לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  מילוי קמטים

  קמטי הבעה בפנים – גישה חדשה

  ד"ר דייויד צבר דוגל בגישה החדשה שהולכת וצוברת הצלחה ברחבי העולם. בגישה זו, מילוי קמטי הבעה נעשה ע"י הרמה ומתיחה של האזורים שמעל ומאחורי אותם קמטי הבעה, כך שהקמט עצמו מתעדן ולעיתים נעלם וזאת מבלי לגעת בו.

  מילוי קמטים בפנים בגישה החדשה מתבצע באמצעות מיקרו-קאנולה גמישה וללא מחטים!! למעט במקרים בודדים בהם יש עדיין צורך לעבוד בשיטה הקלאסית.

  רקע

  ככל שהזמן עובר ואנו מתבגרים, מתחוללים תהליכים טבעיים של הזדקנות העור אשר מביאים ליצירת קמטי הבעה, קפלים, שקעים ואסימטריה. הגורמים השכיחים ביותר להזדקנות העור הם:


  רוצה לקבל מידע נוסף? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!


  • איבוד הגמישות של העור
  • ספיגה של שומנים מתחת לעור
  • ירידה בעובי העור
  • נדידת שומנים לכיוון תחתית הפנים

  בנוסף לגורמים אלו קיימים גורמים חיצוניים אשר משפיעים גם הם באופן משמעותי על איכות העור ועל הופעת קמטי הבעה ואיבוד נפחים:
  שמש, עישון וכוח כבידה.

  ניתן "להצעיר" את הפנים ולתקן את הפגמים שנוצרו במהלך השנים, באמצעות טכניקות מתקדמות של הזרקות למילוי קמטים בפנים ופיסול תוך שימוש בחומרי מילוי ייעודיים בשילוב עם חומרים בעלי מנגנוני פעולה שונים כמו בוטוקס ואחרים. השיטה שתפסה תאוצה בשנים האחרונות ובה משתמש ד"ר צבר באופן יומיומי, נקראת "פיסול פנים". באמצעות שיטה זו של פיסול פנים ובאמצעות תיקון קמטי הבעה, ניתן להגיע לתוצאות יפות וטבעיות של מראה פנים צעיר יותר.

  חומרי מילוי קמטים בפנים או בשמם המקצועי "חומרי מילוי לרקמות רכות" (Soft Tissue Dermal Fillers) נהנים בשנים האחרונות מפופולאריות הולכת וגוברת בקרב נשים וגברים.

  קיים מגוון רחב של חומרי מילוי פנים. חומרים אלה אמנם מגוונים בתכונותיהם אך משותפת לרובם הנטייה להיספג בגוף במשך הזמן.

  אולי גם יעניין אותך

  הזרקות למילוי קמטים – שתי קבוצות

  חשוב להבדיל בין שתי קבוצות עיקריות של חומרי מילוי:
  1. זמניים ונספגים במלואם (Biodegradble)
  2. קבועים (Permanent)

  הזרקות למילוי קמטים - דר' צברבקטגוריית החומרים הזמניים, קיימים שלושה סוגי חומרים: חומצה היאלורונית (קיימים קרוב ל200 שמות מסחריים שונים), חלקיקי סידן (שם מסחרי: ראדייס) וקולגן שמזה מספר שנים לא קיים בישראל.

  חומרי מילוי פנים זמניים לצורך מילוי קמטים בפנים, מכילים חומרים טבעיים שנמצאים בעור באופן קבוע. מסיבה זו ובזכות העובדה שהם נספגים באופן מלא, הם נחשבים לבטוחים לחלוטין. הם אינם מזוהים כגוף זר ע"י מערכות הגוף ולכן אינם מייצרים תגובות אלרגיות (נדירות ביותר). משך האפקט האסתטי של החומרים בקטגוריית חומרי מילוי זמניים, תלוי בשיטת ייצור החומר, בשיטת הטיפול, באזור הטיפול, בכמות החומר ובמהירות הספיגה של גוף המטופל. למידע נוסף אודות הזרקות למילוי קמטים.

   לעומתם של החומרים הזמניים, חומרי המילוי השייכים לקטגוריית החומרים הקבועים כדוגמת סיליקון, נחשבים לחומרים בעייתיים מכיוון שמדובר בחומרים שאינם ניתנים לפירוק ע"י הגוף ולכן קשורים לעיתים קרובות לסיבוכים ולתופעות מאוד לא נעימות למטופל (תוצאה בלתי הפיכה שבמקרה שאינה תואמת לשאר הפנים לא ניתן להסירה לחלוטין, דלקות מקומיות, מראה לא טבעי, תחושה של גוף זר, נדידה ועוד). סיבוכים כתוצאה משימוש בחומרי מילוי קבועים, יכולים להופיע גם שנים רבות לאחר שבוצע הטיפול.

  ההבדל הגדול בין חומרים זמניים לקבועים הוא אותו הבדל בין האנשים ברחוב שאף אחד לא מזהה שעברו טיפול (חומרים זמניים) לבין אלו שכולם רואים ויודעים שעברו טיפול (חומרים קבועים).

  באיזה חומר לבחור?

  אלמנטים חשובים במילוי וטשטוש קמטים וקמטוטים הם התאמת החומר לסוג העור, לעומק הקמט ולמיקומו, בחירת טכניקה מתאימה והתייחסות למכלול האזור המטופל. בחירה נכונה תביא לתוצאה הרצויה והבטוחה.

  הטיפול

  לאחר חיטוי וסימון, מזריק ד"ר צבר את החומר שנבחר בטכניקה המתאימה לאזורים המטופלים. הטיפול נמשך מספר דקות, ללא כאבים והתוצאות מיידיות. ניתן לחזור לשגרה מייד בתום הטיפול. ניתן לבצע מילוי קמטים בכמה שיטות שונות, לרבות הזרקות של מילוי פנים וקמטים בדרכים נוספות.

  בטיחות

  כל החומרים בהם משתמש ד"ר צבר הינם זמניים, נספגים ומאושרים ע"י משרד הבריאות הישראלי והגופים המקבילים באירופה ובארה"ב. מדובר בחומרים בטוחים המשתלבים באופן טבעי באזורים המטופלים.

  מידע נוסף בנושא חומרי מילוי קמטים, ניתן למצוא בקישורים הבאים: חומצה היאלורוניתראדייס.

  להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
  אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
  מטופלים לפני ואחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  צפה בגלריה המלאה

  ד"ר דייויד צבר MD: "כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים"

  מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד"ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

  פגוש את ד"ר צבר
  ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל

   לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

   דר. צבר
   14 בפברואר 2017
   העלמת קמטים
   העלמת קמטים – שילוב של רפואה ואמנות השנים חולפות עוברות להן, אך יפות ומתוקות ככל שיהיו, הן מזכירות לנו שאנו לא הופכים להיות צעירים יותר, וגם לא העור שלנו. לא לפתע ביום אחד, אבל
   דר. צבר
   הצערת עור הפנים
   הצערת עור הפנים באמצעות בוטוקס אם בעבר אנשים נאלצו להשלים עם תופעות גיל המעבר והזדקנות העור, כיום יש אפשרות להתמודד עם הדברים וזאת על ידי טיפולים שונים להצערת העור, ביניהם טיפול הצערת
   דר. צבר
   חומצה היאלורונית
   חומצה היאלורונית (נקראת גם היאלורונאן או היאלורונאט) היא פוליסכריד (שרשרת של סוכרים) טבעי המופרש ע"י תאים הנקראים פיברובלאסטים וממלא את החלל הבין תאי של רקמות גופנו וגופם של כל ב
   דר. צבר
   ראדייס
   ראדייס (®Radiesse) ראדייס (®RADIESSE) הינו חומר מילוי סינטטי חדשני המורכב ממיקרו כדוריות המכילות סידן (קאלציום-הידרוקסילאפאטייט) בתרחיף ג'ל על בסיס מים. זהו חומר דמוי עצם ומכאן יתרונ
   דר. צבר
   שיטות לתיקון קמטים
   בעבר ברירת המחדל שעמדה בפני אנשים שרצו להצעיר את מראה הפנים, הייתה ניתוח פלסטי. היום, רוב האנשים חוששים מניתוחים ומכל המשתמע מהם, מוותרים על סכין המנתחים ופונים אל הרפואה האסתטית, תחו
   דר. צבר
   כיצד טיפולי אסתטיקה יגרמו לכם להיראות צעירים יותר?
   הקידמה הביאה איתה כלים המאפשרים להחזיר את מראה הפנים שנים אחורה ולשוות להם מראה צעיר ורענן יותר. הכל על טיפולי אסתטיקה מתקדמים.
   דר. צבר
   טיפול בקמטים – כיצד זה מתבצע?
   עם השנים ובעקבות נזקי הסביבה ופעילות יומיומית, העור שלנו מאבד מגמישותו, הופך דק יותר והשומן שמהווה תמיכה לעור נוטה להיספג כמו גם עצמות הגולגולת. יחד עם זאת, עישון, חשיפה לשמש והתזונה
   דר. צבר
   טיפולים אסתטיים ללא ניתוח
   ניתוח או הליך כירורגי, מוגדר כפרוצדורה פולשנית שבמסגרתה נעשות פעולות שונות כגון חיתוך, שיוף, ניסור, כריתה, תפירה, שבירת עצם או סחוס ועוד. היום, קיימת אלטרנטיבה כמעט לכל ניתוח בתחום הא
   דר. צבר
   מילוי קמטים ושקעים בצידי הפה
   הקמטים שנוצרים בצידי הפנים פוגעים במראה החיצוני בצורה ניכרת וגורמים לנשים רבות להראות מבוגרות יותר וכתוצאה מכך לחוש חוסר ביטחון. הסיבות להיווצרות הקמטים והשקעים בצידי הפה מגוונות

   שלום
   ביצעתי מילוי בגובידרום בקמטי הצחוק בין אף לפה
   חצי מזרק לכול צד זה כבר פעם שלישית שאני עושה
   והחומר יורד מהר והקמטים אחרי חצי שנה מופעים כאילו לא עשיתי כלום
   מומלץ לעשות באזור זה עם בוטוקס ? גובידרום נחשב טוב למילוי באזור הזה ?
   ואם אפשר לגשת אליך ?

   ג'ובדרם הוא חומר מילוי איכותי ומתאים אך יש להתאים את סוג הג'ובדרם לאזור המיועד לתיקון. יש סוגים שונים ואני מניח שהחומר שנבחר אינו מתאים או שהטכניקה/עומק הזרקה/מינון אינם מתאימים, את זה יודע רק הרופא שהזריק. בוטוקס באזור זה מתאים אך ורק להתוויות מאוד מסוימות. את מוזמנת ליצור קשר עם המרפאה לקביעת תור לייעוץ 03-6494183.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   מזה למעלה משנתיים יש לי נפיחות קטנה מעל הפה בצד ימין, לא קשה, ובבדיקת U.S הובחן שמדובר באי אספקת דם מוגברת לאזור, נגע היפואקוגני בלתי אחיד ואוטומטית הסיקו שזו תגובה מאוחרת כתוצאה מהזרקת חומצה היאלורונית (זה קרה אחרי תקופה לא קצרה שעשיתי באופן קבוע). הייתי אצל הרופא המזריק שפעמיים הזריק לי את החומר הממיס ללא שינוי ואז עזבתי את זה. מאז ועד היום זה קיים באופן סטטי, ולא משנה איזה טיפולי אסתטיקה ומילויים אני עושה. עכשיו שוב התעוררתי ורציתי לטפל בזה והלכתי לכירורג פלסטי שנתן לי אנטיביוטיקה ציפרודקס 500, משחה פוטיקורט וכדור לאלרגיה לשבועיים אך גם זה לא עזר. הרופא גם שלל את אופצית השאיבה מתוך חלל הפה כי זה לא משהו שניתן לראות וגם יכול לסבך ולהכניס חיידקים לאזור. האופציה האחרונה שנותרה זה הזרקת סטרואידים (המלצה של רופא אלרגיה). האם זה יפתור את הבעיה ב-100%? האם יש תופעות לוואי מהזרקה אחת או כשזה במספר פעמים? משהו אחר שיכול לעזור, בדיקות אחרות לאיבחון כי אולי זה בכלל לא קשור להזרקות? או שזה מקרה אבוד?

   מאחר ועברו שנתיים ומאחר ולא ראיתי את אותו נגע או אותה נפיחות, מה גם שאינני רדיולוג, לא אוכל לקבוע בוודאות במה מדובר ומהי דרך הטיפול הטובה ביותר. לאור הסיפור, יכול מאוד להייות שמדובר בגרנולומה (דלקת כרונית), במקרה כזה אפשר לנסות בהזרקת סטרואידים אבל גם לא פשוט להעלים את התופעה.תופעת לוואי בד"כ אין אלא אם כן ההזרקה שטחית, במקרה זה השומן התת עורי יכול להידלדל והעור נראה שקוע או אפילו משנה את צבעו. תופעה זו יחסית נדירה ובד"כ חולפת. בשוב, בלי לראות ובלי להכיר היטב את הפרטים, אני חושב שהמלצתו של האלרגולוג שלך מאוד הגיונית.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   היי זה לא שאלה זה באמת רק המלצה וניסיון להרגיע את כל הבחורות כאן שחוששות ולא יודעת מה לעשותען הכהויות או עם הקימטוטים.. אני יכולה להגיד לכן שהגעתם לרופא מספר אחד! אני מאוד צעירה ועשיתי אצל כמה רופאים לפני צבר הזרקות אבל בחיים לא ראיתי סבלנות ותוצאות נדירות כאלה ! אז זה הדרך הכי קרובה לי להגיד לך תודה על התוצאה המדהימה שעשית לי בפנים ולכל הבחורות שחוששות אין לכם מה יותר!

   .

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   שלום,
   אני מזריקה מזה 4 שנים סטילאז ללחיים ולקמטי החיוך.
   1. סטילאז xl צמיגי מידי לקמטי החיוך נכון? הרופא שלי הזריק לי לשם ונהיו לי גושים מוזרים.. מה מתאים לשם ה מדיום או הלארג׳ לדעתך?
   2. יש לי תחושה שעם הזמן הזרקות חוזרות בקמטי החיוך כבר לא מעלימות אלא רק מטשטשות מעט את הקמטים ונוצר מראה בולדוגי תפוח ופחות מחמיא… האם אני טועה? הרופא שלי נחשב למיומן ובכל זאת אני רואה את התוצאה ואם מתבוננים בעין בוחנת משהו לא מסתדר ולא יושב טבעיים כל החומצות האלה.. האם אפשר אחרת?
   דודו נקבה 43

   בהחלט סמיך מידי, ניתן ורצוי להתאים את סוג החומר אך ורק לאחר בדיקה, אין כללים קבועים. אם זאת תחושתך, כנראה שנעשה שימוש בחומרים לא מתאימים או בטכניקה לא מתאימה. עם הזמן, קמטי היחיוך אמורים להיטשטש. מאחר ולא ראיתי אותך לא אוכל להתייחס נקודתית, באופן כללי אגיד לך שכשהטיפול מבוצע נכון ובחומרים המתאימים, אמורה להופיע תוצאה טבעית ויפה, יחד עם זאת צריך לקחת בחשבון את התהליכים הטבעיים של הזדקנות העור עם השנים.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   בת 41. עברתי טיפולי מילוי נפח בסטילאז XL. האם המסה של חומר מילוי של חומצה היאלורונית יכול להמיס חומצה היאלורינית טבעית ולעשות שקעים..? אני שואלת משום שהוזרק לי בצורה מאוד מכוערת והמסתי כבר 3 פעמים ואני חוששת להמיס עוד..

   התשובה היא לא, אלא אם כן היו שקעים טרם הטיפול ובמקרה זה השקעים יופיעו מחדש.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר
   1 3 4 5 6 7 28
   שנה גודל פונט
   שנה ניגודיות
   Secured By miniOrange