לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  טיפולי פיסול פנים

  כאשר אנו מדברים על אסתטיקה של הפנים, אנו נוטים לחשוב, מלבד ניתוח (מתיחת פנים ניתוח אף ואחרים), על טיפול בקמטים באמצעות בוטוקס, מילוי קמטים, פילינג, לייזר וכו'.

  היום, טיפולים אסתטיים אלו מורכבים יותר ומטרתם לתקן או לשחזר באמצעות שיטות לא ניתוחיות, את תצורת הפנים ואת תבליט הפנים.

  פיסול פנים – מה זה? 

  פיסול פנים הוא אמנות הענקת (או שחזור) נפחים וקווי מתאר הרמוניים לפנים. מדובר ביצירת נפחים חדשים כגון שפתיים בשרניות יותר, או בשיחזור תצורה שאבדה עם השנים כגון עצמות לחיים שקועות (עיצוב לחיים) ונמוכות או תיקון סנטר מכווץ בעזרת בוטוקס. לעיתים, לעומת זאת, מדובר בהפחתת נפחים גדולים מידי ביחס לפנים (למשל סנטר כפול).

  אילו מקרים מתאימים?

  אינדיקציות מסוימות הפכו נפוצות יותר עם השנים ואלו הן:

  • מילוי מחדש של קמטים עמוקים ולעיתים קפלים (הקפלים לצידי האף, הקפלים בצידי הסנטר וכו ')
  • שיחזור או הגדלת נפח השפתיים (עיבוי שפתיים)
  • שיחזור או הדגשת עצמות לחיים
  • טיפול בלחיים חלולות
  • עיצוב סנטר
  • סנטר כפול
  • עיצוב קו הלסת (עיוותים או אסימטריה)

  מקרים נוספים פחות נפוצים, אם כי נחוצים לא פחות:

  • מילוי / שחזור רקות (צדעיים) שאיבדו מנפחן עם השנים
  • הרמת גבות (בד"כ מבוצע באמצעות בוטוקס) או מתיחת עפעף במקרים מסוימים
  • תיקון פגמים במצח
  • מילוי שקעים מתחת לעיניים / עיגולים שחורים
  • מילוי חללים שנוצרו כתוצאה מניתוח, תאונה או פגיעה כלשהי בפנים
  • שיחזור או תיקון ליקויים באף לאחר ניתוח אף

  כיצד מתבצע הליך פיסול פנים?

  קיימות שתי טכניקות נפוצות לפיסול הפנים:

  • הראשונה מתבצעת באמצעות הענקת נפח (חומרי מילוי ושומן עצמי) והשנייה באמצעות הסרת נפח (המסת שומן)
  • ברוב המקרים ד"ר צבר משלב טכניקות שונות וחומרים שונים באותו טיפול ואף באותו אזור של הפנים.  

  פיסול פנים באמצעות יצירת או שיחזור נפח

  חומרי המילוי מתחלקים לחומרים נספגים, קבועים וחצי-קבועים (12-30 חודשים). החומרים החדשים שיצאו לשוק בשנים האחרונות, מציעים תוצאות טובות יותר ובו בזמן גם אפקט אסתטי שמחזיק זמן רב יותר.

  קיימים סוגים שונים של חומרים בעלי יכולת הענקת נפח. מדובר בעיקר בארבע משפחות של חומרים בהם ניתן להשתמש למטרה זו: חומצה היאלורונית, מיקרו כדוריות המכילות סידן (ראדייס), חומצה פולילאקטית (PLLA) ואקרילאמיד (PMMA). שתי המשפחות האחרונות נחשבות לפחות בטוחות לאור הנסיון הרב שנצבר איתן לאורך השנים.

  הזרקת שומן עצמי הופכת מעניינת במקרים בהם יש צורך ביצירת נפח רב. היא כרוכה בעלות נמוכה (שומן עצמי), אך דורשת לפעמים מספר רב של הזרקות ע"מ להשיג תוצאה יציבה. כמו כן, השומן נלקח מגוף המטופל/ת והדבר כרוך בכאב וסיבוכים פוטנציאליים.

  פיסול פנים באמצעות שיטות שונות

  פיסול פנים באמצעות הקטנת נפחים

  ניתן לצמצם אזורים מלאים מידי, בתנאי שהם עשויים רקמה שומנית כמו סנטר כפול, לסתות ולחיים אצל אנשים מסוימים. מדובר בהמסת שומן באמצעות קור או בשמה המקצועי "קריוליפוליזיס" (הרס תאי שומן בהקפאה). אפשרות נוספת היא הזרקה מקומית של חומרים ממיסי שומן, "ליפוליזיס". הקריוליפוליזיס היא הטכניקה החדישה ביותר בתחום, ומתבצעת באמצעות מכשיר שנקרא "קולטק". לקריאה נוספת אודות המסת שומן והצרת היקפים לחץ כאן.

  הפנים כמכלול

  לרוב, האפקט הרצוי הוא "הצערת הפנים". בעזרת הטכניקות הקיימות כיום, ניתן לבצע פיסול פנים ללא ניתוח, ולמעשה לעצב את מכלול הפנים במהירות, ביעילות וכאמור ללא הליך ניתוחי.

  המטרה חייבת להייות, מעל לכל, הרמוניה כללית של קווי המתאר ומראה טבעי של הפנים.

  המאפיינים האישיים של כל מטופלת ומטופל צריכים לבוא בחשבון ויש להימנע לחלוטין מסטנדרטים סטריאוטיפיים (עצמות לחיים גבוהות מידי ושפתיים בשרניות של בובות "בארבי").

  דגשים למטופלים

  בשנים האחרונות, עיצוב מחדש של הפה, הלחיים או עצמות הלחיים, הפך לפרוצדורה די פשוטה ומהירה והתוצאות בד"כ משביעות רצון אם הטיפול  מבוצע בידיים מיומנות ומנוסות כפי שאומן מפסל את יצירותיו.

  רפואה אסתטית אינה מוכרת במסגרת תחומי ההתמחות ורופאים רבים מתחומי הרפואה השונים עוסקים בה. לא לכולם הידע המתאים, הנסיון והכישרון. מכאן חשיבותה של פגישת הייעוץ הראשונית עם הרופא שבה ניתנת האינפורמציה, מבוצע האבחון ומוצעות שיטות טיפול שונות. שיטה אחת אינה מחליפה את האחרת, אך לעתים קרובות היא פועלת בסינרגיה ומשלימה אותה, כמו במקרה של טיפול בוטוקסש"מכין את השטח" לטיפול קמטים באמצעות פיסול פנים ללא ניתוח או באמצעות מילוי קמטים.

  להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
  אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
  מטופלים לפני ואחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  צפה בגלריה המלאה

  ד"ר דייויד צבר MD: "כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים"

  מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד"ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

  פגוש את ד"ר צבר
  ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל

   לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

   דר. צבר
   14 בפברואר 2017
   טיפולים אסתטיים ללא ניתוח
   ניתוח או הליך כירורגי, מוגדר כפרוצדורה פולשנית שבמסגרתה נעשות פעולות שונות כגון חיתוך, שיוף, ניסור, כריתה, תפירה, שבירת עצם או סחוס ועוד. היום, קיימת אלטרנטיבה כמעט לכל ניתוח בתחום הא
   דר. צבר
   מיקרו קאנולה
   הזרקת חומרי מילוי ללא מחט! בעבר, כדי להחדיר חומרי מילוי אל תוך העור או מתחתיו, נאלצו הרופאים להשתמש אך ורק במחטים. בשנים האחרונות, הולכת ונפוצה בקרב רופאים העוסקים ברפואה אסתטית שיטה
   דר. צבר
   חומצה היאלורונית
   חומצה היאלורונית (נקראת גם היאלורונאן או היאלורונאט) היא פוליסכריד (שרשרת של סוכרים) טבעי המופרש ע"י תאים הנקראים פיברובלאסטים וממלא את החלל הבין תאי של רקמות גופנו וגופם של כל ב
   דר. צבר
   ראדייס
   ראדייס (®Radiesse) ראדייס (®RADIESSE) הינו חומר מילוי סינטטי חדשני המורכב ממיקרו כדוריות המכילות סידן (קאלציום-הידרוקסילאפאטייט) בתרחיף ג'ל על בסיס מים. זהו חומר דמוי עצם ומכאן יתרונ
   דר. צבר
   כיצד טיפולי אסתטיקה יגרמו לכם להיראות צעירים יותר?
   הקידמה הביאה איתה כלים המאפשרים להחזיר את מראה הפנים שנים אחורה ולשוות להם מראה צעיר ורענן יותר. הכל על טיפולי אסתטיקה מתקדמים.
   דר. צבר
   טיפול בעיניים שקועות
   תהליך ההזדקנות הטבעי של העור, מביא איתו תופעות וסימנים שונים, עם חלקם ניתן להתמודד ועם חלקם פחות. העור מאבד מההאלסטיות שלו, השיער מאבד מנפחו וחוזקו, העור מאבד מהחיוניות שלו והעיניים ה

   שלום לך.. אני בת 33 ..ביצעתי בשנתיים האחרונות מילוי בלחיים בחומצות היאלוניות.. האם לפי התמונה ניתן להזיז את הסנתר טיפה ע"י חוטים או שאני צריכה חומרי מליוי בצד ימין?

   חומרי מילוי.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   היי דוקטור עוד שאלה קצת מוזרה
   יש לי מצח ממש שטוח והיתי רוצה לתת לו מראה יותר עגול ובולט בפרופיל…
   יש לזה פתרונות אסתטיים? חומרי מילוי?

   בהחלט. בעזרת חומרי מילוי מתאימים ניתן לגרום למצח להיראות מלא יותר באופן טבעי לחלוטין.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   השאלה היא האם תוכל לטפל בכל הבקשות בטיפול אחד? שאלה שנייה:כמה זמן עומד ?חודשיים ,שנה .
   זה בזריקות ? כמה עולה כל אחד מהאיזורים ?
   אני בת 34 שנה
   אין לי רקע רפואי
   אילו היה בפרטי הייתי שולחת תמונות לדיוק תשובתך

   לא אוכל לענות לך מבלי שבדקתי אותך. קיימים חומרים שונים לאזורים השונים ולכל אחד מהם טווח שונה. מציע שתיצרי קשר עם המרפאה למידע נוסף ועלויות 03-6494183.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   אני מעוניינת להרים את הגבה ולתת לה מראה גבוהה מלוכסן יותר. הגבה שלי נפולה[עפעף של הזנה יורד כלפי מטה] מה שגם משווה עיניים עצובות. אני מעוניינת בפתרון רק בעזרת חומצה היאלורונית ולא בוטוקס.
   יש לך פתרונות אטרקטיביים? [בת 22] משהו שנותן תוצאות יפות? איך זה מתבצע ולכמה זמן מחזיק?
   תןדה

   ניתן לשפר את המצב, כמובן כפוף לבדיקה, בעזרת חומרי מילוי אם כי השילוב הטוב ביותר להרמה הינו בוטוקס ולאחר מכן חוטים נספגים. טווח האפקט האסתטי תלוי בסוג החומר שיבחר בהתאם לבדיקה, מדובר בהליך דיי פשוט ולא פולשני.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   היי דר
   אני בת23 לא היתי מרוצה ממבנה הפנים שלי ולכן עיתי הזרקות בלחיים [2 cc בכל צד!!סטילאג xl] מלבד העלויות הגבווהות אני מפחדת שעשיתי את טעות חיי [התוצאה יפה] אבל אני מפחדת שעכשיו אני אהיה תלויה בהזרקות ושהעור יהיה רפוי ללא ההזרקות…כי העור ממש נמתח והתמלא ונראה לי כאילו ברגע שהחומר יספג הלחים והפנים ממש יפלו. האם יש הגיון בחשיבה שלי?האם זה בסדר להתחיל מגיל כזה? סך הכל המבנה פנים שלי היה ממש צר ונפול מעט בגלל גנטיקה וככה אני מרגישה טוב אבל לא רוצה להיות תלויה בזה וכשהחומר יספג הפנים יפלו…תוכל להסביר לי קצת? אולי יש בכלל יתרונות בלהזריק בלי קשר לתוצאה היפה?
   מעריכה מאוד את תשובותיך הכנות לאנשים כאן תשובות כנות ומקצועיות מאוד

   יש הגיון בחשיבה שלך אך במקרה זה ההיפך הוא הנכון. ברגע שהחומר יספג לחלוטין לא תהייה החמרה בגמישות העור שלך ולאחר מספר הזרקות חוזרות אף יהייה שיפור מכיוון שבמהלך הזמן מתבצעים תהליכים שמביאים ליצירת קולגן חדש כתוצאה מההזרקות. עניין הגיל אינו מהווה קריטריון שצריך להתבסס עליו אלא הבדיקה הקלינית ומצב הפנים שלך, למעט כמובן מתחת לגיל 18. הפנים שלך לא "יפלו" ועניין ההתמכרות הוא סוגייה ידועה ומוכרת בתחום האסתטיקה. תפקידו של הרופא שמטפל בך, לדעת בין היתר גם להוות גורם מגביל, חשוב לא להפוך את הטיפולים הללו לעיסוק המרכזי בחייך, דבר שלעיתים קורה בעיקר אצל נשים צעירות במיוחד.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר
   שנה גודל פונט
   שנה ניגודיות