לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  מילוי קמטים

  קמטי הבעה בפנים – גישה חדשה

  ד"ר דייויד צבר דוגל בגישה החדשה שהולכת וצוברת הצלחה ברחבי העולם. בגישה זו, מילוי קמטי הבעה נעשה ע"י הרמה ומתיחה של האזורים שמעל ומאחורי אותם קמטי הבעה, כך שהקמט עצמו מתעדן ולעיתים נעלם וזאת מבלי לגעת בו.

  מילוי קמטים בפנים בגישה החדשה מתבצע באמצעות מיקרו-קאנולה גמישה וללא מחטים!! למעט במקרים בודדים בהם יש עדיין צורך לעבוד בשיטה הקלאסית.

  רקע

  ככל שהזמן עובר ואנו מתבגרים, מתחוללים תהליכים טבעיים של הזדקנות העור אשר מביאים ליצירת קמטי הבעה, קפלים, שקעים ואסימטריה. הגורמים השכיחים ביותר להזדקנות העור הם:

  • איבוד הגמישות של העור
  • ספיגה של שומנים מתחת לעור
  • ירידה בעובי העור
  • נדידת שומנים לכיוון תחתית הפנים

  בנוסף לגורמים אלו קיימים גורמים חיצוניים אשר משפיעים גם הם באופן משמעותי על איכות העור ועל הופעת קמטי הבעה ואיבוד נפחים:
  שמש, עישון וכוח כבידה.

  ניתן "להצעיר" את הפנים ולתקן את הפגמים שנוצרו במהלך השנים, באמצעות טכניקות מתקדמות של הזרקות למילוי קמטים בפנים ופיסול תוך שימוש בחומרי מילוי ייעודיים בשילוב עם חומרים בעלי מנגנוני פעולה שונים כמו בוטוקס ואחרים. השיטה שתפסה תאוצה בשנים האחרונות ובה משתמש ד"ר צבר באופן יומיומי, נקראת "פיסול פנים". באמצעות שיטה זו של פיסול פנים ובאמצעות תיקון קמטי הבעה, ניתן להגיע לתוצאות יפות וטבעיות של מראה פנים צעיר יותר.

  חומרי מילוי קמטים בפנים או בשמם המקצועי "חומרי מילוי לרקמות רכות" (Soft Tissue Dermal Fillers) נהנים בשנים האחרונות מפופולאריות הולכת וגוברת בקרב נשים וגברים.

  קיים מגוון רחב של חומרי מילוי פנים. חומרים אלה אמנם מגוונים בתכונותיהם אך משותפת לרובם הנטייה להיספג בגוף במשך הזמן.

  אולי גם יעניין אותך

  הזרקות למילוי קמטים – שתי קבוצות

  חשוב להבדיל בין שתי קבוצות עיקריות של חומרי מילוי:
  1. זמניים ונספגים במלואם (Biodegradble)
  2. קבועים (Permanent)

  הזרקות למילוי קמטים - דר' צברבקטגוריית החומרים הזמניים, קיימים מספר חומרים: חומצה היאלורונית (קיימים קרוב ל200 שמות מסחריים שונים), פוליקאפרולקטון (שם מסחרי: אלנסה) וחלקיקי סידן (שם מסחרי: ראדייס) וקולגן שמזה מספר שנים לא קיים בישראל.

  חומרי מילוי פנים זמניים לצורך מילוי קמטים בפנים, מכילים חומרים טבעיים שנמצאים בעור באופן קבוע. מסיבה זו ובזכות העובדה שהם נספגים באופן מלא, הם נחשבים לבטוחים לחלוטין. הם אינם מזוהים כגוף זר ע"י מערכות הגוף ולכן אינם מייצרים תגובות אלרגיות (נדירות ביותר). משך האפקט האסתטי של החומרים בקטגוריית חומרי מילוי זמניים, תלוי בשיטת ייצור החומר, בשיטת הטיפול, באזור הטיפול, בכמות החומר ובמהירות הספיגה של גוף המטופל. למידע נוסף אודות הזרקות למילוי קמטים.

   לעומתם של החומרים הזמניים, חומרי המילוי השייכים לקטגוריית החומרים הקבועים כדוגמת סיליקון, נחשבים לחומרים בעייתיים מכיוון שמדובר בחומרים שאינם ניתנים לפירוק ע"י הגוף ולכן קשורים לעיתים קרובות לסיבוכים ולתופעות מאוד לא נעימות למטופל (תוצאה בלתי הפיכה שבמקרה שאינה תואמת לשאר הפנים לא ניתן להסירה לחלוטין, דלקות מקומיות, מראה לא טבעי, תחושה של גוף זר, נדידה ועוד). סיבוכים כתוצאה משימוש בחומרי מילוי קבועים, יכולים להופיע גם שנים רבות לאחר שבוצע הטיפול.

  ההבדל הגדול בין חומרים זמניים לקבועים הוא אותו הבדל בין האנשים ברחוב שאף אחד לא מזהה שעברו טיפול (חומרים זמניים) לבין אלו שכולם רואים ויודעים שעברו טיפול (חומרים קבועים).

  באיזה חומר לבחור?

  אלמנטים חשובים במילוי וטשטוש קמטים וקמטוטים הם התאמת החומר לסוג העור, לעומק הקמט ולמיקומו, בחירת טכניקה מתאימה, התייחסות למכלול האזור המטופל ולמשל התוצאה. בחירה נכונה תביא לתוצאה הרצויה והבטוחה. למשל אם ארצה תוצאה לטווח של שנים, אבחר ב "אלנסה".

  הטיפול

  לאחר חיטוי וסימון, מזריק ד"ר צבר את החומר שנבחר בטכניקה המתאימה לאזורים המטופלים. הטיפול נמשך מספר דקות, ללא כאבים והתוצאות מיידיות. ניתן לחזור לשגרה מייד בתום הטיפול. ניתן לבצע מילוי קמטים בכמה שיטות שונות, לרבות הזרקות של מילוי פנים וקמטים בדרכים נוספות.

  בטיחות

  כל החומרים בהם משתמש ד"ר צבר הינם זמניים, נספגים ומאושרים ע"י משרד הבריאות הישראלי והגופים המקבילים באירופה ובארה"ב. מדובר בחומרים בטוחים המשתלבים באופן טבעי באזורים המטופלים.

  מידע נוסף בנושא חומרי מילוי קמטים, ניתן למצוא בקישורים הבאים: חומצה היאלורוניתראדייס.

  להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
  אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
  מטופלים לפני ואחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  צפה בגלריה המלאה

  ד"ר דייויד צבר MD: "כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים"

  מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד"ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

  פגוש את ד"ר צבר
  ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל

   לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

   דר. צבר
   14 בפברואר 2017
   העלמת קמטים
   העלמת קמטים – שילוב של רפואה ואמנות השנים חולפות עוברות להן, אך יפות ומתוקות ככל שיהיו, הן מזכירות לנו שאנו לא הופכים להיות צעירים יותר, וגם לא העור שלנו. לא לפתע ביום אחד, אבל
   דר. צבר
   הצערת עור הפנים
   הצערת עור הפנים באמצעות בוטוקס אם בעבר אנשים נאלצו להשלים עם תופעות גיל המעבר והזדקנות העור, כיום יש אפשרות להתמודד עם הדברים וזאת על ידי טיפולים שונים להצערת העור, ביניהם טיפול הצערת
   דר. צבר
   חומצה היאלורונית
   חומצה היאלורונית (נקראת גם היאלורונאן או היאלורונאט) היא פוליסכריד (שרשרת של סוכרים) טבעי המופרש ע"י תאים הנקראים פיברובלאסטים וממלא את החלל הבין תאי של רקמות גופנו וגופם של כל ב
   דר. צבר
   ראדייס
   ראדייס (®Radiesse) ראדייס (®RADIESSE) הינו חומר מילוי סינטטי חדשני המורכב ממיקרו כדוריות המכילות סידן (קאלציום-הידרוקסילאפאטייט) בתרחיף ג'ל על בסיס מים. זהו חומר דמוי עצם ומכאן יתרונ
   דר. צבר
   שיטות לתיקון קמטים
   בעבר ברירת המחדל שעמדה בפני אנשים שרצו להצעיר את מראה הפנים, הייתה ניתוח פלסטי. היום, רוב האנשים חוששים מניתוחים ומכל המשתמע מהם, מוותרים על סכין המנתחים ופונים אל הרפואה האסתטית, תחו
   דר. צבר
   כיצד טיפולי אסתטיקה יגרמו לכם להיראות צעירים יותר?
   הקידמה הביאה איתה כלים המאפשרים להחזיר את מראה הפנים שנים אחורה ולשוות להם מראה צעיר ורענן יותר. הכל על טיפולי אסתטיקה מתקדמים.
   דר. צבר
   טיפול בקמטים – כיצד זה מתבצע?
   עם השנים ובעקבות נזקי הסביבה ופעילות יומיומית, העור שלנו מאבד מגמישותו, הופך דק יותר והשומן שמהווה תמיכה לעור נוטה להיספג כמו גם עצמות הגולגולת. יחד עם זאת, עישון, חשיפה לשמש והתזונה
   דר. צבר
   טיפולים אסתטיים ללא ניתוח
   ניתוח או הליך כירורגי, מוגדר כפרוצדורה פולשנית שבמסגרתה נעשות פעולות שונות כגון חיתוך, שיוף, ניסור, כריתה, תפירה, שבירת עצם או סחוס ועוד. היום, קיימת אלטרנטיבה כמעט לכל ניתוח בתחום הא
   דר. צבר
   מילוי קמטים ושקעים בצידי הפה
   הקמטים שנוצרים בצידי הפנים פוגעים במראה החיצוני בצורה ניכרת וגורמים לנשים רבות להראות מבוגרות יותר וכתוצאה מכך לחוש חוסר ביטחון. הסיבות להיווצרות הקמטים והשקעים בצידי הפה מגוונות

   היי,
   יש לי כמה שאלות אשמח מאוד לעזרה:
   אני בת 25
   לפני 3 שנים הזרקתי חומר בשם ״ביוסיל״- שמן סיליקון
   ממה שהבנתי מהרופאה זה לא סיליקון, וברצוני עכשיו לבצע חומצה אלרונית אצלך, האם זה אפשרי שיש עד מהחומר הזה בשפתיים?
   2) אם מישהי בתחילת הריון ביצעה הזרקה של ביוסיל/חומצה האלרונית, יש סיכונים???

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   מה עדיף למילוי עצמות לחיים וצידיהאף

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   שבועיים לאחר הזרקת חומצה מסוג Luminera. באיזור המצח ובין הגבות, התחלתי לסבול מסחרחורות והרגשה כללית לא טובה. אני רוצה לציין כי מעולם לא סבלתי מסחרחורת, אנ בת 67 ובדרך כלל אני בחורה בריאה ולא נוטלת תרופות מכל סוג שהוא. האם יש קשר להזרקה . (אגב פעם ראשונה שהישתמשתי בהזרקת חומצה. והזרקה בוצעה ע״י רופאה) אשמח לקבל תשובה ותודה מראש.

   אני לא מכיר ולא ידוע לי על קשר בין הזרקת חומצה היאלורונית לבין סחרחורות, אם כי אינני יכול לשלול לחלוטין קשר שכזה, יתכן והקשר נובע ממקום ההזרקה, מרמת הסמיכות של החומר וטכניקת ההזרקה, אינני בקיא בפרטי הטיפול שעברת ולכן ממליץ לך לחזור לרופאה שביצעה ההזרקה ולדון איתה בעניין. קיימת תמיד האפשרות להמיס את החומר כולו או חלקו. באם יחול שיפור בסחרחורות לאחר המסה, תהייה לך תשובה אך גם אז לא ב100%.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   שלום
   אני בת 34 עשיתי מילוי בין האף לשפתיים בחומצה אילרונית בגובידרום
   כבר 3 פעמיים וכול פעם מזרק אחד
   רציתי לדעת אם אני ממלא וחוזרת שוב על אותו פעולה כול 7 בערך 8 חודשים
   האם זה בסדר ? או שעדיף לחכות שכול החומר יספג ואז למלא את הקמטים ?
   אם יש חומר קבוע שניתן להזריק בין הקמטים בין האף לשפתיים ?
   תודה

   ניתן לחזור על הטיפול ואף מומלץ, אם לוקחים בחשבון את הפן המניעתי של הטיפול. כתוצאה מההזרקות נוצר קולגן (חלבון) חדש שמשפר את מצב השקע, אך יש לקחת בחשבון שגם הגיל ופקטורים נוספים משחקים תפקיד בהעמקת השקעים. אין נוסחה שמחשבת את תדירות הטיפול. את לא חייבת לחכות שכל החומר יספג.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   האם מותר להזריק חומצה היאלרונית {לצורך פיסול האף} בהריון? חודש 6.

   לא ממליץ בשום אופן! גם לא במהלך הנקה.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר
   שנה גודל פונט
   שנה ניגודיות