ולומר לעצמי שאם הכל בסדר עד כה, אז כנראה שכבר לא ייקרה כלום?) הרבה הרבה תודה ♥

  אין לי אפשרות לדעת בוודאות שלא תהיינה השלכות למרות שלמשל צניחת עפעפיים כתוצאה מהזרקת בוטולינום טוקסין היא לא דבר שבשיגרה, אין קונצנזוס לגבי מספרים אך במאמרים מסוימים אפשר למצוא 1/100 (מקרה 1 על כל 100 מטופלים וזאת מבלי שבוצעו לחיצות אגרסיביות). בכל מקרה מדובר בתופעה חולפת כך שאת יכולה להייות רגועה לחלוטין. סיבוכים שכאלה יכולים להופיע כשבוע עד שבועיים לאחר הטיפול, נדיר שיותר מזה.

   

  בוטקס לקמטים של כעס

  שלום ד"ר צבר, אני בת 43,ויש לי בעיה עם הקמטים של הכעס כי אני כל הזמן נראית כועסת למרות שאני בכלל לא. אני עובדת עם ילדים ואומרים לי את זה כל הזמן.קראתי באינטרנט שאתה יכול להוריד לי את הקמטים האלה בטיפול בוטקס. רציתי לדעת האם זה כואב והכי חשוב האם אני יכולה לחזור לעבודה אחרי הטיפול ואם ירגישו? תודה על תשובתך המהירה.

  באמצעות בוטוקס ניתן במקרים רבים למחוק את הקמטים. במידה והקמטים קיימים גם כאשר הפנים במצב רפוי, כלומר ללא הבעה (כעס/מחשבה), יתכן ואצטרך להשתמש גם בחומר מילוי עדין. טיפול בוטוקס אינו כואב ואת יכולה לחזור מיידית לעבודה מבלי שידעו שעברת טיפול.

  בטיחות

  בהמשך לשאלותי. מאחר והטיפול הוא חדש והחומרים חדשים ומדובר במרכז הפנים. האם אתה יכול להיתחייב לבטיחות הטיפול?

  סוג זה של טיפולים אני מבצע כבר שנים והחומרים האלה בטוחים לחלוטין לאור העובדה שהם נספגים. עובדה חשובה שמחזקת מאוד את אמיתות הפרופיל הבטיחותי של החומר היא אישור ה FDA האמריקאי. אתה מוזמן להגיע לפגישת ייעוץ כדי לקבל את כל הפרטים ולהיווכח שמדובר בחומרים הבטוחים ביותר שקיימים היום בשוק האסתטיקה.

  בטן תחתונה

  שלום ד"ר צבר אני בת 34 גובהי 160 ואני שוקלת 79 קג יש לי בטן תחתונה נופלת גדולה יחסית למבנה גוף שלי , אני מאוד רוצה להמנע מסכין מנתחים ורוצה לדעת האם הטיפול הזה מתאים לי של ליפוליזיס?

  אני מציע לך להמתין ולא להתחיל עם הליפוליזיס בהזרקה מאחר ויתכן ובחודשים הקרובים אטפל במקרים כמו שלך באמצעות מכשיר חדשני להמסת שומנים. אעביר את מספר הטלפון שלך ע"מ שיצרו איתך קשר במידה ונתחיל לעבוד עם המכשיר החדש.

  ביו אלקמיד

  שלום.
  לפני 14 שנה הוזרק לי ביו אלקמיד לשפה העליונה. רציתי לדעת אם יש אפשרות להזריק כיום חומצה היאלורונית למילוי השפה.

  כפי שעניתי כאן באתר פעמים רבות, לא מומלץ להזריק חומצה היאלורונית לתוך שפה שהוזרקה בעבר בחומר קבוע כמו ביואלקמיד או סיליקון. למרות זאת, הזרקות כאלה מתבצעות לא אחת וכאשר הרופא מנוסה לא צפויה שום בעיה, כמובן שעל הרופא ליידע את המטופל.

  ביו אלקמיד בלחיים

  אני בת 60. לפני כשבע שנים הוזרק לי ביו אלקמיד בשתי הלחיים. נראיתי נפלא. עם הזמן יש כמובן נפילת טונוס ואני מעוניינת ליצור שוב אשליה של פנים מורמות אבל אני חוששת מהזרקה חוזרת בגלל הביו אלקמיד. האם יש אלטרנטיבה אחרת?

  ניתן להתמודד עם עניין הביואלקמיד, הדבר תלוי כמובן בבדיקה של הפנים והיכן בדיוק ממוקם הביואלקמיד.

  ביוסיל חומר לשפתיים

  היי,
  יש לי כמה שאלות אשמח מאוד לעזרה:
  אני בת 25
  לפני 3 שנים הזרקתי חומר בשם ״ביוסיל״- שמן סיליקון
  ממה שהבנתי מהרופאה זה לא סיליקון, וברצוני עכשיו לבצע חומצה אלרונית אצלך, האם זה אפשרי שיש עד מהחומר הזה בשפתיים?
  2) אם מישהי בתחילת הריון ביצעה הזרקה של ביוסיל/חומצה האלרונית, יש סיכונים???

  בירור מחיר

  ברצוני לברר מחיר
  תוומר

  לקבלת מידע בנוגע למחירים יש ליצור קשר עם המרפאה.

  בליטה באף

  יש לי בליטה באף בחלק העליון והפרופיל שלי נראה פשוט רע! האם אפשר לשפר את זה בלי ניתוח?? תודה

  בהחלט ניתן לשפר ובמקרים מסוימים גם להעלים את אותו גבנון בגב האף. כמובן שהפרופיל שלך הוא זה שנושא את נטל הבליטה ובמידה ואותו גבנון אסימטרי, יש לך צד אחד שנראה טוב יותר מהצד השני. במהלך הטיפול ניתן לטפל בגבנון באופן כזה שישפר במידה הנכונה את כל אחר מהצדדים על מנת להגיע לסימטריה הטובה ביותר אליה שאליה ניתן להגיע ובכך ליישור האף בפרופיל. במידה ומדובר בגבנון משמעותי, השיפור יראה גם במבט חזיתי.

  בליטות סחוסיות

  האם העובדה שאתה מזריק חומר לא תגרות ללביאות בצידי האף להראות עוד יותר נפוחות מכיוון שמטרתי היא שהאף שלי יראה פחות רחב וללא בליטות סחוסיות ?

  אני שולח אותך לתמונות "לפני-אחרי" של חלק מתיקוני האף שאני מבצע:

  בליטת עצם

  רציתי לקבל הצעת מחיר על בליטת עצם קטנה באף

  צרי קשר עם המוקד.

  בנוגע לחוסר התאמה בשני הצדדים של האף

  עשיתי ניתוח אף לפני כמה שנים אצל מומחה ונחיר והנחיריים שונים אחד מהשני ,אחד יותר גבוה ולאורך והשני יותר נמוך ולרוחב..האם אפשר לתקן דבר כזה ולגרום להם להראות אותו הדבר לקביעות???

  לאחר ניתוח תמיד קשה יותר לתקן את מה שאת מתארת, אם כי במקרים מסוימים ניתן לתקן או לפחות לשפר, אצטרך לבדוק אותך לפני שאוכל לתת תשובה חד משמעית.

  בנוגע למילוי שפתיים ואף

  שלום וברכה .שמי עדן בת 24 מדימונה
  אני מתעניינת בגם תיקון אף וגם מילוי שפתיים.
  רציתי לשאול האם יהיה ניתן לבוא לעשות את ההזרקות באותו היום יחד על מנת שלא אצטרך להגיע פעמיים (אני לא גרה במרכז כפי שציינתי קודם ולכן קצת רחוק לי)?
  ואם אעשה רק את המילוי שפתיים, האם אצטרך להגיע לביקורת או שלא חייב?
  ממש אודה אם תענה!

  ניתן לבצע את שני הטיפולים אך תצטרכי להגיע לביקורת אחת לאחר כשלושה שבועות.

  בנוגע לתיקון האף לאחר ניתוח כושל להסרת המחיצות

  ד"ר צבר שלום רב .
  בגיל 18 עברתי ניתוח לתיקון מחיצות האף ולרוע מזלי הניתוח כשל והתוצאה שנוצר לי בקע באף, הסחוס קרס אל תוך האף .
  שאלתי היא האם היום לאחר 8 שנים ניתן לתקן את האף? מה השיטה שלכם לתיקון האף ללא ניתוח ? ומה טווח המחירים לטיפול כזה ?

  לא ניתן לקבוע בוודאות מבלי שראיתי את האף אך ברוב המוחלט של המקרים כמו שלך ניתן בהחלט לתקן את הבעיה באמצעות חומרי מילוי. בנוגע למחירים, צור קשר עם המרפאה.

  בנושא תיקון אף ללא ניתוח

  אם אפי ארוך בעל גבנון ואינו ישר וקצהו נפול האם זה מתאים לי

  אכן מתאים.

  בעבר לפני 10 שנים טופלתי בביו אלקמיד ונחספתי לאלגיות עד להוצאתו בשלבים כיום אנימעונינת להזריק את החומצה האם זה עלול לגרום לאלרגי

  כרגע אני במרכז אמריקה ולכן לא תוכל להתקשר איתי עד20 למרץאו לכתוב לי במייל 0506670072

  זה שהביואלקמיד הוצא זה כבר דבר מבורך. ע"פ הידוע בספרות המקצועית, לא מומלץ להזריק חומרים אחרים לאזור שבו הוזרקו חומרים קבועים דוגמת סיליקון וביואלקמיד. למרות זאת, יצא לי לא אחת להזריק חומצה היאלורונית במקרים כמו שלך והכל בסדר גמור, כך שאני מיידע אותך וההחלטה היא שלך. מבחינתי לא צריכה להייות שום בעיה אך עלייך לדעת שע"פ הספרות מומלץ שלא, מאחר וייתכנו ריאקציות כאלו ואחרות.

  בצקות מתחת לעיניים כתוצאה מהזרקה והמסתן

  ,אני שמי שלומית ואני בת 41,יש לי היסטוריה של שני הזרקות חומצה הילורואנית קודמות בשילוב בוטוקס לפני שנתיים ולפני שנה מתחת לעיניים במטרה לטשטש שקיות המופיעות מתחת לעיניים בזמן חיוך.
  בהזרקה האחרונה לפני חודשיים נוצרו לי בצקות בולטות מאוד אשר הומסו כעבור חודש עם חומר שהוזרק במקום. אכן רוב הבצקות נעלמו אך אני עדיין מסתובבת עם "שקיות" לא רק בזמן חיוך ושלא היו לי לפני הטיפול, אולי שארית החומר שלא הומסה.
  שאלתי היא: מדוע פתאום נוצרו הבצקות? זה לא קרה בטיפולים קודמים. יש לציין שנעשה בשילוב בוטוקס בכל הטיפולים, גם באחרון.
  שאלה שניה: האם חומר הממיס את החומצה ההילורואנית על הדרך גם ממיס את החומר הקיים בגוף באופן טבעי? או שממיס רק את החומר הספציפי שהוזרק?
  האם זה אומר שאין לי פתרון מלבד ניתוח עפעפיים ותמיד לאחר הזרקת חומצה הילורואנית תחת העיניים יווצרו לי בצקות?
  תודה מראש!

  אני מציע לך לגשת לרופא שטיפל בך. הוא היחיד שיודע מה הזריק, מינונים, שיטה, מטרת ההזרקה וכו. קצת קשה לענות לך מבלי שבדקתי אותך לפני ואחרי הטיפול. לא משלבים טיפול בחומצה היאלורונית עם בוטוקס. ניתן לשלב את שניהם אך לא באותו טיפול. החומר הממיס אינו ממיס את החומצה ההיאלורונית הטבעית שבגוף אלא רק את זו שהוזרקה. אינני יודע מאחר ולא ראיתי אותך אם הפתרון הוא ניתוח עפעפיים ואינני יכול לומר אם בפעם הבה שתוזרק חומצה היאלורונית יווצרו בצקות. אגב גם החומר הממיס יכול לגרום באזור זה לבצקות.

  בקטנת אף

  היי יש לי אף גדול ועקום אני מאוד השמח לטפל בו אפשר עוד פרטים ?

  מדובר בטיפול רפואי לא ניתוחי לתיקון או פיסול האף. אשמח לתת לך פרטים מלאים ולבדוק אותך במהלך פגישת ייעוץ במרפאה ורק אז אוכל לקבוע באם ניתן לשפר את מצב האף.

  בקשה יישור אף

  דר דויד צבר אני פונה אליך בבקשה מאוד גדולה אני רק בן 17 וכמה חודשים האף שלי בכלל ישר יש רק גבעה קטנה שצריך למלא אותה ואז האף ישר !!!! בבקשה יש אפשרות לעשות את זה לפני גיל 18 בגלל זה אני לא מקבל תפקידים בפרסומות וכו זה ממש הורס לי תקריירה איך ניתוח אף שהוא יותר מסובך אםשר מגיל 16 אני גם מוכן לחתום שאם יקרה איזה משהו הכל עלי באחריותי (ההורים מסכימים) בבקשה דר דויד אני מתחנן זה מאוד קריטי לי !! בבקשה אני מתחנן

  צר לי אך אוכל לטפל בך בעוד מספר חודשים לכשתגיע לגיל 18, זו מדיניות המרפאה.

  בקשר לאף שלי

  ישלי מחיצה באף בצד ימין ואף שבור אצלי פונה ימינה כזה ואני ממש מפחד מהניתוח שאני אמור לעבור בגיל 17

  לא אוכל לטפל בך לפני גיל 18.

  בקשר לאף שלי

  יש לי צלקת ודפורמאציה בחלק קדמי שלי האף…אפשר לעשות משהו בקשר לזה?!!
  וכמה זה יעלה לי?!
  תודה מראש
  הגיל 20..מין: נקבה

  נשמע שבהחלט יש מה לעשות אם כי אינני יכול לקבוע מבלי שראיתי את האף ומבלי שהבנתי באיזה סוג של צלקת ובאיזה סוג של דפורמציה מדובר. את מוזמנת להגיע לפגישת ייעוץ במרפאה.

  בקשר לניתוח אף ללא ניתוח

  היי, אני בת 16 וברצוני לעשות ניתוח אף בעוד כשנה מהיום. אני מפחדת מניתוח אף ולכן אני פה. יש לי כמה שאלות בקשר לזה.
  בבקשה חזרו אלי במהרה, עדיף לנייד. תודה.

  כדי לקבל תשובות לשאלותייך, את מוזמנת להתקשר לט"ל:077-9964-777.

  בת 18

  היי, אני בת 18. רציתי לשאול אם בעזרת הזרקה של חומצה האילורונית ניתן ליצור את האפקט הזה?

  ראי תשובתי לשאלתך הקודמת, התשובה זהה.

  בת 56 הזעת יתר

  דר' שלום רב,

  לפני 6 שנים ביצעתי ניתוח להסרת הרחם
  כמו כן אובחנתי לפני כשנה בפיברומיאלגיה ומטופלת בכדורים
  נוטלת גם כדורים לבלוטת התריס

  לפני כשנה התחלתי להזיע בכל חלקי הגוף ללא ריח אני ממש נוטפת מים מהראש ועד הרגליים מהבוקר ועד הערב, הייתי אצל גניקולוג וכירורג שניהם לא נתנו לי מענה

  אני סובלת מאוד בעיקר בגלל אסתטיקה ואי נוחות
  האם יכול להיות שאחד הכדורים גרמו לזה? או אחת מהמחלות שאני סובלת?

  אודה לתגובתך.

  קשה לדעת מה גרם לתופעה שאת מתארת ואין לי ספק שהסבל רב. אני מציע לך לפנות לאנדוקרינולוג טוב שיבדוק לעומק את הבעייה.

  גבות בגובה שונה

  שלום ד"ר, אני בת 42 ויש לי מאז ומתמיד יש לי גבה אחת גבוהה יותר מהשנייה ואני מעונינת להרים את הגבות. האם הדבר אפשרי למרות שהן לא באותו גובה? תודה

  הדבר אפשרי ויש לקחת את בחשבון את חוסר הסימטריה בגובה הגבות. על סמך בדיקה אוכל לומר לך באם אפשר לתקן את הבעיה.

  גבנון

  שלום! הבנתי שניתן להקטין גבנון אבל זה לא לצמיתות, זה אומר שתוך שנה הגבנון יצמח מחדש? פשוט נשמע לי קצת מוזר, אשמח אם תסביר…. (אצלי הייתי רק רוצה להקטין קצת את הגבנון) תודה על התשובה!:)

  אכן ניתן לא רק להקטין אלא אף להעלים את הגבנון. הגבנון לא צומח, הוא נשאר שם ואני לא נוגע בו מאחר ומדובר בטיפול ללא ניתוח. כאשר החומר נספג בהדרגה, הגבנון נחשף מחדש בהתאמה.

  גבנון באף

  שלום, אני בת 15 וחודשיים, מאז ומתמיד לא אהבתי את האף שלי.
  הוא נראה יפה כשמסתכלים על הפנים, אבל הפרופיל שלי מכוער מאוד בגללו כי יש מין בליטה כזאת למעלה והוא לא ישר. מין עקם כזה שמפריע לאף להיות ישר ורגיל.
  מלפנים אני אוהבת את איך שהאף נראה אבל הפרופיל תמיד מכוער ואני שונאת אותו. מאוד חשוב לי לתקן את האף שלי ולהצטלם ושיראו מה אפשר לעשות כי אני לא בטוחה בעצמי בגלל הבליטה הזאת באמצע האף. רק ליישר את האף מהפרופיל זה מה שאני רוצה ולא לשנות את כל האף עצמו. באיזה גיל אוכל לבוא ולעשות את זה?

  אין שום בעיה לתקן את הבעיה שאת מתארת. תוכלי להגיע אלי לכשתגיעי לגיל 18.

  גבנון באף .

  שלום , אני בת 17 ורציתי לשאול האם כאשר מבצעים תיקון אף אפשרי לראות את התוצאה המתוכננת עוד לפני הביצוע, במחשב בעזרת תוכנה מיוחדת ? (כפי שנעשה לפני ביצוע של ניתוחי אף )

  בטיפולים מסוג זה, כלומר לא ניתוחיים, אינני מבצע סימולציה שכן התוצאות תמיד הפיכות.

  גבנון באף גיל 15

  יש לי יחסית אף גדול אני בן 15 זה נקרא גבנון באף
  זה ממש פוגע לי בביטחון העצמי וכל הזמן יורדים עליי וזה ממש לא נעים.
  אני רוצה לדעת אם זה אפשרי לסדר את זה בגיל הזה.

  החל מגיל 18.

  גבנון ואף לא ישר

  שלום אני בן 16 ויש לי גבנון וצד אחד יותר גדול מהשני מתי אוכל לבוא ?

  כאשר תגיע לגיל 18 אשמח לטפל בך.

  גבשושיות

  לפני שנתיים עשיתי מילוי בלחיים עם קנולה ולפני שבעה חודשים עשיתי מילוי בשני צידי הפה והעיניים הכל נעשה עם חומצה הילרונית בסוף שבוע האחרון שמתי לב שנוצרו בלחיים והצד אחד של הפה גבשושיות רופא העור אמר שזה תוצאה של הזרקות שגם אחרי שנתיים יכולה להיות התופעה הזאת האם התופעם הזאת קיימת? ומה ניתן לעשות קיבלתי סטרואידים ואנטיביוטיקה לטיפול

  מבלי לראות אותך קשה לי להבין אם מדובר בריכוזים של חומצה היאלורונית או בסבירות גבוהה יותר, בתופעה דלקתית ולכן קיבלת טיפול אנטיביוטי וסטרואידאלי. אני מופתע שלא בוצעה המסה בשלב ראשון. אני תמיד ממליץ לחזור לרופא שטיפל בך מאחר והוא יודע בדיוק את פרטי הטיפול. במידה ותחליטי בכל זאת להגיע אלי, צרי קשר עם המרפאה.

  גודל אף

  החומר מסדר את הצורה של האף ומכיוון שלא מדובר בניתוח האם יש אפשרות להקטין את האף לא בצורה משמעותית או שהזרקת החומר תגדיל את האף? הבעיה שלי זה הפרופורציה של האף לפנים. נקבה,בת 17.

  החומר לא יגדיל את האף. במקרים מסוימים ניתן להקטין במעט את האף אך כל מקרה לגופו ועלי לבדוק אותך כדי לתת לך תשובה מלאה. בכל מקרה תצטרכי להמתין לגיל 18.

  גומה בסנטר

  הבעיה היא שאני בצבא ואני אצטרך לחסוך כסף לטיפול.
  אתה יכול להגיד לי את בערך את המחיר ?
  כדי שאני אדע כמה אני צריך לחסוך ?
  ואם אני רוצה לעשות את זה בזמן הצבא זה בעיה ?
  אני משתחרר בעוד בשישה חודשים

  אין מניעה לטפל בזמן שירות כזה או אחר. אתה מוזמן ליצור קשר טלפוני עם המרפאה,077-9964-777.

  גומה בסנטר

  כמה עולה להסיר גומה הסנטר?
  לא בכל תאורה רואים אצלי את הגומה זה אומר שאחרי הניתוח הסנטר יראה כמו שהוא נראה בתאורות שלא רואים את הדומה ?

  מדובר בתיקון ללא ניתוח. ע"פ התיאור שלך התשובה היא כן, כפוף לבדיקה. אתה מוזמן להגיע לפגישת ייעוץ ובדיקה.

  גומה בסנטר

  מאיזה גיל אפשר להסיר גומה בסנטר?

  אצלי ניתן לעשות זאת מגיל 18. כמובן כפוף לבדיקה.

  גומה בסנטר

  ד"ר צבר שלום,

  האם ניתן למלא גומה בסנטר בחומר כמו רדיאס לאחר שהוזרקה לתוכה חומצה הילאורונית (שהתפוגגה מיד).

  תודה מראש על תשובתך

  בהחלט ניתן.

  גושים אחרי הזרקת חומצה היאלורונית

  הי יותר מחצי שנה אחרי הזרקת חומצה היאלורונית והיאלורונידאז להמסתה (תוצאת אה סימטריה שלא אהבתי) בקמטי הבעה בצידי הפה – בצד ימין עדיין נותרו גושים. הרופאה מתכחשץ ואומרת לי שאני מדמיינת והכל בסדר. האם הזמן יעשה את שלו? האם צריך להזריק עוד היאלורונידאז? (הזריקה לי 3 פעמים כבר), האם הנזק הוא בלתי הפיך?? חייבת לציין שהגושים משפיעים עדיין על א-סימטריה קלה בפנים (החיוך לא נפתח עד הסוף בצד של הגושים). תודה מראש כוכב.

  במידה ואכן מדובר בחומצה היאלורונית, היאלאז אמור להמיס אותה וגם ללא היאלאז היא תתפרק לחלוטין עם הזמן.

  גושים בשפתיים

  שלום רב,
  בת 38,עשיתי מילוי שפתיים עם חומצה הילארונית ולאחר 3 חודשים נהיו לי גושים בשפתיים
  האם ניתן לטפל? לאיזה רופא היית ממליץ שאלך ? לכירורג?
  5 שנים לפני כן עשיתי גם מילוי שפתיים דומה ולא קרה לי

  לא אמורים להייות גושים בשפתיים לארחר הביקורת. במידה ועדיין קיימים גושים שכאלה, עלייך לחזור לרופא שביצע הטיפול ולהתייעץ איתו. במקרים מסוימים ניתן באמצעות לחיצות לבטל הגושים ובמקרים אחרים ניתן להמיס.

  גושים מתחת לעור לאחר עיצוב סנטר עם וולומה

  שלום דוקטור, עשיתי אצל רופא עיצוב סנטר עם קנולה אחת של ג׳ובידרם וולומה לפני שלושה ימים, כרגע כשאני מרגישה את הסנטר אני מרגישה גושים קשים מתחת לעור וזה לא מרגיש טבעי. האם זה נורמלי ומה הטיפול בזה?

  אני לא יודע באיזו טכניקה הוזרק החומר והאם בוצעו לחיצות, בכל אופן מדובר בחומר טוב ובטוח ולכן את לא צריכה לדאוג (ניתן להמיס במקרה הצורך), אני ממליץ לך לפנות לרופא שביצע את הטיפול, הוא יבצע לחיצות חזקות ויעצב את החומר באופן כזה שהפיזור יהייה הומוגני והתחושה תהייה טבעית.

  גיל

  הי מאיזה גיל אפשר לעשות

  18

  גיל

  שלום.
  לבת שלי יש אף גדול והוא מפריע לה.
  אני שוקלת לעשות לה את תיקון האף .
  היא עוד מעט בת 13
  האם זה אפשרי לעשות בגילה ?

  שלום, אני מפנה אותך לתשובה לאחת השאלות שנשאלו בנושא "צלקות", בעמוד תיקון אף באתר,שאה לפני אחרונה. שם אני מסביר מדוע אני מעדיף שלא לטפל בגילאים אלו.

  גיל

  שלום אני בת 14.9 ואני אשמח לדעת מאיזה גיל אפשר לעשות את הטיפול

  גיל 18

  גיל ההסכמה

  היי, תהיתי מאיזה גיל מותר לעבור את תיקון האף?

  18

  גיל מתאים לניתוח אף

  הבת שלי בת 16 והיא מאד רוצה לעבור ניתוח אף. מה הגיל המתאים לניתוח.

  תודה
  מדונה

  לא מדובר בניתוח אלא בטיפול לא ניתוחי. הגיל המינימאלי אצלי לטיפול כזה הוא 18.

  גילאי והמשקל של המטופלים

  באיזה גילאים אפשרי להתחיל במותניים ובבטן העליונה מה הטווחי מחירים ומה זה עושה זה כיאלו מוריד מהשומן ??והאם נשאר צלקת
  אני בת 16 וחצי עוד מעט 17
  אין לי טיפולים קודמים או רקע רפואי

  החל מגיל 18 במידה וקיימת התאמה לאחר בדיקה. מחירים יש לברר בטלפון 03-6494183. הטיפול ממיס שומנים ובכך מצר היקפים. בשום אופן לא מותיר צלקות, מדובר בטיפול שאינו פולשני.

  גיניקומסטיה

  שלום דר צבר
  שמי סימה ואני מתעניינת בטיפול גינקומסטיה לבני,
  הוא בן 23 וסובל מתופעת חזה עם שומן
  האם הטיפול בליפוליזיס גם כן מתאים, והאם אפשר לחסוך ממנו ניתוח פלסטי?
  בתודה סימה

  שלום סימה,

  גם באיבר

  היי דר
  אני יודע שעושים ניתוח פלסטי דומה מאוד גם להזרקת איבר מין הגברי לעיבוי, השאלה שלי היא האם ישנה השפעה גם על האורך או רק לעיבוי, אם אין, אז מה הטעם?

  ברוב המקרים הטיפול מבוצע ע"מ לגרום לעיבוי ולא להארכה, לטיפול בשפיכה מוקדמת ולתיקון פגמים כאלה ואחרים.

  ד"ר צבר

  אני בחורה צעירה, בעלת עור שחום. יש לי עיגולים שחורים סביב העיניים,שנגרמו כתוצאה מגנטיקה ולא מגורמים סביבתיים. השאלה שלי היא האם ניתן להעלים זאת או לפחות לטשטש? העיגולים הללו כל כך מייאשים,מקנים לי מראה של "בוקסים בעיניים". אני מתעכבת שעות עם המייק אפ בניסיון לטשטש זאת כך שבסוף יוצא לי מראה לא מחמיא. האם יש לי אלטרנטיבה? אודה לך מאוד אם תעזור לי.

  ניתן להשתמש בקרמים על בסיס הידרוקינון ורטין A בריכוזים מתאימים אך יש להימנע ממריחתם בסמוך לקו הריסים, כך שבהחלט ניתן לשפר אך טיפול זה לא מהווה פיתרון מוחלט לבעיה. קיים גם טיפול בלייזר רשתי ובקרוב אמור לצאת בארץ קרם מבטיח של של חברת סינרון, Elure, שע"פ החברה מביא לתוצאות יפות באמצעות מנגנון פעולה שונה. תוכלי למצוא מידע באינטרנט. לצערי עדיין לא ניתן לומר שקיים פתריון מוחלט לבעיה הכואבת והמאוד נפוצה ואין לדעת לאיזה טיפול תגיבי הכי טוב. בהצלחה

  ד"ר צבר שלום

  שאלתי היא האם הרמת קצת האף אינה מרימה את האיזור שבין השפה לאף (כלומר, המקום שבו נמצא השפם) כלפי מעלה גם ? והופך את האיזור להיות לא שטוח ?

  תודה רבה !

  במידה ואת אכן מתאימה לטיפול בכפוף לבדיקה, התשובה היא לא.

  ד״ר צבר שלום רב! מס׳ שאלות:

  בנוגע לקצה אף נוטה כלפי מטה, שאלותיי הן:
  1. האם הרמת קצה האף עם האצבע מהווה אינדיקציה לתוצאת הטיפול?
  אם כן , האם הזרקת החומר אינה מעניקה תחושה של אף גדול יותר ממה שהיה? שכן התווסף אליו חומר משמע הגדיל אותו?

  2. האם ניתן לחלק את הטיפול לשלבים על מנת שהתוצאה לא תהיה קיצונית בבת אחת?

  3. תוך כמה זמן עוברת הנפיחות שלאחר הטיפול ?

  4. האם הטיפול מתבצע בהרדמה? אם כן- מקומית?מלאה?
  אם לא- האם הטיפול כואב?

  תודה רבה ויום נפלא!

  1א.כן 1ב. לא 2. כן 3. בד"כ 3 ימים 4.מקומית

  האם

  האם ניתן לתקן איסימטרייה באף כך שהנחיריים יהיו שווים?

  לא ראיתי את האף כך שלא אוכל לענות על שאלתך. באופן כללי זה מאוד תלוי באופי ובחומרת האסימטריה.

  האם מילוי מתאים לסנטר נסוג כי קראתי בכמה אתרים שמלוי מתאים רק במקרים קלים ועדיף שתל במקרה כזה

  האם מילוי מתאים לסנטר נסוג כי קראתי בכמה אתרים שהוא מתאים רק במקרים קלים ועדיף שתל ?

  מתאים לסנטר נסוג, כפוף לבדיקה.

  האם אפשר ליישר את האף ולתקן את השקע ואת קצה האף לעדן טיפה ?

  אני לא מרוצה מהאף עברתי ניתוח בעבר ורציתי לעשות ניתוח חוזר והמליצו לי שלא כי לא יכולים להבטיח לי 100 שהוא יהיה ישר כי אמרו שאי אפשר להזיז את העצם . מה אפשר לעשות במצב שכזה ?

  את מוזמנת להגיע לפגישת ייעוץ ובדיקה. ע"פ התמונה נראה שניתן לתקן.

  האם אפשר לעשות עגיל בשפתים אחרי הזרקה של חומצה

  רציתי לדעת עם אפשר לעשות עגיל בשפתיים עם בוטוקס הוא לא יכול לצאת מהחור שעושים את הפירסינג נכון?

  אני מניח שהתכוונת לחומצה היאלורונית ולא לבוטוקס כי בוטוקס בניגוד לדעה הרווחת בקרב רבים, אינו חומר מילוי. את יכולה לעשות פירסינג חודש לאחר הטיפול.

  האם אפשרי להוריד את נפיחות סחוס האף כשנתיים לאחר הניתוח?

  עשיתי ניתוח אף פתוח לפני כשנתיים וכחודש אחרי קיבלתי מכה ולאט לאט סחוס האף התחיל להתנפח לי וזה יותר מראה שהאף ארוך.. שלא נגעתי בו תקופה זה נראה כאילו הנפיחות ירדה קצת אבל אם הייתי מתעסק טיפה היא הייתה חוזרת ועכשיו אחרי כשנתיים הנפיחות נשארה, חזרתי לפרופסור שניתח אותי והוא הזריק לי מס' פעמים דפומדרול 1 אחוז לקצה האף דבר שלא עזר בהורדת הנפיחות, רציתי לשאול אם יש עוד דרכים להוריד את הנפיחות ללא צורך בניתוח חוזר..
  אשמח אם תוכל לענות לי, תודה.

  לא ראיתי את האף כך שקשה לי לענות לך. בכל מקרה אם קיימת ומאוד יתכן שקיימת עדיין נפיחות כתוצאה מהניתוח, מציע שתחזור לרופא שניתח איתך ותבדוק איתו את הענין. לא ידוע לי על טיפול אחר להורדת הנפיחות מעבר למה שבוצע בהזרקה.

  האם אתה מציע לי עיבוי שפתיים

  אני בגיל 20 אני מאוד רוצה לעשות עיבוי שפתיים לזמן ארוך שיראה במראה טבעי ויפה

  את מוזמנת ליצור קשר עם המרפאה לקביעת תור לטיפול: 03-6494183

  האם באפשרותך לתקן אף כזה?

  שלום, אני בת 22,
  עברתי ניתוח אף לפני 5 שנים וזה מה שעשו לי. אף מכוער.
  עשה לי למלה סולד וממשיך כעגול כלפי פנימה. בנוסף דם קיצר לי את האף. לא יכולה להסתכל כל כצמי במראה. וגם האף נשאר רחב ונחיריים גדולות. האם יש אפשרות לתקן לפחות משהו?
  תודה

  לא צירפת תמונה ומאחר ולא בדקתי אותך קשה לקבוע. ע"פ התיאור שלך נשמע שניתן מאוד לשפר אך הדבר כמובן כפוף לבדיקה.

  האם הזרקת חומצה אילאונורית בצידי הפה צריכה פיזור החומר לצידי הפה או הזרקה של כל המזרק באותו איזור במכה אחת.?

  השאלה שלי כמה עולה לי מזרק אחד ואם זה מספיק לצידי הפה? כי פעם הזריקו לי בצד הפה בדקירה אחת ונישאר לי נפיחות ניראה שיש לי פנים מרובעות ופה בולט מעט מפחיד אותי לנסות שוב ומה עושים לנפיחות שירד מהר תודה מראש תמי

  לא מזריקים חומרים ב"מכה אחת" אלא כל מקרה לגופו וכל אזור להחומר המתאים לו , הכמות הנכונה והשיטה המתאימה באמצעות הכלים המתאימים. רופא מנוסה לא אמור לייצר לך נפיחות גדולה, פנים מרובעות וכו'. התוצאה שאת אמורה לקבל היא תוצאה טבעית של שיפור במראה האסתטי מבלי שאף אחד יזהה את הטיפול. מחירים תוכלי לקבל דרך המרפאה:077-9964-777.

  האם החוטים עוזרים להרים באזור השפתיים(כשהשפה נוטה טיפה מטה, בולדוג)

  כן, אך מאחר ולא בדקתי אותך לא אוכל לומר לך אם יש צורך לשלב בין חוטים נספגים לחומרי מילוי. במקרים בהם אבד נפח באזור, יש צורך בשיחזור נפח וחוטים בלבד לא יתנו מענה אופטימאלי. את מוזמנת להגיע אלי לייעוץ ובדיקה כדי לקבל תשובה מוחלטת.

  האם הטיפול בקור מסייע לטשטוש צלקת של ניתוח קיסרי?

  אני אחרי 3 ניתוחים קיסריים ודי רזה. יש מעט עודפי שומן בבטן ובמותניים אבל בעיקר מציקה לי "המדרגה" לצלקת הניתוחית. האם הטיפול יעזור בזה? יעלים? יטשטש? איך העור נראה אחרי כזה טיפול? האם יש צורך בהשלמה על מנת להמנע מעור נפול?

  יתכן אפקט כלשהו אך טשטוש צלקות אינו מטרת הטיפול אלא המס שומנים, כך שאם המטרה היא אך ורק טשטוש הצלקת, זה לא הטיפול המתאים. מציע לך בחום לנסות תכשירים דוגמת Newgel או kelo-cote המבוססים על מרכיבי סיליקון ועושים עבודה נהדרת על צלקות. קיימות גם יריעות סיליקון דוגמת Scarban וניתן לשלב.

  האם הטיפול הזה מתאים גם לשחיקת סכוס בברך והמנעות מניתוח

  הגיל שלי 76 זכר
  קבלתי זריקת כרבולת 3 פעמים לא עזר

  ידוע לי שחומצה היאלורונית אכן משמשת להתוויה זו במקרים מסויימים אם כי אינני מבצע טיפולים בתחום האורטופדיה. מציע שתפנה לאורטופד.

  האם הטיפול מתאים גם לגברים

  בוטוקס זה לא רק טיפול לנשים? אני מזיע יחסית הרבה זה יעזור או שזה יפסיק את זה לגמרי?

  מתאים לנשים וגברים, בחלט יכול לעזור לך.

  האם הינך מגיע לאילת?

  האם הינך מגיע לעיר אילת לטיפולים בלקוחות שגרים פה? מעוניינת בתיקון אף

  אשמח לטפל בך, אינני מגיע לאילת לצורך טיפולים.

  האם התוצאה מיידית בהזרקת חומצה הילרונית סטילאג'

  שלום רב,
  אני בת 60. לפני שבוע עברתי טיפול – הזרקת חומצה הילרונית בפנים מסוג סטילאג' L, XL. המעניין שלאחר ההזרקה לא היו תוצאות כלל. וגם שלושה ימים אחרי. הרופאה אמרה לי שהחומצה סופחת מים והתוצאה תראה לאחר שבוע עד 3 שבועות. מעניין שחברות אחרות שלי טופלו והתוצאה נראתה מיידית. היתכן שיש מצב שהתוצאה תשתנה ומשהו יראה?!!!

  החומרים שהוזרקו לך מבוססים חומצה היאלורונית וסטילאז' הוא חומר "מבית טוב", כך שמבחינת איכות החומר את יכולה לישון בשקט. מבחינת התוצאה, אמורה להופיע מייד לאחר הטיפול עם מעט נפיחות שתחלוף בימים שלאחר מכן. אם אין תוצאהף כנראה שסוג החומר לא הותאם נכון למטרת הטיפול או שהמינון לא נכון. ממליץ לחזור לרופא שביצע הטיפול.

  האם התיקון אף יעזור גם לי?

  שלום, אני חיפשתי באינטרנט ניתוח אף והגעתי לפה..
  אני בת 16 וחצי, ממש תכף 17, ויש לי מה שנקרא "אף יהודי", אף גדול וכשאני צוחקת או מחייכת יש לו נטייה כלפיי מטה. הדבר מאוד מציק לי כבר מגיל נורא צעיר, ואני מפחדת מניתוח אף.
  רציתי לדעת אם התיקון אף יעזור גם לי, כי לא הבנתי ממש מהזה..
  אשמח לתשובה.

  אכן לפי תאור הבעיה הטיפול יעזור, כפוף כמובן לבדיקה. בכל אופן תצטרכי להמתין לגיל 18 ואז אשמח לקבל אותך לפגישת ייעוץ.

  האם התיקון הוא קבוע ?או זמני

  האם תיקון האף קבוע??ולא פג אחרי שנה.בת 41

  תיקון באמצעות חומר קבוע הוא תיקון מסוכן ולא אחראי מצד הרופא. לכן אני עובד אך ורק עם חומרים בטוחים, כלומר נספגים בהדרגה.

  האם זה אפשרי: לעשות בוטקס במקום שהוזרקה חומצה הילרונית?

  הרופאה הזריקה לי חומצה הילרונית מתחת לעיניים
  זה לא עזר כלום, להפך עשה פעולה הפוכה , ויש לי מלא קימטוטים מתחת לעיניים.
  האם ניתן לעשות במקום בוטקס. אם כן , כמה זמן צריך בין לבין.
  החומצה הוזרקה בהתחלת דצמבר
  תודה מראש

  ניתן להזריק בוטוקס מתחת לעיניים, השאלה היא האם זה מתאים במקרה שלך, כלומר בסוג הקמטוטים והעור. אין צורך להמתין במידה ואת מעונינת אבל הדבר כפוף כמובן לבדיקה.

  האם זה כמו בודי טייט

  איך ההחלמה וכמה זה עולה.

  בניגוד לבודי טייט, מדובר כאן בטיפול לא פולשני. אין צורך בזמן החלמה. עלויות ניתן לברר טלפונית מול המרפאה.

  האם זה מסוכן

  רציתי לברר בנוגע לעיצוב עצם הלחייםעם זה באמת מדגיש אותם ולא מסוכן? וכמה יעלה לי זריקה

  הטיפול בטוח לחלויטין. מחירים ניתן לברר טלפונית מול המרפאה 03-6494183.

  האם זה משהו שאפשר לתקן?

  שלום דוקטור,אני בן 18 ויש לי אף נפוח כזה אבל כשאני מחייך הנחיריים מתנפחים לצדדים כמו שאתה יכול לראות בתמונה,זה מאוד מפריע לי ורציתי לדעת האם זה משהו שאפשר לתקן ללא ניתוח?

  נראה שכן, כפוף לבדיקה.

  האם יש דרך ( סוג של סימולציה) לראות איך הסנטר והפרופיל של הפנים יראו לפני עשיית התהליך?

  אני מעוניינת לעצב את הסנטר שלי, וגם למתוח את העור הנפול (אני לא חושבת שמדובר בסנטר כפול, אלא בעור נפול/רופף מתחת הסנטר) האם יש דרך לראות איך הפנים ייראו אחרי התהליך עוד לפני שעושים אותו?

  לא מבצע סימולציות. ההתאמה או לא לטיפול, סוג הטיפול, שיטת הטיפול ו"היעד" נקבעים ע"פ הבדיקה הקלינית.

  האם יש לי סנטר סביר?

  היי ד״ר אני שולחת לך תמונות שתראה פיחות או יותר על מה מדובר, אני לא רוצה לרשום יותר מדי פרטים עלי, מה שכן אני בת ואני צעירה, אשמח בשיט הכנות לקבל ממך את התשובה שהכי נראית לך, אני טועה אם אני מדברת שטויות ואשמח לשמוע דעה אמיתית מד״ר שזה התחום שלו. תודה.

  שכחת לצרף התמונות ולכן לא אוכל להתייחס לשאלתך.

  האם יש מחיר לפגישת ייעוץ?

  אשמח לדעת

  אכן פגישת ייעוץ כרוכה בתשלום. לפרטים נוספים את מוזמנת לפנות טלפונית למרפאה.

  האם יש קשר בין החומצה לבין מכונות שיזוף

  אתמול עשיתי חומצה הילרונית בשפתיים , האם אני יכולה היום לעשות מכונת שיזוף ?

  רצוי לא להיחשף לחום אינטנסיבי, ואם החלטת בכל זאת שכן, כסי פנייך בכיסוי שיבודד הפנים מהחום.

  האם מותר להזריק 2 חומרים שונים

  שלום רב
  הזרקתי לפני 7 שנים חומר מתחת לעיינים בשם טאוסיל.
  עכשיו אני רוצה להזריק שוב אצל רופא אחר ונאמר לי שאינו משתמש בחומר זה ואינו יכול להזריק לי שום דבר כי יכולה להיווצר בעיה עם 2 חומרים שונים.
  מזכירה שוב שזה להעלים עיגולים שחורים מסביב לעיניים.
  איזה בעיה אמורה להיווצר???? מה עדיין החומר נמצא לי בגוף אחרי כל כך הרבה שנים???
  למרות שחוץ מרופא זה לא נתקלתי באף רופא שמסרב.

  אני מניח שהבנת לא נכון את דבריו או שהוא לא הבין נכון את דבריך. טאוסיאל הוא חומר מצוין, אחד הטובים ביותר שיש לשוק חומרי המילוי להציע. ניתן להזריק לאזור אליו הוזרק טאוסיאל, כל חומר נספג אחר, בין אם מדובר בחומצה היאלורונית אחרת או בחומרים נספגים אחרים דוגמת ראדייס. אין שום בעייה למזג בין שני חומרים נספגים.

  האם מותר לטוס אחרי בוטוקס?

  שלום, יש לי תור להזרקת בוטוקס במצח וכמה שעות אחרי זה טיסה של 4 שעות. האם מותר לטוס אחרי הזרקות בוטוקס במצח?

  לחץ האוויר במהלך טיסה בתוך המטוס דומה ללחץ האוויר על פני הקרקע. רק לחץ האוויר שמחוץ למטוס שונה באופן מהותי ולכן אין שום בעיה לטוס מספר שעות לאחר טיפול בוטוקס. איסור טיסה לאחר בוטוקס הינו מיתוס מוכר שעדיין הרבה רופאים מאמינים בו אך כפי שהסברתי, את יכולה לטוס, מאחל לך טיסה נעימה.

  האם מחזיק לתקופה ארוכה ומה העלות?

  אני בת 67 .מעוניינת לטיפול בפנים כולל הצוואר.נא להתקשר בין השעות 12:00-14:00

  אנא צרי קשר עם המרפאה 03-6494183 או 050-3399977.

  האם ניתן להאריך את האף בזריקה?

  היי, שמי שרון, אני בת 25. לאחרונה עשיתי ניתוח אף שני, ולאחר הניתוח השני האף יצא קצר מדי לטעמי.
  אני לא רוצה לעשות ניתוחים נוספים ומעדיפה למצוא פתרון פולשני פחות.
  האם ניתן להאריך מעט את האף ובמיוחד את קצה האף בעזרת זריקות?
  והאם החומר המוזרק נשאר במקומו ונראה אחיד וטבעי?

  אכן ניתן, אם כי לאחר שני ניתוחים סביר להניח שקיימות הידבקויות ואיבוד גמישות באזורים מסוימים באף. לכן יש לבדוק את האף, כל מקרה לגופו. התוצאה היא טבעית לחלוטין.

  האם ניתן להשוות את הניחיריים?

  שלום, אני בת 22 ולאחר 2 ניתוחי אף..
  הראשון ניתוח אסתטי ולאחריו העצם יצאה מהמקום כך שבניתוח תיקנו זאת.
  צד אחד של הנחיר השמאלי סגור והצד השני פתוח ועולה כלפי מעלה.
  יש אפשרות לטפל בבעיה ללא ניתוח?

  לא ראיתי אותך ולכן לא ניתן לקבוע.

  האם ניתן להשתמש בדרמורולר 1 מ"מ עצמאית ללא הכשרה?

  אני בת 18 ורוצה להעלים סימני מתיחה מאיזור הרגליים. השתמשתי במשך כמה חודשים בקרמים לטשטוש סימני מתיחה [של ד"ר פישר], שעזרו אבל לא העלימו לגמרי ולכן חשבתי לשלב דרמורולר, אם אני אחטא את האיזור ואשמור על היגיינה, יש סיכון כולשהו? בשימוש עם הדרמורולר, צריך למרוח את הקרם לפני או אחרי הטיפול?
  תודה

  התשובה היא חד משמעית לא. המכשירים הללו מותרים לשימוש אך ורק ע"י רופאים. מה שאת יכולה לעשות זה תחזוקה בבית עם רולר 0.25ממ, בין הטיפולים במרפאה. 1ממ גם לא נמכרים בחוץ אלא לרופאים ומרפאות בלבד. התכשיר נמרח בד"כ לפני אבל ניתן גם למרוח אותו אחרי.

  האם ניתן לטפל בכהויות

  אני סובלת מכהות מתחת לעיניים אשמח לדעת אם זה ניתן לטפל בזה . שנית , מהו זמן ההחלמה?

  למרות שקשה לראות באופן ברור את עומק השקעים ופיזור הפיגמנטציה, סביר להניח שאכן ניתן לשפר במידת מה אך תצטרכי להגיע לייעוץ ובדיקה כדי לקבל תשובה ברורה יותר. חזרה מיידית לשיגרה.

  האם ניתן לטפל בכהויות

  אני סובלת מכהות מתחת לעיניים אשמח לדעת אם ניתן לטפל בזה . שנית , מהו זמן ההחלמה?

  הכהויות אצלך מצטרפות לשקעים שמחמירים אותן ולכן נראה שאכן ניתן לשפר, אם כי בכל מקרה לא ניתן להעלים לחלוטין את הכהויות וההתאמה לטיפול כפופה לבדיקה הקלינית. אין צורך בזמן החלמה.

  האם ניתן לטפל בשחור מתחת לעניים

  דוקטור שלום.
  אני בן 29 , וסובל מאזורים שחורים מתחת לעניים שלי, בחלק שקרוב לעף. כנראה שזה גם נגרם בגלל מבנה הפנים שלי (עיינים שקועות) ורציתי לשאול האם זה ניתן לטיפול על ידי פרוצדורות שאתה מבצע.לא היו טיפוליפ קודמים. אני מצרף את התמונה שלי לשאלה

  תודה

  ע"פ התמונה ולמרות שהיא לא ברורה, נראה שבהחלט יש מקום וניתן לשפר את הבעיה באמצעות מילוי השקעים. אתה מוזמן ליצור קשר עם המרפאה לקביעת תור.

  האם ניתן למלא את שקע האף בצד ימין

  אני לאחר ניתוח אף לא מוצלח ורציתי לדעת אם ניתן למלא את שקע האף שנותר בצדו הימני , וכמו כן הנחיריים הוקטנו בצורה לא סימטרית

  במידה ועברה שנה מאז הניתוח, כן, כפוף לבדיקה.

  האם ניתן לשפר את מראה האף?

  האם אפשרי על פי התמונה שצירפתי לתקן את מראה האף?

  כן

  האם ניתן לתקן אף נשרי

  29 זכר

  ניתן.

  האם ניתן לתקן אף עם עצם בולטת?

  אפשרי לשפר מראה של אף עם עצם בולטת?

  בהחלט כן.

  האם ניתן לתקן את האי סימטריה?

  נותחתי לפני 20 שנה ואשמח לתיקון בת 40

  מאחר ולא ראיתי את האף שלך לא אוכל לענות. מוזמנת להגיע לפגישת ייעוץ.

  האם צריך לגלח לפני הטיפול?

  רציתי לשאול את ד"ר צבר האם צריך לגלח את הבית שחי לפני הטיפול בהזעה? כי אני גבר ולא מתאים שיראו אותי בלי שיער בבית שחי.

  לא חובה לגלח לפני הטיפול אם כי רצוי.

  האם תיקון אף יכול להתקיים גם בגיל 15 וחצי?

  היי אני בת חמש עשרה וחצי ולא עברתי שום ניתוח .אני לא מרוצה מהאף שלי וכבר חיכיתי שלוש שנים לעשות אותו. אני רוצה לדעת עם אני אוכל לעבור בגיל הזה את תיקון האף ומה זמן ההתאוששות.
  תודה.

  אכן ניתן לבצע הטיפול בגילך אך אם תעברי על תשובותי לשאלות קודמות בנושא הגיל תביני מדוע אבקש שתמתיני לגיל 18 כדי להגיע אלי לטיפול.

  האם תיקון אף יתאים לי? צירפתי תמונה

  ורציתי לדעת
  האם כל פעם שמחדשים את זה אפשר להחזיר את האף לאותו המצב? הכוונה היא שלא יהיה לי פעם אף כזה ואז שהחומר ירד יהיה לי אף אחר. והאם בעצם שהחומר מתמוסס ישר האף נהיה כמו שהיה או שיש דרך לשים שוב את החומר בלי שיצטרך לחזור לקדמותו?

  בהחלט מתאים, החומר נספג בהדרגה ואכן מחזירים את התוצאה הראשונית. האף לא משתנה מטיפול לטיפול מעבר לשיפור.

  האף

  יש לי שלוש שאלות הראשונה זה מאיזה גיל זה? השניה זה כמה זה עולה? והשלישית זה האם יש לך בליתה ואני רוצה שהאף לא יצה לבחוץ שיהיה לביפנים זה אפשרי
  והמין שלי זה זכר לא היה לי טיפולים קודמים

  גיל 18.

  האף

  האף שלי היתעקם בשל תאונת דרכים

  אתה מוזמן להגיע לפגישת ייעוץ ,אשמח לעזור.

  הארכת אף

  שלום ד"ר
  רציתי לשאול האם בפיסוף אף ניתן גם להאריך את האף כדי לטשטש את
  הרווח הגדול שנוצר מניתוח אף כושל בים קצה האף לשפה העליונה.
  תודה מראש

  חיובי.

  הבדלים בין חומצות היאלורינית

  מה ההבדל בין בלוטרן לסטילאג' ?
  מי מהן טובה יותר ומחזיקה יותר זמן?

  בלוטרו וסטילאז', שני שמות של משפחות חומצה היאלורונית. האחת שוויצרית והשנייה צרפתיה, שתיהן טובות' בארץ סטילאז' וותיקה יותר ויש לי יתרון מאחר ומכילה מניטול המונע נפיחות לאחר הטיפול.

  הבדלים של סוגי חומצה הילרונית

  איזו חומצה הילרונית נחשבת יותר טובה בלוטרו או סטילאג'?
  מה יותר יקר?
  מה ההבדל בניהם?

  בלוטרו וסטילאז' הם שתי משפחות של חומרי מילוי המבוססים על חומצה היאלורונית, האחת מיוצרת ע"י חברת ויואסי הצרפתית והשנייה ע"י ענקית התרופות מרץ (אותה חברה שמייצרת את הראדייס והקסיומין (מקביל לבוטוקס) שבקרוב יעשה "עלייה" לישראל. ישנם מספר הבדלים מבחינת תהליכי הייצור ומרכיבים. בלוטרו משווקת גם בארה"ב ומאושרת FDA לעומת סטילאז' המשווקת בעיקר באירופה ובעלת CE. בארץ בלוטרו יחסית חדשים וסטילאז' נפוצים מאוד. מבחינת מחיר, לכל מרפאה המדינייות שלה וטווח המחירים שלה.

  הבלטה של עצמות לחיים

  איך אפשר ליצור מראה של עצמות לחיים בולטות שיראה יפה

  קיימות 2 קטגוריות של טיפולים להשגת התוצאה, הזרקת חומרי מילוי וחוטים נספגים כאשר בכל אחת מ הקטגוריות קיימות מספר שיטות שונות וכמובן חומרים שונים המותאמים בהתאם לתוצאה הרצויה.

  הגבהת גשר האף למראה צר יותר

  האם ניתן לגרום לגשר האף (בעיקר החלק העליון שלו) להראות צר יותר, ע"י הזרקת חומר לגשר האף כך שהוא יהיה גבוה יותר? (גבוה יותר אני יודעת שאפשר, אך האם אפשר שמקדימה הוא ייראה צר יותר בעקבות זה)

  בד"כ כן, צריך לבדוק אותך כדי לתת לך תשובה.

  הגדלת לסת

  אני בן 25 ויש לי פנים צרות ואני רוצה להרחיב את הלסת בכדי ליצור איזון פרופורציה. האם ניתן להזריק חומר מילוי להרחיב את הלסת במקום ניתוח שתלים עם ברגים.

  בהחלט ניתן.אתה מוזמן ליצור קשר עם המרפאה לקבלת פרטים.

  הגדלת לסת הפנים

  שלום ד"ר צבר.

  הייתי מעוניין לדעת האם ניתן ואם בכלל מבצעים בארץ ניתוח להגדלת צידי הלסת[ראיתי בתכנית אמריקאית שהרופאים מבצעים זאת],במידה והפנים הם צרות מידיי,והמטרה היא לגרום להם להיות רחבות ומרובעות יותר.

  לגבי מילוי הסנטר,האם ניתן לבצע הגדלה של סנטר בעזרת הזרקה של קולגן,
  במידה ואני מעוניין שהשינוי יהיה זמני ולא קבוע.

  תודה.

  כל הטיפולים שאני מבצע במרפאתי הם ללא ניתוח ולכן את הטיפול הזה של הרחבת צידי הלסת, אני מבצע ללא ניתוח.

  הגדלת סנטר

  לגבי הגדלת סנטר
  הבנתי שזה זמני (נספג) ואז כל שנה בערך צריך שוב לחזור אליך כדי לחדש את המילוי. בכל פעם שצריך לחזור אליך שוב לחדש את המילוי צריך לשלם מחיר מלא?

  לא מדויק. יש חומרים שונים והדבר תלוי גם במינונים ובשיטת ההזרקה. כל מקרה לגופו. במקרים מסוימים כן ובמקרים אחרים אין צורך. במידה ותחליטי להגיע לייעוץ תקבלי את הפרטים המלאים בהתאם למקרה הפרטי ולנתונים שלך.

  הגדלת שפתיים

  שלום אני מעוניינת להגדיל את השפתיים אבל אני מתלבטת באיזה שיטה, אפשר לקבוע פגישת ייעוץ?

  בהחלט, צרי קשר טלפוני עם המרפאה לקביעת פגישת ייעוץ 03-6494183

  הגיל בו ניתן לבצע טיפול זה

  אני בת 15 , זה נראה כאילו העינים שלי שקועות ועין עושה צל על העפעף וזה נראה כמו כהויות.רציתי לדעת מאיזה גיל תיהיה לי האפשרות לבצע טיפול שיסדר את זה.

  18.

  הדגשה ומילוי של עצמות לחיים לעור רגיש

  בת 19,יש לי קופרוז בפנים ,העור שלי עדין ורגיש במיוחד. עשיתי אצלך פעם בוטוקס בסנטר אך שם זה לא הזיק והייתי נורא מרוצה!
  . האם מותר להזריק חומר מילוי בלחיים או שזה עלול לפגוע בעור עוד יותר?

  לא אמורה להייות בעיה עם זה, עברתי גם על התמונות וכמובן שאבדוק שוב את הפנים כאשר תגיעי למרפאה.

  הדגשת השפתיים

  שלום רב!
  אני בעלת שפתיים עבות , רציתי לדעת האם יש אפשרות להדגיש אותם ולעצב אותם ללא עיבוי משמעותי?
  תודה רבה

  בהחלט כן.

  הדגשת עצם הלחי

  בת 23, עברתי בעבר טיפוליים קוסמטים. הזריקו לי כמה זריקות של חומצה הילרונית וקיבלתי כעבור שעה אלרגיה. השאלה שלי עם אני לא ייקבל אלרגיה שתזריק לי חומר כלשהו. יש לי פנים מלאות ככה שהעצמות לחי נסתרות. ואני רוצה שהם יהיו בולטות

  אלרגיה לחומרי מילוי איכותיים ב7 שנים האחרונות היא דבר נדיר ביותר. אינני יודע מהו החומר שהוזרק לך ומהן התופעות שלהן את קוראת אלרגיה, בכל אופן, חומצה היאלורונית היא לא החומר היחיד שאיתו אני מבצע סוג זה של טיפול, כך שבהחלט ניתן לבצע הטיפול ללא חשש. דבר נוסף שניתן לעשות הוא לבצע בדיקה פשוטה שתראה אם את מגיבה באופן חריג לחומר כזה או אחר.

  הדגשת עצמות לחיים

  שלום אני בת 20,רציתי לשאול האם בגיל הזה יש אפשרות לבצע הזרקה להדגשת עצמות לחיים,ואם כן כמה עולה בתודה מראש

  בוודאי שיש אפשרות כזו, עלייך להגיע לפגישת ייעוץ ושם אומר לך אם את מתאימה. מחירים תוכלי לברר דרך הטלפון מול המרפאה 050-3399977.

  הדמייה

  שלום

  יש אפשרות לעשות הדמייה שבמחשב לתוצאה אחרי טיפול?

  הדמיות ממוחשבות מבוצעות בד״כ לפני ניתוחים. אני לא מבצע הדמיות כאלה.

  הוזרק לי חומר סילרון לשפתים לפני כשנתיים האם אי אפשר יותר לגעת בשום חומר ולהזריק אי פעם??

  אחרי הזרקת סילרון לפני כשנתים האם לא ניתן יותר להזריק חומרנכלשהו?

  כפי שעניתי כאן אינספור פעמים, סילורון הוא שם שמאחוריו מסתתר השם האמיתי "סיליקון". לא מומלץ להזריק שום דבר לרקמה שהוזרקה בסיליקון, למעט סיליקון שגם הוא לא מומלץ כלל. ניתן להזריק חומצה היאלורונית על סיליקון ואפשר להגיע לתוצאות יפות אך יש לדעת שקיימת אפשרות להתפתחות זיהומים.

  הורדת גבנון ומידע נוסף

  היי, אני בת 22 ומעוניינת לדעת מהו הליך ההחלמה לאחר תיקון אף.
  בנוסף האם ניתן להוריד את הגבנון ללא ניתוח?
  מה העלות?

  אין הליך החלמה.

  הורדת עצם בולטת ממש בקטנה

  היי אני בת 16 וחצי ויש לי אף קטן ודיי סולד אבל ישלי עצם קטנטההה שבולטת למרות שזה קטן זה מפריע לי בפרופיל וכשאני מחייכת עוד יותר רציתי לשאול כמה יעלה בערך התהליך הזה של הזריקה ?

  תצטרכי להתקשר למרפאה כדי לברר מחירים.

  הזעה בגב

  אשמח לפרטים

  את מוזמנת ליצור קשר ולקבוע תור לייעוץ, שם תקבלי את כל הפרטים בנוגע לטיפול בהזעת יתר בגב.

  הזעה מוגברת בכל הגוף

  אני בן 22 כל חיי לא הייתי מזיע ברמה גבוה אפילו הייתי מאלה שמזיעים ממש מעט בשנה וחצי האחרונות אני פשוט מזיע כמו מטורף ברמה שאם אני מתאמץ במשך 2-3דקות אני יכול לסחוט את הזיעה ממני התופעה היא בכל הגוף . אגב אני ספורטאי שמתאמן מגיל צעיר ואני פשוט נוטף מים ברמה שאני לא הכרתי אצל אף אדם שאני מכיר

  אני ממליץ לך לפנות לרופא המשפחה שיפנה אותך לאנדוקרינולוג טוב לבירור מקור הבעייה. יתכן ומדובר בהזעת יתר משנית וחשוב לחפש את המקור. אני יכול לעזור לך בבתי השחי בעזרת טיפול פשוט ויעיל במיוחד, אך לפני שתגיע אלי חשוב שתעבור את הבירור.

  הזעה מוגברת בכל הגוף

  שלום רב,
  אמא שלי בת 55 לפני שש שנים עברה ניתוח להסרת הרחם,לפני כשנה התחילה תופעה של הזעה מוגברת בכל הגוף עד כדי שניתן לסחוט את הבגדים שלה ולא משנה כמה פעמים היא מתקלחת, לזיעה אין ריח פשוט כולה נוטפת מים מהראש ועד הרגליים.
  האם זה קשור לכדורים ההורמונליים?
  האם יכול להיגרם מנטילת כדורים אחרים? יש לה 7 כדורים שהיא נועלת חלקם קשורים לפיברומיאלגיה אשר אובחנה בה השנה
  ומה ניתן לעשות?
  תודה!

  התופעה מוכרת לאחר כריתת רחם. אני מציע שתתייעצי בנושא עם אנדוקרינולוג.

  הזעה רבה בראש

  היי,אני בת 43 וסובלת מהזעה בראש בערך כ 10 שנים, ללא כל פעילות גופנית אני מזיעה בראש ובפנים ,השיערות בראש רטובות כאילו שחפפתי את הראש ובחורף אני ישנה עם מאוורר מול הפנים והראש, לפעמים אני קמה באמצע הלילה כיוון שכל הראש רטוב,אני חולה בסוכרת ונוטלת כדורים בשם Januet, לאיזה רופא עלי ליפנות פרט לרופא משפחה , תודה

  אנדוקרינולוג!

  הזעת יתר

  יש לי ילדה בת 15 וחצי סובלת מאוד מהזעת יתר בידיים ובבית השחי

  אשמח לטפל בה אך תיאלץ להמתין לגיל 18 ע"מ לעבור אצלי את הטיפול.

  הזעת יתר

  אתם מטפלים גם בהזעה בכפות הידיים?
  היכן המרפאה שלכם?
  תודה

  טיפול הזעת יתר במרפאה מבוצע אך ורק בבתי השחי. ניתן לקבל את כל המידע על המרפאה באתר.

  הזעת יתר

  שלום לך ד״ר צבר אני בן 15 וכבר מכיתה ז׳ התחילו לי בעיות הזעה בבית השחי..
  יש אפשרות לטיפות ללא בוטוקס?
  (כגון: משחה , כדורים ועוד..)

  קיימות אפשרויות שונות אך יעילותן מוטלת בספק. אתה מוזמן לקרוא על כך בעמוד הזעת יתר – מידע נוסף שבאתר.

  הזעת יתר

  שלום יש לי שאלה כזאת אני מזיעה במקום כזה שלא מוזכר פה אני מזיעה בדיוק בין התוסיק וזה כשאני הולך או עושה משהו זה לא רגיל מה אפשר לעשות במצב כזה כי ראיתי שבאתר מדובר רק על בית שחי ???????????????

  אתה מוזמן לקבוע תור לייעוץ, אני מניח שאוכל לעזור לך ולפתור את הבעיה.

  הזעת יתר

  קיבלתי המלצה חמה מחברה שעשתה אצלך את הטיפול בבית השחי והבנתי ממנה שהחזיק לה יותר משנה. בעלי רוצה לעשות אצלך והוא שואל אם צריך לגלח לפני הטיפול?

  אין צורך לגלח את בתי השחי לפני טיפול הזעת יתר, אם כי בפעם הראשונה זה תמיד עדיף ע"מ לבצע מיפוי של מוקדי ההזעה.

  הזעת יתר

  ד״ר צבר אני סובל מהזעת יתר בגב, בטן, בית שחי, ובפנים הבעיה היא רצינית ומפריעה לי לנהל אורח חיים תקני האם הטיפול יעזור לי בצורה משמעותית?

  בבתי השחי ובפנים הטיפול יפתור את הבעיה. לגבי הבטן והגב, צריך לבדוק באלו אזורים קיימת הבעיה ואז ניתן לקבוע.

  הזעת יתר

  שלום רב ד"ר צבר, אני מעונינת לעבור אצלך את הטיפול הזעת יתר בבית ששחי אך רציתי לוודא אם תוכל לטפל לי גב בהזעת יתר בפנים (בעיקר מצח). בתודה מראש,שלומי.

  שלום שלומי/שלומית, אוכל לטפל בהזעת יתר בבתי השחי ובאותו טיפול גם בהזעת יתר באזור הפנים.

  הזעת יתר

  האם יש טיפול בהזעת יתר באיזור הסנטר ושפתים?

  ניתן לשפר במידת מה, אך לא מדובר באזור "קלאסי" לטיפול בהזעת יתר.

  הזעת יתר

  אם אני מזיע באזור התחת באופן שמציק לי
  האם יש דרך טיפול לזה ?

  למרות שלא מדובר באזור טיפול קלאסי, ניתן לעזור, כפוף לבדיקה.

  הזעת יתר בבית השחי

  אני סובלת מעוד מריח חריף בבית השחי ויש לי לחות ולא מזיעה כל החיים שלי אני סובלת מריח אפילו בחורף קצת לחות וכול הריח יוצא החוץ (אני מדברת שאנחנו בחורף)והשתמשתי בכל הדאודורנטים שיש בארץ אפילו כמה מחול אפילו אבקת סודה בקיצור עשיתי כל דבר שאפשר לקנות עד 250 דקל לשימוש אחד פעמי,אפילו חשבתי לעשות ניתוח אבל הבנתי שזה לא הפיתרון וגם אני מפחדת בגלל שזה בהרדמה כללית

  את מוזמנת להגיע לייעוץ . הטיפול בהזעת יתר עשוי לפתור לך את הבעיה.

  הזעת יתר בבית השחי

  שלום ד"ר צבר, אני גבר בן 24 ורציתי לדעת אם אני עושה טיפול הזעת יתר אצלך בתקופה הזו של האביב, האם זה ישפר את הבעיה של ההזעה המוגברת במשך כל הקיץ? כי זה הכי חשוב לי, כי בקיץ אני פשוט סובל הכי הרבה.
  תודה

  תקופת האביב היא הזמן הטוב ביותר לבצע את הטיפול מאחר והתוצאה תכסה לך את כל הקיץ.

  הזעת יתר בגב

  שלום רב, לפני 4 שנים עברתי נותח שריפת הבלוטות בית השחי בעקבות הזעת יתר חריפה מאוד בבית השחי, נאמר לי כי ישנה האפשרות כי ההזעה תעבור למקום אחר.
  בכללי אני אדם שמזיע מאוד מאוד ותמיד חם לי,
  בשנה האחרונה בעיקר בעונות הקיץ ההזעה עברה לאזור הגב, ובאזור הפנים- בשפם ובגבות.
  מה אפשר לעשות? הדבר מקשה עלי מאוד בתפקוד היום היום

  לגבי הפנים-הבעיה ניתנת לטיפול באמצעות בוטוקס. לגבי הגב, גם כאן ניתן לטפל באמצעות אותו טיפול אבל מדובר בשטח נרחב ולכן במינונים גבוהים ובעלויות גבוהות בהתאם. במידה ותהייה מעונין צור קשר עם המרפאה לקביעת תור לייעוץ.

  הזעת יתר בכפות הידיים ובבית השחי לנער בן 15

  בני בן 15 וסובל מאוד מהזעת יתר בבית השחי ובכפות היידים האם הטיפול בבוטוקס בטוח לגיל שלו?? האם אין תופעות לוואי לטיפןל זה??

  כמו כן מה העלות של טיפול זה?
  תודה ושנה טובה ..
  ניצן

  היעילות והבטיחות של הבוטוקס מעולם לא נבדקה במטופלים מתחת לגיל 18 ולכן החומר מאושר לטיפול החל מגיל 18, אם כי לא ידועה לי בעייתיות בטיפול בהזעת יתר בגילאים אלו. תופעות לוואי אינן קיימות בד"כ כאשר הטיפול מבוצע בצורה מקצועית. כאשר הן קיימות, זה בד"כ קשור להרדמה של כפות הידיים/רגליים. במרפאתי אני מבצע את הטיפול בהזעת יתר אך ורק בבתי השחי ואך ורק מעל גיל 18 כך שלצערי לא אוכל לעזור במקרה זה.

  הזעת יתר בכפות ידיים

  שלום רב,
  אני בת 25 וכבר שנים סובלת מהזעת יתר בכפות ידיים+כפות הרגליים.
  הזעה שמתבטאת שכף ידיי ממש ספוגות במים,וכך גם כפות הרגליים.
  האם באמת אפשר לפץור בעייה כזו? כי ההזעת יתר אצלי ממש באופן קשה.

  בהחלט ניתן היום לטפל באמצעות בוטוקס גם בהזעת יתר בכפות הידיים ובכפות הרגליים. במרפאתי אני מטפל בהזעת יתר אך ורק בבתי השחי.

  הזעת יתר בפנים

  יש טיפול להזעת יתר בפנים???

  ניתן לטפל בהזעת יתר במצח.

  הזעת יתר בפנים

  האים קים טיפול בוטקס לפנים במקרה של הזעת יתר בפנים

  באזור המצח.

  הזעת יתר בפנים

  האם הטיפול מתאים לפנים?ההזעה שלי מתבטאת במצח, בצידי האף והשפם

  מתאים גם לאזור המצח.

  הזעת יתר בפנים ..תורשתי

  יש טיפול שיכול לעזור לתקופה ארוכה?

  יש למקד את הבעיה ולמפות את האזורים הבעייתיים, בד"כ מצח, ואם מדובר באזורים שמתאימים לטיפול ניתן לטפל באמצעות בוטוליניום טוקסין לתקופה של לפחות חצי שנה.

  הזעת יתר בפנים וצוואר

  היי אני בת 26 סובלת מהזעה יתר כרונית באזור הפנים-תורשתי (לאבא)
  האם אתה מטפל באזור זה? אם כן אשמח לעדכון במידה ולא אשמח אם תוכל לייעץ לי לאן כן לפנות.
  תודה מראש

  אני אכן מטפל בהזעת יתר בפנים העליונות, שם בד"כ בא לידי ביטוי עיקר ההזעה.

  הזעת יתר בקרקפת

  אני בת 53 לפחות 15 שנה אני סובלת מהזעת יתר שמשנה לשנה מתגבר יותר ויותר בלי שום סיבה פתאום אני מתחילה להזיע כל הקרקפת שלי והשיער רטוב כמו אחריי חפיפה אבל זיעה אני מרגידה סירחון בראש כל תנועה מהירה או אני עובדת מהר אני מתחילה להזיע נורא מפריע אני כל הזמן חיה אם מזגן כולם סובלים מקור רק אני נעים לי אין אכות חיים בקייץ זה קטסטרופה רציתי לדעת אם יתאים לי טיפול הבוטוקס אשמח אם תעזור לי וסןף סוף לשנות לי את איכות החיים שלי אגב אני חופפת את הראש בכל הזדמנות אפשרית

  אני מניח שבמהלך 15 השנים שבהן את סובלת מהזעת יתר עברת בדיקות שונות למציאת מקור הבעיה. במידה ואכן נבדקת אצל אנדוקרינולוג ולא נמצאה סיבה, כלומר מדובר בהזעת יתר ראשונית וממוקדת אך ורק לאזור הקרקפת, אשמח לנסות לעזור.

  הזעת יתר בראש

  אני סובלת מהזעה איומה בראש ובפנים. בגוף נורמלי.אם אני נמצאת בטמפרטורות רגילות, ואני לא עושה כלום, אז אין הזעה. בחורף אין הזעה.
  אני סובלת מהשמנת יתר. מה עושים??? אני בת 68.

  מציע לך בכל מקרה לפנות לרופא המשפחה ע"מ לייעץ לך כיצד לטפל בהשמנת היתר קודם כל. מזמין אותך לפגישת ייעוץ כדי שאבין בדיוק באלו אזורים של הראש והפנים מדובר וכדי שאוכל לדעת אם אני יכול לעזור.

  הזעת יתר ברגליים

  אני סבלתי (זכר בגיל 26)בעבר מהזעה בכפות ידיים וטיפלתי באמצעןת ניתוח בבית חזה (סיפטוקומיה?)
  חוצמזה אני סובל מהזעת יתר ברגליים מה אתם מציעים?

  מציע לך לחפש רופא טוב שמבצע את הטיפול בהזעת יתר בכף הרגל.

  הזעת יתר כללית – בעיקר בפנים ובגוף אצל ילד בן 6

  שלום דר,. בני בן 6 וסובל מהזעת יתר מוגזמת מכל פעילות הכי קטנה. המצב ממש בעייתי. בדקנו את בלוטת התריס והפעילות תקינה. כיצד ניתן לעזור לו? והאם ידוע לך אם יש גם טיפולים לא ניתוחיים. אודה לך על העזרה או ההפניה למקומות טיפול. רותי

  אני לא מטפל בילדים אבל אני יכול לומר לך שקיימות אפשרויות שונות רפואיות וכירורגיות לטיפול בבעיה כגון דאודורנטים המכילים מלחי אלומיניום או משחות אנטי-כולינרגיות, תרופות דרך הפה (קיימות תופעות לוואי), פרוצדורה שנקראת איונטופורזיס, בוטוקס ופרוצדורות ניתוחיות. את צריכה להתייעץ עם רופא הילדים שיאבחן את הזעת היתר וכמובן עם אנדוקרינולוג טוב כי במקרים רבים התופעה היא סימן לבעיה אחרת שקיימת מתחת לפני השטח (כפי שציינת בלוטת התריס שבמקרה זה תקינה). לא מכיר בארץ מרכז שמטפל ספציפית בהזעת יתר בילדים. בארה"ב זה קיים.

  הזעת יתר מפצה בבטן ובגב לאחר ניתוח

  הם ניתן לעשות בוטוקס למנוע את ההזעה המפצה באיזורם הללו?

  ניתן אך האזורים האלה בעייתיים ממבחינה כלכלית. הם נרחבים ולכן דורשים כמויות גדולות הווה אומר טיפולים יקרים.

  הזעת יתר פתרון דחוף

  הי אני בת 16 ושמונה חודשים (מין-נקבה). אני סובלת מהזעת יתר שמאוד מפריעה לי ביום יום בעיקר בחברה מזה כחצי שנה. אבי סבל בצעירותו גם מהזעת יתר בידיים ולעיתיים ברגליים וכך גם אני. לא ניסית כלל תכשירים נגד הזעה כיוון שיש בהם אלומינים רב וזהו חומר רעיל, ולא ניסיתי טיפולים כלשהם נגד התופעה הזו. אני מאוד רוצה לשים סוף להזעת יתר הזו !!
  פה הבעיה מתחילה כיוון שבעוד כשנה ארצה לעשות הגדלת חזה, עכשיו נאמר לי שסימפטוקומיה עלול לגרום לזיהומים באזור החזה – האם זה עלול למנוע ממני לעבור ניתוח חזה? האם ניתן לשלב בין הניתוחים? מאיזה גיל מומולץ לעבור ניתוח סימפטוקומיה ? האם יש דרכים נוספות מלבד סימפטוקומיה או תכשירים למינהם למניעת ההזעת בידיים וברגליים?
  יש לי עוד שאלות רבות עם מעט מאוד תשובות אשמח לייעוץ ושיחת טלפון כמה שיותר מהר !!! בבקשה עזרו לי להיפטר מהצרה הזו
  תודה מחכה שתחזרו אליי..

  הטיפול שאני מבצע להזעת יתר הוא טיפול לא ניתוחי כמו שאר הטיפולים במרפאה. אשמח לטפל בך לכשתגיעי לגיל 18.

  הזרקה באף

  שלום . ביצעתי הזרקה לפיסול אף עקב כך כבר הרבה זמן יותר משנה שיש לי סימנים אדומים סגולים על האף שלא עוברים . גם משחת ארניקה לא עזרה . אודה לתשובה

  במידה ועברת את הטיפול אצלי את מוזמנת ליצור קשר טלפוני עם המרפאה, במידה ומדובר בטיפול אצל רופא אחר, אני ממליץ שתפני אל אותו רופא, אם לא ימצא לך פתרון תוכלי בכל זאת להגיע אלי כדי לפתור את הבעייה.

  הזרקה חוזרת

  האם ניתן להזריק לאזור צידי הפה והשפתיים לאחר שהוזרק לפני 12 שנה לשפתיים ביואלקמיד?

  לא מומלץ לעשות זאת אך במקרים מסוימים כפוף לבדיקה, הדבר אפשרי. במקרים כאלה חשוב שהרופא יהייה בעל נסיון בהזרקות, שההזרקה תיעשה אך ורק עם חומצה היאלורונית ובאמצעות קאנולה יחסית עבה, לא באמצעות מחט.

  הזרקה חומצה היאלרונית לתוך וריד בטעות

  לפני כשבוע הוזרקה לי בטעות כמות מזערית של חומצה ברמת קישוריות גבוהה לוריד , איני רואה את הוריד כעת וישנם כאבים כל הזמן באיזור הוריד . אני חושש שנכנסה חומצה לתוך הוריד וסתם אותו . האם הדבר הגיוני ? ומה אפשר לעשות בנידון . ( ההזרקה בוצעה בפין לשם עיבוי) . תודה מראש.

  מציע שתפנה לרופא שביצע את הטיפול שיחליט אם להפנות אותך לכירורג כלי דם.

  הזרקה כושלת לאף

  הזרקתי לאף סטילאז כשנה לאחר הניתוח בצידי האף ועכשיו יש לי 2 גושים ושני הצדדים. האם זה החומר שהוזרק במידה רבה או שזה בצקת?

  ראשית אני ממליץ לחזור לרופא שטיפל בך. אני מניח שמדובר בריכוזים של החומר עצמו שילך ויתפוגג בהדרגה עד להיעלמותו.

  הזרקה לאחר ניתוח אף

  אני חצי שנה אחרי הניתוח אף. אני בת 19 וחצי ורציתי לדעת האם ניתן לעבור הזרקה לאזור גב האף לתקן שקעים שנוצרו כתוצאה מקריסה של הסחוסים העליוניים (אלה שמתחת לעצמות האף). אני מעוניינת שהחומרים יחזיקו מעמד רק חצי שנה ואפילו קצת פחות כדי שאוכל לעבור את הניתוח תיקון. האם זה אפשרי? ומתי יהיה אפשר לקבוע תור?

  אפשרי אך עלייך להמתין לפחות שנה מהניתוח מכיוון שמה שאת רואה זה עדיין לא התוצאה הסופית.

  הזרקה לילד אחרי ניתוח להסרת גידול בפניו

  שלום, בני בן 7 מועמד להזרקת חומצה היאלרונית בלתי ימין לאחר הסרת גידול סרטני שהותיר שקע בפניו. החומרים הם סאבטיו ופרלן. האם אלו חומרים טובים? עלות- מזרק סאבטיו 2 סיסי ב 1000 שח+ מעמד, ופרלן 1 סיסי 600 שח+ מעמ. תודה רבה

  רסטילן סאבקיו ורסטילן פרלן הם שני חומרים מצוינים וותיקים, מהשורה הראשונה בעולם חומרי המילוי. הסאבקיו מתאים יותר לנפחים, הפרלן פחות. בהצלחה.

  הזרקה לקויה

  הוזרק לי ללחיים חומר ראדיינס שהתוצאה לא הייתה לשביעות רצוני..אחרי שבועיים המיס הרופא את חומר ההמסה בעצם הלחי.. לאחר כמס ימים נהייה פשוט שקע עם כהות במקום ההזרקה .. מאוד לא יפה וזה מתחת לעיין …שאלתי האם המצב יחזור לקדמותו הראשונית או שצריך כעת למלות את השקע תודה רבה

  ראשית אני מציע לך לחזור לרופא שטיפל בך, הוא יודע בדיוק מה הזריק, כמה הזריק ואיך לפתור את הבעיה. במידה ובכל זאת תחליטי להגיע אלי, אבדוק אותך ואעשה כמיטב יכולתי ע"מ לעזור לך. לגבי הכהות, אני מניח שמדובר בשטף דם שיחלוף לאחר מספר ימים. לגבי השקע, אם זה מצב נסבל מבחינה אסתטית הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לא לעשות כלום והחומר יספג וייעלם עם הזמן. במידה ולא, יש לתקן את השקע. בכל מקרה במידה ולא תהייה שום התערבות, המצב יחזור לקדמותו.

  הזרקות

  היי דר
  ראיתי שענית כאן למישהו שעם ההזרקות צריך להזריק פחות חומר כי יש ייצור טבעי של קולגן באיזור המוזרק. ושאם אחרי כמה הזרקות בוחרים להפסיק המצב הטבעי יחזור להיות יותר טוב מלפני התחלת ההזרקות.
  שאלתי היא האם גם הזרקת סטילאג xl גורמת לייצור קולגן באזור המוזרק? בעצם כל חומצה היאלורונית גורמת לכך?
  שאלה נוספת סטילאג xl מתאים למילוי בלחיים?
  ושאלה אחרונה במידה והוזזרק סטילאג xl ללחיים ורוצים מילוי סנטר ,הבנתי שאתה פחות ממליץ על סטילאג באזור זה…באיזה חומרים אתה כן משתמש?
  האם יש בעיה להזריק לאזור אחר חומצה היאלורונית שונה מזו שהוזרקה באזור אחר?
  למשל להזזריק ראדיאס לסנטר בזמן שסטילאג הוזרק בלחייים?

  תודה

  כל הזרקה גורמת באופן עקיף ובמידה כזו או אחרת לגירוי תאים מסוימים לייצר קולגן חדש. קיימים חומרים שדרך הפעולה הבלעדית שלהם היא סטימולציה של ייצור קולגן, כמו למשל אלנסה (Collagen Stimulators). XL יכול להתאים לאזורים שונים, ההתאמה חייבת להיעשות ע"פ תוצאות הבדיקה הקלינית ולא ע"פ טבלה יבשה שלא תמיד תואמת את המציאות וזה עונה גם על שאלתך הבאה. ניתן להזריק חומרים שונים באזורים שונים סימולטאנית ואף חומרים שונים באותו אזור ובלבד שיהייו חומרים טובים ובטוחים.

  הזרקות

  אני בן 23, בשנה האחרונה נהיו לי קמטים במצח ונהיו קצת עמוקים. בגלל שאין לי עבר בתחום אני רוצה לדעת איך כל זה עובד, לדוגמא כתוב שצריך לעשות טיפול ראשוני ו4 טיפולים בשנה, זה אומר שצריך לעשות 4 פעמים בכל שנה או 4 פעמים בשנה אחת וזה נשאר לאורך זמן ארוך לאחר מכן?

  מאחר ולא בדקתי אותך, קשה לי לתת לך תשובה מדויקת, אני מניח שמדובר בקמטי הבעה שניתן להעלים באמצעות בוטוליניום טוקסין (או באחד משמותיו המסחריים בוטוקס). הבוטוקס אכן משפיע לטווח קצר יחסית (3-4 חודשים) אך אין לו תחליף ולכן חשוב לפחות בפעמים הראשונות כן לבצע את הטיפול ולחזור עליו לפחות פעמיים שלוש לא רק למען קבלת תוצאה מצוינת אלא ובעיקר למען האפקט המניעתי בראייה לטווח ארוך. מציע שתיצור קשר עם המרפאה לקביעת תור לייעוץ.

  הזרקות מגיל מאוד צעיר

  היי דר
  אני בת23 לא היתי מרוצה ממבנה הפנים שלי ולכן עיתי הזרקות בלחיים [2 cc בכל צד!!סטילאג xl] מלבד העלויות הגבווהות אני מפחדת שעשיתי את טעות חיי [התוצאה יפה] אבל אני מפחדת שעכשיו אני אהיה תלויה בהזרקות ושהעור יהיה רפוי ללא ההזרקות…כי העור ממש נמתח והתמלא ונראה לי כאילו ברגע שהחומר יספג הלחים והפנים ממש יפלו. האם יש הגיון בחשיבה שלי?האם זה בסדר להתחיל מגיל כזה? סך הכל המבנה פנים שלי היה ממש צר ונפול מעט בגלל גנטיקה וככה אני מרגישה טוב אבל לא רוצה להיות תלויה בזה וכשהחומר יספג הפנים יפלו…תוכל להסביר לי קצת? אולי יש בכלל יתרונות בלהזריק בלי קשר לתוצאה היפה?
  מעריכה מאוד את תשובותיך הכנות לאנשים כאן תשובות כנות ומקצועיות מאוד

  יש הגיון בחשיבה שלך אך במקרה זה ההיפך הוא הנכון. ברגע שהחומר יספג לחלוטין לא תהייה החמרה בגמישות העור שלך ולאחר מספר הזרקות חוזרות אף יהייה שיפור מכיוון שבמהלך הזמן מתבצעים תהליכים שמביאים ליצירת קולגן חדש כתוצאה מההזרקות. עניין הגיל אינו מהווה קריטריון שצריך להתבסס עליו אלא הבדיקה הקלינית ומצב הפנים שלך, למעט כמובן מתחת לגיל 18. הפנים שלך לא "יפלו" ועניין ההתמכרות הוא סוגייה ידועה ומוכרת בתחום האסתטיקה. תפקידו של הרופא שמטפל בך, לדעת בין היתר גם להוות גורם מגביל, חשוב לא להפוך את הטיפולים הללו לעיסוק המרכזי בחייך, דבר שלעיתים קורה בעיקר אצל נשים צעירות במיוחד.

  הזרקת בוטוקס וחומצה הילרונית

  שלום רב, לפני 4 ימים הזריקו לי חומצה הילרונית בחריצים שבצידי האף, ובשפה העליונה, בנוסף הזריקו לי בחלק העליון של הפנים בוטוקס (בשלושה אזורים). ביום השלישי וגם היום כולי קמתי נפוחה, פתאום אני לא מרגישה את צידי האף- מרגישה שהאזור קצת רדום. השפתיים נפוכות וכיחולות (גם מעל השפה) הלחיים וצידי האף נפוחים ובנוסף החלק משהו שהכי מפריע לי שמשנה לגמרי את הפנים- החלק הפנימי של הגבות מאוד נמוך והחיצוני מאוד גבוה ועדיין גמיש וניתן להרימו. אני נראית כועסת ולא טבעית!!!
  1 האם הגבה יכולה להתרומם עדיין? ז״א האם זה יכול להשתפר? אמרו שעד שבועיים זה מגיע למצב האופטימלי.
  2. אם מצב הגבות לא ישתפר, האם ניתן לתקן את המצב?
  3. האם הנפיחות טבעית ותשתפר?
  4. האם ניתן באיזשהו דרך לשפר את המצב? זז ז״א האם המצב בלתי הפיך או ניתן לטיפול בזמן הקצר?

  הדבר הנכון לעשות כרגע הוא לפנות לרופא שטיפל בך. אינני יודע איזו חומצה היאלורונית הוזרקה לך (איזו רמת סמיכות) והאם היא מתאימה והאם המינונים מתאימים לאזורי ההזרקה. אני מקווה שמדובר בתופעות לוואי שיחלפו מהר מאוד אם כי קשה לי לקבוע בוודאות מאחר ולא בדקתי אותך. בכל מקרה תבצעי עיסויים בעיקר באזורים הרדומים. שטף הדם בשפתיים יחלוף אני מניח תוך כשבוע. לגבי הבוטוקס, תוצאה סופית אכן לאחר שבועיים. ברוב המקרים ניתן לתקן /לשפר (חומצה היאלורונית ניתן להמיס). תופעות כאלה לא אמורות להופיע אך זה לא אומר שאת צריכה להיכנס ללחץ. פני לרופא שטיפל בך והוא יבדוק אותך ויציע לך כיצד לפעול לשיפור המצב. במידה ובכל זאת תחליטי להגיע אלי, אצטרך לבדוק אותך לפני שאוכל לקבוע דבר מה.

  הזרקת בוטוקס לגברים

  אני סובל ממיגרנות מגיל צעיר האם בוטוקס יכול לעזור לי?

  בהחלט, בוטוקס הינו הטיפול המונע היחיד שקיים היום, כמובן שתצטרך לעבור ייעוץ ע"מ לבדוק התאמה.

  הזרקת חוטים

  אני בת 49 ויש לי קמטוטים מעל השפה העליונה (אזור השפם)זה אזור שהכי מפריע לי , האם אפשר להזריק חוטים באזור ספציפי זה?

  בוודאי שאפשר וניתן להגיע לתוצאות טובות, לעיתים צריך לשלב בטיפולים נוספים , כל מקרה לגופו.

  הזרקת חומצה אלרונית…

  כמה ימים אחריי ההזרקה אפשר לראות תוצאה סופית??..חלק אומרים שבועיים ,וחלק אומרים על המקום רואים תוצאה סופית..מה אתה אומר?

  במקרה של חומצה היאלורונית, תוצאה סופית רואים ברוב המקרים כשבועיים לאחר הטיפול, כאשר הנפיחות ותופעות נלוות אחרות נעלמו לחלוטין. לא ניתן לדייק במספר הימים, מאחר ומדובר ברקמות חיות ולא בקרשים לצורך הענין. לכן יש שוני בתגובתו של אדם אחד לזו של אחר.

  הזרקת חומצה היאלורונית בזמן הריון

  האם יש בעייה עם הזרקת חומצה היאלורונית בתילת ההריון? (שבוע שישי), ואם כן אז איפה בדיוק הסיכון – בחמר עצמו או בסיכון שבהזרקה? (הרי לכאורה אם יש בעייה בחמר עצמו, אז גם לא אמורים להזריק חומצה היאלורונית בתקופה שקודמת לכניסה להריון…)

  קיים כלל מאוד ברור בנוגע להריונות: במהלך הריון, לא מזריקים שום דבר ולא נוטלים שום דבר שאינו הכרחי להריון! בין אם מדובר בהזרקה, בבליעת כדור, במריחת תרופה וכו'. הן בגלל הסיכון שבחומרים והן בגלל הסיכון שבהזרקה.

  הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים

  הייי אני בת 18, הזרקתי חומצה היאלורונית בשפתיים לפני שבוע, ביומיים- שלושה הראשונים התוצאה נראתה מעולה אך עכשיו לא נשאר זכר והכל ירד.. איך זה ייתכן? מי שהזריקה אמרה שזה אמור להשאר כמה שנים

  בימים הראשונים שאחרי הטיפול, תמיד תתקיים נפיחות, לעיתים לא פרופורציונאלית של השפה המוזרקת. במידה והמינון שהוזרק אינו מספיק, התוצאה שתתקבל לאחר היעלמות הנפיחות תהייה חלקית בלבד ויהייה צורך בהמשך טיפול. אם אכן מדובר בחומצה היאלורונית ובהנחה שהיא איכותית וטובה, התוצאה אמורה אפקטיבית לפחות במשך שנה. אינני יודע כמה זמן עבר מאז ההזרקה אך ע"פ התמונה, מראה השפה העליונה כרגע לא נראה טבעי ואני ממליץ לך לחזור לרופאה שטיפלה בך. השפה התחתונה היא זו שאמורה להייות הדומיננטית ביחס לעליונה וכרגע המצב הוא הפוך.

  הזרקת חומצה היאלירונית בואקום לעור

  קיבלתי מידע על קיומו של מכשיר שמאושר לשימוש לקוסמטיקאיות והוא מבצע החדרת חומצה היאלירונית לתוך הרקמות באמצעות ואקום. האם לדעתך דבר כזה ייתכן ומהי לדעתך האפקטיביות של סוג כזה של טיפול? המון תודה:)

  קיים כיום מכשיר דומה למה שאת מתארת אך הוא אינו מסוגל להזריק חומצה היאלורונית מצולבת, כלומר חומצה היאלורונית המשמשת למילוי קמטים או נפחים.

  הזרקת חומצה היאלרונית בשפתיים

  שלום, עשיתי עיבוי שפתיים בחומצה היאלרונית אחרי הטיפול השפתיים שלי התנפחו בצורה משמעותית הרופא נתן לי סטרואידים ועדיין יש נפיחות וחוסר פרופורציה משמעותית. אני יודעת שיש חומר שממיס את החומצה 1. כמה זמן אחרי הטיפול ניתן להזריק? אני לא יכולה לצאת מהבית מרגישה נורא ורק בוכה .
  2. האם יש סיכונים?
  אני ממש בלחץ ומפחדת שהשפתיים שלי לא יחזרו לעצמן .

  ניתן להמיס בכל רגע את החומצה ההיאלורונית שהוזרקה לך ואין צורך בסטרואידים. תיתכן תגובה אלרגית (נדיר).

  הזרקת חומצה הייאלורונית לקו הלסת

  שלום ד"ר.
  לאחרונה הבחנתי בקימטוטים בסנטר ובקו הלסת.
  הומלץ על מילוי בחומצה מסוג טאוסיאל בכדי לתת מעט נפח לקו הלסת היו ופני רזות ולמלא קימטוטים קטנים.
  שאלתי האם ניתן לעשות את הטיפול הנ"ל מבלי לפגוע בנראות הפנים וזאת כי ממליצים תמיד למלא את החלק העליון של הפנים או שאין קשר. והאם אתה ממליץ על הסוג טאוסיאל למילוי קמטים וקמטוטים בסנטר ובקו הלסת.
  תודה מראש

  אינני יודע מי המליץ לך ועל סמך מה. טאוסיאל הוא שם למשפחת חומרי מילוי מבוססי חומצה היאלורונית של חברת טאוקסאן השוויצרית ומדובר בחומרים מהשורה הראשונה. השאלה היא מהו החומר המתאים ביותר למטרת הטיפול. אך ורק לאחר בדיקה מדוקדקת אוכל לתת תשובה בנוגע לסוג החומר הטוב ביותר עבורך, בין אם מדובר בחומצה היאלורונית מסוג טאוסיאל (יש לבחור את החומר המתאים מבין החומרים השונים של טאוסיאל) ובין אם מדובר בחומצה היאלורונית אוחרת או חומר מילוי שאינו מבוסס על חומצה היאלורונית כגון ראדייס או אלנסה שעושים עבודה נהדרת גם הם באזורים שהזכרת.

  הזרקת חומצה הילאורונית בפנים למילוי קמטים לחולת איסכמיה

  שלום.
  אני בת 52( אני מטופלת באספירין 100, קרדילוג וליטובה) עברתי צינתורים עם בלון וסטנדים)
  האם מותר לי לקבל זריקות של חומצות הילאורוניות בפנים?. האם יש צורך להפסיק את נטילת האספירין מס ימים לפני ע"מ למנוע שטפי דם , ואם לאו, האם ניתן לקחת כדורים שימנעו את שטפי הדם? תודה רבה.

  לא צריכה להייות בעיה. כשתגיעי לייעוץ אסביר לך את הדברים בפרוטרוט. כמובן שתנאי לביצוע הטיפול/ים יהייה מכתב אישור מהקרדיולוג שלך לאחר הייעוץ.

  הזרקת חומצה הילאורונית האזור בו הוזרק בעבר הרחוק סיליקון

  אני בת 57 ולפני כ-7-8 שנים הוזרק לי סיליקון בשפתיים במינון לא גבוה כך שלא ניתן להבחין כל כך. בנוסף הזרקה קלה בשני קמטי ההבעה שבצידי השפתיים. השאלה שלי אם אחליט להוסיף הזאקה באזור זה אבל עם חומר נספג כמו רסטילן. מה ההשלכות של ערבוב החומרים בהתחשב בזמן שחלף ובכלל. ומה עלולה להיות התוצאה.

  זוהי סוגייה ישנה שאין עליה תשובה חד משמעית. לא ידוע על אינטראקציה כימית בין חומצה ההיאלורונית לבין חומר אינרטי כמו סיליקון. יחד עם זאת, ידוע (וראיתי לא מעט כאלה במשך השנים), שסיליקון יודע לייצר סיבוכים גם הרבה שנים לאחר ההזרקה. קיימת סבירות תאורטית מסוימת שההזרקה עצמה ללא קשר לחומר המוזרק יכולה לגרום לזיהום הסיליקון אשר בתורו יתפתח לסיבוכים קשים יותר שידרשו התערבות כירורגית (עם כל המשתמע מכך) ע"מ להוציא את הסיליקון. צריך לקחת בחשבון שגם הזרימה בתוך השפה, של החומר החדש (חומצה היאלורונית), עלולה להייות מופרעת ע"י גושי הסיליקון הקיימים. למרות כל זאת, עד היום לא ראיתי סיבוכים במקרים של מטופלים שלי שהוזרקה להם חומצה היאלורונית באזור שבו הוזרק בעבר סיליקון.

  הזרקת חומצה הילואירונית למילוי קמטים בצידי העניים

  היניי בת 38 וסובלת ממחלת הפסוריאסיז בגוף וכן יש לי המון אלרגיות כמו לחלב ,לדשא ,לפוליאסטר ,לאבק רציתי לדעת האם אין תופעות לואי אים אני אעשה
  טיפול ומלבד זאת אמרו לי שאם מזריקים גם קלציום ביחד עם החומצה האילאורונית אז זה מחזיק לשנה וחצי רציתי לדעת אים יש אמת בדברים אלו ואם כן האם לאור מצבי אוכל לקבל את שניהם

  למיטב ידיעתי, פסוריאזיס לא נמצאת ברשימת התוויות הנגד להזרקת חומרי מילוי בטוחים כגון חומצה היאלורונית וראדייס. יחד עם זאת, מאחר ומדובר במחלה אוטו-אימונית (הגוף מייצר נוגדנים נגד עצמו) ומאחר ואת סובלת מאלרגיות שונות בנוסף, תתבקשי במידה ותחליטי לעבור את הטיפול, להמציא אישור לטיפול מהרופא המטפל שלך. בד"כ אפשר בהחלט להשתמש בשני החומרים יחד וזה אכן יכול להאריך את משך האפקט האסתטי. מאחר ומדובר כאן על צידי העיניים, ראדייס(חלקיקי סידן) לא מתאים לאזור עדין זה.

  הזרקת חומצה הילרונית לגומת חן בסנטר

  ערב טוב…אני בת 38 רציתי לשאול האם ניתן לטשטש או להעלים את השקע בסנטר שנקרא גומת חן שלישית שאני ממש לא אוהבת…ע"י הזרקה לשקע עצמו…האם זה אפשרי בכלל???
  תודה מראש

  כמובן שזה אפשרי, כפוף לבדיקה. ישנם סוגים שונים של גומות/שקעים וצריך להתאים את החומר המתאים, לעיתים נדרשים מספר טיפולים.

  הזרקת חומצה הלרונית מתחת לעפעף תחתון

  אני בת 49 עברתי טיפול של הזרקה מתחת לעפעף תחתון בחומר שנקרא תיאוסיאל רדנסתי הייתי מאוד לא מרוצה מהתוצאה לאחר חודשיים של הלוך ושוב הרופא הסכים להמיס לי והוא אמר לי שהוא משתמש בסטרואידים וצריך לעשות את ההמסה בהדרגה כמה פעמים בחיפוש באיטרנט ראיתי שלחומר ההמסה קוראים היאלורונידז האם זה הסטרואידים האם המסה בסטרואידים מזיקה לעור ? זו הטיפול היחידי שעשיתי

  ראשית טאוסיאל רידנסיטי הוא חומר מצוין ואחד הסוגים של החומר הזה, רידנסיטי II מותאם בהחלט לשקעים מתחת לעיניים. שנית, מאחר מדובר בחומצה היאלורונית לכל דבר וענין, ניתן להמיס בכל רגע נתון באמצעות היאלורונידאז ולא בשום חומר אחר. אין צורך בסטרואידים ע"מ להמיס חומצה היאלורונית ויש להימנע מהם ולשמור אותם רק למקרה הצורך בגלל האפקט השלילי שלהם על העור ועל מערכות שונות בגוף. לא ברור לי מדוע הרופא שלך הזריק סטרואידים כדי להמיס חומצה היאלורונית, אך במידה וההזרקה בוצעה בהזדמנות אחת ויחידה, אין מקום לדאגה.

  הזרקת יתר והמסה

  האם ניתן להמיס ולומה שהוזרק בפנים באיזור הלחיים?יותר מידי נפוח, עברו שבועיים מההזרקה. האם יש דרך לתקן?

  כמובן שניתן, אני מציע שתפני לרופא שטיפל בך.

  הזרקת לומינרה לאיזור הפנים

  שלום רב ,האם החומר לומינרה דומה לזה של טיאוסייל או רסטילן..יש לציין שהקמט לא עמוק.ואם יש ידע מספיק עם החומר הזה.
  תודה על תשובתך

  מדובר בחומר שאינני מכיר ולכן אני רק יכול לומר לך שאין מספיק נסיון איתו ושהוא בוודאי לא נחשב לחומר מהשורה הראשונה כמו רסטילן, ג'ובידרם,סטילאז או טאוסיאל. אני חלילה לא קובע כאן שמדובר בחומר טוב או לא. אני חושב שצריך לתת לכל חומר להוכיח את עצמו לפני שיתקבל לקטגורית איכות או בטיחות כזו או אחרת.

  הזרקת מילוי ללחיים

  מה העלות וכמה זמן החלמה? מאיזה גיל אפשר להתחיל ?

  עלויות תוכל/י לברר בט"ל מול המרפאה, זמן החלמה לא ממש קיים ואצלי ניתן לעבור את הטיפול החל מגיל 18.

  הזרקת מילוי לסנטר

  שלום. עשיתי לפני מספר חודשים מילוי בסנטר עם חומר שנקרא ״סטילאז׳ XL" , ואני לא מרוצה מהתוצאה מפני שאני לא רואה שינוי משמעותי. רציתי לשאול אם החומר שאתה משתמש בו יותר ממלא את איזור הסנטר מאשר סטילאז' XL ?

  ה XL הוא חומר מצוין אם כי פחות מתאים לסנטר, אלא אם כן מדובר בתיקון שקע קטן. אני משתמש בחומרים הרבה יותר סמיכים ולאו דווקא בחומצה היאלורונית. מה שצריך בד"כ בסנטרים זה חומר עם יכולת הרמה משמעותית.

  הזרקת מילוי לקמטי החיוך

  שלום,
  אני מזריקה מזה 4 שנים סטילאז ללחיים ולקמטי החיוך.
  1. סטילאז xl צמיגי מידי לקמטי החיוך נכון? הרופא שלי הזריק לי לשם ונהיו לי גושים מוזרים.. מה מתאים לשם ה מדיום או הלארג׳ לדעתך?
  2. יש לי תחושה שעם הזמן הזרקות חוזרות בקמטי החיוך כבר לא מעלימות אלא רק מטשטשות מעט את הקמטים ונוצר מראה בולדוגי תפוח ופחות מחמיא… האם אני טועה? הרופא שלי נחשב למיומן ובכל זאת אני רואה את התוצאה ואם מתבוננים בעין בוחנת משהו לא מסתדר ולא יושב טבעיים כל החומצות האלה.. האם אפשר אחרת?
  דודו נקבה 43

  בהחלט סמיך מידי, ניתן ורצוי להתאים את סוג החומר אך ורק לאחר בדיקה, אין כללים קבועים. אם זאת תחושתך, כנראה שנעשה שימוש בחומרים לא מתאימים או בטכניקה לא מתאימה. עם הזמן, קמטי היחיוך אמורים להיטשטש. מאחר ולא ראיתי אותך לא אוכל להתייחס נקודתית, באופן כללי אגיד לך שכשהטיפול מבוצע נכון ובחומרים המתאימים, אמורה להופיע תוצאה טבעית ויפה, יחד עם זאת צריך לקחת בחשבון את התהליכים הטבעיים של הזדקנות העור עם השנים.

  הזרקת מילוי לתיקון אף אחרי ניתוח ומילוי שקעים מתחת לעיניים

  שלום, שמי אלינור, בת 36 ואני מתעניינת בהזרקת חומר מילוי לתיקון האף, שעבר ניתוח לפני 15 שנים. יש לי חוסר סימטריה וצד אחד של האף שקוע יותר. בנוסף אני מעוניינת לבצע מילוי לשקעים שמתחת לעיניים. מעוניינת בפגישת ייעוץ. אני חיה בחו״ל ואהיה בדצמבר בארץ .
  מספר הטלפון שעידכנתי לא פעיל כשאני לא בארץ אז אנא חיזרו אליי במייל.
  לתשובתכם אודה

  ע"פ התמונה את בהחלט מתאימה לטיפול תיקון אף ושקעים מתחת לעיניים. בקשתך הועברה.

  הזרקת רדיאס אחרי חומצה היאלורונית

  מותר להזריק רדיאס לאחר שהוזרק למקום חומצה הילורונית?

  כן.

  הזרקת רדיאס לפנים ונפיחות

  ערב טוב לפני 8 חודשים הזרקתי חומצה הילרואנית שגרמה לאי סיטמריה ובצד ימין יש גוש כאילו שעשיתי טיפול שיניים ממש נפוח קיוותי שירד אחרי 8חודשים ניגשתי לרופאה והיא אמרה שיש חומר שנקרא רדיאס וזה יסדר לי את הנפיחות זאת לאחר ששמתי אולי 5 חוטים ללא הועיל הזרקתי רדיאס בצידי הסנטר וברקות של הפנים עבר חודש ואין שום שינוי עדיין נשאר הנפיחות ולפני 3 ימים הפנים שלי התנפחו ושורפות לי יש לציין שהתחלתי לפני שבועיים טיפולי שיניים האם הזריקות שאני מקבלת לטיפולי שורש גרמו לי לנפיחות או מגבונים שחלפתי לניקוי הפנים קצת לחוצה האם אוכל להגיע אילך להמיס לי את הנפיחות בצד ימין תודה מראש

  הזרקת רדיאס לפנים ונפיחות

  ערב טוב לפני 8 חודשים הזרקתי חומצה הילרואנית שגרמה לאי סיטמריה ובצד ימין יש גוש כאילו שעשיתי טיפול שיניים ממש נפוח קיוותי שירד אחרי 8חודשים ניגשתי לרופאה והיא אמרה שיש חומר שנקרא רדיאס וזה יסדר לי את הנפיחות זאת לאחר ששמתי אולי 5 חוטים ללא הועיל הזרקתי רדיאס בצידי הסנטר וברקות של הפנים עבר חודש ואין שום שינוי עדיין נשאר הנפיחות ולפני 3 ימים הפנים שלי התנפחו ושורפות לי יש לציין שהתחלתי לפני שבועיים טיפולי שיניים האם הזריקות שאני מקבלת לטיפולי שורש גרמו לי לנפיחות או מגבונים שחלפתי לניקוי הפנים קצת לחוצה האם אוכל להגיע אילך להמיס לי את הנפיחות בצד ימין תודה מראש

  נראה שקיים אצלך בלבול בנוגע לחומרי המילוי השונים ואשמח לעשות סדר ובמידת הצורך להמיס ולתקן. את מוזמנת לקבוע תור לייעוץ אצלי במרפאה.

  הזרקת רסטילן לשפתיים

  שלום!!
  עשיתי עיבוי שפתיים באמצעות הזרקת רסטילן , עשיתי זריקה אחת ונשאר לי לעשות עוד אחד אך אני מעדיפה לדחות את זה, האם יש תוקף לרסטילן מרגע השימוש למקרה שארצה לדחות את הטיפול הנוסף לעוד כמה חודשים??

  אכן ניתן לשמור את החומר הנותר בתנאים הנדרשים. חשוב כמובן לוודא ששם המטופל והתאריך רשומים על המזרק עצמו.

  הזרקתי חומצה הילארונית ולא ידעתי שאני בהריון….

  מה עושים?חרדה מאד

  הכי חשוב לא להיכנס לפחדים מיותרים. חומצה היאלורונית היא חומר בטוח שיודע להיספג בהדרגה עד להיעלמות מוחלטת. לא מזריקים אותה במהלך הריון או הנקה,לא בגלל שידוע שהוא מסוכן, אלא מאחר ולא נבדק במהלך הריון/הנקה.

  החומר שמוזרק לתיקון אף

  אני התקשרי למרפאה קודם ואמרו לי שאני צריכה לקנות זריקה שלמה ושאפשר לשמור אותה למשך שנה..השאלה שלי היא למה אני חייבת לקנות את הזריקה שעולה לא מטע כסף אם היא מכילה חומר מיותר שלא אשתמש בו בטיפול והאם אני יכולה לעבור טיפול שיעלה לי פחות ושאשלם רק על החומר שנזרק במקום ולא על כל הזריקה??

  כנראה שלא הסבירו לך נכון את הדברים, אנסה לעזור: כל חומרי המילוי מגיעים במזרק סגור. ברגע שהאריזה נפתחת ושנעשה שימוש במזרק, אסור בתכלית האיסור להשתמש באותו חומר ע"מ לבצע טיפול במטופל אחר. המזרקים מגיעים בנפחים קבועים. בד"כ: 0.8מל, 1מל, 1.2מל, 2מל, 3מל. בד"כ ניתן לדעת פחות או יותר בכמה חומר נשתמש ולכן בוחרים את הכמות המתאימה. במקרה של האף, הרבה יותר קשה להעריך את הכמות הנדרשת, במיוחד כשמדובר בתיקון אף לאחר ניתוח. לכן ניתן אני מבצע הערכה של הכמות הנדרשת, כלומר של מספר המזרקים או של נפח המזרקים ועל בסיס ההערכה שלי את מקבלת הצעת מחיר. במידה ונשאר חומר במזרק לאחר הטיפול, ייתכן ויעשה בו שימוש כשתחזרי לביקורת (בד"כ זה מה שקורה) ובמידה ולא, החומר יישמר עבורך בקירור לזמן מוגבל. יש לך אפשרות להשתמש באותו חומר לטיפול באזורים אחרים במידה ותרצי בכך ובמידה והחומר מתאים לאזורים אלו.

  הטיפול בעיניים

  האם ילדים בגיל 15 יכולים גם לעשות את הטיפול הזה

  אצלי ניתן לעבור את הטיפול החל מגיל 18.

  הי מעונין לקבל הצעת מחיר

  הי אני שחקן תיאטרון בן 38
  כבר 10 שנים שגדלות ומצטברות לי סביב העינים קמטים שמבגרים אותי .
  אי רוצה לקבל הצעת מחיר, ל בוטוקס ואולי על הדרך במצח ובין הגבות

  בשמחה, צור קשר לקביעת תור לייעוץ: 03-6494183

  היאלורונידיאז

  לפני שלושה שבועות ביצעתי הזרקה של חומצה היאלורונית. לא אהבתי את התוצאה
  ועברתי שתי המסות. אני עדיין חשה שלא כל החומצה התמוססה ויש לי עדיין נפח בשפתיים ומעליהן. מדוע ההמסה לא עובדת? האם יהיה בטיחותי לעבור המסה נוספת? אם אחליט להשאר כך החומצה תתפרק עם הזמן?
  האם החומצה יכולה לנדוד לאזור אחר?

  מציע לך לחזור לרופא שביצע את ההזרקה. אם אכן מדובר בחומצה היאלורונית אין שום סיבה שהחומר לא יומס באמצעות חומר ההמסה המתאים. בכל מקרה חומצה היאלורונית הולכת ונספגת בהדרגה עד להיעלמות מוחלטת. חומצה היאלורונית טובה שמוזרקת ע"י רופא מנוסה אינה נודדת.

  היאלורונידיאז

  שלום,
  ביצעתי המסה בשפתיים שבוע וחצי לאחר שביצעתי מילוי. לא הרגיש לי
  טבעי ולכן החלטתי להמיס.
  אני מרגישה שלא הכל נמס ואני קמה כל בוקר עם שפתיים נפוחות
  מאוד. האם זה נורמאלי?

  במידה ועבר לפחות שבוע מההמסה ואת עדיין מרגישה גושים, מציע שתחזרי לרופא שביצע הטיפול להמשך המסה.

  היי

  יש לי שפתיים נורמליות מבחינת גודל , ואני מעוניין לנפח אותם טיפה , האם אתה ממליץ?

  לא אוכל להמליץ כל עוד לא ראיתי את השפתיים בפרט ואת הפנים בכלל, לא צורפה תמונה לשאלתך. אתה מוזמן להגיע למרפאה לייעוץ ולאחר בדיקה אוכל לחוות דעתי.

  היי

  רציתי לדעת אם בפיסול אפשר להקטין גם את האף, את הנפיחות שיש לי בצדדי האף ובסוף האף, ולתקן את השבר המכוער שיש לי .. כמה דבר כזה יעלה, ואם יש הרדמה למקום בשביל לא להרגיש את הכאב.. כמה זמן החלמה? ומה העלות בערך

  אפשר ליישר את האף ולשפר את המראה שלו, בכל מקרה כפוף לבדיקה, ההרדמה היא מקומית בלבד אם בכלל, אין זמן החלמה, עלויות ניתן לברר טלפונית עם המרפאה 03-6494183.

  היי

  יא אני גם רוצה לעשות את זה כמה זה עולה איפה זה מאיזה גיל זה בבקשה שלח פרטים..!

  בענין עלויות פני למוקד הטלפוני, המרפאה ממוקמת ברמת החייל-ת"א צמוד לביה"ח אסותא, מגיל 18.

  היי

  אני בת 27 ..לא עברתי מעולם ניתוח
  רציתי לדעת .. אני מעונינת צת לקצר את רוחב האף ולהרים טיפה את הקצה ..האם זה ניתן ..? מתענינת גם בעיבוי קל של השפה העליונה מעט

  ניתן להרים את קצה האף, לגבי רוחב האף, עלי לראות את האף כדי לתת לך תשובה. ניתן באותו טיפול לבצע עיבוי קל של השפה העליונה.

  היי .

  אני בת 35 רוצה לעשות את הטיפול. כמה יעלה לי?

  בנוגע לילויות יש ליצור קשר טלפוני עם המרפאה 03-6494183

  היי אני אחרי ניתוח מחיצות

  היי לפני 3 חודשים עברתי ניתוח מחיצה ניתוח שהייתי צריך לעשות עקב שבר באף שקרה מתאונה לפני 4שנים משום מה אחרי הניתוח האף נראה כאילו עברתי ניתוח פלסטי למרות שהרופא אמר שהאף לא ישנה צורה,רציתי לדעת האם אפשר לשחזר את צורת האף לקדמותו? ולא לזמן קצוב?

  היי אני אחרי ניתוח מחיצות

  היי לפני 3 חודשים עברתי ניתוח מחיצה ניתוח שהייתי צריך לעשות עקב שבר באף שקרה מתאונה לפני 4שנים משום מה אחרי הניתוח האף נראה כאילו עברתי ניתוח פלסטי למרות שהרופא אמר שהאף לא ישנה צורה,רציתי לדעת האם אפשר לשחזר את צורת האף לקדמותו? ולא לזמן קצוב?

  ניתן לשפר מאוד את מראה האף, לא בדקתי אותך ןלכן לא יכול להתייחס באופן מדויק יותר. בכל אוםן תצטרך להמתין עד חלוף שנה מהניתוח.

  היי אפשר למלא שקע באף עם חומר שנקרא אלנסה כמה זמן הוא מחזיק?

  ומה טווח המחירים?

  בוודאי שאפשר, קיימים סוגים שונים של אלנסה ולכל אחד מהם טווח האפשקט שלו.

  היי ד"ר

  אני ממש צריכה להתייעץ איתך לגבי הסנטר (חושבת שזריקה לא תעזור במצב שלי) יש דרך ליצור איתך קשר במייל ? מעדיפה לא לפרסם תמונה כאן

  לא ברור לי אם מדובר בסנטר נסוג / סנטר כפול / אחר. דברי עם דניאלה היום או מחר או שתשאירי הודעה ויחזרו אלייך. 03-6494183

  היי השאלה שלי היא האם יש תקופת זמן מסויימת שהאף חוזר לקדמותו? כלומר האם השפעת החומר פגה מתישהוא?

  אם השינוי לא לטעמי, האם יש דרך חזרה? כלומר, להוציא את החומר?

  תודה רבה!

  בוודאי, אחרת לא היה מדובר בחומר בטוח.חלק מהחומרים ניתנים להמסה.

  היי רציתי לדעת כמה זמן בממוצע מחזיק הרדיאנס בקצה האף

  היי רציתי לדעת כמה זמן בממוצע מחזיק הרדיאנס בקצה האף, שמעתי שיש מצבים שהוא מחזיק רק 6 חודשים ולא יתכן שאני יצתרך לשלם ולחדש את ההליך כל 6 חודשים. תודה מראש, אלכס

  אני מניח שאתה מתכוון לתוצאה ולא לחומר. משך האפקט האסתטי תלוי במספר גורמים, ביניהם כמות החומר, שיטת הטיפול, אילו אזורים באף מטופלים ועוד. תוכל לקבל מידע יותר מדויק רק לאחר בדיקה.

  היי,

  היי. יש לי שפתיים עבות למטה רציתי לדעת אם אפשר לעשות הקטנה או להוריד מהנפח.תודה!

  לא ניתן, אלא אם כן העיבוי נוצר כתוצאה מהזרקה.

  היי, בת 26, האם אפשר לתקן אף רחב?

  אני שואלת כי לא נראה לי הגיוני שעל ידי הזרקת חומר
  ניתן יהיה להצר אף.
  אם כן, אשמח מאד לעשות זאת.

  קשה לומר מבלי שבדקתי את האף. במקרים מסוימים ניתן לעשות זאת, במקרים רבים לא ניתן.

  הייתי שמחה לקבל הצעת מחיר לעיבוי שפתיים בסיליקון

  מעוניינת בסיליקון בשפתיים

  אינני מבצע הזרקת סיליקון ואחזור על התשובה שעניתי כאן לפני מספר ימים:

  המסה

  היי
  הוזרק לי המון חומר לשפה והתוצאה ממש לא מוצאת חן בעיניי.לא רצו להמיס לי את החומר בטענה שהחומר המסה מסוכן ומתאים רק כשיש תגובה אלרגית. מחיפושים שאני עושה אני רואה שאין הרבה מידע בקשר לחומר המסה עצמו…אני רוצה להגיע אלייך לייעוץ ובלי קשר לבצע אצלך המסה האם הדבר אפשרי? [רוצה ספציפית אצלך..]
  החומר הצטבר לי מעל השפה העליונה וכל השפה בולטת קדימה בצורה ברווזית וממש לא טבעית.אפשרי להמיס את זה בפרופורציה? האם אחרי ההמסה השפתיים יראו :ריקות" [כמו בלון שהוציאו ממנו את הנפח?..] והאם אחרי ההמסה אפשר לבצע שוב מילוי בשפה? אם כן אחרי כמה זמן?
  תודה. [עברו שבועיים מההזרקה.]

  זו זכותך לחזור לרופא שביצע הטיפול ולבקש להמיס את החומר מאחר והתוצאה חריגה. חומר ההמסה אינו מתאים למקרים של תגובה אלרגית. חומר ההמסה עצמו יודע לגרום לעיתים לתגובה אלרגית.

  המסת בחומצה היאלורונידאז

  דר'צבר שלום רב, לפני כ 5 שבועות הוזרק לי חומצה האילורונית לבנית עצמות לחיים (ע"י סטילז) לצערי יצא מאוד לא יפה ולא טבעית ומגושם כשרציתי להמיס את החומר המילוי נאמר לי ע"י הרופאה כי עצם ההמסה בההיאלורונידאז יכול להזיק לי שאלתי לך האם יש בדבריה של הרופאה מצד אחד לא רוצה להישאר עם מטרד האסתטי ומצד שני חוששת שמה יזיק לי ולפני, אודה על תשובתך המהירה יום טוב!

  במידה ומבוצע באופן מקצועי לא אמור לגרום לשום נזק. קיים סיבוך נדיר ביותר של תגובה אלרגית קשה. במידה ותוצאה לא טבעית, ממליץ להמיס. דברי עם הרופאה שביצעה הטיפול ובקשי להמיס, אין סיבה להשאיר את המראה המלאכותי.

  המסת החומר

  במידה והתוצאה אינה מוצאת חן בעיני, האם ניתן לעשות משהו? או שיהיה עלי לסבול את התוצאה למשך שנה ויותר עד שהחומר יתפוגג?

  תודה

  ניתן להמיס בכל עת.

  המסת חומצה היאלורונית

  בת 41. עברתי טיפולי מילוי נפח בסטילאז XL. האם המסה של חומר מילוי של חומצה היאלורונית יכול להמיס חומצה היאלורינית טבעית ולעשות שקעים..? אני שואלת משום שהוזרק לי בצורה מאוד מכוערת והמסתי כבר 3 פעמים ואני חוששת להמיס עוד..

  התשובה היא לא, אלא אם כן היו שקעים טרם הטיפול ובמקרה זה השקעים יופיעו מחדש.

  המסת חומצה היאלורונית

  שלום רב,

  אינני מרוצה מטיפול מילוי לחיים בחומצה היאלורונית, אני שלושה ימים אחרי הטיפול ואין קשר לנפיחות. (פשוט לא אוהבת את התוצאה על פניי).

  האם ניתן להמיס? האם יכול לגרום לנזקים? כמה עולה טיפול המסה כזה במרפאתך?

  אודה לתשובה בהקדם האפשרי.
  לירון

  באופן כללי רצוי להמתין לפחות שבוע לאחר הטיפול כדי שהנפיחות המשמעותית תיעלם ואז לקבל החלטה. במידה ואכן התוצאה מפריעה לך עד כדי כך ואת לא מוכנה להמתין, ניתן לבצע המסה. ההמסה לא גורמת לנזקים במידה ומבוצעת בצורה מקצועית. בספרות המקצועית מתואר סיבוך של תגובה אלרגית קשה אך הדבר נדיר ביותר והמסות מבוצעות באופן שיגרתי ללא שום תופעות חריגות. אני לא נכנס כאן למחירים את יכולה ליצור קשר עם המרפאה. באופן כללי, אני לא אוהב לתקן טיפולים של רופאים אחרים. המלצתי היא לפנות לרופא שביצע את הטיפול ולבקש ממנו להמיס. כמו כן להיעזר בעוד מספר ימים של סבלנות כי נפיחות עדיין קיימת בוודאות 3 ימים לאחר הטיפול.

  המסת חומצה היאלרונית

  עברתי פיסול אף בחומצה היאלרונית לאף מנותח כעט אני צריכה לעבור תיקון עקב בעיות נשימה קשות וגם לתקן את האף אסתטית
  האם יש דרך לזרז את ספיגת החומר או להמיס אותו.
  את ההזרקה עברתי לפני כשלושה חודשים

  בהחלט קיימת דרך להמיס את החומר. את מוזמנת ליצור קשר עם המרפאה לקביעת תור. הביאי איתך תמונות מלפני הטיפול.

  המסת חומצה היאלרונית

  לפני כחודש וחצי הזרקתי בצידי האף חומצה בפעם השניה בחיי ואילו התוצאה הפעם מחרידה. נוצרו לי שני נקניקים ושינוי גוון בעור הפנים באזור המוזרק.בנוסף החומר עלה כמעט עד לעיניים מה שיצר לפנים מראה עייף במיוחד ושקעים בולטים. הרופא נתן לי משחה בשם דרמובט וביקש ממני למרוח אותה במשך שבוע ושבעזרתה הנפיחות תרד. עשיתי זאת ושבוע לאחר הטיפול הייתה לי התפרצות של פצעים פינימיים כואבים ודלקתיים והנפיחות נשארה בדיוק כפי שהייתה! אני מתוסכלת כי אפילו מייק אפ לא יכול להסתיר את הנפיחות והגוון והשקעים בולטים באופן מחיד מה שממש גורם לי לא לרצות לצאת מהבית. יש לי בשבוע הבא תור אצלו ואני חוששת ולא יודעת מה לעשות או מה ימליץ לי הפעם. אני יותר מאשמח שתכוון אותי מה עליי לעשות כדי שלא ליפול לעוד משהו שיגרום לנזק נוסף. אני סך הכל בת 38 ובחיים לא הרגשתי רע כל כך. תודה

  אני תמיד מציע לחזור לרופא שביצע את הטיפול כדי שהוא עצמו יתן את הפתרון מאחר ורק הוא יודע בדיוק מה הוזרק, כמה הוזרק ובאיזה אופן. לא ברור לי מה כוונתך בפצעים דלקתיים ועל סמך מה הם דלקתיים. אם אכן מדובר בפצעים דלקתיים, יתכן ויש צורך בהתערבות אנטיביוטית אך מכיוון שאינני בקיא בפרטי הטיפול ומכיוון שלא בדקתי אותך בשלב זה, לא אוכל להמליץ לך אלא לחזור לרופא המטפל ולבדוק איתו את האפשרויות העומדות בפנייך. במידה ולא מדובר בזיהום או בתגובה דלקתית ועדיין קיימת נפיחות וגושים, הדבר יכול להיפתר בקלות באמצעות המסת החומצה היאלורונית בהנחה שאכן מדובר בחומצה היאלורונית. אם בכל זאת תחליטי שאת רוצה להגיע אלי, אעשה כמיטב יכולתי לעזור לך.

  המסת חומצה היאלרונית – המשך

  האם קיים איזה שהוא סיכון לאף או לעור האף בהמסה של החומצה ההיאלרונית
  תודה

  כאשר ההמסה מתבצעת בצורה מקצועית ובידיים מנוסות, אין סיכון לאף או לעור.

  המסת חומצה הילארונית

  שלום ד"ר, האם יתכן שיומיים לאחר הזרקת חומר המסה לחומצה הילארונית מסוג וולמה, לא יהיה שום שינוי? כאילו שלא בוצעה כל המסה? האם חומר הוולמה לא מתמוסס? או לוקח לו יותר זמן להתמוסס? ומה ניתן עוד לעשות בכדי להמיס אותו עקב אי שביעות רצון מהמילוי שנעשה? אודה על תשובתך

  לא סביר אך יתכן. וולומה היא חומצה היאלורונית סמיכה ממשפחת ג'ובידרם האמריקאית, סידרת וייקרוס, לדעת רבים ואני ביניהם, החומצה ההיאלורונית הטובה בעולם, שיודעת להתפרק יפה מאוד לאחר הזרקת "היאלאז" (החלבון שממיס חומצה היאלורונית). בפרקטיקה מקצועית ונכונה אין להזריק היאלאז ללא הבחנה רק כדי להשיג תוצאה. צריך להקדיש מחשבה לכמות החומר המומס, לאזור, לעומק וכו. לכן רצוי להשתמש במינון נמוך, כסוג של נסיון מכיוון שהתגובה היא אינדבידואלית ולא מדויקת ועשויה להייות תגובת יתר. לאחר כשבוע יש לבחון את התוצאה ולהחליט על המשך המסה או לא.

  המסת ליפומה

  שלום רב
  גדלו לי 2 ליפומות בקוטר 5 ס"מ באזור הבטן מתחת לחזה
  האם ניתן להמיס ליפומה ? ואם כן איך ? וכמה טיפולים ידרשו ?
  או שחייבים פתרון כירורגי ?

  אכן ניתן להמיס ליפומה באמצעות הזרקות להמסת השומן. בד"כ מדובר בטיפול אחד או שניים ולא חייבים פתרון כירורגי.

  המסת ליפומה באזור המצח

  שלום,
  רציתי בבקשה לברר האם ניתן לבצע המסה של ליפומה בטכניקת ה"ליפוליזיס"?
  יש לי ליפומה באזור הפנים מעל הגבה, ממוקמת בצמוד לעצם ומידותיה 13*3*12מ"מ, אני מחפשת חלופה לניתוח.
  כמובן שאני אשמח מאוד לדעת אם יש טיפול אחר שלדעתך יתאים לי יותר.

  אני אכן מטפל בליפומות באמצעות ליפוליזיס. לפי הנתונים שכתבת אני מניח שבהחלט ניתן לטפל, אם כי עלי לבדוק תחילה את האזור וכמובן למשש את הליפומה כדי לדעת אם היא מתאימה לטיפול. אני מניח שיש לך תוצאות אולטרהסאונד. במידה ותחליטי להגיע אלי, הביאי אותן איתך.

  המסת ליפומה בפנים

  האם אפשרי להמיס בטיפול כזה ליפומה באיזור הלסת בפנים?
  רופאים שבדקו המליצו לא לנתח בגלל חשש לפגיעה בעצבים באיזור
  אשה בת 55 עם עוד ליפומות גם בגוף

  אכן האופציה הניתוחית לא מומלצת באזור זה מהסיבה שהזכרת. הטיפול בהזרקה נותן את האפשרות לנסות ולהפחית את נפח הליפומה בהדרגה.

  המסת פרלן

  שלום,
  עשיתי המסת פרלן במקום נקודתי וחומר ההמסה התפשט והוריד חלק גדול יותר מהמבוקש,שאלתי היא האם ניתן להוסיף עוד קצת מהפרלן לתיקון האיזור?לאחר שעבר שבוע מההמסה?

  בהחלט כן.

  המסת פרלן

  לפני כשבועיים עשיתי פיסול אף באמצעות פרלן,הפיסול לא הצליח ובמקום שהאף יהיה מורם הוא ירד וקצה האף גדול יותר,אחרי כמה זמן אפשר לעשות המסה?אפשר לפני חודש כי הרופא אמר שרק אחרי חודש ואני פשוט לא מציחה להתרגל לזה ולחקות חודש ?

  אני לא מעונין להתערב במהלך הטיפול של רופאים אחרים. עניינית לשאלתך, אין שום בעיה לבצע ההמסה בשלב זה.

  המסת רסטילין

  אני בת 28, בתאריך
  3.12.12 עברתי טיפול מילוי שקעי עיניים ,, אינני מרוצה מהתוצאה ומעוניינת להמיס את החומר החומר נראה כפס מתחת לעיניים, אני מאזור הצפון מעוניינת שאם תוכל בבקשה לראות את התמונה ולהגיד לי אם תוכל לבצע זאת לא רציתי סתם לקבוע תור . דברתי עם גל והציעה לי לשלוח השאלה אליך. תודה מראש

  אכן כן, אוכל להמיס את החומר העודף. את מוזמנת ליצור קשר עם המרפאה לקביעת תור.

  המסת שומן

  לבצע המסת שומן ל ירכים והיקף בטן והמותניים
  צריך גם דאיט או רק טיפול האם זה במקום
  ותוך כמה זמן רואים את התוצאהנ

  מטרת הטיפול היא לא ירידה במשקל אלא הצרה וירידה בהיקפים, תוצאה סופית לאחר 6 עד 10 שבועות.

  המסת שומן

  בן 20, בריא ויש לי שומן באזור הישבן (כנראה גנטי) והבטן התחתונה והייתי רוצה לדעת מה עושים במצב כזה או האם זה אפשרי לבצע טיפול באזורים שציינתי ?

  לגבי הבטן התחתונה ניתן ברוב המקרים לבצע המסה, לגבי אזור הישבן, השומן בד"כ מצטבר בחלקו התחתון שנקרא gluteal banana וגם שם ניתן להמיס. כפוף לבדיקה.

  המסת שומן

  מה המחיר לטיפול?

  מחירים ניתן לברר טלפונית מול המרפאה 03-6494183

  המסת שומן לצורך הגשת עצמות לחיים

  שלום רב,
  הפנים לי קצת מלאות, האם ניתן להדגיש עצמות על ידי פעולה הפוכה (כלומר במקום מילוי הלחיים , לבצע איזושהי המסת שומן באיזור זה)?

  חיובי.

  המסת שומן באיזור הצוואר?

  היי ד"ר.
  האם ניתן בשיטה הזו (או באחרת) להפטר מעניין השומן באיזור הצוואר, מתחת לסנטר.
  מעין סנטר כפול, אך יש לציין שלא מדובר באדם שמן…
  תודה

  המסת שומן בבטן

  ד''ר שלום, בן 29 בריא, פעילות גופנית מתונה, משקל יציב, אוכל בריא
  לא משנה מה אני לא מצליח להיפטר מהשומן בבטן (מגיל מאוד צעיר רוב שומן הגוף הצטבר לי רק שם) האם טיפול ליפוליזיס יכול לעזור לי להפטר מהשומן העיקש בבטן?
  תודה

  לא בדקתי אותך ולכן לא אוכל לומר בוודאות, אני מניח שהתשובה חיובית אך עליך להגיע לפגישת ייעוץ ע"מ שאראה את האזור שבו נחוץ הטיפול ואבדוק אותך.

  המסת שומן בהטן התחתונה

  הי הבת שלי בת 15 והיא ירדה בחופש הגדול של שנה שעברה 20 קילו ונשארה לה עדיין בטן תחתונה וירכיים מדלדלות היא סיפרה לי על הטיפול הזה ורציתי לשמוע עליו עוד ולשאול אם היא בכלל יכולה לעבור אותו היא עברה ניתוח אפנדציט לפני 3 שנים וגם שקד שלישי לפני כשנתיים והיא סובלת מאסטמה

  מדובר בטיפול בטוח ולא ניתוחי שיודע להמיס שומן ולהצר היקפים באמצועת הקפאת האזור המטופל. עליה לעבור בדיקה לפני קבלת החלטה בעניין התאמה, אך בכל מקרה אינני מטפל לפני גיל 18.

  המסת שומן בישבן

  שלום
  האם ניתן להמיס שומן בישבן ? יש לי אגן רחב – באזור הישבן למטה בצידי הישבן
  שומנים כאלה שאפילו דיאטה לא עוזרת .

  ניתן להמיס שומן בחלקו התחתון, אזור שנקרא באנגלית Gluteal Banana ובצידי הישבן אם אני מבין נכון את מתכוונת לירך חיצונית, גם שם ניתן. את מוזמנת להגיע לייעוץ במהלכו אוכל לבדוק אותך ולתת את לך את כל המידע.

  המסת שומן בלחיים

  שלום רב לך ד''ר צבר,ברצוני לדעת האם ניתן ליצור כמו שקע כזה בלחיים כדי לקבל 'אפקט' של עצמות לחיים טבעיות? שמעתי שיש את זה בלייזר האם זה אפשרי? בברכה..תודה!

  לא. במקרים מסוימים ניתן לעשות זאת באמצעות הדגשת עצמות הלחיים.

  המסת שומן במותניים וגם באיזור הבטן

  איך אני יכולה להגיע לד"ר דייוויד? איפה אתם נמצאים? אני בת 27 שוקלת 70 ומאוד מפריע לי המשקל הזה לא מצליחה לרדת לא בדיאטה ולא בכושר תעזרו לי בבקשה

  צרי קשר עם המרפאה 03-6494183

  המסת שומן בסנטר כפול

  רציתי לדעת מה קורה עם העור הרפוי לאחר המסת השומן?
  תודה חני

  העור מתכווץ כתוצאה מהטיפול, אך מציע לך להמתין מספר חודשים כי אמור להגיע טיפול מהפכני שכבר עבר את כל שלבי האישור.

  המסת שומן בסנטר כפול

  רציתי לדעת מה הדרך הטובה ביותר לטיפול בסנטר כפול. גילי 52 נקבה ללא בעיות בריאות

  אם את רוצה להימנע מניתוח ובמידה ותימצאי מתאימה לאחר בדיקה, המסה בקור עשויה בהחלט להתאים לך.

  המסת שומן בקור

  האם אני יכול לעשות את המסת שומן בקור ? אחרי שעשתי שאיבת שומן בניתוח

  אם עברת שאיבת שומן, אבל עדיין לא מרוצה בגלל עודפי שומן באזורים מסוימים ואת לא רוצה לעבור שאיבת שומן שוב, המסת שומן בקור עשויה בהחלט להיות אופציה.

  המסת שומן בקור

  מבקשת לברר האם היותי חברה בקופת חולים כללית (פלטינום) מקנה לי הנחה לטיפול ? תודה

  נכון לרגע זה, לא.

  המסת שומן בקור

  כמה זמן אחרי ניתוח קיסרי ( רגיל – ללא סיבוכים ) אפשר לעשות המסת שומן בקור
  גיל 32 וכמובן אשה.

  תודה רבה

  תהליך הריפוי של הצלקת הניתוחית נמשך במשך יותר משנה. יחד עם זאת ניתן לבצע המסת שומן לאחר כחצי שנה בהנחה שאת בטוחה שלא היו סיבוכים במהלך הניתוח ושלא קיימים סימנים חריגים באזור הצלקת. 

  המסת שומן בשיטת ההקפאה

  היי .. אני בת 48 סוכרתית מסוג 2 מאוזנת רציתי לדעת האם אוכל לבצע את השיטה של המסת השומן באיזור הבטן והירכיים ?

  בהחלט.

  המסת שומן הסנטר כפולבקור

  האם השיטה מתאימה לכל גיל. אני בריאה גיל 52

  החל מגיל 18, כפוף לבדיקה.

  המסת שומן ללא ניתוח

  שלום ד"ר, אני יודעת שאתה מנוסה מאוד בתחום המסת שומנים כבר שנים כי ביררתי על טיפול שאתה עושה בהמסה לפני כ 6 שנים ואין לי ספק שאם אעשה את זה זה יהייה אצלך. רציתי רק לשאול האם אחרי הטיפול אצטרך לבטל את העבודה ולכמה זמן? כמו כן אם אפשר לתת לי טווח מחיר אודה לך מאוד.

  אין צורך בזמן החלמה. לגבי מחירים את מוזמנת ליצור קשר טלפוני עם המרפאה 03-6494183

  המשך

  בהמשך לשאלתי הקודמת הניתוח אף יצא מוצלח אבל קצה האף שמוט וגורם לרפיון של השפה ורציתי לדעת אם יש אפשרות להרים את קצה האף ובכך לגרום להרמה של השפה העליונה

  ניתן להרים את קצה האף, בנוגע להשלכות הפעולה על השפה העליונה אוכל לומר לאחר בדיקה של הפנים.

  המשך שאלה קודמת

  פניתי לרופא שטיפל בי והוא נתן לי את הנתונים של החומר שהוזרק. חומצה הילרונית בשם:Revanssse Ultra בכל עין הוזרק לי 0.35 סמ"ק. אנחנו כבר בתחילת ינואר ועדיין יש לי כל שבועיים בערך התנפחיות באעפעף התחתון. אנני יודעת מה גורם לכך אבל תוך יומיים הנפחיות נעלמות וחוזרות כעבור שבועיים. אני מקפידה לישון עם כרית מוגבהת ומתפללת שהסיוט כבר יגמר. הרופא שטיפל בי מסרב להמיס לי את החומר בטענה שהדבר יפגע באזור העור הטבעי שמתחת לעין בנוסף להמסה. אני בספק אם זו הסיבה. עד כה לא פנה אלי הרופא לשאול לשלומי או חזר אלי למייל. ראשמח לשמוע לעצתך מה עלי לעשות.
  לימור

  אני לא נוהג להביע דעה על רופאים אחרים או על דרך עבודתם, בוודאי לא באינטרנט וגם כאן אמנע מכך. במידה ותרצי, תוכלי לקבוע תור אלי למרפאה ואסביר לך מה ניתן לעשות ע"פ הבדיקה וע"פ שם החומר שציינת כאן שהוזרק לך. בנוגע להמסה, אם עובדים נכון אין שום השלכות על הריקמה הטבעית ואני נוטה לחשוב שכן כדאי להמיס חלקית, כמובן ע"פ בדיקה מקדימה.

  הניתוח לאחר זמן

  שלום רציתי לדעת לכמה זמן מחזיק טיפול כזה ואם הפנים מתעותות לאחר זמן מרובה

  שלום, ראשית חשוב להדגיש שלא מדובר בניתוח! משך התוצאה האסתטית תלוי בסוג החומר ובכמות ולכן עליך להגיע לפגישת ייעוץ ע"מ שאוכל לתת לך את מירב המידע הרלבנטי לגביך. הפנים לא מתעוותות לא במהלך הטיפול, לא לאחר הטיפול ובשום שלב אחר.

  הסנטר שלי

  היי רציתי לשאול אותך שאלה ותגיד לי אם זה אפשרי, אני לא אוהבת את הסנטר שלי אני מרגישה שהוא בולט החוצה יותר מדי, שאני מסתכלת על עצמי בפרופיל אני לא אוהבת את מה שאני רואה, זה לא כזה נורא, זה משהו שיש לי בעיה איתו וזה מפריע לי אישית. יש מצב שאפשר להזריק לניפוח עצמות הסנטר והלסת כדי שהסנטר עצמו יהיה בצורה יותר נורמלית?

  במקרים מסוימים, כן. מאחר ולא בדקתי אותך או לפחות ראיתי תמונות חזית ופרופיל שלך, תשובה מוחלטת לא אוכל לתת לך. מזמין אותך להגיע לייעוץ ובדיקה.

  הסרת בוטיקס

  איך מורידים את הנפיחות מהשפתיים

  שאלתך לא ברורה. נפיחות כתוצאה מהזרקה קודמת? נפיחות כתופעת לוואי של חומר שהוזרק לך לשפתיים?

  הסרת בליטה באף

  כמה עולה להוריד את הגבעה באף לפי השיטה שלך?

  אכן ניתן לבצע את הטיפול. למחירים יש לפנות טלפונית למרפאה.

  הסרת עיגולים משחורים מתחת לעיניים

  היי רציתי לשאול מה המחיר של הסרת עיגולים שחורים מתחת לעיניים, האם זה יסיר את כל הצבע הכהה? שלחתי תמונה של העיניים שלי אשמח לתשובה

  ע"פ התמונה שצירפת, מדובר בשקעים משמעותים שבהחלט ניתן לשפר אותם ויתכן אף להעלים אותם, קשה על סמך תמונה לקבוע את רמת הפיגמנטציה ולכן מידע מדויק יותר תוכלי לקבל רק לאחר בדיקה במהלך פגישת הייעוץ.

  העזת יתר בישבן

  האם אפשר לעשות משהוא בקשר לזה
  גיל 15
  זכר
  לפני זה לא היו לי טיפולים לא כלום

  אכן ניתן. לכשתגיע לגיל 18, אשמח לטפל בך.

  העלמת עיגולים שחורים והחלקת קמטים מתחת לעין

  אני בת 27 ,סובלת במשך שנים מעיגולים שחורים וקמטים מתחת לעיניים .. השתמשתי בהרבה קרימים ללא תוצאות, ועשיתי דיקור סיני שגם כן לא עזר בכלל

  למרות שלא בדקתי אותך אני מניח שלא ניתן להעלים את הכהות, אך ניתן בהחלט לתקן את השקעים המשמעותיים שמחריפים את הכהות והקמטוטים.

  העלמת קמט בין זוית האף לפה

  בן 56.בריא נראה צעיר לגילי.לפי הבנתי בוטוקס לא יעשה את העבודה.האם בכל זאת אפשר להעלים קמט עמוק ביו זוית האף לפה?

  אכן בוטוקס הוא לא הפתרון למה שאתה מתאר, ניתן לטפל בקמט/שקע/קפל הזה באמצעות חוטים וחומרי מילוי, כפוף לבדיקה.

  העלמת קמטים במצח

  שמי גל אני בן 40
  רציתי לקבל מידע כולל הצעת מחיר.לאחרונה אני מקבל הצעות מחיר מצחיקות ונמוכות משמעותית מבעבר
  (לטיפול העלמת קמטים במצח ובפנים בכלל)

  אתה מוזמן ליצור קשר עם המרפאה 03-6494183

  העם אפשרי לשנו את האובי של האף

  אני הבעיה שלי זה האובי של האף האורך בסדר אבל האובי כאילו לא קשור לאף כזה כמה יעלה לי לסדר את זה

  במקרה שלך בהחלט ניתן. מחירים ניתן לברר טלפונית מול המרפאה.

  הצילווווווווווווווווווווווווו

  לאחר שהרופא הזריק לי חומצה הילארונית, נראה כי לא רק שסבלתי משטף דם בין העיננים, (החומר הוזרק צמוד לגבה שבין רווח העיניים במטרה למלא קו שקע)והזריק גם מתחת לקו העין (אמצע עצמות לחיים וזאת בטרה כביכול למלא שקעים של מתחת העין)החומר הרחיב לי את האף ונעשה לי רווח דוחה בין העיניים, חלקו זרם יותר לצד אחד של האף,בצקות ונפיחות מתחת לעין , העיניים נעשו מכווצות, אי סמטריות בין צדדי הפנים, צניחה של הפנים,בקיצור דיכאון, ביקשתי להמיס, הרופא , הזריק חומר המס ואמר שהתשמש באילדוריזה(מקקוה שאייתי נכון), אבל בחומר חלש מהקיים, לשאלתי למה, טען כי החומר החזק שורף, נכון להיום אני5 ימים אחרי ההמסה והפרצוף שלי נראה עקום ומזעזע.יש בכוונתי לגשת אליו שוב, אולם אין בכוונתי לתת לו לגעת לי שוב בפנים, ברצוני לוודא את סוג החומרים שהשתמש בהם, כי לפי פרסומים, משהו לא נראה לי. עלי לציין כי יש לרופא זה המון לקוחות.אין לי מושג איך אני שורדת את כל הזמן הזה עד שהחומר יתפוגג ואין לי מושג אם אקבל את הפנים שלי בחזרה. הצילווווווווו. תודה

  מבין לליבך אך לא הבנתי מה את שואלת. אני יכול להרגיע אותך שאם אותו רופא אכן הזריק לך חומצה היאלורונית, זה חומר בטוח שילך ויתפוגג עד שתחזרי למצבך הטבעי. אני לא יודע באיזו חומצה היאלורונית נעשה שימוש כי קיימים סוגים שונים ורמות סמיכות שונות. בכל מקרה במידה ואת רוצה לזרז תהליכים, ניתן לבצע המסה של החומר. אני מבין מדברייך שבוצע כזה נסיון עם חומר שנקרא "היאלורונידאז". חומר זה לא קיים בגרסאות חזקות או חלשות. מה שקובע את עוצמת ההמסה הוא הדילול של החומר והמינון המוזרק. במידה ומוזרק מינון גבוה, הדבר יכול לגרום לתופעות לוואי לא נעימות כמו נפיחות מקומית, שלפוחיות ועוד. אני מאמין שאותו רופא שטיפל בך יודע כיצד לפתור את הבעיה. מציע שתתייעצי איתו. במידה ויוחלט להפנות אותך אלי, אשמח לטפל בך מלאחר שיועבר אלי רישום מדויק של כל פרטי הטיפולים שעברת.

  הצערת כפות הידיים

  שלום, בת 52 הייתי מבקשת לדעת:1. כמה זמן נשמר הטיפול (מתיחה באמצעות חומרי מילוי? 2. כמה עולה הטיפול הנ"ל?

  משך האפך האסתטי תלוי בסוג החומרי הנבחר, בד"כ מדובר בתקופה של בין שנה לשנתיים. מחירים ניתן לברר במוקד זימון תורים.

  הצעת מחיר

  עיצוב לחיים ומילוי קמטים במשולש פה-אף
  בת 34, ללא טיפולים בעבר

  אנא צרי קשר עם המרפאה בנודע להצעת מחיר.

  הקטנת אף

  שלום .עברתי ניתוח אף כדי להקטין אבל אף עדיין גדול מה אפשר לעשות במקרה כזה?

  לא אוכל לייעץ לך מבלי לראות את האף.

  הקטנת האף

  שלום אני בת 13,ורציתי לדעת אם אני יכולה לעשות את הזריקות מבלי הניתוח,האף שלי קצת גדול אבל הבעיה העיקרית שהגבעון למעלה גדול והאף שלי צריך טיפה של הרמה ,אני מאוד מפחדת שלא יצא לי טוב .כי אני באמת רוצה אף כפתור קטן מבלי שיבלוט.זה אפשרי גם ביחס לגיל?

  שלום לך, ניתן לבצע את הטיפול גם בגיל צעיר כמו שלך, אם כי קיים הבדל בין תגובת העור לאחר הזרקות בגילך לבין זו של מבוגר. עלי לראות תמונות של האף -קדמית וצדדים כדי לדעת אם ניתן להגיע לתוצאה הרצויה.

  הקטנת נחיריים

  יש לי אף יחסית יפה אבל קצת רחב באזור הנחיריים למטה שמעתי שאפשר להקטין קצת את האזור הז עם בוטוקס. אני לא צריכה הרבה רבל רציתי בכלל לדעת אם כן יש אפשרות כי רק באזור הזה יש לי בעיה ומאוד התרשמתי ממך ורוצה פתרון לבעיה גם אם זה שינוי קטן אבל מורגש אני מעוניינת .

  את מוזמנת להגיע לייעוץ. בלי לבדוק אותך לא אוכל לקבוע אם הדבר אפשרי.

  הקטנת נחיריים

  האם הקטנת נחיריים מתאפשרת בהליך מסוג זה?

  במקרים מאוד מסוימים ניתן להקטין נחיריים. אצטרך לבדוק אותך כדי לומר לך בוודאות אם את מתאימה. את מוזמנת להיגע לפגישת ייעוץ, צרי קשר עם המרפאה.

  הקטנת סנטר

  היי, אני לא מצליחה לתפוס אתכם בטלפון, אני בת 22 ,רציתי לשאול האם אתה עושה ניתוח להקטנת סנטר? יש לי סנטר בולט, הבנתי שזה כולל שיוף סנטר, השאלה אם אתה עושה את זה אצלך במרפאה או שאתה עובד רק עם בוטוקס ושאר הדברים לעיצוב סנטר? בכל מקרה, אשמח אם יחזרו אליי.

  מדובר בטיפולים שאינם ניתוחיים בלבד. בקשתך הועברה.

  הקטנת סנטר

  האם ניתן לבצע גם הקטנת סנטר ?

  ניתן לבצע המסת שומן במקרים של סנטר כפול אך לא ניתן להקטין את הלסת התחתונה (החלק הגרמי של הסנטר, כלומר העצם, הוא למעשה חלקה הקדמי של הלסת התחתונה ולכן כדי להקטין את הסנטר דרושה התערבות ברמת העצם), אלא בהליך כירורגי.

  הקפאת שומן

  אני בן 27 והייתי רוצה לדעת כמה זה יעלה לי לעשות את זה

  אבקש שצוות המרפאה יצור איתך קשר.

  הקפאת שומן

  אני בת 50 גובה 1.65 משקל 86 … האם ניתן לעשות הקפאת שומן במשקל כזה או שאצטרך דיאטה לפני ? אציין רק שאני מתכננת לעשות ניתוח מתיחה ושאיבת בטן בחודש הבא…

  ניתן (כפוף לבדיקה) אך תצטרכי לעבור מספר טיפולים בכל איזור.

  הקפאת שומן

  האם ניתן לערוך את הטיפול הזה גם לישבן האחורי? (ברזילאי)

  ניתן להמיס שומן בחלקו התחתון של הישבן "בננה גלוטאלית" ובצידיו (ירך חיצונית) ולא בישבן עצמו שמורכב ממסת שריר גדולה.

  הקפאת שומן בזרועות

  הייתי בפגישת ייעוץ בחברה שלא אומר את שמה, בקשר להקפאת שומן בזרועות.
  הם אמרו שאם יעשו לי באזור זה ישאר לי הרבה עור רפוי, ולזה הפיתרון יהיה רק ניתוחי.
  הסכימו לעשות טיפול באזורים אחרים.
  שאלתי היא: האם העור לא יודע להצמד בחזרה??

  במקרים חריגים אכן יכול להיווצר עור רפוי אך ברוב המקרים לא, כל מקרה לגופו ולכן מתבצעת בדיקה לפני החלטה על התאמה לטיפול.

  הריון

  אפשר לעשות עיבוי שפתיים בסלקון בהיריון ??

  בהריון לא מזריקים שום דבר לגוף. גם לא במהלך הנקה.

  הריון

  האם נשים בהריון יכולות לעבור את התיקון הזה?

  חד משמעית לא, כמו גם במהלך הנקה.

  הריון

  תחילת הריון האם ניתן להזריק חומצה היאלורנית?

  בשום פנים ואופן לא, מאחר ולא ידוע אם קיימת אפשרות של השפעה כלשהי על העובר. גם לא במהלך הנקה.

  הרמה לחיים

  שלום דר צבר, אני בת 46, קו הסנטר עדיין מיוצב ומתוחם אך יש נפילה קלה בלחיים, הייתי מעוניינת בהרמה,האם החדרת חוטים תהיה מועילה?האם לחוטים תהיה אחיזה ולא יחליקו? כדי להערך מבחינה כספית האם צריך מספר רב של חוטים באזור זה? רציתי לדעת האם מבנה החוט הוא חלק?

  מה שאת צריכה זה סוג אחר של חוטים שמייצרים מתיחה. את מוזמנת להיכנס לדף "מתיחת פנים באתר". חוטי המתיחה אינם מחליקים. הם מתקבעים ומייצרים מתיחה אמיתית של העור.

  הרמת אף

  ברצוני לבצע הרמה מינימלית ככל האפשר, האם ניתן לבצע את ההרמה באזור הסחוס שבין הנחיריים ולא בקצה האף?

  כן.

  הרמת אף/תיקון קצה האף

  יש לי אף גדול אך מתאים לי לפנים, הבעיה היא כשמסתכלים מהפרופיל קצה האף נוטה כלפיי מטה ומראה האף נשרי.
  האם אפשר לשנות ?
  ובמידה ואפשרי האם הטיפול הוא קבוע או צריך לחדשו כל כמה שנים?
  תודה.

  אפשרי בחומרים שצריך לחדשם, כלומר בטוחים.

  הרמת אף/תיקון קצה האף

  שלום וברכה.
  מתעניין מאוד בהרמת הטיפ של האף אך מבקש לדעת כמה בירורים מקדימים:
  באיזה מקרים אסור/יש מניעה לעבור את הטיפול?
  כמו כן אשמח לדעת את שם החומר בו משתמשים לביצוע של הרמת האף (בוטוקס/ראדייס/חומצה הילרואנית)?
  מהם תופעות הלוואי האפשריות מעבר לשטפיי דם/כאב מקומי כמה ימים?
  האם פגישת ייעוץ ובדיקה כרוכה בהתייחבות לטיפול?
  תודה רבה!!

  ישנם מקרים מאוד מסוימים בהם לא ניתן לעבור הטיפול כמו זמן קצר לאחר ניתוח אף, הידבקויות וכו. ניתן להרים את קצה האף עם כל אחד מ3 החומרים שהזכרת ולעיתים עם שלושתם ביחד, כל מקרה לגופו. מעט אדמומיות ומעט נפיחות מקומית.

  הרמת גבות

  היי. לא ידעתי כל כך איפה למקם את השאלה שלי. אני בת 23 ותמיד רציתי שהקצה של הגבות שלי יהיה יותר גבוה וככה יפתח יותר את העין. האם אתה מבצע טיפול כזה?

  אכן כן, מבצע את הטיפול הנ"ל בשיטות שונות. עלייך להגיע לייעוץ ע"מ שאתאים לך את הטיפול המתאים. זנב הגבה אצל נשים, כלומר החלק החיצוני של הגבה אמור להייות מורם כמו כנף של שחף כדי להתאים לקריטריונים של אידאל היופי בתקופתינו.

  הרמת גבות

  אני מעוניינת להרים את הגבה ולתת לה מראה גבוהה מלוכסן יותר. הגבה שלי נפולה[עפעף של הזנה יורד כלפי מטה] מה שגם משווה עיניים עצובות. אני מעוניינת בפתרון רק בעזרת חומצה היאלורונית ולא בוטוקס.
  יש לך פתרונות אטרקטיביים? [בת 22] משהו שנותן תוצאות יפות? איך זה מתבצע ולכמה זמן מחזיק?
  תןדה

  ניתן לשפר את המצב, כמובן כפוף לבדיקה, בעזרת חומרי מילוי אם כי השילוב הטוב ביותר להרמה הינו בוטוקס ולאחר מכן חוטים נספגים. טווח האפקט האסתטי תלוי בסוג החומר שיבחר בהתאם לבדיקה, מדובר בהליך דיי פשוט ולא פולשני.

  הרמת גבות בחוטים

  שלום.. עברתי הרמת גבה בחוטים לפני כ 10 ימים אך עדין אני מרגישה את קצה החוט נפוח ומרגישה אי נעימות מתחת לעור עיגול קשה כזה.. האם זה אמור להיעלם

  הרמת גבות בחוטים

  שלום.. עברתי הרמת גבה בחוטים לפני כ 10 ימים אך עדין אני מרגישה את קצה החוט נפוח ומרגישה אי נעימות מתחת לעור עיגול קשה כזה.. האם זה אמור להיעלם

  יתכן וקצה החוט שטחי מידי ויוצר גירוי של העור. מציע שתחזרי לרופא שביצע הטיפול, הוא ידע לפתור הבעיה.

  הרמת גבות ומתיחת העפעפיים

  אני בגיל 54 רציתי לדעת כמה זמן נשארים העפפ מתוח כי אניי מהססת עים להעשות בוטקס או לעשות ניתיח אני מגיע לישראל פעמיים בשנה וכמה זה עולה אני יתקשר היום אים בכלל יש טור פנוי בתחילת נובמבר
  חנה מצרפת
  נב אין לי כרגע תמונה אים צריך השלח בתודה מראש חנה

  במידה ומדובר בטיפול בוטוקס ראשון, האפקט האסתטי נשאר בד"כ כ 3-4- חודשים. במידה ולא, התוצאה יכולה להישמר כ 4-5 חודשים ובמקרים מסוימים אף יותר.

  הרמת גבות ועפעפיים

  שלום וברכה, יש לי מאז ומעולם אי סימטריה ברורה מאוד בגבות (אני חושבת שזה נוצר משנים רבות של עיקום גבות לצד אחד….) אשמח לדעת אם ניתן לטפל בכזה דבר וגרום להן להיות סימטריות ועל איזה סכום מדובר. בת 20 ללא רקע רפואי מיוחד

  ניתן לשפר את המצב באמצעים שונים אך בכל מקרה יהייה עלייך להגיע לפגישת ייעוץ ובדיקה.

  הרמת פנים באמצאות חוטים

  שלום רב,מבקשת לדעת לאחר טיפול ראשוני בחוטים,האם צריך לעבור על פעולה זו שלוש פעמים? הבנתי שאין מדובר בהזרקה אחת,כמו כן,מה ההבדל בין מחט קנולה למחט רגילה מתי משתמשים במחט קנולה שנראת מפחידה באורכה ובעוביה תודה תודה.

  כפוף לבדיקה, ברוב המקרים טיפול אחד וביקורת. לקאנולה יתרונות רבים ביחס למחט, מפנה אותך לעמוד הרלבנטי, תמצאי שם את המידע הדרוש לך:

  הרמת פנים באמצאות חוטים

  שלום רב,האם בהרמת פנים מסםיק טיפול אחד או סידרה? ברור לי שזה משתנה מאחת לשניה,אך הבנתי שצריכים לחזור על החדרת החוטים לפחות שלש פעמים.

  מאחר ולא בדקתי אותך לא אוכל ל'=קבוע. באופן כללי טיפול אחד+ביקורת.

  הרמת פנים בחוטים ומילוי

  שלופ, אני כבת 29 , סובלת משקעים בעיניים המלווה בעור דק מה שגורם לקמטים בעת חיוך. בנוסף יש הרגשת מראה מעט נפול אזור הלחיים לא במקומו כבעבר, מה שמדגיש את השקעיים.

  האם נכון יהיה לבצע הרמת פנים בחוטים ומילוי שקעים? אציין שוב כי גילי 29 ואף נראת פחות אולם רוצה להחזיר למראה רענן יותר .

  כמה חוטים וכמות מילוי אצטרך? והאם יש הצעות נוספות.

  בנוסף האם מדובר בחוטים הנמסים? כגון המשמשים לנתוחי לב?

  ע"פ מה שאת מתארת ולמרות שללא בדיקה לא אוכל לומר בוודאות, נראה ששחזור נפחים שכולל בין היתר מילוי שקעים מתחת לעיניים, הדגשת עצמות לחיים ומתיחה עדינה באמצעות חוטים, הם הטיפולים המתאימים. כמות חוטים או חומרים בלתי אפשרי להעריך מאחר ולא בדקתי אותך ואינני יודע את רמת הרפיון,צניחה,איבוד נפחיםףגמישות העור וכו'. החוטים בהחלט נמסים וזה בין היתר מה שעושה אותם בטוחים.

  הרמת קצה אף

  שלום דר צבר ,
  לפני כ שש שנים עברתי ניתוח אף כיום הנני בת 25 האף עדיין עבה בקצה ונפול האם ישנו פתרון לכך עי הזרקה?

  נראה שכן ע"פ התמונה, כפוף לבדיקה.

  הרמת קצה אף ללא ניתוח אף

  שלום ד"ר דיוויד. אני בת 24. לפני שנה וחצי עשיתי ניתוח אף. קצה האף שלי נותר מעט שמוט. ברצוני להרים אותו קצת.. האם זה אפשרי לפי התמונה? אם כן- כמה זמן מחזיקות התוצאות? אני רוצה לעשות את התיקון במרפאתך. תודה מראש!

  בהחלט. משך האפקט האסתטי תלוי בסוג החומר.

  הרמת קצה האף

  שלום,
  אני מעוניינת להרים טיפה את קצה האף,
  האם השימוש הוא בבוטוקס? או חומרי מילוי?
  האם ניתן לדעת איך התוצאה תראה לפני שמתחילים בטיפול?
  האם ניתן לבצע הרמה זאת בהדרגה? כי אם הטיפול הוא עם בוטוקס, והתוצאה לא טובה, נתקעים איתה לכמה חודשים.
  האם הבוטוקס בקצה האף יכול לזלוג מטה ולהשפיע על איזורים אחרים?
  תודה רבה

  שיטת הטיפול נקבעת לאחר בדיקה, ברוב המקרים אין צורך בבוטוקס. ניתן פחות או יותר לדעת איך התוצאה תיראה וניתן לבצע הטיפול בהדרגה. שום חומר בטוח בין אם מדובר בחומרי מילוי איכותיים או בבוטוקס, כשמוזרק באופן מקצועי וניתנות ההנחות המתאימות, אינו "זולג".

  הרמת קצה האף

  שלום, אני בת 31. כשאני מחייכת האף צונח מטה והטיפ נראה רחב ועגול.
  1. מהו החומר שאתה מזריק לשם הרמת הטיפ?
  2. האם באמת מתבצעת הרמה של הסחוס או רק הוספת חומר ועיצובו?
  3. במידה ומבצעים רק הרמת קצה האף, מה טווח זמן הישארות התוצאה. (מובן כי זה משתנה מאדם לאדם אך עדיין אשמח להערכה באזור ספציפי זה).
  תודה דוקטור 🙂

  לשם הרמת קצה האף, בד"כ מדובר בחומרי מילוי אם כי לעיתים ניתן להשתמש בבוטוקס או לשלב בין השניים, קצה האף הוא למעשה שני סחוסים עיקריים והרקמות הרכות שצמודות אליהם וכאשר מתבצעת הרמה, כל הקומפלקס הזה עובר הרמה או אם תרצי "רוטציה" כלפי מעלה. משך האפקט האסתטי הוא אלמנט מאוד משתנה ובעיקר תלוי במינונים, ככל שהמינון גבוה כך התוצאה תימשך זמן רב יותר כך שכל מקרה לגופו. בכל מקרה התוצאה איננה קבועה אלא משתנה בהדרגה.

  הרמת קצה האף

  1.הרמת קצה האף עם האצבע נותנת אינדיקציה לתוצאה שתהיה?
  2.יש סיבוכים וסיכונים?
  3.החומר טבעי ובטוח?
  4.כמה תעלה הרמת קצה האף בלבד?

  כן.

  הרמת קצה האף

  שלום, אני מעוניינת בהרמה קלה של קצה האף (זהו התיקון היחיד). האם ההרמה מתבצעת בפועל, או שמתבצע מילוי של ה- columella – מה שיותר אשליה של טיפ יותר מורם? וגם- האם ניתן לבצע את התיקון כ- 3/4 שנה לאחר ניתוח אף (בניתוח לא נגעו בטיפ) או לחכות שנה?

  כל מקרה לגופו. במקרים מסוימים מתבצעת הרמה אמיתית של הקצה, במקרים אחרים מתבצעת השלמה וקיימים מקרים בהם מתבצעים שניהם גם יחד.

  הרמת קצה האף

  שלום, לגבי הרמת קצה האף, האם מדובר בהזרקה בבסיס האף למטה וע״י כך בעצם הורדה כלפי מטה של הבסיס ואז בעצם נוצרת אשליה אופטית שהאף עלה?

  לא. לא מדובר באשלייה אופטית אלא בהרמה של קצה האף.

  הרמת קצה האף

  שלום ד״ר
  אני בת 25
  רציתי לדעת האם ניתן להרים את קצה האף עפ״י התמונות המצורפות? ( באמצעות הזרקה)
  תודה.

  הרמת קצה האף

  שלום ד״ר
  אני בת 25
  רציתי לדעת האם ניתן להרים את קצה האף עפ״י התמונות המצורפות? ( באמצעות הזרקה)
  תודה.

  התמונות לא צורפו כך שאין לי אפשרות לראות את האף. ברוב המקרים אכן ניתן להרים את הקצה.

  הרמת שפה עליונה בחוטים

  שלום,
  אני בת 27 ויש לי שפה עליונה דקה שנכנסת פנימה האם ניתן לעבור אצלך טיפול של הרמת שפה עליונה בחוטים?

  מה שאת מתארת מתאים לעיבוי באמצעות חומרי מילוי ולא למתיחה באמצעות חוטים. בכל מקרה את מוזמנת להגיע ורק בבדיקה אוכל לומר לך מהו הטיפול המתאים ביותר עבורך.

  השפה העליונה

  שלום ד״ר ,
  יש לי בעיה עם השפה העליונה , היא דקה ושאני מחייכת לא רואים את השיניים העליונות וזה ניראה כאילו יש לי רק חצי שן , השפחה העליונה ממש מסתירה לי את השיניים שלמעלה ושאני מחייכת זה לא יפה יש משהו שאפשר לעשות בנדון ?
  בת16

  ניתן לתיקון אך לא אוכל לטפל בך מפאת גילך הצעיר. אשמח לטפל כאשר תגיעי לגיל 18.

  השפעות עתידיות…

  יכול להיות שבאמת היום יש הרבה סוגים של חומרי מילוי שאינם מסוכנים ויכולים בזמן קצר וללא כאב לתת מענה מושלם .
  שאלתי היא לגביי העתיד.
  כי למשל אם מתנפחים הציצים מאיזו שהיא סיבה (גלולות השמנה הריון וכו')אז הכל מקסים ונהדר אבל מה קורה כשהם חוזרים לגודל הקודם?הם חוזרים גרועים יותר.ממש סופו של כל בלון להתפוצץ…העור שנמתח נותר רפוי עם סימני מתיחה ,מעצם היותו בסך הכל עור ,ומה שנקרא "שקיות שוקו"נגלה אל מול עינייך.הדבר נכון גם לגביי בטן הריונית מפונצ'רת.כמובן שזה גם גנים ,אבל ברוב המקרים זה ממש ברור שעור שמתרוקן משומן ,או מכל חומר מילוי אחר יהפוך להיות רפוי.וחלילה חלילה יופיעו בו קמטים.!אני בת 25.טרם הופיעו קמטים בפניי אז אני מאוד מפחדת מהרעיון הזה תמורת הזרקה שתיתן לי אושר רק לשנה שנתיים ואח"כ אהיה מדוכאת לכל החיים.נורא רזיתי מתי שהוא והדבר השאיר אותי עם פנים רזות מאוד.רק בעת חיוך אני רואה בעצמי חן וטיפה מתגלות להן"בננות"מתחת לעיניים.בגלל שיש לי גם מצח גבוהה ,לעיתים נוצרת הדמיה של פנים ארוכות יותר מאיי פעם למיטב זכרוני.משחקת בדרך עם התספורות משתדלת להיות עם פוני .שגם כן כבר נראה "גדול" עליי.גם משקפי השמש גדולות עליי !הייתי רוצה שינוי.שלא יזיק לעור הפנים שלי.ושישאר לאורן זמן.כי המצב הכלכלי שלי לא מאפשר ביקורים תכופים אצל הפלסטיקאי.בקיצור לא מעוניינת בטיפול שיחתן אותי עם הסכיןהמזרק.אלה משהו לאורן זמן.שאינו מסוכן.וכמובן שמישהו יסביר לי מה קורה אחרי שהחומר נעלם .איך נראות לחיים שתפחו ואחרי כן ירדו …בתהליך שאינו טבעי.אשמח לתשובתכם רב תודות.

  הצגת כאן תיזה מענינת אם כי שגויה לחלוטין בכל הקשור לטיפול בחומרי מילוי נספגים ואני אסביר:

  השפעת חוסר בשיינים על מראה הלסת

  היי דוקטור אני בן 21 וחסרים לי ארבעה שיינים אחוריות האם זה יכול להשפיע על מבנה ונראות הלסת ?

  בהחלט כן.

  התחמקות אלגנטית מן הנוגדנים

  שלום ד"ר
  האם אפשר לאחר שלושה חדשים מהזרקת הבוטוקס (שלא הייתי מרוצה מתוצאותיו) להוסיף כמות קטנה של בוטוקס כדי לטפל ברפיון שבין הגבות? אינני רוצה לחזור על כל ההליך לפני שיעברו שישה חדשים לפחות ועכ שאלתי. אני נוהגת לעשות בוטוקס שנים ותמיד הייתי מרוצה ו" החזיק"לי לפחות שישה חדשים ואף יותר והפעם הזו אצל רופא חדש לא ממש הייתי מרוצה כי לאחר חדשיים כבר היה רפיון בין הגבות (אין לי קמטים רק מעוניינת במתיחהאזור המצחי שבין הגבות)יש לי אירוע בסוף החודש ועכ הייתי רוצה לרענן קצת אבל לא את כל ההליך בשל עניין הנוגדנים אני מקפידה על זמן של חצי שנה לפחות בין טיפול לטיפול אנא תשןבתך המקצועית והאנושית תודה
  ננה

  השאלה היא לא אם אפשר אלא אם נחוץ והתשובה לכך נעוצה בבדיקה הקלינית של הרופא (בכיווץ השרירים הרלבנטיים אך גם ולא פחות חשוב, במצב רפוי). באופן עקרוני, אין שום בעיה להוסיף מספר יחידות ע"פ הצורך לאחר שלושה חודשים. ברוב המקרים תוצאה של בוטוקס באזור הגלבלה (בין הגבות) מחזיקה כשלושה עד ארבעה חודשים. אם אצלך התוצאה החזיקה שישה חודשים, את במיעוט וזה מצוין. באופן תיאורטי את יכולה לפתח עמידות לבוטוקס (אחד משמותיו המסחריים של בוטוליניום טוקסין), אבל זה נדיר. במידה ואכן קיימת עמידות שכזו, יש לעבור ל Dysprot או Xeomin שהם אותה גברת בשינוי אדרת (הרכב מולקולרי שונה). לבוטוקס מהדור החדש, מעט מאוד אנשים (פחות מ -1%) מפתחים עמידות אמיתית.

  התכווצות יתר של שריר בסנטר

  היי, בת 24 כאשר אני סוגרת את הפה הסנטר שלי נהיה "מחורר" כזה רציתי לדעת איך אתה מטפל במקרה כזה?

  את מתארת מצוין מצב העונה לשם הרפואי:

  התמונה

  האישה בתמונה זאת אותה האישה?

  לא.

  התנפחויות מתחת לעין כחודש לאחר הזרקת חומר מילוי

  עשיתי מילוי בשקעיים בעיניים לפני כחודש בחומצה הידראולית. העיינים התנפחו מאוד לאחר הטיפול ולאט חזרו לעצמן. כעת מפעם לפעם חוזר ומתנפח האזור תחת עין ימין. אנני מבינה מדוע? הרופא שביצע הזרקה זו חסר סבלנות כלפי. האם זה נורמלי שעדיין יחולו התנפחויות באזור? יש לי אף תחושה של מאין גולה באזור. מה עושים?

  את וודאי מתכוונת לחומצה היאלורונית. נפיחות באזור המוזרק לאחר הטיפול היא אחת מתופעות הלוואי הקבועות, כתוצאה ישירה מההזרקה אך בעיקר כתוצאה ממאפייני החומר שנוטה לספוח מים. היא יכולה לעיתים להימשך יותר ממספר ימים. אינני יודע באיזה סוג של חומצה היאלורונית נעשה שימוש במקרה שלך. יש לוודא שהחומר שהוזרק מתאים בסמיכותו לשקעים שמתחת לעיניים שידועים כאזור בעל עור עדין ביותר ולכן חשוב להזריק לאזור זה חומרים בעלי סמיכות נמוכה. לא אמורה להופיע נפיחות חודש לאחר ההזרקה. בנוגע לגוש שאת מתארת כ"גולה", ניתן בקלות לגרום לו להיעלם באמצעות לחיצות ומעיכות עדינות ורצוי שהדבר יעשה ע"י הרופא שלך. בכל מקרה, החדשות הטובות הן שבכל רגע נתון יש לך את האפשרות לבחור להמיס את החומר. אני מציע לך לחזור לרופא שלך וביחד איתו להגיע להחלטה. במידה ותבחרי לסדר את ענין הגוש ו/או להמיס את החומר אצלי, את מוזמנת ליצור קשר עם המרפאה ובכל מקרה עלייך לברר מה שם החומר שהוזרק.

  ועוד שאלה ששחכתי להוסיף

  התיקון אף זה לצמיתות או שכול כמה זמן צריך להגיע ולעשות את זה שוב ?

  החומרים שאני משתמש בהם הם חומרים בטוחים ללא יוצא מן הכלל ולכן הם נספגים, כלומר התוצאה היא לא לצמיתות.

  זה התמונת פרופיל של האף(זה בקשר לתשובתך שאמרת שקשה לך לענות אם ניתן להצר כי אין לך תמונת פרופיל)

  (:

  אמנם לא בדקתי את האף אך ע"פ התמונות שצירפת, אני לא רואה אפשרות להצרת קצה האף מאחר וקצה האף מורם דיו ולא רצוי לייצר עלייה נוספת בקצהו.

  זיעה פנים וראש

  שלום
  אני בן 20 סובל 3 שנים מזיעה יתר בפנים וראש
  ביום וגם בלילה.
  מה עלי לעשות?

  אני ממליץ לך קודם כל לעבור דרך רופא המשפחה לבירור מקור ההזעה המוגברת. במידה ונשלל מקור, אוכל לעזור.

  זמן בוטוקס

  עשיתי לפני חודש בערך הזרקה בשלושה איזורים -אצל רופא מומחה והתוצאה מאוד יפה.מה שמעיב על שמחתי זה שהרופא מתעקש להזריק רק כול חמישה חודשים בערך כי הוא אומר שכול שלושה חודשים יכול לגרום לנוון שרירים.נראה לי מביך להסתובב שוב עם קמטים אפילו לחודש.מה דעתך על העניין? (אני בת 41)

  הנקודה החשובה היא לא המספר (מספר החודשים) אלא הפעילות השרירית הנראית לעין. ברגע שהקמטים מופיעים שוב, את יכולה לחזור על הבוטוקס ללא שום סיכון. אצל רוב האנשים מדובר ב 3-4 חודשים.

  זמן החזקת הטיפול

  למשך כמה זמן התוצאה כלומר האפקט הטוב של העין נשמר?

  ואם אני נערה צעירה בת 17, אפשרי לעשות את הטיפול?
  כמה זה עולה והיכן ניתן לעשות את הטיפול?

  אזור השנה, המתיני עוד שנה כדי לעבור הטיפול. הטיפול נעשה אצלי במרפאה וניתן לקבל עלויות במוקד זימון התורים.

  זמן לאחר ניתוח אף

  לאחר כמה זמן מניתוח אף אפשר לגשת לתיקון אף אצלך?

  שנה לאחר הניתוח.

  זריקה ראשונה בסיליקון שפתיים

  עשיתי זריקה בשפתיים שלשום של סיליקון ולא רואים הבדל האם ההבדל מופיע אחרי כמה ימים או שזה היה אמור להיראות ביום הראשון

  אני לא מזריק סיליקון ומאוד לא ממליץ לך להרשות להזריק לך סיליקון או חומרים קבועים אחרים, תוכלי למצוא תשובות רבות שלי כאן באתר שמסבירות את הסיבות. בכל אופן התוצאה של הסיליקון נבנית בהדרגה ולא מופיעה מייד, לכן את לא רואה את התוצאה, מדובר בד"כ בסידרה של הזרקות.

  זריקת בוטוקס

  לפני כשבועיים הרופא הזריק לי 3אזורים סביב העיניים . התוצאה הייתה לא משביע רצון כיוון שנוצרו בגבות זויות מאד חדות לאחר זריקות בזויות הגבות . גבר אחת נשארה מורמת השניה ירדה ,תיקון שלישי כשעברתי התוצאה היתה כפי שהיתה לפני כל ההזרקות , שאלתי היא אם אפשר לעבור כל כך הרבה הזרקות במשך שבועעים האם לא נוצר נזק מהחומר , והאם ניתן לעשות תיקון שוב אם השריר משותק,
  תודה רבה

  הדבר הנכון לעשות הוא לפנות לרופא שביצע את הטיפול, אני בטוח שהוא יוכל לענות לך על השאלות. באופן כללי, לא מבצעים תיקונים אלא אחרי שחלפו שבועיים מההזרקה הראשונה מאחר ורק אז ניתן לדעת בבירור שמדובר בתוצאה הסופית. לא נוצר נזק. לגבי תיקון נוסף, צריך לבדוק אותך כדי לדעת מה מצבם של כל השרירים שהושפעו מהחומר.

  זריקת חומר מילוי ראדייס באף

  היי, לפני משהו כמו חצי שנה עשיתי זריקת ראדייס לאף. יש איזור אחד שממש הצטערתי שהזרקתי בו. רציתי לדעת אם יש אפשרות להמיס את החומר הזה או אם יש לי איזשהו פיתרון אחר?
  תודה

  מציע שתחזרי לרופא שהזריק את החומר. בכל מקרה ראדייס הוא חומר שלא ניתן להמסה כמו חומצה היאלורונית ולכן דורש ניסיון רב בהזרקה. בכל מקרה החומר הולך ונספג בהדרגה עד שייעלם לחלוטין.

  חוטים

  אני מעוניינת לעשות מתיחה על ידי חוטים יותר נכון הדגשת קו הלסת. האם זה בטוח?

  מדובר בחוטים המיוצרים בארה"ב ונחשבים לבטוחים ביותר מבין אלו הקיימים בשוק. החוטים נספגים לחלוטין ומכאן הבטיחות הגבוהה. את מוזמנת ליצור קשר עם המרפאה לפרטים נוספים.

  חוטים למתיחת פנים

  האם החוטים שאתה משתמש מאושרים ע"י משרד הבריאות הישראלי ?

  תודה

  כן

  חוטים לקמט וגם לנפח

  שלום ד"ר , אני בת 45 ומעונינת להגיע ….
  קראתי באתר אחר יש סוגי חוטים יש גם לנפח וקמטוגם לקמט בלבד ? האם זה נכון ? מהאתר שלך אני רואה שיותר מכון על קמט ולאנפח כלל .

  ככלל, חוטים אינם משחזרים או יוצרים נפח. חוטים מיצרים מתיחה או משפרים מרקם. נפח אפשר לייצר באמצעות חומרי מילוי (כשמם כן הם). אפשר כמובן ורצוי במקרים מסוימים לשלב בין השניים.

  חוטים נספגים

  האם חוטים נספגים בצידי פה לסת וסנטר עושים הרמה ומתיחה של אזור הפה ולחיים תחתונות והאם מעלימים חריצים בצידי הפה ולחיים. וכשרוצים לעשות מילוי בצידי האף, מה קודם למה. האם אפשר ביחד, או מתחילים במילוי או בחוטים, ולאחר כמה זמן. לגבי תופעות לוואי, מה הם לגבי החוטים. והאם אפשר לעשות ספורט אחרי הזרקת חוטים נספגים.

  לא ראיתי את הפנים ולכן בלתי אפשרי לתת תשובה בנוגע לתיקון עצמו. העיקרון הוא כזה שכאשר את מותחת את העור בווקטור אחורי ו/או עליון, הקמט/צניחה אמורים להשתפר/להיעלם. לגבי "חריצים בצידי הפה" אני מניח שאת מתכוונת לקמטי חיוך, תצטרכי לשלב עם חומרי מילוי. הסדר לא חשוב, אישית אני מעדיף ראשית את שחזור הנפח. תופעות לוואי אדמומיות נפיחות ופחות שכיח שטף דם שנעלמים לאחר מספר ימים. יש להימנע מספורט במהלך הימים שבסמוך לטיפול.

  חוטים נספגים

  אני מתעניינת בהרמה של הפנים על ידי החוטים אך מאוד חוששת אני בת 42 ולא קיימת בעיה שמוגדרת קשה

  את מוזמנת להגיע לבדיקה, אין לך ממה לחשוש מאחר ומדובר בטיפול בטוח לחלוטין (בניגוד לחוטים הלא נספגים).

  חוטים נספגים בזרועות

  ד"ר צבר, האם אפשר לשפר את העור המידלדל שיש לי מתחת לזרועות? אני בת 54 ובריאה. תודה.

  ברוב המקרים אכן ניתן, למעט מקרים בהם הזרועות סובלות מעודף שומן.

  חוטים נספגים לסנטר כפול

  היי,
  אני בת 24 ומאז ומתמיד בעלת מבנה פנים עגול וסנטר מעט כפול.
  אשמח לדעת אם אפשרות החוטים הנספגים יכולה להתאים עבורי על אף גילי הצעיר ועל אף שהמצב לא מאוד רע, זה משהו שמפריע לי בעצמי ונשאר ללא קשר לעליה או ירירידה במשקל.
  תודה רבה!

  בהחלט כן.

  חומצה

  עזרה דחופה עשיתי חומצה מתחת לעיניים לשקיות! לאחר מכן ניהיו לי ממש גושים של נפיחות איך אני מורידה את זה

  מציע לך לגשת לרופא שביצע את הטיפול, אני בטוח שהוא ידע איך לעזור. בכל מקרה תוכלי לבקש ממנו להמיס את החומר או לפחות את חלקו ע"פ הצורך. אין צורך להילחץ למרות שהסיטואציה נראית מלחיצה. זה אמור להייות מאוד פשוט לטיפול. גשי לרופא שטיפל בך.

  חומצה

  האם יש כמה סוגים של חומצה היאלורונית? ואם כן איזה סוג הכי טוב בריכוז טוב כדי שהחומצה לא תיעלם לי מייד, המטרה היא לעצמות לחיים, הלכתי לכמה מקומות לייעוץ וקיבלתי הצעות מחיר שונות ואני לא יודעת איזה סוג חומצה תהייה הכי טובה ושלא תיעלם מהר, כי אולי אילו שמציעים לי במחיר מופחת אולי האיכות של החומצה היא פחות טובה? מעבר לכך שוחחתי עם דר' קונפינו והוא אמר לי שהוא מייצר את החומצה בארץ, האם זה בטוח?

  קיימים מעל 100 שמות מסחריים של חומצות היאלורוניות (HA) שונות. קיימים הבדלים רבים בין הסוגים השונים ולא אכנס לפירוט המדעי. ההבדלים העיקריים כוללים בין היתר שיטת הייצור ורמת ההצלבה (ככל שמוצלב יותר כך החומר מחזיק יותר בריקמה המוזרקת),ריכוז,צמיגות, גודל חלקיקים,יכולת הרמת הריקמה ועוד ובהתאם משך האפקט האסתטי שיתקבל. כדי להתאים את סוג החומר להדגשת עצמות לחיים יש ראשית לבדוק את הפרופורציות בפנים, את סוג העור, גמישות העור ובאם קיים איבוד נפח ובאיזו רמה.

  חומצה אלרונית

  האם מותר להזריק חומצה מתחתלעיניים

  בוודאי. באזור שמתחת לעיניים רצוי להשתמש אך ורק בחומצה היאלורונית.

  חומצה אלרונית באיזור העיינים

  שלום רב
  עשיתי הזרקת חומצה אי לרונית באיזור מתחת לעיניים לפני כשלושה שבועות מחצית ראשונה של המסזרק ולפני שבוע וחצי מחצית שניה. בפעם השניה שהוזרק החומר יום אחרי החלה נפיחות באיזור המוזרק שנראה כמו שקיות המכילות את החומר עצמו . לאחר שבוע בו אני לוקחת כדורי prednisone20 הנפיחות לא ירדה ונשארה כשהיתה .(כמובן בהדרכת המקום בו הזרקתי).
  מה ניתן לעשות בשלב זה להוריד הנפיחות ? האם ישאר זכר מזה . האם הזריקה יכולה להיעשות ישירות לאיזור המוזרק או גם מהצד האם אם עשיתי חומצה גם באיזור הלחיים יש סכנה שיוריד גם אותה ? והאם מחזיר העיין למצבה הקודם או יכול להיראות עוד פחות טוב משהיה?
  אשמח לתגובתך המהירה . תודה.

  חומצה אלרונית באיזור העיינים

  שלום רב
  עשיתי הזרקת חומצה אי לרונית באיזור מתחת לעיניים לפני כשלושה שבועות מחצית ראשונה של המסזרק ולפני שבוע וחצי מחצית שניה. בפעם השניה שהוזרק החומר יום אחרי החלה נפיחות באיזור המוזרק שנראה כמו שקיות המכילות את החומר עצמו . לאחר שבוע בו אני לוקחת כדורי prednisone20 הנפיחות לא ירדה ונשארה כשהיתה .(כמובן בהדרכת המקום בו הזרקתי).
  מה ניתן לעשות בשלב זה להוריד הנפיחות ? האם ישאר זכר מזה . האם הזריקה יכולה להיעשות ישירות לאיזור המוזרק או גם מהצד האם אם עשיתי חומצה גם באיזור הלחיים יש סכנה שיוריד גם אותה ? והאם מחזיר העיין למצבה הקודם או יכול להיראות עוד פחות טוב משהיה?
  אשמח לתגובתך המהירה . תודה.

  ניתן בהחלט להמיס את החומר שהוזרק לך, ממליץ לך לחזור לרופא שביצע הטיפול ולבקש להמיס באמצעות היאלורונידאז. ניתן ישירות ואין סיבה להמיס אזורים אחרים.

  חומצה בהנקה

  היי אני הנקה מלאה ,מדוע אתה לא ממליץ לעשות חומצה בשפתיים ? מאיזו סיבה ?

  מהסיבה הפשוטה שלא ידוע מהן ההשלכות של חומרי המילוי על תינוקך.

  חומצה היאלורונית

  היי ערב טוב אני בת 20..אתמול עשיתי העיבוי שפה עליונה באמצעות חומצה היאלורונית צד שמאל של השפה נפוח יותר מצד ימים וגם יש כמו גושים באזור זה רציתי לדעת אם זה נפוץ ושזה יחלוף מעצמו או שקיימת בעייה כלשהי

  חשוב לדעת אם האסימטריה הזאת הייתה קיימת גם לפני הטיפול. יום אחרי הטיפול אמורה להייות נפיחות והגיוני שתרגישי ריכוזים של חומר. בתמונה ניתן לראות הזרקה מוגזמת לשפה העליונה במיוחד צידי השפה. אני ממליץ לך לפנות לרופא שביצע את הטיפול בכל שאלה. חלק מהטיפול הוא המענה מצד המרפאה גם לאחר הטיפול. אינ מאמין שתוך יום יומיים הנפיחות תרד משמעותית והתמונה תתבהר.

  חומצה היאלורונית

  בת 31 היי אני עשיתי עיבוי שפתיים עם חומצה היאלורונית באמריקן לייזר וסתם אחרי חודשיים וחצי הכול ירד, יש איזשהו חומר שנשאר למשך יותר זמן לשפתיים ?
  תודה

  חד משמעית כן. חודשיים וחצי שלושה זה משך הזמן שהיה ניתן להשיג עם החומרים שהיו קיימים לפני פחות או יותר 10 שנים. מאז התקדמנו באיכות החומרים. היום החומרים הטובים מחזיקים באזור השנה ויותר בשפתיים.

  חומצה היאלורונית

  היי דר
  רציתי לשאול האם חומצה היאלורונית סטילאג m מתאימה להזרקה בשפתיים? [נאמר לי שספיישל ליפ לא ממש תורמת לנפח] ואם הוזרק סטילאג m האם זה מסוכן לשפתיים?
  יש לך מושג למה סטילאג לא מאושר ע"י ה fda?
  לאחר שבועיים שהוזרק סטילאג xl ללחיים האם יש אפשרות למלא בביקורת עוד קצת ללחיים?או שצריך לחכות חצי שנה?
  תודה רבה

  כעיקרון, ניתן להזריק כל חומצה היאלורונית לשפתיים, הבסיס להצלחת הטיפול הוא להתאים את החומר הבטוח ביותר והמתאים ביותר מבחינת סמיכות ותכונות אחרות לשפתיים הספציפיות שלך. היום כמעט לכל חברה יצרנית חומרי מילוי בעולם, קיים חומר ייעודי לשפתיים, כגון זה שהזכרת. ספיישל ליפס בהחלט תורם לבניית או שחזור נפחים בשפתיים, בשיטת הזרקה נכונה ומינונים הנכונים. סטילאז' אם גם הוא חומר מצוין, יחסית עדין, פחות מתאים לשפתיים אך בהחלט ניתן להזריקו לשפיים ללא כל חשש. שפתיים מסויימות זקוקות לנפח משמעותי ובמרים כאלה חומרים הרבה יותר סמיכים יספקו את התוצאה המבוקשת. כל מקרה לגופו. סטילאז הוא שם של משפחת חומרי מילוי מהשורה הראשונה שמיוצרים ע"י חברה צרפתית בשם ויואסי. האמריקאים עדיין מאוד שמרנים בכל מה שקשור לחומרי מילוי בכלל וחומצות היאלורוניות בפרט, ועדיין מעט מאוד חומצות היאלורוניות אירופאיות נמכרות היום בארה"ב מהסיבה הפשוטה שכדי לצלוח את אישור הfda נדרש תהליך שאורך שנים רבות. בשנים הקרובות נהייה עדים לכניסה של יותר ויותר חומרים אירופאים לשוק האמריקאי. אין שום בעייה להמשיך עם ה XL במהלך הביקור.

  חומצה היאלורונית

  הוזרקה לי חומצה היאלורונית אתמול בערב משני צידי הפה.ניראה לי שהכמות גדולה מדי מכיון שהבוקר אני ניראית כמו אוגר.האם יש פתרון או שנועדתי להישאר כך מספר חודשים עד שההשפעה של החומר תחלוף?

  את לא אמורה להיראות כמו אוגר ובוודאי שיש פתרון. קחי בחשבון שאם החומר הוזרק ביום-יומיים האחרונים, סביר להניח שזאת נפיחות שתחלוף היום-מחר. במידה ולא, את מוזמנת לקבוע תור עם המרפאה ולהגיע לבדיקה. במידה ומדובר בריכוז מוגזם של חומר בצידי הפה, אמיס לך חלקית את החומר כדי שתישאר התוצאה ללא הנפיחות.

  חומצה היאלורונית

  היי דוקטור רציתי לדעת כאשר החומצה בפנים נספגת עם הזמן המצב חוזר לקדמותו או שיכול להיות שינוי במבנה הפנים?

  כאשר מדובר בהזרקה ראשונה, לאחר ספיגה מלאה של החומר, הפנים ישובו למצבם הקודם. במידה ומדובר בהזרקות חוזרות, יחול שיפור ביחס למצב ההתחלתי, גם לאחר ספיגה מלאה, וזאת כתוצאה מייצור קולגן חדש. כמובן שיש לקחת בחשבון את התהליכים הטבעיים החלים בפנים לאורך השנים.

  חומצה היאלורונית בשפתיים

  היי אני בת 18 ורוצה לעשותץ מזרק או חצי מזרק של חומצה היאלורונית לעיבוי השפתיים, השאלה שלי היא האם זה כואב ומה טווח המחירים?

  החומרים של היום מכילים חומר הרדמה בתוכם וניתן בנוסף להרדים את האזור. מחירים יש לברר מול המרפאה 03-6494183

  חומצה היאלורונית הריון

  הבנתי שלא מומלץ להזריק חומצה היאלורונית בזמן הריון.
  אני מצכננת הריון, האם זה בסדר לעשות הגדלת שפתיים כשבוע חםני הנסיון לכניסה להריון?
  יש לציין שכבר עשיתי בערב, אני רוצה לחזור על זה.
  תודה רבה

  אף אחד מעולם לא בדק זאת באופן מדעי ולכן גם אם לכל הדעות חומצה היאלורונית בטוחה לחלוטין וסביר שכך גם במהלך הריון, אני תמיד מייעץ למטופלות שלי שמנסות להרות או בהריון/הנקה, להימנע מכל הזרקה של חומרי מילוי מכל סוג שהוא או בוטוקס כמו גם חוטים נספגים. גם לך אני ממליץ שלא לבצע הטיפול ולהמתין לאחר הלידה וההנקה במידה ותהייה.

  חומצה היאלורונית לומינרה

  שלום רב, בעבר הזרקתי כבר פעמיים רסטילן פרלן ליפ שמחירו די גבוה…כעט הציעו לי להשתמש בחומצה היאלורונית של חברת לומינרה המיוצרת בארץ בגודל 125cc לשם עיבוי השפתיים. חשוב לי לציין כי מחירו של מזרק בגודל זה שוויו 1000 שקלים בלבד. מאחר ולא נתקלתי בחוות דעת אודות החומר אשמח לשמוע מה דעתך על השימוש בו. נוסף קראתי שהוא מקביל באפקט לפטנט של החומר ראדיוס שכבר אינו נמצא בשימוש האם הוא מאושר בכלל עי משרד הבריאות ?? תודה רבה חשוב לי מאוד לדעת בהקדם

  המון בלבול עולה משאלתך והפרטים מאוד לא מדוייקים, שלא באשמתך. אעשה סדר בדברים:

  חומצה היאלורנית

  עשיתי מילוי בחומצה מתחת לעין לפני שנה יש לי גודש עם צבע כהה בצד הפנימי של העין קרוב לזווית האף האם אפשר לטפל בזה גם כחול מתחת העין תודה

  מציע שתפני לרופא שביצע הטיפול. במידה ותחליטיט בכל זאת להגיע אלי, יתכן שלאחר בדיקה אמליץ לך להמיס לפני טיפול חוזר.

  חומצה היאלורנית

  היי שלום אני מתעניינת לעשות פעם ראשונה חומצה היאלורנית בשפתיים אך אין לי הרבה ידע איזה סוגים והוממלצים שעמידים לזמן רב, קראתי קצת בנושא וישנן הרבה תגובות שזה עובר להן מהר.
  איזה סוג של חומר הכי מומלץ ?
  אני גרה באיזור המרכז ומחפשת מישהו מיקצועי
  במחיר טוב !!! תודה רבה:)

  חומצה היאלרונית

  היי דר יש לי שאלה חשובה ..עברתי ניתוח אף לפני מס שנים ולפני כמס חודשים הייתי בטיפול פנים אצל קוסמטיקאית וכתוצאה מכך העור פנים נהיה דק יותר והופיע לי מין בלוטה באף כמו סחוס הלכתי לרופא א.א.ג מוכר והוא הציע לי להזריק חומצה היאלרונית לטשטש את זה..הסכמתי ואני ממש ממש לא מרוצה האף שלי נראה נפוח ומורם והמראה ממש לא יפה..חיכיתי חודשיים זה לא מיטשטש..הבנתי שיש חומר שממיס את החומצה רציתי לדעת האם החומר הזה ממיס גם את החומצה הטבעית שיש בעור? ואם זה בטוח לשימוש או שנשארים סימנים?? אודה לך אם תחזיר לי תשובה

  הוא ממיס אך ורק את החומר שהוזרק לך. לא נשארים שום סימנים.

  חומצה היאלרונית לאחר שהזרקתי סיליקון

  היי , בעבר הזרקתי פעמיים סיליקון בשפתיים מאד עדין וטבעי, רציתי לדעת אם אפשר להזריק עכשיו חומצה או שאני צריכה להמשיך רק עם הסיליקון? בנוסף האם ניתן להזריק סיליקון/חומצה במהלך הריון? תודה רבה

  הדבר נעשה בשיגרה אך חשוב לדעת שבמקרה כזה הסיכוי לסיבוכים גובר (בעיקר זיהום), בכל מקרה אין להזריק שום חומר במהלך הריון!

  חומצה היאלרונית.לאחר ניתוח אף

  אני לאחר שבועיים של ניתוח אף ורצה להזריק בוטוקוס ליד העיניים וגובידרם בפנים האם זה אפשרי או צריך להמתין ואם כן מה תקופת ההמתנה תודה

  ניתן לטפל בך, אך לא בקירבת האף. אם מדובר בבוטוקס בצידי העיניים אין מניעה.

  חומצה הילארונית

  איזה חומר מומלץ להזריק מתחת לעיניים לתוצאה טובה יותר בשקעים שמתחת לעיניים
  בת 41, בריאה, נקבה ללא טיפולים קודמים
  Voluma או volbella ?

  וולבלה למרות שזהו חומר ייעודי לשפתיים.

  חומצה הילארונית STYLAGE S

  שלום רב ,

  רציתי לדעת לכמה זמן מחזיקה השפעת חומצה הילארונית מסוג STYLAGE S למילוי שקעים מתחת לעיניים .
  באתר החברה vivacy רשום שההשפעה היא 9-12 חודשים
  הרופא שעשיתי אצלו מילוי אמר לי בהתחלה 1.5-3 שנים לאחר מכן 3-6 שנים לאחר מכן שמעתי אפילו 7 שנים .
  אני מבינה שישנם שינויים בין סוגי עור,מין.גיל וכו… אבל בין 9 חודשים ל 7 שנים ההפרש הוא עצום ונשמע מוזר .
  מהו זמן התפוגה מנסיונך של STYLAGE S במילוי שקעים מתחת לעיניים?
  תודה

  כמובן שמשך האפקט האסתטי תלוי במספר גורמים, חלקם ציינת, אך החומר המדובר הוא בעל סמיכות נמוכה והמאפיינים שלו אינם מאפשרים לו להחזיק תוצאה למעלה משנה. מנסיוני, ההערכה של 9-12 חודשים היא הקרובה ביותר לנתונים בשטח. השאלה החשובה היא האם החומר הזה באמת מתאים לסוג השקעים שיש לך מתחת לעיניים. אחד האלמנטים הכי חשובים ברפואה אסתטית הוא בחירת החומר והטכניקה המתאימים ביותר ע"מ לתת את המענה האופטימאלי.

  חומצה הילונית באף

  שלום לך דוקטור צבר, האם אפשר להזריק חומצה לאף או שזה מתאים רק לשפתיים?

  כוונתך לחומצה היאלורונית ואכן ניתן להזריקה לא רק לשפתיים אלא גם לאף, ללחיים, לסנטר ולאזורים רבים בפנים ובגוף. במידה ותגיעי לייעוץ אוכל להסביר לך מדוע חומרים אחרים מתאימים יותר מחומצה היאלורונית לתיקון אף ללא ניתוח.

  חומצה הילוראנית חדשה

  שלום
  שמעתי על חומצה בשם פרופליו , האם היא בטוחה ומה ההשפעה שלה על העור,
  האם ניתן לעשות טיפול כזה אצלך במרפאה ?
  ומה תוקף הזמן של חומצה שהוזרקה מעל השפה לפני כשנתיים וחצי ועדיין יש נפיחות קטנה , והאם ניתן לבצע המסה על האזור

  מאחר ופרופילו הוא חומר חדש ולא קיים עדיין מספיק נסיון איתו, הוא לא מוצע במרפאתי ומוקדם לחוות דעה מקצועית לגביו. מיוצר באיטליה ע"י חברה שכבר הכניסה לשוק מספר חומצות היאלורוניות, IBSA. לגבי החומר שהוזרק לך, לא ידוע לי באיזה חומר מדובר, באיזו רמת סמיכות, המינון ושיטת ההזרקה. באם אכן מדובר בחומצה היאלורונית, ברוב המקרים אחרי שנתיים וחצי החומר נספג לחלוטין אך אם עדיין קיים ריכוז של חומר אצלך, ניתן בהחלט להמיסו.

  חומצה הילרואנית

  שלום לך
  יש לי חריץ די עמוק בין הגבות.במכון המליצו לי על מלוי החריץ בחומצה הילרואנית +בוטוקס במצח.
  עברו 3 חודשים ושבוע והחריץ עדיין שם לא עמוק כפי שהיה(היה עמוק)אבל עדיין החריץ בולט ואזור החריץ לא מתוח בכלל.
  חזרתי למרפאה והרופאה טענה שהחריץ עדיין בולט כיון שההשפעה של הבוטוקס עברה
  ואני צריכה לבצע עוד הזרקות בוטוקס.עברו רק 3 חודשים האם נכון מה שהיא אומרת?שלמתי לא מעט כסף והחריץ שהפריע לי עדיין שם רק פחות עמוק
  אשמח אם תשיב לי–תודה רבה

  בנוגע לקמט שנוצר כתוצאה מהבעה (כעס,הסתנוורות, חשיבה..), אם מדובר בטיפול בוטוקס ראשון,אכן התוצאה אמורה להחזיק כ3-4 חודשים. בנוגע לקמט/שקע הקבוע שקיים ללא קשר למימיקה של הפנים, חומר מילוי כמו חומצה היאלורונית מבית טוב אמור לעשות את העבודה ולהחזיק הרבה יותר כאשר הוא מוזרק בצורה אופטימאלית,אם כי לא ניתן לקבוע מבלי שראיתי את הקמט. הבוטוקס וחומר המילוי עובדים בסינרגיה כאשר הבוטוקס לכשעצמו לא מחזיק הרבה זמן אבל תורם משמעותית להארכת פרק הזמן שחומר המילוי יחזיק בקמט.

  חומצה הלארונית

  האם ישנה חומצה בשם אמיליה או המליה. שמעתי עליה אבל אין בשום מקום פרטים. בנושא זה

  בהחלט קיים חומר מילוי הנושא את השם אמליאן, למעשה מדובר בסידרה של חומרי מילוי המבוססים על חומצה היאלורונית. פחות מוכר ויחסית חדש בארץ, משווק ע"י חברת נובוגולד. החומר עצמו מיוצר בגרמניה ע"י S&V Technologies AG.

  חומצה הלרונית

  האם אמורים להיות גושים כי אני מרגישה גושים וכאבים

  אינני יכול להתייחס לשאלתך מבלי לקבל רקע. מה הוזרק, כמה הוזרק, מתי הוזרק, באיזה אזורים בפנים וכו.

  חומצה לשפתיים

  הזרקתי לפני 4 חודשים חומצה הילרונית לשפתיים במינון M כך נאמר לי ועכשיו אני רוצה XL האים זה יראה בצורה יותר משמעותית ?

  בהחלט כן, XL בסמיכות גדולה יותר מזו של M.

  חומצהה הילרואית

  ניתן לפסל את האף בעזרת חומצה הילרואית? הבנתי שאם לא אוהבים את התוצאה אפשר להמיס אותה..
  בברכה אבישג

  אכן ניתן אם כי קיימים חומרים טובים יותר לפיסול אף, הן מבחינת התוצאה והן מבחינת טווח האפקט האסתטי.

  חומר ההזרקה

  אני מעוניינת לדעת אם בתיקון אף ללא ניתוח אתה משתמש גם בחומרים קבועים שהזרקתם מאפשרת לנו תוצאות מושלמות שאין צורך לעקוב אחריהן(במיוחד במקרים של העלמת עצם בולטת ולא במקרים המסובכים)…ואם אפשר להסביר מה הן הסכנות של הזרקת חומר קבוע??

  אינני משתמש בחומרים קבועים. החומרים הקבועים (סיליקון/סילורון, ביואלקמיד ואחרים), מורכבים מחומרים סינתטיים אשר הימצאותם בגוף היא לצמיתות, עם תוצאה בלתי הפיכה! אין ביכולת הגוף לפרקם ואת חלקם אף לא ניתן להוציא כאשר תווי הפנים משתנים עם הגיל. מאחר והגוף מתייחס לחומרים אלו כאל גוף זר, חומרי המילוי הקבועים יכולים לגרום לסיבוכים מאוחרים שיכולים להופיע גם עשרות שנים לאחר הטיפול. מלבד הסיבוכים המוכרים הקשורים לחומרים הקבועים, חשוב לדעת שהתוצאות של חומרי המילוי הקבועים הן בד"כ תוצאות לא טבעיות מבחינת המראה ותמיד לא טבעיות מבחינת תחושת המטופל (ראי מקרה שפתיים).

  חומר המוחדר לאף

  שאתה מפסל את האף אתה משתמש בחומצה הילארונית כך שזה נותן תזוזה לעצם של האף והאם זה נותן מראה של אף סולד !?

  ברוב המקרים לא נעשה שימוש בחומצה היאלורונית. בהחלט ניתן לייצר סלידה במידה זו או אחרת של האף, ע"פ הנדרש.

  חומר המילוי בלוטרו

  שלום,
  אני בת 41 והזרקתי כבר מספר פעמים חומצה הילרונית לאזורים שונים בפנים. לאחרונה שמעתי על רופאה שיש עליה המלצות שיצאה במבצע על חומר מילוי חדש בארץ בשם בלוטרו. רציתי לשאול על איכותו לעומת החומר הקודם, זה הנפוץ בארץ. לא היו לי בעבר תגובות אלרגיות כאלו או אחרות למילויים. רציתי לשאול אם החומר הספציפי הזה מכיל חומרים שונים מהקודם שעלולים לגרום לתגובה אלרגית. כמו כן,ההזרקות האחרונות נעשו לפני כחצי שנה ואני מניחה שעדיין החומר נוכח בפנים. האם ההזרקה של חומר מילוי מסוג אחר לפנים בזמן שהשפעתו של הקודם עדיין לא פגה, עלולה לגרום לתופעות לוואי? תודה מראש

  חומרי המילוי בלוטרו הם חומרים המבוססים על חומצה היאלורונית ומיוצרים ע"י חברת מרץ, אותה חברה המייצרת את חומר המילוי המצוין ראדייס, כלומר הם באים מ"בית טוב". תגובות אלרגיות לחומצות היאלורוניות מהדור החדש הן מאוד נדירות ואין מניעה להזריק בלוטרו על חומצות היאלורוניות אחרות.

  חומר המסה

  אני בת 24 עשיתי מילוי לעצמות הלחיים על ידי חומצה היאלורונית מסוג רסטלין והתוצאות מאוד מאכזבות שמעתי שיש חומר שממיס חומצה זו לכן השאלה שלי האם יש אפשרות להסיר חומצה היאלורונית מסוג רסטלין בעזרת חומר ממיס ולחזור כמו שהייתי קודם ?

  בהחלט כן

  חומר מילוי

  שלום,
  עשיתי פיסול אף ,יש שינוי האף נהיה יותר ישר,אך קצה האף נוטה למטה
  האם ניתן לשפר את המראה ?

  והאם החומר יעיל במידה והא נישאר מחוץ למקרר ?

  תודה

  בהחלט כן. אם מדובר במזרק שנעשה בו שימוש ראשוני ונותר בו חומר, הוא חייב להישמר בקירור עד לביקורת.

  חומר מילוי

  האם התוצאות לאחר תיקון האף יהיו לתמיד?

  מדובר בחומרים בטוחים לגוף ולכן אינם יכולים להייות קבועים.

  חומר מילוי

  בהמשך לשאלתי, ברצוני לדעת גם באיזה חומר אתה בדיוק משתמש? הידרוקסיטייט או רדיאס? והאם הטיפול משולב עם הרדמה לפני ההזרקה של החומר?

  סוג החומר הנבחר תלויה באזורי הטיפול ובמטרת הטיפול, סוג העור וכו', כך שאין לי וודאות שאצלך אשתמש בחומר כזה או אחר.

  חומר מילוי לתיקון קטן באפרכסת האוזן, אפשרי?

  שלום רב דוקטור.
  אני בן 19, יש לי שקע קטן באפרכסת האוזן שהופך את צורתה למרובעת מעט, הייתי מעדיף לתקן את זה.
  האם יש אפשרות להזריק מעט חומר מילוי לשם על מנת להפוך את האוזן לעגולה יותר? מדובר באיזור מאוד קטן ונראה שצריך הזרקה ממש מזערית בשביל זה.
  אם אפשרי, האם יש חומר קבוע? או אם אין חומר קבוע אז לכמה זמן החומר הזמני מחזיק?
  הנה תמונה, מדובר החלק העליון של האוזן שנמצא באמצע התמונה-
  תודה רבה.

  אכן ניתן לתקן ברוב המקרים, כפוף כמובן לבדיקה. חומרים קבועים אינם בטוחים בלשון המעטה ולכן מדובר בתוצאה שאינה קבועה, טווח האפקט תלוי בבחירת החומר המתאים ע"פ תוצאות הבדיקה. לא הועלתה תמונה.

  חומר קבוע

  אני מעוניינת לדעת אם בתיקון אף ללא ניתוח אתה משתמש גם בחומרים קבועים שהזרקתם מאפשרת לנו תוצאות מושלמות שאין צורך לעקוב אחריהן(במיוחד במקרים של העלמת עצת בולטת ולא במקרים המסובכים)…ואם אפשר להסביר מה הן הסכנות של הזרקת חומר קבוע??

  אינני משתמש בחומרים קבועים מהסיבה הפשוטה שהם לא בטוחים. מבלי להיכנס כאן לסיבות הרבות, אתן לך רק דוגמה אחת: במידה ותופיע בעיה או סיבוך כלשהו, מדובר בהליך בלתי הפיך ובמקרים כאלה בלתי אפשרי להיפטר כליל מהחומר. עם חומרים בטוחים, ההיפך הוא הנכון.

  חומרי מילוי

  שלום ד"ר צבר,
  אני בת 52, וברצוני לדעת האם באמת ניתן לשפר את מראה האף באמצעות חומרי מילוי גם בגילי או שזה מיועד רק לנשים צעירות.
  תודה רבה וסוף שבוע טוב

  בהחלט ניתן, ללא קשר לגיל.

  חומרי מילוי

  שלום דוקטור,
  אני בת 50, אף פעם לא עשיתי טיפולים.
  אם אני רוצה לעשות טיפול בעיגולים שחורים, במילוי קמטים מאף לפה ומסביב לפה, בסנטר, מסביב לעיניים, האם אתה משתמש באותו החומר או שלכל אזור מיועד חומר שונה?
  וכמה מזרקים של 1CC אני אצטרך לטיפולים שציינתי?

  קיימים סוגים שונים של חומרים בעלי תכונות שונות ורמת סמיכות שונה ויש להתאים את החומרים השונים לכל איזור ע"פ קריטריונים של נפח,עובי העור וכו. לכן בד"כ לא משתמשים באותו חומר לכל האזורים שציינת, למעט במקרים מסוימים. עלייך להגיע לבדיקה, במהלכה, בין היתר, אתאים את סוגי החומרים לאזורים הדורשים שיפור. מספר מזרקים בכפוף לבדיקה.

  חומרי מילוי המשך

  בהמשך לשאלתי
  באיזה חומרי מילוי אתה משתמש?
  חוץ מי משה מופיע באתר: רסטילן, רדיאס, ג'בידרם
  האם אתה משתמש בפרפקטה?
  תודה

  את מוזמנת להגיע לייעוץ ולקבל את כל המידע בפרוטרוט.

  חומרי מילוי לאף

  היי דוקטור אני בת 27 עברתי ניתוח באף לפני שנתיים ואני רוצה לתקן כמה דברים בו החל מהגב ועד הטיפ.
  באילו חומרי מיחוי אתה משתמש לתיקון אפים והאם אתה משתמש באחד שנקרא juvederm?
  תודה.

  ג'ובדרם הוא חומר מצוין אך מנסיוני הרבה פחות מתאים לאפים מאשר חומרים כמו ראדייס ואחרים שאינם מבוססים חומצה היאלורונית, אלא אם כן הטיפול מבוצע בידיים פחות מנוסות.

  חומרים במזורולר

  לא ציין אילו חומרים משתמשים
  האם יכולים לגרום לאלרגיה
  אשמח לפירוט תודה

  מדובר בקוקטייל של חומרים המזינים את העור, קיימות חברות שונות וסוגים שונים להתוויות השונות. חומרים אלו אינם גורמים לאלרגיה אם כי תיאורטית כל חומר שאת מחדירה לעור או אפילו מורחת על העור עשוי לגרום לתופעה אלרגית. לאחר שנים רבות של טיפולים אני שמח לומר שתופעות אלרגיות כאלו לא ראיתי.

  חוסר פרופורציה

  בן 19.
  אין היסטוריה של טיפולים.
  האם יש טיפול לעצמות לחיים לא זהות? כשצד אחד שקוע יותר מהשני.

  כן בהחלט ניתן לתקן את חוסר הסימטריה בין הצדדים.

  חוסר שומן קטן בצד לחי שמאל

  היי ד"ר שמתי לב שלחי שמאל יותר רזה כאילו יש פחות נפח מצד ימין (הרגשה של תחילת שקע)זה יכול לגרום כתוצאה מאכילה על הצד הזה ? אני תקופה אוכלת על צד אחד,צד שמאל בגלל כמה בעיות של השינים התוחנות שעוד לא טיפלתי.. זה ממש בקטנה לא חושבת ברמה של ללכת לעשות מילוי אבל בכל זאת יש מצב זה יסתדר לבד אם אני ישנה תהרגלי אכילה/השמנה?או שאין דרך חזרה ? בת 20

  במידה ומדובר בתקופה מספיק ארוכה, בהחלט יש לכך השלכות, ממליץ לך קודם כל לטפל בעניין השיניים ורק לאחר מכן לבחון תיקון האסימטריה. במידה ותגיעי אלי לייעוץ אוכל לתת לך תשובות ברורות לאחר שאבדוק אותך כי בלי לראות אותך בלתי אפשרי להתייחס.

  חוק מזותרפיה

  למה אתה כותב שמזותרפיה מאושר רק לרופאים, אין חוק כזה בישראל, אם אתה יכול לתקן אותי??

  לא כל מה שמאושר או לא מאושר ע"י משרד הבריאות מעוגן בחוק וחבל.

  חור באף לאחר ניתוח. מחיצה

  שלום אני מתעניינת בניתוח לתיקון החור משפיע וגורם לי לנחירות גיל 42

  מדובר בטיפול שאינו ניתוחי ואני מניח שניתן לתקן את מה שאת מתארת כ"חור", כפוף לבדיקה. את מוזמנת ליצור קשר עם המרפאה לקביעת תור.

  חטטי אקנה

  יש לי צלקות אקנה בפנים, יש טיפול עבור זה?

  קיימים טיפולים שונים,לייזר,פילינג,חומרי מילוי,מזו רולר ועוד. סוג הטיפול הנבחר תלוי בסוג הצלקות ע"פ בדיקה.

  חיי מדף

  אני בן 48 גבר או שזה רק לנשים לכמה זמן הטיפול יעיל ומה עם הצוואר. ותוך כמה זמן אפשר לחזור לפעילות ספורטבית?

  הטיפול מיועד לנשים וגברים. בניגוד להליך הניתוחי, התוצאה הפיכה, כלומר עם הזמן החומר הולך ונספג בהדרגה. משך התוצאה תלוי בסוג החומר, כמות ובשיטת ההזרקה. עליך להגיע לפגישת ייעוץ כדי שאוכל לבדוק אותך ולתת לך את המידע המדויק. תוכל לחזור לפעילות ספורטיבית כבר למחרת הטיפול.

  חריץ בין הגבות

  שלום ,
  באיזה חומר כדאי להשתמש במילוי חריץ בין הגבות .
  גיל – 46
  מין – נקבה
  ללא טיפולים קודמים

  באזור זה רצוי להשתמש אך ורק בחומרי מילוי מבוססי חומצה היאלורונית ובדרגת סמיכות נמוכה. כמו כן רצוי שהחומר יהייה מבית היצור של חברות מובילות בתחום, דוגמת רסטילן השבדית,ג'ובידרם האמריקאית,טאוסיאל השוויצרית וסטילאז' הצרפתית.

  חריץ בסחוס

  שלום אני בת 34 רציתי לברר אם יש פתרון לחריץ בקצה האף. בין הנחיריים בסחוס של המחיצה. מה הן הדרכים לתיקון וכמה עולה? תודה ויום נפלא

  אכן ניתן לתקן באמצעות הזרקה. בנוגע למחירים את מוזמנת ליצור קשר עם המרפאה 03-6494183.

  חריץ בסנטר (גומה )

  שלום דר יש לי גומה בסנטר ורציתי לסתום אותה .
  הייתי אצל רופא בעבר הוא הזריק לי חומצה אלרונית וזה לא הצליח להסתדר ואחריי שבוע זה חזר לעצמו לחלוטין .
  האם יש אופציות אחרות לא ניתוחיות ?

  בהחלט. אתה מוזמן לקבוע תור.

  טווח גילאים

  מאיזה גיל אפשר לעשות בוטוקס?

  החל מגיל 18 אבל מה שחשוב זה לא מתי אפשר אלא מתי צריך/כדאי וכאן כל מקרה לגופו.

  טווח הפעולה של הטיפול

  לכמה זמן יש השפעה לטיפול למתיחת פנים על ידי חוטים ומה קורה שפג תוקף הטיפול האם המצב נהייה חמור ומעוות את הפנים
  חתמתי על תנאי השימוש למרות שאינם מפורטים אם הדבר כרוך כספית או כל דבר אחר אל תענו לי על שאלתי.

  משך האפקט האסתטי תלוי במספר פקטורים כמו איכות העור שמתבטאת בעיקר בכמה איבד העור מגמישותו, תלוי גם במספר החוטים ועוד. בכל מקרה לא פחות משנה-שנה וחצי. לאחר שהחוטים נספגו לחלוטין את חוזרת למצב ההתחלתי בתוספת של יצירת קולגן חדש כתוצאה מהטיפול כך שלא רק שלא נוצר עיוות אלא נוצרת מידה מסוימת של מיצוק. ע"מ לשאול שאלה באתר, יש לאשר את תנאי השימוש לפני השליחה, כאשר "תנאי השימוש" מוצג כקישור, כך שהם מוצגים בצורה ברורה באתר:

  טווח מחיר מתיחת פנים ללא ניתוח.

  שלום,
  ברצוני לברר את טווח המחירים של מתיחת פנים ללא ניתוח.
  תודה
  רחל
  Rk1956@walla.co.il

  בנוגע למחירים אנא צרי קשר עם המרפאה.

  טיפ האף

  שלום ד"ר צבר
  האם ניתן לקצר טיפ של האף שבולט?
  אני לא מדבר על להרים את הטיפ, אלא לקצר.

  לתשובתך הכנה אודה

  לא יכול לענות מבלי שראיתי את האף מכמה זוויות ובכל זאת בהתייחסות "קרה" לשאלתך, התשובה היא לא, כיוון שמדובר בסחוסים.

  טיפול באף

  האף שלי ארוך עדין אפשר לטפל בו ? אני בן 18 זכר .. לא עשיתי אך פעם שום טיפול באף

  ע"פ התמונה ניתן ליישר האף אך נחוץ לטפל גם באזורים אחרים ע"מ ליצור איזון נכון יותר בין האף ושאר הפנים.

  טיפול באף נשרי

  יש לי אף נשרי קטן רציתי לדעת לכמה זמן טיפול כזה יוכל להחזיק מעמד ? תודה

  משך האפקט האסתטי תלוי במספר גורמים, ביניהם כמות החומר, סוג החומר,שיטת הטיפול ועוד. אתה מוזמן להגיע לפגישת ייעוץ ע"מ לקבל את כל המידע לאחר בדיקה.

  טיפול בבוטוקס נגד מגרנה

  1. באיזה איזור מוזרק הבוטוקס?
  2. לכמה זמן הוא מגן מהתקף מגרנה?
  3. האם יש תופעות לואי?

  האזורים המטופלים כפופים לתאור הקליני של התקפי המיגרנה, כך שאין אזור אחד קבוע. משך האפקט של הטיפול שונה בין מטופל למטופל, אך בד"כ מדובר בלפחות 3-4 חודשים. במידה ונעשה שימוש נכון בבוטוקס, לא אמורות להופיע תופעות לוואי אך תיאורטית תמיד יכולות להופיע, בין היתר כאבי צוואר, חולשת שרירים, הרמת/צניחת גבות או עפעפיים ועוד.

  טיפול בגב כף היד

  עוד בצעירותי היו לי ידיים עם קמטוטים וורידים בולטים.
  היום אני בת 56 ומתעניינת בטיפול הנ"ל.
  האם אפשר לבצע את אותו טיפול גם באצבעות ביד?
  האם המילוי לא יגביל את התנועה ביד?
  איזה חומר אתה ממליץ שמחזיק לזמן ארוך יותר?
  מה העלות של טיפול כזה לדוגמא "רדיאס"?
  אודה לך על התייחסותך:)

  לא ניתן לכלול את האצבעות בטיפול זה, לא תהייה שום הגבלה, חומרים נספגים בעלי סמיכות הגבוהה ביותר. עלויות תוכלי לברר בט"ל מול המרפאה.

  טיפול בוטוקס לא מוצלח

  טופלתי בבוטוקס למטרה של הרמת גבות אך התקבלה תוצאה הפוכה..הגבות צנחו ונוצרה הבעה עצובה/ עייפה.האם אפשר לבצע טיפול שיישפר את הצניחה?

  מאחר ולא בדקתי אותך קשה לומר. יתכן ותצטרכי להמתין כחודש חודשיים עד לשיפור משמעותי. בכל מקרה ממליץ לך לחזור לרופא שביצע הטיפול ולהתייעץ איתו בדבר אפשרות שיפור המצב.

  טיפול בוטוקס להפגת כאבי פנים וראש הנגרמים מתסמונת מפרק הלסת

  דוקטור צבר שלום,
  הנני בחורה בריאה בת 34 הסובלת מתופעת מפרק הלסת (שחיקת שיניים בשינה).
  האם אתה מציע במרפאתך טיפול לתופעה הנ״ל?
  עד כה טופלתי במרפאת כאב בביה״ס לרפואת שיניים בהדסה ע״כ, בטיפול תרופתי במינון נמוך-אלטרולט 5 או 10 מ״ג, פעם ביום למשך כ 8 חודשים. הטיפול נחשב כחד פעמי ועברה מאז שנה לערך ולפני כחודש הכאבים חזרו.
  מאחר והדבר מפריע לי מאוד בחיי היומיום- כאבי ראש, פנים- באזור הלחיים ואזורי הרקות- כאבים טמפורליים, וכמובן עייפות מרובה, הייתי מעוניינת לטפל בהקדם. שימת מנשך לילי (קשיח ותחתון) מקילה אך במקצת. שכן, אני מתעוררת כשהלכת נוגסת בחוזקה במנשך…
  הייתי מעוניינת לטפל. אשמח לשמוע ממך בעניין ובייחוד לדעת לגבי הסיכונים ותופעות הלוואי.
  בתודה מראש,

  בהחלט אוכל לטפל בך. מדובר בטיפול באמצעות באמצעות בוטוקס. זה דיי דומה לטיפול שנקרא Jaw Reduction עם שדרוג קל עבור הבעייה ב TMJ. עיקר הטיפול הוא כמובן בשריר ה"מאסטר". את מוזמנת להגיע לייעוץ ואוכל לתת לך את כל המידע.

  טיפול בוטוקס למיגרנה ?

  האם מדובר בטיפול חד פעמי ? האם על הדרך הטיפול מעלים גם את המיגרנה וגם את הקמטים?
  אני בת 46 סובלת ממיגרנות בכל מחזור , ניסיתי טיפולים אלטרנטיביים ולא עזר, מטופלת ע"י נוירולוגית עם כדורים כנגד הכאבים
  האם בדיקה והתייעצות איתך עולה כסף?

  הטיפול הוא חד פעמי ויש לחזור לאחר מספר חודשים. במידה והטיפול נעשה גם באזור של קמטים, גם הקמטים מושפעים. הייעוץ כרוך בתשלום.

  טיפול בזמן הנקה

  שלום, האם ישנה מניעה לעבור טיפולי מילוי שקעים מתחת לעיניים ע"יחומצה היאלורונית בתקופת הנקה?

  בהחלט קיימת מניעה, במהלך הריון או הנקה, אני ממליץ שלא לעבור טיפולים אסתטיים, זאת מאחר ולא ידוע באם קיימות השלכות על עובר או על התינוק היונק.

  טיפול בחוטים נגד נפילה.

  אני מעוניינת בטיפול בחוטים.עברתי קילוף עמוק והזרקות. גילי – 62.

  את מוזמנת ליצור קשר עם המרפאה לפגישת ייעוץ ובדיקה. 03-6494183

  טיפול בחולי סוכרת

  שלום רב,
  האם הטיפול במזו רולר מומלץ באנשים הסובלים מסכרת?
  ואם כן, האם זה משנה אם הם מאוזנים מבחינת האינסולין או לא?

  הטיפול הזה מומלץ לכל אחד, סכרתיים ובריאים כאחד. כלומר אין כאן המלצה מיוחדת לסכרתיים לעבור טיפול זה ביחס ללא סכרתיים.

  טיפול בכהיות מתחת לעיניים

  סובלת מעיגולים שחורים כמעט כל החיים וזה מפריע לי מאוד
  אך אין לי שקעים פשוט יש את הכהיות
  האם ניתן לטפל בזה או לפחות למזער את אזור הכהיות ?

  יש תכשיר שיצא לאחרונה בארץ והוא נחשב למילה האחרונה בתחום ההבהרה. את מוזמנת להגיע לייעוץ ובמידה ותרצי תוכלי לרכוש אותו.

  טיפול בסמנים בפנים פצעים

  טיפול בפצעים בפנים

  מהי שאלתך?

  טיפול בסנטר כפול עם חוטים נספגים

  אם הטיפול בסנטר כפול בעזרת חוטים נספגים אינו מצליח, האם ניתן לעשות מיני ליפט לתיקוןושיפור התוצאה? אני בת 66 , עשיתי מתיחת פנים לפני 15 שנה ובאופן כללי נראית טוב מלבד הסנטר הכפול וקמטוטים בצידי הפה.

  בהחלט ניתן.

  טיפול בעיגולים שחורים

  שלום
  יש לי עור רגיש
  ורציתי לדעת איזה סיכונים כרוכים בטיפול בעיגולים שחורים מתחת לעיניים.
  תודה מראש

  עור רגיש הוא לא "התווית נגד" לטיפול המדובר, כלומר אין מניעה לבצע הטיפול בבעלי עור רגיש. מבחינת סיכונים, כאשר הטיפול מבוצע בידיים מנוסות, בחומרים הנכונים והמתאימים ובטכניקה הנכונה ועם הכלים הנכונים, הסבירות להופעת סיבוכים שואפת לאפס.

  טיפול בעיגולים שחורים

  שלום
  אני בת 37 ללא טיפולים קודמים באזור זה וברצוני לדעת לכמה זמן הטיפול הנ"ל מחזיק, האם זה מטפל גם בקמטי הבעה באזור זה (קרוב יותר ללחי והאם יש אפשרות שהטיפול שלא יצליח ויגרום עיוות של המקום?

  זה תלוי בסדרגת הסמיכות של החומר,במיקומו ובכמות החומר. בד"כ שנה פחות או יותר. בהחלט ניתן לטפל באותה הזדמנות גם באזור שאת מתארת. במידה ומדובר בחומר מילוי נספגים מהדור החדש, ובהנחה כמובן שיודעים לעבוד איתו, לא נוצרים עיוותים.

  טיפול בצלקות אקנה במזו רולר

  יש לי צלקות אקנה כבר משהו כמו 8 שנים הייתי רוצה לדעת עוד פרטים על הטיפול ברולר לשיפור הצלקות,עד כמה זה עוזר ומהי העלות לטיפול

  זה לא מתאים לכל סוגי הצלקות אך יכול לשפר מאוד בצלקות המתאימות לטיפול. מדובר בסידרת טיפולים שבהם נעשה שימוש ברולר בעל מחטים שאורכן תלוי בסוג העור ובמטרת הטיפול. עלויות ניתן לקבל בט"ל עם המרפאה.

  טיפול בקמטים בהנקה

  שלום רב, אני בת 32, רציתי לדעת האם ניתן לעשות טיפול כלשהו בזמן הנקה או שצריך לחכות ?
  תודה מראש

  חד משמעית לחכות ליום הפסקת ההנקה.

  טיפול בקמטים לאישה בת 60

  התחלתי טיפול בקמטים בהתחלה היה טיפול בליזר כמה פעמים ואחר כך צריך להתחיל עם טיפול מיזוטרפיה

  האם הטיפול נכון

  מאחר ואת לא מטופלת שלי ולא בדקתי אותך, קשה לי לדעת כמה הטיפולים שעברת או תכנית הטיפולים נכונים לך. במידה ותרצי לשפר או לתקן את הקמטים, אשמח לבדוק אותך ולייעץ לך.

  טיפול בקמטים תחת לעיניים, לא בצדדים

  יצאו לי פתאום קמטים תחת לעיניים, ממש תוך חודשיים, ולא בהדרגה. וזה מאוד מפריע לי.
  אני כולה בת 37
  מה עושים במקרה שלי?
  ככה זה נראה כשהאני מחייכת.
  כמו איזו זקנה, וסה לא היה לי .

  מה שרואים בתמונה זה בעיקר איבוד נפח, ירידה בגמישות העור וקמטים שהפכו להייות קבועים.

  טיפול דחוף בכהויות לפני חתונה

  היי דר' צבר, בע"ה בסוף השנה אני מתחתנת ואני חייבת לעשות משהו לגביי הכהויות שלי מתחת לעיניים, אני מרגישה שהאיפור כבר לא עוזר לי ואני מחפשת בנרות פיתרון לטווח ארוך. הבעיה היא שאני ממש דואגת שהאזור לא יחלים לי עד דצמבר. תוכל בבקשה להגיד לי כמה זמן החלמה זה לוקח? תודה רבה!

  תיקון שקעים מתחת לעיניים הוא הליך קצר, בטוח וללא כאבים, אין תקופת החלמה למעט מעט נפיחות אם בכלל בימים שלאחר הטיפול), את חוזרת מיידית לשיגרה ולכן את לא צריכה לחשוש מביתוע הטיפול בהקשר של האירוע.

   

  טיפול חיצוני

  האם יש סוג של טיפול חיצוני?
  האם החומר עשוי לטפל גם בכתמי פיגמנטציה?(אני בת 44)יש שינויים הורמונליים..

  קיים טיפול העונה לשם מזותרפיה ובו חומצה היאלורונית, חלקה מוזרקת לשכבה השטחית של העור וחלקה מפוזרת על גבי העור. את מוזמנת לקרוא על הטיפול בעמוד הרלבנטי באתר בקטגורית טיפולים. חומצה היאלורונית אינה מתאימה לטיפול בפיגמנטציה.

  טיפול לגבר

  אהלן אני בן 20 בריא בדרך כלל.יש לי עיגולים כהים ושקועים מתחת לעיניים מגיל קטן לרוב המפשחה יש אבל אצלי זה מוגזם ממש .רציתי לדעת אם ניתן לטפל וכמה זה יעלה

  ברוב המקרים אכן ניתן, לפי הסיפור המשפחתי אותו אתה מתאר, אני בספק לגבי הכהות. את השקעים ניתן לתקן. עלויות טלפונית עם המרפאה.

  טיפול להבהרת העור מתחת לעיניים

  מה העלות של הטיפול

  צריך לראות את האזור ע"מ להבין אם מדובר בשקעים או בפיגמנטציה או גם וגם והעלויות בהתאם. ניתן להתקשר לט"ל077-9964-777 ולברר עלויות.

  טיפול לכהות מתחת לעין

  כמה עולה הטיפול?
  והאם יש גיל מסויין שעדיך לעשות את זה?

  מחירים ניתן לברר טלפונית עם המרפאה. הגיל לא משחק תפקיד, מה שקובע הוא הבדיקה הקלינית. אם אכן קיימים שקעים מתחת לעיניים, ניתן לתקן אותם בכל גיל, רצוי כמובן לא לחכות שנים מאחר ומצב השקעים יחמיר וגם הכהות.

  טיפול למיגרנה

  מהו הטיפול למיגרנה? היכן מזריקים? פירוט…..תודה מראש.

  הבוטוקס מוזרק באמצעות מחט דקיקה לאזורים מסוימים בראש ולעיתים בעורף ושרירי הגב ע"פ הסיפור הרפואי וע"פ הבדיקה. הטיפול קצר ולא אמור לכאוב.

  טיפול מזותרפיה?

  שלום רב,
  אני לאחר ניתוח לייזר בעיניים (סה"כ שבועיים אחרי ) עברתי ניתוח לאסיק ושאלתי היא האם מותר ואפשרי לבצע טיפול מזותרפיה באזור העפעפיים התחתונות ובכלל
  תודה .

  אין שום מניעה לביצוע הטיפול אם כי לא מבצעים אותו בעפעף עצמו אלא מתחתיו.

  טיפול מתחת לעיניים

  שקעים מתחת לעיניים

  צור קשר עם המרפאה לקבלת מידע נוסף

  טיפול מתיחת פנים וצוואר

  לכבוד ד"ר צבר שלום וברכה
  הריני גבר בן 52 מעוניין בטיפול המוזכר לעיל
  שאלה : לכמה זמן יעיל הטיפול
  שאלה: מהן עלויות הטיפול

  רק לאחר בדיקה אוכל לומר לך אם הטיפול הנ"ל מתאים לך. מבחינת יעילות, תלוי מאוד ברמת הגמישות של העור, מחירים ניתן לברר טלפונית מול המרפאה.

  טיפול פנים

  כל הטיפול לכמה זמן זה מחזיק זה שהבנתי יה בזה מלוי זה עצמו לא מחזיק זמן מה שחשוב המחיר

  שנה עד שנתיים, את מוזמנת ליצור קשר טלפוני עם המרפאה לבירור עלויות.

  טיפול שפתיים עם צינורית

  ראיתי אותך בטלויזיה ודיברת שם על צינורית שמחליפה את המחט בטיפולים. האם אני יכולה לעשות טיפול להגדיל את השפתיים עם הצינורית הזאת?

  אכן את יכולה לעבור את הניתוח באמצעות אותה צינורית עדינה, המיקרו-קאנולה.

  טיפולי במזו רולר

  שלום ררב ד"ר !
  רציתי לשאול אם משתמשים במזו רולר לצבר (כווי נבל ) ואיך להשתמש בו לנשירת שיער.

  שאלתך לא ברורה (צבר? כווי נבל?). בכל מקרה אכן משתמשים. במידה ותרצי את מוזמנת לפגישת ייעוץ, שם תקבלי את כל המידע.

  טיפולי הזרקות לסכרתיים.

  שלום רב. אני בת 59. סוכרתית , מזריכה אינסולין מזה20 שנה. מבקשת לדעת אם אפשר להזריק לפנים או עדיף טיפולי לייזר שטחיים כדי להצעיר את העור? תודה, ליזה

  שלום, טיפולי לייזר שטחיים לא משחזרים נפחים. השאלה היא מהי המטרה? על פי גילך, אני מניח שאיבדת נפחים בפנים עם השנים. לייזר לא יודע לעשות מה שחומרי מילוי יודעים וההיפך, כך שניתן לשלב ביניהם.

  טיפולי מזו רולר

  הי
  אשמח לקבל מידע עבור טיפולי המזו רולר כולל הצעת מחיר
  תודה

  את מוזמנת ליצור קשר טלפוני עם המרפאה 03-6494183, שם יענו לך על השאלות כולל מחירים.

  טיפולי מזותרפיה

  מה העלות של סדרת טיפולים

  עלויות תוכלי לברר טלפונית מול המרפאה.

  טיפולים במהלך ההריון

  האם מותר להזריק חומצה היאלרונית {לצורך פיסול האף} בהריון? חודש 6.

  לא ממליץ בשום אופן! גם לא במהלך הנקה.

  טשטוש

  אני ובעלי מעונינים בהליך זה,ואנו מעונינים לבצע אותו תחת טשטוש, האם זה אפשר?

  אין שום צורך בטשטוש מאחר מאחר והדבר היחיד שתרגישו הוא חומר ההרדמה שמוזרק מקומית.

  טשטוש הכהות מתחת לעיניים

  יש לי כהות או שחור מתחת לעיניים אני בת 32 ואני מעוניינת לדעת האם יש טיפול להעלמתם

  יאפשר נגול ושמן מידי

  האםמידיה אם ניתן לעשות משהו על מנת להצר ת׳אף?

  לא בכל המקרים. אצטרך לראות את האף מקדימה ומפרופיל שני הצדדים כדי לקבוע אם ניתן.

  ידיים עייפות

  רציתי לדעת אם אחרי הטיפול הידיים שלי יראו יותר צעירות כי כרגע יש לי מראה של ידיים עייפות ומבוגרות.

  מטרת הטיפול היא הצערת גב כף היד וזאת בדיוק התוצאה לאחר הטיפול, מראה הידיים חוזר שנים אחורה, הטיפול למעשה משחזר נפחים שאבדו עם השנים והידיים נראות צעירות יותר והעור מתוח יותר.

   

   

  יוסר

  אני בת 42, בעלת מבנה גוף רזה, יש לי שני שקעים מתחת ללחיים כנראה בגלל חוסר שומן בפנים .האם ניתן לבצע מילוי באיזור זה ???

  אכן ניתן.

  ייעוץ

  האם ניתן להתייעץ בכמה נושאים באותו הזמן במרפאה על מנת לחסוך את עלות הייעוץ? תודה

  בהחלט כן.

  ייעוץ לעיצוב אף א סימטרי

  האם קיימת תוכנה שתראה איך האף נראה לאחר הטיפול ?

  לא. אתה מוזמן לראות תמונות של תיקון אף באתר, שם תראה תמונות לפני וגם אחרי.

  יישור אף

  יש בעיה עם אף שומני ?
  אתה מרדים את המקום לפני שאתה מזריק תחומר כי אני רגיש לזריקות
  כצה זמן מחזיק החומר הכי חזק והוא מספיק גם לטיפולי התחזוקה ( כיאילו מה שנשאר במזרק)
  ומזה הטווח מחירים של החומר ?
  ישלי בליטה בעצם באמצע האף אם תזריק לי תחומר האף לא יהיה יותר גדול ? ( כי בניתוח הם מישרים תעצם והוא נהייה קטן)
  יש אפשרות להצר תאף ?
  אני בן 16 יש אפשרות לטפל לפני 18 ? ואשמח אם תענה לי על כל השאלות

  כשתגיע לגיל 18 אשמח לטפל בך, בהחלט ניתן לתקן את הגבנון מבלי להגדיל את האף. מחירים טלפונית למרפאה ושאר השאלות כבר נשאלו פעמים רבות בדף תיקון אף, תוכל למצוא שם את כל המידע הנחוץ.

  יישור אף

  מהשאלה הקודמת ליישור אף

  האף אכן מתאים ליישור.

  יישור אף

  זה אפשרי ליישר אף עם חומר מילוי ?

  בהחלט כן

  יישור אף שנוטה ימינה

  בת 37
  אף שנוטה הצידה לאחר ניתוח שעברתי לפני שנתיים וחצי
  מה ההליך ?
  מה המחיר?
  תודה

  במידה ונמצאת מתאימה לטיפול לאחר הבדיקה, הטיפול מבוצע בהרדמה מקומית, תוצאה מיידית וביקורת כשבועיים לאחר הטיפול. בנוגע למחירים יש ליצור קשר עם המרפאה 03-6494183

  יישור מחיצת אף

  שלום ד"ר צבר, רציתי לדעת האם באמצעות החומרים בהם אתה משתמש ניתן לבצע יישור מחיצת אף עקומה, או שאין תחליף לניתוח. בתודה מראש!

  להתוויה זו קיימת אך ורק האופציה הניתוחית.

  יישור עצם הסחוס באף.

  היי, לא עברתי שום ניתוח באף בעבר חוץ מניתוח פוליפים שזה היה ממזמן…(בערך לפני 6 שנה)
  אני רק בן 15 ולכן רציתי לדעת האם אפשר לעבור יישור עצם הסחוס באף מתחת לגיל 18.
  זכר בן 15.

  רק מגיל 18.

  יישור קו הלסת משקיות שומן

  אני בת 63 ונראית צעירה לגילי, אך נוצרו בהדרגה בשני צידי הסנטר שקיות שומן
  בתחילת דרכן. אני מבקשת לדעת אם ניתן להסירן/להמיסן באופן הכי פחות חודרני.
  שמעתי על טיפול אפקטיבי במספר הזרקות אוזון . אך מאד יקר. האם יש שיטות לא חודרניות נוספות להמסת/הסרת אותו שומן?
  תודה
  יפית

  נראה שאותה שאלה נשאלה בטעות פעמיים. ראי תשובתי לאותה שאלה.

  יעוץ לגביי טיפול באף

  אני בן 19 נחבלתי באף וכתוצאה מכך נוצרה לי גבעה בגב האף אשמח לדעת אם תוכל לטפל בי ללא ניתוח

  ע"פ מעט האינפורמציה שעולה מהתמונה שצירפת נראה שאכן ניתן לתקן ללא ניתוח.

  יעוץ לניתוח אף

  אני בת 60 , מעולם לא עברתי טיפולים באף , האף שלי לא סימטרי, אני סובלת ממחיצה חסומה ומפחדת מניתוח , האם יש אפשרות לישר את המחיצה ואת האף ללא ניתוח? .

  אני ממליץ ראשית לפנות לרופא אף אוזן גרון ורק לאחר מכן להגיע אלי לטיפול בצד האסתטי. יש אפשרות ליישר את האף ללא ניתוח אך לא את המחיצה עצמה, כך שאם את סובלת מקושי בנשימה רצוי קודם לקבל אבחנה ברורה ורק אח"כ לקבל החלטה בנוגע לאופן הטיפול.

  יש לי אף ארוך בעל קצה הנוטה למטה

  אני רוצה להרים את קצה האף כי כשאני צוחקת האף יורד יותר למטה..
  יש מה מלעשות
  תודה

  כן

  ישור אף

  שלום
  אני בת 18 ואני מעוניינת לעשות ניתוח אף אבל ראיתי את האתר הזה ורציתי לשאול, האם יישור האף הוא קבוע לתמיד או אחרי זמן מה האף חוזר למצבו הטבעי?

  התוצאה אינה קבועה ובמידה ולא תחזרי על הטיפול, האף יחזור לקדמותו, כלומר למצבו לפני הטיפול. היתרון הוא בכך שמדובר בטיפול הפיך בניגוד לניתוח שבו לא תוכלי לחזור אחורה גם אם התוצאה לא תמצא חן בעינייך.

  כבר עברתי ניתוח אף

  אני מעןניינת לעשות ניתוח אף ללא ניתוח.זה יקר?אתה יכול לשלוח לי תמונות של אנשים שעשו תיקון אף ללא ניתוח.אשמח לראות תמונות miri666@mail.ru

  עלויות ניתן לקבוע טלפונית מול המרפאה 03-6494183. אנחנו לא שולחים תמונות. במידה ותגיעי לייעוץ, תוכלי לראות תמונות רבות.

  כדורים

  היי אני בת 19 עשיתי שפתיים בהזרקה לפני כ4 חודשים ונהיו לי כדורים בשפתיים.. זה יעבור לי מתי שהוא ? או שאני חייבת להזריק שוב פעם כדי שזה יעלם

  בהנחה שהוזרקה חומצה היאלורונית ולא חומרים אחרים, אותם כדורים הם למעשה ריכוזים של חומצצה היאלורונית שילכו ויעלמו עם הזמן, הרופא אמור ללחוץ עליהם במהלך הביקורת. במידה ומפריע מאוד, ניתן להמיס את החומר ואיתו את ה"כדורים".

  כהא שחור מתחת לעיניים

  הי אני בת 26 ומעוניינת לדעת כמה טיפולים צריכה כדאי יעלם השחור והאם זה יעלם לנצח או צריך כל תקופה לחזור על זה וכמה כל טיפול עולה ותודה

  מאחר ולא בדקתי אותך לא אוכל לומר, בכל מקרה בשימוש בחומרים בטוחים יש לחזור על הטיפול ע"מ לשמר התוצאה.

  כהויות

  האם אני מתאימה להעלמת כהויות מתחת לעיניים
  מפריע לי יותר הכהות מאשר השקע

  אינני יודע, לא צירפת תמונה.

  כהויות או שקעים?

  היי, בת 22. אני לא יודעת אם מדובר בפיגמנציה בלבד או גם שקעים. זה לא גנטי, אבל כבר הרבה שנים סובלת מכהויות. מדובר בשקעים או רק כהות, והאם בר טיפול בחומצה היאלורנית?

  ע"פ התמונה שצירפת, מדובר גם בשקעים אותם ניתן לשפר באמצעות חומצה היאלורונית, את מוזמנת ליצור קשר עם המרפאה לקביעת תור לייעוץ בו אוכל לבדוק אותך ולתת לך חוות דעת מלאה.

  כהויות בעיניים

  מספר קוסמטיקאיות אמרו לי שלא מדובר בשקעים. אשמח להבהרה האם אלו שקעים/ פיגמנטציה ?

  למרות שלא ראיתי תמונות פרופיל וע"פ התמונה שצירפת, נראה שמדובר בשילוב של שקעים ופיגמנטציה.

  כהויות ושקעים בעיניים

  כמה זמן מחזיק הטיפול וכמה עולה טיפול זה?
  אני בת 44 ולא עברתי בעבר טיפולים מסוג זה.

  תלוי בסוג החומר ובעוד פקטורים שונים. בד״כ מדובר בתוצאה שתחזיק באזור השנה ואפילו יותר.

  כהויות מתחת לעינייים(עיגולים שחורים)

  מה אפשר לעשות לעיגולים שחורים מסביב לעין? אני בת25 סובלת מעיגולים שחורים מתחת לעיניים

  יש הרבה מה לעשות, לתקן את השקעיםולשפר את הכהות. את מוזמנת להגיע אלי לייעוץ ואתן לך את כל המידע לאחר בדיקה.

  כהויות מתחת לעיניים

  שלום, אני סובלת כהויות מתחת לעיניים,כמעט בטוחה שזה גנטי.
  השאלה שלי האם ניתן למלות את האיזור ובכך לשפר את הכהויות? כי הייתי בפגישת יעוץ אצל רופא שאמר שאין לי שקעים והוא לא מוכן לעשות זאת.
  והאם ניתן לשלב את הטיפול על קרם הבהרת האיזור?
  תודה
  להלן מצורפת תמונה

  תמונתך לא צורפה. בכל מקרה, במידה וקיימים שקעים בשילוב עם פיגמנטציה, ניתן במקרים רבים לשפר את הכהות באופן עקיף (בהקשר של כלי הדם באזור והצל המוטל אל תוך השקע). צודק הרופא שאמר לך שלא מזריקים חומרי מילוי אם אין שקע. קיימות נוסחאות שונות של חומרי הבהרה אך לרוב הכהת תחזור לאחר הפסקת הטיפול.

  כהויות סביב העיניים

  אני בת 31 וסובלת מכהויות סביב העיניים מכיל צעיר, ועם הזמן זה נהיה יותר גרוע , הסיבה לכך היא גנטית ככל הנראה .
  השתמשתי בכל מיני קרמים והיום אני משתמש ברטינול , אך אני לא מרגישה שום שיפור .
  אשמח לדעת אם במקרה שלי ניתן לטפל ולכמה זמן הטיפול יעיל .

  כהויות סביב העיניים

  אני בת 31 וסובלת מכהויות סביב העיניים מגיל צעיר, ועם הזמן זה נהיה יותר גרוע , הסיבה לכך היא גנטית ככל הנראה .
  השתמשתי בכל מיני קרמים והיום אני משתמשת ברטינול , אך אני לא מרגישה שום שיפור .
  אשמח לדעת אם במקרה שלי ניתן לטפל ולכמה זמן הטיפול יעיל .

  אני מניח שכן אם כי אני אומר זאת בהסתייגות מאחר ולא בדקתי אותך, מעבר לשנה.

  כהות

  בן 20 ללא טיפולים מיוחדים, בעל כהות מתחת לעיניים.
  האם קיים טיפול מתאים למקרה המצורף? אם כן – מהו? תודה.

  ע"פ התמונה אתה בהחלט מתאים לטיפול מילוי שקעים מתחת לעיניים באמצעות חומרי מילוי בשיטת המיקרו-קאנולה.

  כהות

  היי אני בת 20 כבר מגיל יותר צעיר יש לי כהות גנטית מתחת לעין וכל סביב העין .
  כל משחה רפואית של כהות או כל דבר שיכל לסייע לא עזר..
  האם ניתן לעשות משהו בכדי להעלים את הכהות?

  אם מדובר אך ורק בכהות ללא שקע והחומרים האחרים לא עזרו לך, אני מאוד בספק. במידה וקיימים גם שקעים מתחת לעיניים, סביר להניח שניתן לשפר.

  כהות בעיניים

  עברתי לפני כמה ימים מילוי שקעים לכהויות בעיניים, עד עכשיו אני לא רואה שינוי רציני, למעט נפיחות ושטף דם קל. האם ניתן לבצע הזרקה נוספת אחרי זמן קצר? האם בשביל לראות שינוי צריך לחכות הרבה זמן?

  יש להמתין כשבועיים כדי לחזור על ההזרקה. ממליץ לך לחזור לרופא שטיפל בך, אני בטוח שידע לתת לך את המענה הנכון.

  כהות בעיניים, מילוי שקעים

  שלום ד״ר
  אני בת 24
  סובלת מעיגולים כהים סביב העיניים ויש לי שקעים, מבנה העין שלי גדול.
  האם חומצה היאלורונית יכולה לפתור לי את בעיית הכהות??

  נראה שכן, כפוף לבדיקה.

  כהות ושקעים

  האם אפשר לטפל בזה

  בהחלט כן, את מוזמנת ליצור קשר טלפוני לקביעת תור לייעוץ. 03-6494183

  כהות מסביב לעיניים

  ד״ר צבר,
  יש לי עיגולים כהים מאוד סביב העיניים גם אצלי מדובר בסיבה גנטית .
  המליצו לי על טיפול בחומצה היאלרונית לצורך מילוי החלק התחתון של העפעף.
  הכהות מאוד חמורה ואינני יודעת עם זה באמת יועיל ולא הייתי רוצה לעשות ניסויים על עצמי
  הייתי רוצה לדעת על אחוזי ההצלחה במקרים אלו ומה הסיכונים לגבי החומצה הזו. חשוב לי להדגיש
  שאני בחורה צעירה בת 24 והשנה מתחתנת ולכן יש לי פחד מצד אחד ומצד שני המייק אפ אף פעם לא מכסה לגמרה וחשוב לי להראות טוב.
  אשמח לקבל את עצתך.

  מאחר ולא ראיתי אותך אסתמך בתשובתי על מה שכתבת. במידה ומה שמפריע לך הוא הכהות ולא השקעים מתחת לעיניים ומאחר ואת כותבת "כהים מאוד" אני כבר יכול לומר לך שמילוי באמצעות חומצה היאלורונית לא יפתור את הבעיה וחבל על כספך. כנראה שאכן מדובר בכהות שמקורה העיקרי הוא פיגמנט ולא צל שמוטל בשקעים שמתחת לעיניים. לכן הזרקת חומרי מילוי לשקעים אלו עשויה לשפר את הבעיה אך לא לפתור אותה. אחוזי ההצלחה גבוהים במידה והמקרה מתאים למילוי. במידה ולא, פשוט אין טעם. מבחינת סיכונים, כאשר הטיפול מבוצע בידיים מנוסות הסיכונים אפסיים. כמו כן עם חומצה היאלורונית "ממשפחה טובה", לא קיימים סיכונים. מזל טוב לרגל חתונתך.

  כהות מתחת לעיניים

  ערב טוב,
  1. באיזה מקרים אתה משתמש בחומרים שמחזיקים עד 4 שנים ומהם אותם חומרים? האם הם בטוחים?
  2. האם הזרקת חומצה הילרואנית משפרת גם את היובש מתחת לעיניים שמגיע עם הידקקות העור באיזור כשמתבגרים?
  3. האם יש דרך לטפל גן בנפיחות מתחת לעיניים או רק בשקעים?
  4. אם הייתי אצלך ביעוץ לפני כשנה האם עדיין אוכל לקבל החזר של היעוץ בזמן טיפול אם אחליט לעשות אותו אצלך?
  אני בת 43.

  טווח האפקט האסתטי שייבחר הוא פונקציה של רצון המטופל והתאמת החומר לאזור ולתוצאה הרצויה, במילים אחרות "כל מקרה לגופו". למרפאתי לא נכנסים חומרים שאינם בעלי פרופיל בטיחותי גבוה. אכן משפרת. קיימת דרך עקיפה. בנוגע לעניינים כספיים, צרי קשר טלפוני עם המרפאה 03-6494183.

  כהות מתחת לעיניים

  שלום רב אני סובלת מכהות מתחת לעיניים (עגולים שחורים) כבר מגיל צעיר גנטיקה וזה נורא מציק לי האם הטיפול מעלים לגמרי וכמה טיפולים צריך?

  אם מדובר בפיגמנטציה אמיתית, הטיפול לא יעלים אותה אך ברוב המקרים ישפר אותה. טיפול+ביקורת.

  כהות מתחת לעיניים

  אני בת 25. כמה עולה לי לטפל בכהות מתחת לעיניים? האם זה מעלים את הכהות ברמה גבוהה? כל כמה זמן צריך לחזור לטיפול נוסף? והאם העור לא ניזוק מהטיפול?

  הטיפול משפר את בעיית הכהות אם כי לא מכל המקרים, תצטרכי להגיע לפגישת ייעוץ כדי לקבל תשובה על סמך הבדיקה. מחירים תקבלי באותה הזדמנות.

  כהות מתחת לעיניים

  שלום ד"ר ברצוני לדעת האם קיים טיפול ספציפי לעיגולים השחורים מתחת לעיניים, אני שואל זאת מכיוון שכבר אובחנתי לא מזמן שאין לי שקעים תחת העניינים אלא רק בעיה של כהות, האם יש טיפול שעובד על טשטוש הכהות באיזורים הנל. תודה

  קיימים טיפולים שונים אולם אם מדובר בפיגמנטציה אמיתית ועמוקה,מדובר בבעייה עיקשת שלא קל לפתור.

  כהות מתחת לעיניים

  היי, אני בן 25 והכהות מפריעה לי כבר המון זמן, מאז שהייתי ילד קטן אני זוכר שהיה לי את העיגולים השחורים. זה לא בא מתוצאה של חוסר שינה או תזונה לקויה כי היו לי המון שינויים בסגנון חיים במהלך השנים האחרונות.
  השאלה שלי היא ממה זה נובע? והאם אתם יכולים לעזור לי?

  כדי לתת לך תשובות עליך להגיע לפגישת ייעוץ ובדיקה. מאמין שתהייה אפשרות לשפר.

  כהות מתחת לעניים

  שלום היית רוצה לדעת אם אתה יכול לעזור לי בבעיה של כהות או שקעים מתחת לעניים הרבה אנשים שואלים אותי במה אני חולה

  בהחלט כן, ראשית עליך להגיע אלי לבדיקה כדי לוודא שקיימת התאמה לטיפול.

  כוביות

  ד״ר שלום אני מתאמן מגיל צעיר רץ ומרים משקולות יש לי גוף בריא מאוד ומושלם חוץ מהבטן יש לי שומן בבטן התחתונה ואני לא מצליח להיפטר ממנו שומן כמעט בדיוק גמו של הבחורה בסרטון כמה יעלה לי דבר כזה פחות או יוצר ואם אוריד אותו האם אזכה לראות את הכוביות סופסוף?!

  לא אוכל להבטיח לך קוביות אבל אוכל להבטיח לך שאם תגיע לייעוץ תקבל את כל המידע לאחר שאבדוק אותך. יש מקרים שכמות השומן אינה מספיקה לביצוע הטיפול ולכן צריך לבדוק את האזור. אם מתמידים בטיפול ומתאזרים בסבלנות ניתן בהחלט להפחית את כמות השומן באזור המטופל.

  ככה עור

  שלום בת 21 כההת עור שיפשפתי את הפנים אם חומר מי פנים וזה עשה לי קווים כאלו בין השפתיים לאף קווים כמו קמטוטים זה ממש מפריע לי ומדכא אותי האם יש אפשרות להעלים את הקווים ההאלו שהופיעו לי בפנים אשמח לשמוע איזה טיפול מתאים למצב שלי

  מאחר ולא ראיתי אותך לא אוכל לחוות דעה. נשמע שמדובר בתגובה שהופיע כתוצאה מהשימוש במי הפנים ולכן במידה ולא נעלם לאחר מספר ימים מציע שתפני לרופא עור.

  כל כמה זמן צריך לחזור על הפעולה ולכמה זמן מחזיק הטיפול? בהנחה שאני שומרת על העור שלי עם קרמים ומסיכות

  א. לא התייחסת לתמונה שלי, רציתי לדעת אם הטיפול יתאים לי לפי התמונה?
  ב. רציתי לדעת כמה זמן מחזיק הטיפול בחוטים ללא ניתוח בהנחה שאני שומרת מאוד על העור שלי ומקפידה למרוח סרום לפנים בבוקר, קרם עיניים וקרם יום וכן מסיכות

  בתשובתי הקודמת התייחסתי לעניין משך התוצאה. ע"פ התמונה אכן נראה שאת מתאימה לטיפול. את מוזמנת להגיע לפגישת ייעוץ ושם תקבלי את כל המידע שיעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה.

  כל כמה זמן צריך לעשות טיפול

  כל כמה זמן צריך לעשות טיפול. או שזה כל הזמן

  מפנה אותך לשאלות זהות עליהן כבר עניתי בדף "תיקון אף". מדובר בחומרים בטוחים ולכן נספגים.

  כללית

  שלום שיטה מעניינת רציתי לדעת אפשר להקטין את האף ולשפר את המראה שלו ומה טווח המחירים

  התשובה היא כן, טווחי מחירים תוכלי לקבל בט"ל, התקשרי למוקד, טלפונים באתר.

  כללית

  דר שלום אנו מחפשים את אסרף מחברת פילורגה הצרפתית המייצג בארץ
  בכבוד רב
  מזל סיני אטלס תרופות

  לא מכיר אותו צר לי. צרי קשר ישירות עם החברה בפאריז:

  כמה בירורים

  שלום דר'
  יש לי שלוש שאלות בקשר לפיסול אף,האם אפשר לבצע הדמיה לתוצאה בדומה לניתוחי אף?, מהו הזמן המשוער אשר בו פיסול אף יחזיק מעמד (מ- עד-), כעבור כמה זמן אפשר לטוס?

  כמה בירורים

  שלום דר'
  יש לי שלוש שאלות בקשר לפיסול אף,האם אפשר לבצע הדמיה לתוצאה בדומה לניתוחי אף?, מהו הזמן המשוער אשר בו פיסול אף יחזיק מעמד (מ- עד-), כעבור כמה זמן אפשר לטוס?

  קיימת אפשרות להדמייה, טווח האפקט תלוי בהמון פקטורים ובעיקר בסוג החומר שיבחר, ניתן לטוס מייד לאחר הטיפול.

  כמה זמן

  לכמה זמן הטיפול מחזיק מעמד?
  יש לאף שלי גבנון כתוצאה ממכה אפשרי להחזירו למצבו הקודם?

  תודה.

  משתנה בהתאם לסוג החומר ולמינונים. לא ראיתי את האף. ברוב המקרים ניתן.

  כמה זמן

  אחר כמה זמן חוזר האף לקדומותו לגמרי?

  זה מאוד תלוי באזורים המטופלים באף, בכמות החומר, בסוג החומר וכו. האף יחזור לקדמותו לגמרי כאשר החומר יספג כמעט לחלוטין וזה אומר בין שנה לשנתיים.

  כמה זמן אורך הטיפול

  האם הטיפול גם לגברים
  ומה סדר גודל של העלות

  בוודאי. צור קשר עם המרפאה לקבלת סדר גודל עלויות.

  כמה זמן זה נשאר?

  היי עשיתי אצלך תיקון אף לפני חצי שנה בערך, התוצאה הייתה מדהימה, אך לפני כחודשיים האף חזר לאותו המצב, רציתי לדעת כמה זמן התוצאה אמורה להישאר ואם זה טבעי שאחרי תקופה כה קצרה התוצאות נעלמו.

  את מוזמנת להגיע למרפאה לביקורת ע"מ שנבחן ביחד את המקרה.

  כמה זמן לוקח לנפיחות בצדדים של האף לעבור?

  זה לתמיד?

  בניגוד לניתוח שאחריו נפיחות יכולה להישאר שנה ובמקרים מסוימים שנים, בטיפול הלא ניתוחי מדובר בנפיחות קטנה של מספר ימים בודדים.

  כמה יעלה ??

  זה עולה יקר תיקון אף ללא ניתוח?אני נכה ואולי יש הנחה?

  את מוזמנת ליצור קשר טלפוני עם המרפאה לבירור עלויות והנחות.

  כמה מורדים מהבטן בטיפול אחד

  בטן

  לא ניתן לחזות רמת התגובה האינדבידואלית שלך לטיפול מאחר וסוג חומצות השומן משתנה מאדם לאדם, מה עוד שלא ראיתי את הבטן ולא בדקתי אותך. ניתן להגיע לתוצאה משמעותית ברוב המקרים.

  כמה עולה טיפול

  כמה עולה

  מחירים תוכלי לברר טלפונית עם המרפאה. 03-6494183

  כמה עולה טיפול כזה והיכן הוא מתבצע?

  החלום שלי הוא לשנות את האף שלי ובכך להגביר את ביטחון העצמי שלי שכרגע שואף ל 0 הייתי רוצה לדעת כמה עולה דבר כזה והיכן זה מיתבצע?

  את מוזמנת לקבוע תור לייעוץ במהלכו אתן לך את כל המידע הנדרש. 03-6494183

  כמה עולה מילוי קמטים

  האם יש איזה שהו מבצע על כמה איזורים.
  וכן רציתי לדעת לגבי קרם אלור מה מחירו

  לקבלת מידע בנוגע למחירים את מוזמנת להתקשר למרפאה.

  כמה פעמים מותר לעשות בוטוקס

  האם יש הגבלה בכמות הפעמים בחיים שניתן לעשות בוטוקס ? מתי צריך להפסיק?

  לא קיימת הגבלה כזו אך רצוי לשמור על מרווחים של לפחות 3-4 חודשים ולאחר הטיפולים הראשונים ניתן לעבור לתדירות נמוכה יותר.

  כמה שאלות

  שלום ד"ר, רציתי לדעת אם החומר שמזרקים קבוע או שיש לזה תוקף וצריך לחזור על הפעולה שוב ? ואני אשמח לדעת (לא את המחיר -ברור שזה תלוי במצב) אבל לפחות את טווח המחירים בין כמה לכמה זה נע … ומצ"ב תמונה של המצב שלי אני אשמח לדעת אם זה רלוונטי לגבי המצב שלי …
  בתודה מראש

  חומר קבוע = חומר מסוכן. לכן החומרים בהם אני משתמש הם חומרים זמניים הנספגים בהדרגה. מחירים ניתן לברר טלפונית עם המרפאה. עפ התמונה, בהחלט מתאים.

  כמות מזרקים, חייל.

  היי, רציתי לדעת אם כאשר עושים הזרקה לסנטר ולקו הלסת, במידה וצריך יותר ממזרק אחד(נגיד 3-4). האם ניתנת הנחה?
  בנוסף, האם לחיילים ניתנת הנחה בפני עצמה?

  בכל מה שקשור לנושא הכספי תוכל לדון עם הגורם המתאים במרפאה.

  כעבור שבוע ואין תוצאה

  שלום דוקטור אני בת 25. עשיתי יום ראשון גם סיליקון בשפה וגם בוטוקס מעל השפה על מנת שהשפה תרד למטה (מקווה שהסברתי את עצמי טוב)
  לגבי הבוטוקס אני לא רואה שום תוצאה ופה באתר כתוב שרואים תוצאה לאחר כשלושה ימים (כבר עברו חמישה) האם יש סיכוי שזה פשוט לא משפיע עליי?
  תודה

  לבוטוקס לוקח שבועיים להגיע לתוצאה הסופית כאשר תוצאה ראשונית מופיעה כבר לאחר יומיים-שלושה. יתכן שעלייך להמתין עוד מספר ימים ויתכן שהמינון נמוך מידי. בכל מקרה מציע לך לחזור לרופא שביצע הטיפול ולדון איתו בעניין.

  כפות הידיים

  האם אפשר לטפל גם בכפות הידיים ללא ניתוח?

  בוודאי, ניתן לטפל בהזעת יתר גם בכפות הידיים והרגליים. אני במרפאתי מבצע את הטיפול הזה אך ורק בבתי השחי.

  לאחר מילוי שקעים

  למרות התשובות שענית לכולם בכל זאת אשאל לגביי , לפני 3 ימים עשיתי טיפול למילוי שקעים מתחת לעיניים בעין אחת ישנה נפיחות ובעין השניה לא .. הבנתי שניתן לעשות המסה , יש לציין שאמרתי לרופאה במיידית שישנה נפיחות אך היא אמרה שזה כלום , השאלה האם זה אמור לרדת או שאני אמורה לעשות המסה , ושאלה נוספת האם אפשר לעשות אצלך המסה ?

  כמו תמיד אני ממליץ לך לחזור לרופא שביצע הטיפול מאחר והוא אמור להכיר את כל פרטי ההזרקה שביצע ולדעת לתת לך הפתרון המתאים. בכל מקרה אני חושב ש3 ימים לאחר הטיפול מוקדם מידי וכדאי שתמתיני עוד לפחות 10 ימים בתקווה שהנפיחות תיעלם. במידה ובכל זאת תרצי להגיע אלי, אוכל לבדוק אותך ולהציע לך את הפתרון המתאים, כולל המסה במידת הצורך.

  לאחר הטיפול

  במידה ואני יעבור את הטיפול,האם יש בעיתיות לגבי טיפולים קוסמטיים שבהם הקוסמטיקאית מפעילה הרבה כוח ואגרסיביות על האף כגון הוצאת שחורים?

  תצטרך להמתין לפחות חודש לאחר הטיפול.

  לאחר התיקון

  שלום, כמו שקראתי בחלק מהתגובות היני מבין כי התהליך או הפיך, האם הדבר יכול לקרות לאחר X זמן, צריך "לתחזק" את האף ? טיפולים מיוחדים כל תקופה
  או שהתוצאה נשארת קבועה וניתנת לשחזור?

  את מוזמנת לעבור על שאלות הגולשים באתר,התייחסתי רבות לנקודה הזאת.

  לאחר לקיחת אנטיביוטיקה הרסטילן שהוזרק לי במשך שנים ולא היו לו תופעות לוואי התעבה ויש לי כרגע גושים מתחת לעור

  איך מפזרים את הגושים שגורמים נפיחות בפנים

  לאחר מילוי שקעים

  היי, מהם התופעות לוואי של המסה לאחר נפיחות שלא יורדת תודה מראש.

  לא אמורות להייות שום תופעות לוואי לאחר המסה. לעיתים תיתכן נפיחות שתחלוף מהר מאוד.

  לאחר מילוי שקעים

  שלום ד"ר. לפני כמעט חודש עברתי מילוי שקעים חצי סי סי בכל צד בחומר בולטרו. במהלך ההזרקה חשתי כאב חד בעין אחת . לאחר 3 שבועות הייתי בביקורת ואמרתי לרופאה שהנפיחות מפריעה לי והיא אמרה שאכן בעין אחת החומר לא נספג טוב ולחצה כ 3 לחיצות כואבות בארובת העין ואמרה תבואי עוד 3 שבועות. מאז שיצאתי ממנה הנפיחות לא יורדת ואני נראת לא טוב. מה לעשות ד"ר? אני ממש מתוסכלת עין אחת יצאה מושלם והשנייה נפוחה ונוראת. תודה

  מציע שתחזרי לרופאה שטיפלה בך, היא בוודאי תציע לך המסה.

  לאחר ניתוח אף

  שלום אני בת 23, לפני 6 שנים עברתי ניתוח אף, כתוצאה מהניתוח אחד מהנחיריים שלי שקוע יותר מהנחיר השני בעקבות חוסר בסחוס באותו הנחיר. אסימטריה זו מאוד מפריעה לי , האם הטיפול אצלך יוכל לפתור לי לחלוטין את בעיית האסימטריה? ובאיזה חומר את משתמש במקרים מהסוג הזה?

  הטיפול בהחלט ישפר את המצב ויתכן ויפתור את הבעיה לחלוטין. מאחר ומדובר באף מנותח, יתכן וקיימות הידבקויות ולכן קשה לומר באופן חד משמעי.

  לאחר ניתוח הזעת יתר בבית חולים יש לי הזעה מפצה נוראית בכל הגוף מה עושים ???????????????.

  איך מטפלים בהזעה מפצה????????????

  בעיה מוכרת וכאובה. ניתן לטפל באמצעות בוטוקס אם כי לא כל האזורים מתאימים. את מוזמנת לקבוע תור לייעוץ ע"מ לקבל את כל המידע.

  לאחר ניתוח רפואי

  בהמשך לשאלתי האם הטיפול מתאים למי שעבר ניתוח רפואי
  ההמתנה שנה זאת מדיניות המרפאה או ישנה בעיה רפואית או אחרת עם זה?

  אם אתה מדבר על ניתוח אף, הטיפול אכן מתאים, הסיבה להמתנה היא לשינויים שעובר האף בשנה שלאחר הניתוח ואף מעבר לכך.

  לאן בדיוק מזריקים?

  היי ד"ר, איפה בדיוק מזריקים את הבוטוקס ? כל כמה זמן צריך לתחזק את זה?

  מיקום הנקודות להזרקה משתנה בהתאם למיקום הכאב ודפוס המיגרנה הספציפי שלך. בד"כ צריך לחזור על הטיפול בממוצע כל חצי שנה אך לעיתים משך האפקט מתארך או לחלופין מתקצר.

  לביתי יש גבנון קטן באף

  כמה יעלה ניתוח מסוג זה?

  לא מדובר בניתוח. תוכלי לקבל מידע על מחירים במרפאה.

  לבקשתך ד"ר צבר – תמונות פרופיל ברורות – תמונה1

  האם זה משנה את תשובותיך שבאופן עקרוני אפשר לתקן את הליקויים ולהחזיר את מראה האף הגברי והטבעי גם מפרופיל (למלא חומר בעצם) וגם בעיקר מהחזית, שם עיקר הפגמים) מבלי להרים את קצהו?

  לא.

  לגבי תשובתך הקודמת לשאלתי "תוצאה של מילוי לחיים"

  היי ד"ר
  רשמת שסטילאג xl הוא חומר מצוין אך לא בהכרח מתאים למילוי לחיים..מדוע? ועל איזה חומר הית ממליץ?
  תודה

  ברוב המקרים להדגשת עצמות לחיים נדרש חומר סמיך יותר בעל יכולת הרמה גבוהה יותר. ראדייס למשל, הכל כמובן ע"פ נתוני הפנים והתוצאה שאליה אנחנו מכוונים.

  להוריד את הסחוס

  אם תוכלו לחזור אליי אני אודה לכם.

  אני מזמין אותך ליצור קשר טלפוני עם המרפאה: 03-6494183

  להחזיר את האף למצבו הטבעי לפני ניתוח

  עברתי לפני כשנה ניתוחאף היה לי גבנון בפרופיל ומתחרטת קצת שעשיתי השאלה שלי האם אפשרבעזרת מילוי להחזיראתהגבנון שהיה והאם זה יראה אותו הדבר כמו לפני הניתוח? ולכמהזמן זה מחזיק?

  סביר להניח שאוכל לשחזר את הגבנון, לא ראיתי אותך לפני וגם לא אחרי הניתוח כך שבלתי אפשרי לענות לך. לגבי משך האפקט האסתטי, לפי החומר שיתאים לך. תגיעי לבדיקה ושם תקבלי את כל הפרטים כולל סוג החומר.

  להקטין את אף ללא ניתוח

  אני רוצה להקטין את אף ללא ניתוח האם זה אפשרי?

  ע"פ התמונה נראה שניתן לייצר מראה של אף מעט קצר יותר אם כי אני לא רואה צורך במקרה שלך.

  להקטין בטן

  יש לי קצת שומן נורא מעצבן בבטן למטה. אתם יכולים להמיס לי שומן גם אם זה קצת ולא הרבה? אני רזה אבל יש לי שם שקצת שומן שאני לא יכולה להיפטר.

  הטיפול הזה מאפשר להמיס ריכוזי שומן גדולים אך גם ריכוזי שומן קטנים כמו במקרה שאת מתארת.

  להרים קצה אף עבה ונפוח

  שלום ד״ר דוויד צבר׳

  עברתי ניתוח אף לפני כ6 שנים היום הנני בת25 קצה האף כפי שצירפתי מאוד עבה ונפוח אשמח לדעת האם הזרקה יכולה לשפר את מראה האף?

  לא צורפה תמונה.

  לופוס והזרקת חומרי מילוי ו/או בוטוקס

  שלום רב
  אני בת 42, מאובחנת SLE, כרגע ללא טיפול תרופתי.לפני 4 שנים חליתי גם בסרטן שד. שאלתי היא האם אני יכולה להזריק חומרי מילוי או בוטוקס (מעוניינת בעיקר באיזור העיניים) מבלי שיהווה סכנה עבורי ואם לא;איזה טיפולים כן אפשריים?
  תודה מראש

  מאחר ושאלה דומה כבר נשאלה כאן, אחזור על תשובתי:

  לחיים

  הי, אני בת 18 ועשיתי לפני כ3 חודשים ניתוח אף. ברצוני לעצב את הלחיים שלי ורציתי לדעת כמה כל טיפול כזה בערך עולה? וכמה זמן צריך לחכות בין כל טיפול?

  זה מאוד תלוי במבנה הפנים שלך, בגודל הסנטר והאף, ברמת הגמישות של העור ובאם איבדת נפח ואם כן כמה, כך שלא ניתן לקבוע כרגע מינונים ולכן גם לא מחירים. מציע שתיצרי קשר טלפוני עם המרפאה לקבלת כל המידע ולקביע תור לייעוץ.

  לחיים

  כמה עולה להזריק חומר ללחיים?
  אני בחורה בת 26 ועשיתי כבא לפני פשוט המחירים יקרים אז אני מחפשת משהו טיפה יותר סןל

  למחירים אנא צרי קשר עם המרפאה:03-6494183 או077-9964-777

  לחיים גבוהות

  אני רוצה שהלחיים שלי יהייו גבוהות. יש לי פנים רזות ויפות אבל חסר לי בשר בלחיים. השאלה שלי היא אם אתה עושה את זה בלי ניתוח ואם אחרי הטיפול אני יכולה לחזור לעבודה.

  אני אכן מבצע את הטיפול ללא ניתוח ואת יכולה לחזור לאחר הטיפול לשיגרת היומיום שלך.

  לחיים גדולות

  שלום. אני בת 19, לפני כשנה נשרפתי בשמש במיוחד בפנים – הן רגישות במיוחד (אני בהירת עור) הגעתי למיון ושמו לי אינפוזיה, נהיו לי פנים נפוחות מאוד וכוויות בפנים. והרופא נתן לי מרשם למשחה בשם ברן-קר של גילקו פארם. אכן, הכוויות עברו בשלום. אבל מאז הכוויה אני מרגישה שהלחיים שלי התנפחו, כלומר הן לא פרופורציונליות לפנים ולגוף. יש פתרון איך אפשר להצר/ להדגיש את עצמות הלחיים/ או להוריד ״שומן״ (נפח) אני מאוד רזה. רק הבעיה בלחיים שהן נראות נפוחות מהרגיל בקיצור שלא יהיו נפולות וגדולות כמו שאומרים ״פרצוף בטטה״. השאלה שלי אם יש פתרון להוריד מנפח הלחיים? (מבלי להוסיף חומר מילוי- כי זה ממלא) (וללא התערבות של סכין המנתחים) תודה.

  אני לא ממיס שומן בלחיים, הפתרונות שאני מכיר להמסת שומן, לא ניתנות ליישום בלחיים.

  לחיים מלאות

  הייי דוקטור אני בת 25 וחצי. אני רזיתי מאוד בפנים עד לפני שנה הם היו מלאות ויפות. הפנים שלי ניהיו קטנות מאוד והייתי רוצה להחזיר את הנפח והשומן לפנים מה אתה ממליץ לעשות.? איך הטיפול יהיה התוכל לתת לי פרטים מדוייקים אני גרה בבאר שבע אני רוצה לעשות אז זה בהקדם. תודה רבה

  כמובן שמבלי שבדקתי אותך לא אוכל לתת לך פרטים מדויקים אבל באופן כללי,בהחלט ניתן להחזיר נפחים באופן בטוח ומבלי שידעו שעברת את הטיפול.מדובר בטיפול שאחריו תוכלי לחזור לשיגרה מלאה.את מוזמנת לקבוע תור אצלי במרפאה.

  לחיים צוואר

  שלום אני מעוניינת בעיצובהצוואר והלחיים איך זה נעשה ללא ניתוח וכן זה או לחיים או צוואר

  עלי לבדוק אותך כדי לומר לך בדיוק מהו הטיפול המתאים לך ובאיזה איזור. בכל מקרה מדובר בהליך לא ניתוחי עם תוצאות מיידיות וטבעיות.

  לחיים קטנות

  השאלה שלי היא אם אפשר להגדיל לחיים רק בחלק העליון כדי שהפנים שלי קצת ישמינו. כרגע הפנים נורא רזות וזה מאוד מציק לי.

  כמובן שניתן לעשות זאת, במידה ואכן החלק העליון הוא זה שדורש הצערה או החזרת נפחים ובמקרים מסוימים שידרוג.

  ליישר אף עקום?

  שלום קוראים ישראל ואני סובל מאף עקום מגיל 9 כיום אני בן 23 ורצית לדעת אם אפשר ליישר את אף עקום

  במקרים מסוימים אכן ניתן, לא בדקתי אותך ולכן לא אוכל לקבוע בוודאות.

  ליפוליזיס

  שלום דוקטור אני בן 24 ברצוני לעבור טיפול ליפוליזיס מאזור הירכיים החיצוניות…זה לאחר שעברתי שם שאיבת שומן…כאשר בצד אחד נשאר לי עוד טיפה שמפריע לי…אני יודע שאין תחליף לבדיקה בארבע עיניים אבל לפני שאני נכנס לזה שאלת השאלות היא האם השומן יכול לחזור לאזור לאחר השמנה או כמו שאיבת שומן מתפזר לכל המקומות חוץ מהאזור שנשאב .
  תודה

  יכול לחזור.

  ליפוליזיס

  מהוא מחיר הליפוליזיס באזור הבטן התחתונה? אני רזה אבל תמיד היתה לי בטן תחתונה קטנה.

  ע"מ לקבל הצעת מחיר, פני טלפונית למרפאה:077-9964-777.

  ליפומה בחלק העליון של האף

  לפני שלושה חודשים הופיעה אצלי בפנים ליפומה בגודל ס"מ וחצי,
  בין האף לעין.
  אני תוהה האם טיפול המסת השומן יכול לסייע לגוש שומן כה קטן, והאם אין סיכון בכך שהוא קרוב מאד לעין.
  תודה

  ראשית צריך לוודא שאכן מדובר בליפומה וזאת באמצעות בדיקת אולטרהסאונד. שנית עלי למשש את הגוש ע"מ לוודא שמדובר בליפומה בעלת סוג שומן כזה המתאים לטיפול. טיפול המסה בהחלט יכול להקטין את הגוש וננקטים אמצעים מסוימים בגלל הקירבה לעין.

  לכמה זמן הטיפול אפקטיבי?

  שלום ד"ר, אשמח לדעת לכמה זמן הטיפול מחזיק?

  דנתי רבות בסוגייה זו בשאלות קודמות באתר, משך האפקט תלוי בפקטורים רבים, בעיקר סוג החומר (דין חומר שנקרא אלנסה אינו דין חומצה היאלורונית למשל), כמות החומר, טכניקת הטיפול.

  לכמה זמן מחזיק הטיפול

  האם יש לחזור על הטיפול מידי שנה בשנה? האם אתה עורך גם ניתוח לסנטר בולט להקטנתו?

  מדובר בטיפול ללא ניתוח, לא ניתן לקצר הסנטר. טווח האפקט האסתטי תלוי בסוג החומר המתאים במקרה שלך.

  לכמה זמן מחזיק המילוי?

  כל כמה זמן צריך לחזור על הפעולה?

  זה תלוי בסוג החומר שנבחר, ברוב המקרים ממוצע של שנה -שנה ו3 חודשים אם כי במקרים בהם נעשה שימוש בחומרים סמיכים יותר, טווח האפקט האסתטי גדל.

  ללא ניתוח

  היי, אני בת 17 עוד מעט, רציתי לדעת אם אפשר לתקן אף רחב יחסית ללא ניתוח ושיפוץ שלו, הקטנה, לא יודעת מה פשוט מגיל קטן אני שונאת את האף שלי למרות שהוא לא כזה נורא (בתמונה אני הבלונדינית מקדימה)

  מאחר ואין לי תמונות של הפרופילים קשה לומר אך אני משער שניתן מעט לקצר אותו. מזמין אותך להגיע לייעוץ במרפאה.

  למה אתה לא מקבל נגיד בנות בגיל 15-16 לניתוח אף?

  אני בת 15 וחצי ומכיתה ג שנאתי את האף שלי ואת עצמי בגללו וחיכיתי כל כך הרבה זמן שאני לא יכולה לחכות יותר. אני מתה לתקן אותו, זה דבר שקשה לחכות איתו עד לגיל 18 ואני מאוד מאוד רוצה את זה…יש לי בליטה באמצע האף, עקם, הוא לא ישר. אני רק רוצה שיהיה ישר והפרופיל יהיה לא עקום וזהו.
  לפי מאמרים שקראתי הבנות מסיימות את הגדילה ומותר מגיל 15 או כשנה שנתיים לאחר קבלת המחזור לנתח אף של בנות. אני בת 15 וחצי, לא תוכל לקבל אותי?

  לצערי לא אוכל לקבל אותך, הנושא נדון כאן פעמים רבות, תוכלי לעבור על שאלות דומות בעמוד תיקון אף.

  למה הגיל המינימאלי גבוה

  למה הגיל המינימאלי אצלך לתיקון האף ללא ניתוח הוא 18?ואצל כולם זה 15-16

  מזמין אותך לפשפש בשאלות הגולשים בעמוד תיקון אף. קיימות שם לא מעט שאלות בנושא זה שעליהן עניתי בעבר.