לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  טיפולי פיסול פנים

  כאשר אנו מדברים על אסתטיקה של הפנים, אנו נוטים לחשוב, מלבד ניתוח (מתיחת פנים ניתוח אף ואחרים), על טיפול בקמטים באמצעות בוטוקס, מילוי קמטים, פילינג, לייזר וכו'.

  היום, טיפולים אסתטיים אלו מורכבים יותר ומטרתם לתקן או לשחזר באמצעות שיטות לא ניתוחיות, את תצורת הפנים ואת תבליט הפנים.

  פיסול פנים – מה זה? 

  פיסול פנים הוא אמנות הענקת (או שחזור) נפחים וקווי מתאר הרמוניים לפנים. מדובר ביצירת נפחים חדשים כגון שפתיים בשרניות יותר, או בשיחזור תצורה שאבדה עם השנים כגון עצמות לחיים שקועות (עיצוב לחיים) ונמוכות או תיקון סנטר מכווץ בעזרת בוטוקס. לעיתים, לעומת זאת, מדובר בהפחתת נפחים גדולים מידי ביחס לפנים (למשל סנטר כפול).

  אילו מקרים מתאימים?

  אינדיקציות מסוימות הפכו נפוצות יותר עם השנים ואלו הן:

  • מילוי מחדש של קמטים עמוקים ולעיתים קפלים (הקפלים לצידי האף, הקפלים בצידי הסנטר וכו ')
  • שיחזור או הגדלת נפח השפתיים (עיבוי שפתיים)
  • שיחזור או הדגשת עצמות לחיים
  • טיפול בלחיים חלולות
  • עיצוב סנטר
  • סנטר כפול
  • עיצוב קו הלסת (עיוותים או אסימטריה)

  מקרים נוספים פחות נפוצים, אם כי נחוצים לא פחות:

  • מילוי / שחזור רקות (צדעיים) שאיבדו מנפחן עם השנים
  • הרמת גבות (בד"כ מבוצע באמצעות בוטוקס) או מתיחת עפעף במקרים מסוימים
  • תיקון פגמים במצח
  • מילוי שקעים מתחת לעיניים / עיגולים שחורים
  • מילוי חללים שנוצרו כתוצאה מניתוח, תאונה או פגיעה כלשהי בפנים
  • שיחזור או תיקון ליקויים באף לאחר ניתוח אף

  כיצד מתבצע הליך פיסול פנים?

  קיימות שתי טכניקות נפוצות לפיסול הפנים:

  • הראשונה מתבצעת באמצעות הענקת נפח (חומרי מילוי ושומן עצמי) והשנייה באמצעות הסרת נפח (המסת שומן)
  • ברוב המקרים ד"ר צבר משלב טכניקות שונות וחומרים שונים באותו טיפול ואף באותו אזור של הפנים.  

  פיסול פנים באמצעות יצירת או שיחזור נפח

  חומרי המילוי מתחלקים לחומרים נספגים, קבועים וחצי-קבועים (12-30 חודשים). החומרים החדשים שיצאו לשוק בשנים האחרונות, מציעים תוצאות טובות יותר ובו בזמן גם אפקט אסתטי שמחזיק זמן רב יותר.

  קיימים סוגים שונים של חומרים בעלי יכולת הענקת נפח. מדובר בעיקר בארבע משפחות של חומרים בהם ניתן להשתמש למטרה זו: חומצה היאלורונית, מיקרו כדוריות המכילות סידן (ראדייס), חומצה פולילאקטית (PLLA) ואקרילאמיד (PMMA). שתי המשפחות האחרונות נחשבות לפחות בטוחות לאור הנסיון הרב שנצבר איתן לאורך השנים.

  הזרקת שומן עצמי הופכת מעניינת במקרים בהם יש צורך ביצירת נפח רב. היא כרוכה בעלות נמוכה (שומן עצמי), אך דורשת לפעמים מספר רב של הזרקות ע"מ להשיג תוצאה יציבה. כמו כן, השומן נלקח מגוף המטופל/ת והדבר כרוך בכאב וסיבוכים פוטנציאליים.

  פיסול פנים באמצעות שיטות שונות

  פיסול פנים באמצעות הקטנת נפחים

  ניתן לצמצם אזורים מלאים מידי, בתנאי שהם עשויים רקמה שומנית כמו סנטר כפול, לסתות ולחיים אצל אנשים מסוימים. מדובר בהמסת שומן באמצעות קור או בשמה המקצועי "קריוליפוליזיס" (הרס תאי שומן בהקפאה). אפשרות נוספת היא הזרקה מקומית של חומרים ממיסי שומן, "ליפוליזיס". הקריוליפוליזיס היא הטכניקה החדישה ביותר בתחום, ומתבצעת באמצעות מכשיר שנקרא "קולטק". לקריאה נוספת אודות המסת שומן והצרת היקפים לחץ כאן.

  הפנים כמכלול

  לרוב, האפקט הרצוי הוא "הצערת הפנים". בעזרת הטכניקות הקיימות כיום, ניתן לבצע פיסול פנים ללא ניתוח, ולמעשה לעצב את מכלול הפנים במהירות, ביעילות וכאמור ללא הליך ניתוחי.

  המטרה חייבת להייות, מעל לכל, הרמוניה כללית של קווי המתאר ומראה טבעי של הפנים.

  המאפיינים האישיים של כל מטופלת ומטופל צריכים לבוא בחשבון ויש להימנע לחלוטין מסטנדרטים סטריאוטיפיים (עצמות לחיים גבוהות מידי ושפתיים בשרניות של בובות "בארבי").

  דגשים למטופלים

  בשנים האחרונות, עיצוב מחדש של הפה, הלחיים או עצמות הלחיים, הפך לפרוצדורה די פשוטה ומהירה והתוצאות בד"כ משביעות רצון אם הטיפול  מבוצע בידיים מיומנות ומנוסות כפי שאומן מפסל את יצירותיו.

  רפואה אסתטית אינה מוכרת במסגרת תחומי ההתמחות ורופאים רבים מתחומי הרפואה השונים עוסקים בה. לא לכולם הידע המתאים, הנסיון והכישרון. מכאן חשיבותה של פגישת הייעוץ הראשונית עם הרופא שבה ניתנת האינפורמציה, מבוצע האבחון ומוצעות שיטות טיפול שונות. שיטה אחת אינה מחליפה את האחרת, אך לעתים קרובות היא פועלת בסינרגיה ומשלימה אותה, כמו במקרה של טיפול בוטוקסש"מכין את השטח" לטיפול קמטים באמצעות פיסול פנים ללא ניתוח או באמצעות מילוי קמטים.

  להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
  אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
  מטופלים לפני ואחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  צפה בגלריה המלאה

  ד"ר דייויד צבר MD: "כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים"

  מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד"ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

  פגוש את ד"ר צבר
  ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל

   לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

   דר. צבר
   14/02/2017
   טיפולים אסתטיים ללא ניתוח
   ניתוח או הליך כירורגי, מוגדר כפרוצדורה פולשנית שבמסגרתה נעשות פעולות שונות כגון חיתוך, שיוף, ניסור, כריתה, תפירה, שבירת עצם או סחוס ועוד. היום, קיימת אלטרנטיבה כמעט לכל ניתוח בתחום הא
   דר. צבר
   מיקרו קאנולה
   הזרקת חומרי מילוי ללא מחט! בעבר, כדי להחדיר חומרי מילוי אל תוך העור או מתחתיו, נאלצו הרופאים להשתמש אך ורק במחטים. בשנים האחרונות, הולכת ונפוצה בקרב רופאים העוסקים ברפואה אסתטית שיטה
   דר. צבר
   חומצה היאלורונית
   חומצה היאלורונית (נקראת גם היאלורונאן או היאלורונאט) היא פוליסכריד (שרשרת של סוכרים) טבעי המופרש ע"י תאים הנקראים פיברובלאסטים וממלא את החלל הבין תאי של רקמות גופנו וגופם של כל ב
   דר. צבר
   ראדייס
   ראדייס (®Radiesse) ראדייס (®RADIESSE) הינו חומר מילוי סינטטי חדשני המורכב ממיקרו כדוריות המכילות סידן (קאלציום-הידרוקסילאפאטייט) בתרחיף ג'ל על בסיס מים. זהו חומר דמוי עצם ומכאן יתרונ
   דר. צבר
   כיצד טיפולי אסתטיקה יגרמו לכם להיראות צעירים יותר?
   הקידמה הביאה איתה כלים המאפשרים להחזיר את מראה הפנים שנים אחורה ולשוות להם מראה צעיר ורענן יותר. הכל על טיפולי אסתטיקה מתקדמים.
   דר. צבר
   טיפול בעיניים שקועות
   תהליך ההזדקנות הטבעי של העור, מביא איתו תופעות וסימנים שונים, עם חלקם ניתן להתמודד ועם חלקם פחות. העור מאבד מההאלסטיות שלו, השיער מאבד מנפחו וחוזקו, העור מאבד מהחיוניות שלו והעיניים ה

   ביצעתי הזרקת הילרואנית בצידי הפה קמטי עישון לאחר שלושה שבועות חזרתי לביקורת הרופא הזריק לי שוב לתיקון לאחר חודש נוסף ראיתי שבצד אחד עדיין הפס בולט לעומת הצד השני חזרתי לרופא אשר החליט לשלב הזרקה דל בוטקוס והילרואנית מאז החיוך נפגע ועוות לגמרי עד כדי כך שנמנכת מלחייך האם זה בר תיקון או האם זה מצב שיחלוף ויחזור לקדמות מפחדת לחזור לאותו רופא שוב

   ע"פ התיאור, אחד מ 2 המקרים קרה:

   1/הרופא שהיית אצלו הזריק מינון גבוה של חומצה היאלורונית בצד אחד והדבר גרם לעיוות וקושי בחיוך באותו צד.

   2/ יתכן שההעיוות והקושי בחיוך נגרם כתוצאה מהזרקת הבוטוקס שהחליש או שיתק שריר בעל תפקיד בחיוך.

   במידה ואכן מדובר בבוטוקס ו/או חומצה היאלורונית, מדובר בתוצאה הפיכה בסבירות גבוהה מאוד.

   מציע שתחזרי אל הרופא ותתייעצי איתו. במידה ותחליטי שאינך מעוניינת, את מוזמנת להגיע לייעוץ אצלי ולאחר בדיקה אציג לך אפשרויות טיפול.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   היי, האם פיסול פנים כולל גם חוטים? האם אפשר לעשות את הטיפול בפעם אחת? אני גרה בחו"ל ורוצה לדעת אם יש אפשרות כזאת. חוץ מביקורת כמובן.

   פיסול פנים בהחלט עשוי לכלול גם חוטים נספגים לתיקון רפיון של העור באזורים שונים בפנים ובצוואר. מדובר בטיפול בודד+ביקורת אחת.

    

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   היי דוקטור רציתי לדעת כאשר החומצה בפנים נספגת עם הזמן המצב חוזר לקדמותו או שיכול להיות שינוי במבנה הפנים?

   כאשר מדובר בהזרקה ראשונה, לאחר ספיגה מלאה של החומר, הפנים ישובו למצבם הקודם. במידה ומדובר בהזרקות חוזרות, יחול שיפור ביחס למצב ההתחלתי, גם לאחר ספיגה מלאה, וזאת כתוצאה מייצור קולגן חדש. כמובן שיש לקחת בחשבון את התהליכים הטבעיים החלים בפנים לאורך השנים.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   שלום דר' צבר, אני בת 52 ועם השנים אני מרגישה שאיבדתי נפחים במקומות שונים בפנים. כתוצאה מכך הפנים שלי נהיו פחות סימטריות ואני מרגישה שזה מאוד מבגר אותי. לדוגמא באזור הגבות, אני רואה שגבה ימין יותר נמוכה קצת מהגבה השמאלית (ושלא נדבר על הלחיים שלי)… בנוסף, תמיד סבלתי מכך שהשפה העליונה שלי משמעותית דקה יותר מהשפה התחתונה. רציתי לדעת אם פיסול פנים יכול להתאים לי. מודה לך מקרב לב.

   איבוד הנפחים בפנים הוא חלק מתהליך טבעי בפנים לאורך השנים. את מדברת על אסימטריה בגבות, איבוד נפח כללי כולל בשפתיים ואני מניח שצניחה ואיבוד נפח באזור הלחיים, ניתן לבנות תכנית טיפול פיסול פנים הכוללת שחזור נפחים, תיקון קמטים וצניחות ותיקון אסימטריה כללי. את מוזמנת לפגישת ייעוץ.

    

   שאלה:שלום דר\' צבר, אני בת 52 ועם השנים אני מרגישה שאיבדתי נפחים במקומות שונים בפנים. כתוצאה מכך הפנים שלי נהיו פחות סימטריות ואני מרגישה שזה מאוד מבגר אותי. לדוגמא באזור הגבות, אני רואה שגבה ימין יותר נמוכה קצת מהגבה השמאלית (ושלא נדבר על הלחיים שלי)… בנוסף, תמיד סבלתי מכך שהשפה העליונה שלי משמעותית דקה יותר מהשפה התחתונה. רציתי לדעת אם פיסול פנים יכול להתאים לי. מודה לך מקרב לב.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   מה עלות פיסול פנים?

   צריך לבדוק אותך ע"מ לדעת מה הצרכים, סוג הטיפול המתאים, סוג החומרים,מינונים. רק לאחר מכן ניתן לקבוע עלויות.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר
   1 2 3 6