לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  עיבוי שפתיים

  עיבוי שפתיים – רקע

  זהו טיפול שמאפשר להגשים בתוך מספר דקות את משאת נפשן של נשים רבות המעונינות לשפר את מראה השפתיים, מבלי שהסביבה תדע שהן עברו טיפול.
  עיצוב, תיחום, הדגשה, הגדלת שפתיים או עיבוי שפתיים טבעי, הם ללא ספק החלק האמנותי ביותר של הרפואה האסתטית וכאן באים לידי ביטוי הכשרון והיצירתיות של הרופא המטפל.

  עיבוי שפתיים – הטיפול

  על השפתיים להיות מותאמות למבנה הפנים. הגדלת שפתיים, הדגשה או עיבוי, חייב להיעשות באופן פרופורציונאלי למראה הפנים כדי להגיע לתוצאות טבעיות.  לאחר הסבר קצר והגדרת התוצאה הרצויה, ד"ר דייויד צבר משתמש במגוון חומרים המוזרקים בטכניקה ייעודית ומדויקת אל האזורים שהוגדרו לטיפול . הטיפול קצר, התוצאה מיידית וברוב המקרים ניתן לחזור לפעילות שגרתית באופן מיידי.  כאשר מדובר בטיפול עיבוי שפתיים טבעי, ד"ר צבר משתמש בחומרי מילוי שפתיים ייעודיים אשר הותאמו במיוחד למבנה הייחודי של השפתיים.

  עיבוי שפתיים – מגוון אפשרויות

  • הדגשת מסגרת השפתיים (Contour).
  • הוספת נפח – מילוי שפתיים (שפה אחת או שתיים).
  • מילוי שפתיים ועיצוב זוויות הפה (Commissures). הרמת הזוויות במקרים של נפילה המקנה ארשת עצובה.
  • מילוי קמטים ותיקון קמטוטים מעל לשפה העליונה באמצעות בוטוקס וחומרי מילוי.

  מילוי שפתיים – בטיחות

  טיפול מילוי שפתיים מבוצע בידיו המנוסות של ד"ר צבר, אך ורק באמצעות החומרים הבטוחים ביותר המבוססים על חומצה היאלורונית ולרוב בעזרת טכניקת מיקרו-קאנולה, צינורית דקיקה וגמישה המונעת תופעות לוואי ומאפשרת להגיע לתוצאה טבעית, לא רק בטיפול מילוי שפתיים אלא גם בטיפולי פיסול פנים. ד"ר צבר אינו משתמש בחומרים שידועים כלא בטוחים כדוגמת סיליקון בשפתיים או סילורון.

  מילוי שפתיים – גברים

  עיבוי שפתיים טבעי / מילוי שפתיים הפך בשנים האחרונות נפוץ ומבוקש בקרב נשים בכל הגילאים.
  בשיטתו של ד"ר צבר, ניתן לעצב את השפתיים או לעבור מילוי שפתיים מבלי ש"הסביבה תדע" ולכן גם גברים פונים יותר ויותר לטיפול זה ויוצאים מרוצים מהתוצאות.

  עיבוי שפתיים – לאחר הטיפול

  בהתאם לסוג ולכמות החומר שנבחר, הטיפול  עשוי להייות מלווה בנפיחות שנעלמת מהר מאוד. תוצאות ניתן לראות כבר בסיום הטיפול, אך רצוי בכל מקרה לקרר את האזור באמצעות ג'ל קפוא שינתן לך לשימוש במרפאה מייד עם תום הטיפול. כמו כן, רצוי להימנע משתיית משקאות רותחים ביום הטיפול. כשבוע עד שבועיים לאחר טיפול עיבוי שפתיים, יש להגיע לביקורת.

  אנו מקפידים לשמור במרפאה על הסטנדרטים הטיפוליים והרמה המקצועית הגבוהים ביותר ע"מ שתקבלו את הטיפול האופטימאלי, הבטוח, ואת התוצאות הטובות ביותר.

  צפו בתמונות עיבוי שפתיים לפני ואחרי. קיראו גם על הגדלת שפתיים.

  להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
  אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
  מטופלים לפני ואחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  צפה בגלריה המלאה

  ד"ר דייויד צבר MD: "כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים"

  מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד"ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

  פגוש את ד"ר צבר
  ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל

   לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

   דר. צבר
   14 בפברואר 2017
   חומצה היאלורונית
   חומצה היאלורונית (נקראת גם היאלורונאן או היאלורונאט) היא פוליסכריד (שרשרת של סוכרים) טבעי המופרש ע"י תאים הנקראים פיברובלאסטים וממלא את החלל הבין תאי של רקמות גופנו וגופם של כל ב
   דר. צבר
   הגדלת שפתיים
   הגדלה או עיבוי של השפתיים נחשבת לאחת מהפעולות הנפוצות והפופלאריות ביותר בתחום הרפואה האסתטית. נשים וגברים, חולמים לשנות ולשפר את מראה השפתיים שלהם בצורה הטבעית ביותר. היתרון המובהק בי
   דר. צבר
   הקשר בין בוטוקס ושפתיים-ניפוץ מיתוס
   למרות שבוטוקס הפך להייות שם נרדף לעיבוי שפתיים, לא באמת מזריקים אותו לשפתיים. משפטים כמו "עיבוי שפתיים באמצעות בוטוקס" הם משפטים שמצביעים על בורות של מי שכתב אותם. במאמרים, פרסומות וב

   אני מעונינת לעשות חומצה האלרונית בשפתיים
   רציתי לדעת אם יש חומצה סמיכה שהנפח נ בשפתיים
   נשאר מעל שנה ?
   כי קראתי שאחרי 3 חודשים החומצה יורדת בשפתיים

   קיימות חומצות היאלורוניות בעלות סמיכות גבוהה שמחזיקות זמן רב יותר אך הן לא מתאימות לכל המקרים. טווח האפקט לאחר טיפול שפתיים בממוצע שנה+. מה שקראת אינו נכון ואני מדבר על החומרים הטובים ביותר ולא על חומרים זולים ולא מהשורה הראשונה.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   היי
   הוזרק לי המון חומר לשפה והתוצאה ממש לא מוצאת חן בעיניי.לא רצו להמיס לי את החומר בטענה שהחומר המסה מסוכן ומתאים רק כשיש תגובה אלרגית. מחיפושים שאני עושה אני רואה שאין הרבה מידע בקשר לחומר המסה עצמו…אני רוצה להגיע אלייך לייעוץ ובלי קשר לבצע אצלך המסה האם הדבר אפשרי? [רוצה ספציפית אצלך..]
   החומר הצטבר לי מעל השפה העליונה וכל השפה בולטת קדימה בצורה ברווזית וממש לא טבעית.אפשרי להמיס את זה בפרופורציה? האם אחרי ההמסה השפתיים יראו :ריקות" [כמו בלון שהוציאו ממנו את הנפח?..] והאם אחרי ההמסה אפשר לבצע שוב מילוי בשפה? אם כן אחרי כמה זמן?
   תודה. [עברו שבועיים מההזרקה.]

   זו זכותך לחזור לרופא שביצע הטיפול ולבקש להמיס את החומר מאחר והתוצאה חריגה. חומר ההמסה אינו מתאים למקרים של תגובה אלרגית. חומר ההמסה עצמו יודע לגרום לעיתים לתגובה אלרגית.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   היי אני בת 18 ורוצה לעשותץ מזרק או חצי מזרק של חומצה היאלורונית לעיבוי השפתיים, השאלה שלי היא האם זה כואב ומה טווח המחירים?

   החומרים של היום מכילים חומר הרדמה בתוכם וניתן בנוסף להרדים את האזור. מחירים יש לברר מול המרפאה 03-6494183

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   האם אפשר לבצע בגיל 17 עיצוב שפתיים באמצעות חומצה היאלרונית?

   אני מבצע את הטיפול אך ורק החל מגיל 18.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   מה עליי לעשות?

   חומצה היאלורונית ניתן להמיס בכל רגע נתון. מציע שתפני לרופא שביצע הטיפול.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר
   1 3 4 5 6 7 22
   שנה גודל פונט
   שנה ניגודיות