לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר
צור קשר

מילוי קמטים

קמטי הבעה בפנים – גישה חדשה

ד"ר דייויד צבר דוגל בגישה החדשה שהולכת וצוברת הצלחה ברחבי העולם. בגישה זו, מילוי קמטי הבעה נעשה ע"י הרמה ומתיחה של האזורים שמעל ומאחורי אותם קמטי הבעה, כך שהקמט עצמו מתעדן ולעיתים נעלם וזאת מבלי לגעת בו.

מילוי קמטים בפנים בגישה החדשה מתבצע באמצעות מיקרו-קאנולה גמישה וללא מחטים!! למעט במקרים בודדים בהם יש עדיין צורך לעבוד בשיטה הקלאסית.

רקע

ככל שהזמן עובר ואנו מתבגרים, מתחוללים תהליכים טבעיים של הזדקנות העור אשר מביאים ליצירת קמטי הבעה, קפלים, שקעים ואסימטריה. הגורמים השכיחים ביותר להזדקנות העור הם:


רוצה לקבל מידע נוסף? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!


  • איבוד הגמישות של העור
  • ספיגה של שומנים מתחת לעור
  • ירידה בעובי העור
  • נדידת שומנים לכיוון תחתית הפנים

בנוסף לגורמים אלו קיימים גורמים חיצוניים אשר משפיעים גם הם באופן משמעותי על איכות העור ועל הופעת קמטי הבעה ואיבוד נפחים:
שמש, עישון וכוח כבידה.

ניתן "להצעיר" את הפנים ולתקן את הפגמים שנוצרו במהלך השנים, באמצעות טכניקות מתקדמות של הזרקות למילוי קמטים בפנים ופיסול תוך שימוש בחומרי מילוי ייעודיים בשילוב עם חומרים בעלי מנגנוני פעולה שונים כמו בוטוקס ואחרים. השיטה שתפסה תאוצה בשנים האחרונות ובה משתמש ד"ר צבר באופן יומיומי, נקראת "פיסול פנים". באמצעות שיטה זו של פיסול פנים ובאמצעות תיקון קמטי הבעה, ניתן להגיע לתוצאות יפות וטבעיות של מראה פנים צעיר יותר.

חומרי מילוי קמטים בפנים או בשמם המקצועי "חומרי מילוי לרקמות רכות" (Soft Tissue Dermal Fillers) נהנים בשנים האחרונות מפופולאריות הולכת וגוברת בקרב נשים וגברים.

קיים מגוון רחב של חומרי מילוי פנים. חומרים אלה אמנם מגוונים בתכונותיהם אך משותפת לרובם הנטייה להיספג בגוף במשך הזמן.

אולי גם יעניין אותך

הזרקות למילוי קמטים – שתי קבוצות

חשוב להבדיל בין שתי קבוצות עיקריות של חומרי מילוי:
1. זמניים ונספגים במלואם (Biodegradble)
2. קבועים (Permanent)

הזרקות למילוי קמטים - דר' צברבקטגוריית החומרים הזמניים, קיימים שלושה סוגי חומרים: חומצה היאלורונית (קיימים קרוב ל200 שמות מסחריים שונים), חלקיקי סידן (שם מסחרי: ראדייס) וקולגן שמזה מספר שנים לא קיים בישראל.

חומרי מילוי פנים זמניים לצורך מילוי קמטים בפנים, מכילים חומרים טבעיים שנמצאים בעור באופן קבוע. מסיבה זו ובזכות העובדה שהם נספגים באופן מלא, הם נחשבים לבטוחים לחלוטין. הם אינם מזוהים כגוף זר ע"י מערכות הגוף ולכן אינם מייצרים תגובות אלרגיות (נדירות ביותר). משך האפקט האסתטי של החומרים בקטגוריית חומרי מילוי זמניים, תלוי בשיטת ייצור החומר, בשיטת הטיפול, באזור הטיפול, בכמות החומר ובמהירות הספיגה של גוף המטופל. למידע נוסף אודות הזרקות למילוי קמטים.

 לעומתם של החומרים הזמניים, חומרי המילוי השייכים לקטגוריית החומרים הקבועים כדוגמת סיליקון, נחשבים לחומרים בעייתיים מכיוון שמדובר בחומרים שאינם ניתנים לפירוק ע"י הגוף ולכן קשורים לעיתים קרובות לסיבוכים ולתופעות מאוד לא נעימות למטופל (תוצאה בלתי הפיכה שבמקרה שאינה תואמת לשאר הפנים לא ניתן להסירה לחלוטין, דלקות מקומיות, מראה לא טבעי, תחושה של גוף זר, נדידה ועוד). סיבוכים כתוצאה משימוש בחומרי מילוי קבועים, יכולים להופיע גם שנים רבות לאחר שבוצע הטיפול.

ההבדל הגדול בין חומרים זמניים לקבועים הוא אותו הבדל בין האנשים ברחוב שאף אחד לא מזהה שעברו טיפול (חומרים זמניים) לבין אלו שכולם רואים ויודעים שעברו טיפול (חומרים קבועים).

באיזה חומר לבחור?

אלמנטים חשובים במילוי וטשטוש קמטים וקמטוטים הם התאמת החומר לסוג העור, לעומק הקמט ולמיקומו, בחירת טכניקה מתאימה והתייחסות למכלול האזור המטופל. בחירה נכונה תביא לתוצאה הרצויה והבטוחה.

הטיפול

לאחר חיטוי וסימון, מזריק ד"ר צבר את החומר שנבחר בטכניקה המתאימה לאזורים המטופלים. הטיפול נמשך מספר דקות, ללא כאבים והתוצאות מיידיות. ניתן לחזור לשגרה מייד בתום הטיפול. ניתן לבצע מילוי קמטים בכמה שיטות שונות, לרבות הזרקות של מילוי פנים וקמטים בדרכים נוספות.

בטיחות

כל החומרים בהם משתמש ד"ר צבר הינם זמניים, נספגים ומאושרים ע"י משרד הבריאות הישראלי והגופים המקבילים באירופה ובארה"ב. מדובר בחומרים בטוחים המשתלבים באופן טבעי באזורים המטופלים.

מידע נוסף בנושא חומרי מילוי קמטים, ניתן למצוא בקישורים הבאים: חומצה היאלורוניתראדייס.

להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
מטופלים לפני ואחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
צפה בגלריה המלאה

ד"ר דייויד צבר MD: "כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים"

מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד"ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

פגוש את ד"ר צבר
ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל
לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

דר. צבר
14 בפברואר 2017
העלמת קמטים
העלמת קמטים – שילוב של רפואה ואמנות השנים חולפות עוברות להן, אך יפות ומתוקות ככל שיהיו, הן מזכירות לנו שאנו לא הופכים להיות צעירים יותר, וגם לא העור שלנו. לא לפתע ביום אחד, אבל
דר. צבר
הצערת עור הפנים
הצערת עור הפנים באמצעות בוטוקס אם בעבר אנשים נאלצו להשלים עם תופעות גיל המעבר והזדקנות העור, כיום יש אפשרות להתמודד עם הדברים וזאת על ידי טיפולים שונים להצערת העור, ביניהם טיפול הצערת
דר. צבר
חומצה היאלורונית
חומצה היאלורונית (נקראת גם היאלורונאן או היאלורונאט) היא פוליסכריד (שרשרת של סוכרים) טבעי המופרש ע"י תאים הנקראים פיברובלאסטים וממלא את החלל הבין תאי של רקמות גופנו וגופם של כל ב
דר. צבר
ראדייס
ראדייס (®Radiesse) ראדייס (®RADIESSE) הינו חומר מילוי סינטטי חדשני המורכב ממיקרו כדוריות המכילות סידן (קאלציום-הידרוקסילאפאטייט) בתרחיף ג'ל על בסיס מים. זהו חומר דמוי עצם ומכאן יתרונ
דר. צבר
שיטות לתיקון קמטים
בעבר ברירת המחדל שעמדה בפני אנשים שרצו להצעיר את מראה הפנים, הייתה ניתוח פלסטי. היום, רוב האנשים חוששים מניתוחים ומכל המשתמע מהם, מוותרים על סכין המנתחים ופונים אל הרפואה האסתטית, תחו
דר. צבר
כיצד טיפולי אסתטיקה יגרמו לכם להיראות צעירים יותר?
הקידמה הביאה איתה כלים המאפשרים להחזיר את מראה הפנים שנים אחורה ולשוות להם מראה צעיר ורענן יותר. הכל על טיפולי אסתטיקה מתקדמים.
דר. צבר
טיפול בקמטים – כיצד זה מתבצע?
עם השנים ובעקבות נזקי הסביבה ופעילות יומיומית, העור שלנו מאבד מגמישותו, הופך דק יותר והשומן שמהווה תמיכה לעור נוטה להיספג כמו גם עצמות הגולגולת. יחד עם זאת, עישון, חשיפה לשמש והתזונה
דר. צבר
טיפולים אסתטיים ללא ניתוח
ניתוח או הליך כירורגי, מוגדר כפרוצדורה פולשנית שבמסגרתה נעשות פעולות שונות כגון חיתוך, שיוף, ניסור, כריתה, תפירה, שבירת עצם או סחוס ועוד. היום, קיימת אלטרנטיבה כמעט לכל ניתוח בתחום הא
דר. צבר
מילוי קמטים ושקעים בצידי הפה
הקמטים שנוצרים בצידי הפנים פוגעים במראה החיצוני בצורה ניכרת וגורמים לנשים רבות להראות מבוגרות יותר וכתוצאה מכך לחוש חוסר ביטחון. הסיבות להיווצרות הקמטים והשקעים בצידי הפה מגוונות

היי דר
רציתי לשאול האם חומצה היאלורונית סטילאג m מתאימה להזרקה בשפתיים? [נאמר לי שספיישל ליפ לא ממש תורמת לנפח] ואם הוזרק סטילאג m האם זה מסוכן לשפתיים?
יש לך מושג למה סטילאג לא מאושר ע"י ה fda?
לאחר שבועיים שהוזרק סטילאג xl ללחיים האם יש אפשרות למלא בביקורת עוד קצת ללחיים?או שצריך לחכות חצי שנה?
תודה רבה

כעיקרון, ניתן להזריק כל חומצה היאלורונית לשפתיים, הבסיס להצלחת הטיפול הוא להתאים את החומר הבטוח ביותר והמתאים ביותר מבחינת סמיכות ותכונות אחרות לשפתיים הספציפיות שלך. היום כמעט לכל חברה יצרנית חומרי מילוי בעולם, קיים חומר ייעודי לשפתיים, כגון זה שהזכרת. ספיישל ליפס בהחלט תורם לבניית או שחזור נפחים בשפתיים, בשיטת הזרקה נכונה ומינונים הנכונים. סטילאז' אם גם הוא חומר מצוין, יחסית עדין, פחות מתאים לשפתיים אך בהחלט ניתן להזריקו לשפיים ללא כל חשש. שפתיים מסויימות זקוקות לנפח משמעותי ובמרים כאלה חומרים הרבה יותר סמיכים יספקו את התוצאה המבוקשת. כל מקרה לגופו. סטילאז הוא שם של משפחת חומרי מילוי מהשורה הראשונה שמיוצרים ע"י חברה צרפתית בשם ויואסי. האמריקאים עדיין מאוד שמרנים בכל מה שקשור לחומרי מילוי בכלל וחומצות היאלורוניות בפרט, ועדיין מעט מאוד חומצות היאלורוניות אירופאיות נמכרות היום בארה"ב מהסיבה הפשוטה שכדי לצלוח את אישור הfda נדרש תהליך שאורך שנים רבות. בשנים הקרובות נהייה עדים לכניסה של יותר ויותר חומרים אירופאים לשוק האמריקאי. אין שום בעייה להמשיך עם ה XL במהלך הביקור.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

שלום,
אני בת 41 והזרקתי כבר מספר פעמים חומצה הילרונית לאזורים שונים בפנים. לאחרונה שמעתי על רופאה שיש עליה המלצות שיצאה במבצע על חומר מילוי חדש בארץ בשם בלוטרו. רציתי לשאול על איכותו לעומת החומר הקודם, זה הנפוץ בארץ. לא היו לי בעבר תגובות אלרגיות כאלו או אחרות למילויים. רציתי לשאול אם החומר הספציפי הזה מכיל חומרים שונים מהקודם שעלולים לגרום לתגובה אלרגית. כמו כן,ההזרקות האחרונות נעשו לפני כחצי שנה ואני מניחה שעדיין החומר נוכח בפנים. האם ההזרקה של חומר מילוי מסוג אחר לפנים בזמן שהשפעתו של הקודם עדיין לא פגה, עלולה לגרום לתופעות לוואי? תודה מראש

חומרי המילוי בלוטרו הם חומרים המבוססים על חומצה היאלורונית ומיוצרים ע"י חברת מרץ, אותה חברה המייצרת את חומר המילוי המצוין ראדייס, כלומר הם באים מ"בית טוב". תגובות אלרגיות לחומצות היאלורוניות מהדור החדש הן מאוד נדירות ואין מניעה להזריק בלוטרו על חומצות היאלורוניות אחרות.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

היי אני עוד מעט בת 21 ויש לי מגיל צעיר קמט חיוך רק בצד אחד של הפנים וזה נורא מפריע, ממה זה נובע והאם אפשר לטפל בזה?

נובע מפעילות חוזרת של התכווצות שרירים מסוימים במהלך חיוך שבמשך השנים מביאה לקמט שהופך ממצב דינאמי למצב קבוע. ניתן לטפל באמצעות חומרי מילוי.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

שלום דוקטור! אני בת 39 מרחתי מסכה למיצוק העור בפנים והקרם נגע באזור העדין של העיניים, ונוצרו קימטוטים מתחת לעיניים, כיצד ניתן לשפר את המראה בצורה הכי טיבעית שיש .תודה .

צריך לראות את האזור כדי להתאים את החומר המתאים במידה ואכן ניתן לעזור לך.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

הבנתי שלא מומלץ להזריק חומצה היאלורונית בזמן הריון.
אני מצכננת הריון, האם זה בסדר לעשות הגדלת שפתיים כשבוע חםני הנסיון לכניסה להריון?
יש לציין שכבר עשיתי בערב, אני רוצה לחזור על זה.
תודה רבה

אף אחד מעולם לא בדק זאת באופן מדעי ולכן גם אם לכל הדעות חומצה היאלורונית בטוחה לחלוטין וסביר שכך גם במהלך הריון, אני תמיד מייעץ למטופלות שלי שמנסות להרות או בהריון/הנקה, להימנע מכל הזרקה של חומרי מילוי מכל סוג שהוא או בוטוקס כמו גם חוטים נספגים. גם לך אני ממליץ שלא לבצע הטיפול ולהמתין לאחר הלידה וההנקה במידה ותהייה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר
1 5 6 7 8 9 27
שנה גודל פונט
שנה ניגודיות
Secured By miniOrange