לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  מזותרפיה

  מזותרפיה – רקע

  עור צעיר קורן ומטופח גם בגיל מבוגר יותר הוא תוצאה של מודעות, השקעה וטיפוח במשך השנים. את הגיל לא ניתן לעצור, אך בהחלט ניתן להעניק לעור מראה צעיר ורענן גם בגילאים מבוגרים יותר.

  מודעות לעור מטופח וצעיר חייבת להתייחס למכלול האזורים החשופים בגוף: פנים, צוואר, מחשוף וכפות ידיים. פנים מטופחות ויפות אינן עולות בקנה אחד עם צוואר, מחשוף וידיים שאינם מטופחים. לכן מומלץ לעבור סדרת טיפולים בכלל האזורים.

  במסגרת טיפולי האנטי אייג'ינג, טיפול מזותרפיה הינו טיפול רפואי מונע המעכב את תהליך הזדקנות העור. מומלץ להתחיל בטיפולים אלו כבר בגיל צעיר (אמצע שנות העשרים) כדי למנוע ולעכב תהליכי ריפיון, יובש ומראה אפרורי של העור במהלך השנים.

  מזותרפיה – הטיפול

  מדובר במיקרו-טיפות של חומרים פעילים (ויטמינים, מינרלים, נוגדי חימצון, חומצה היאלורונית בריכוז גבוה ועוד), המוחדרות לעור בשיטות שונות. זהו טיפול יסודי והדרגתי הכולל מספר שלבים על מנת לקבל תוצאות טובות לטווח ארוך.
  טיפול זה, כמו שאר הטיפולים המוצעים במרפאתו של ד"ר צבר, אינו ניתוחי, אינו מצריך הרדמה ואינו כרוך בכאבים. משך הטיפול בין 15 ל 30 דקות ומייד לאחריו ניתן לחזור לפעילות יומיומית.

  שיטת המזותרפיה מעניקה לעור חיוניות, זוהר, לחות ומיצוק באמצעות גירוי בנייה מחודשת של סיבי קולגן, הגורמים לעור להימתח ובכך לשמור על מראה צעיר ובריא יותר לאורך שנים. בנוסף, ניתן באמצעות טיפולים אלו לטשטש קמטוטים עדינים באזור המטופל. מידע נוסף על טיפול מילוי קמטים.

  ד"ר דייויד צבר משתמש בטכניקות שונות אותן למד בצרפת ובישראל וממליץ לעבור את סידרת המזותרפיה כטיפול משלים לטיפולים אחרים אותם הוא מבצע במרפאתו.

  מזותרפיה – בטיחות

  טיפול מזותרפיה הוא אחד הטיפולים הבטוחים ביותר ברפואה אסתטית משום שהתרכובת המוחדרת לעור מכילה אך ורק אלמנטים טבעיים הקיימים מלכתחילה בעור. החדרת החומרים נעשית באופן שטחי מאוד ולמעט אדמומיות קלה לאחר הטיפול, ניתן לומר שהוא נטול תופעות לוואי.

  מזותרפיה – אזורים

  • פנים
  • צוואר
  • מחשוף (décolté)
  • גב כף היד

  למידע נוסף בנושא מזותרפיה לחץ כאן.
  למידע בנושא מזו רולר לחץ כאן.

  להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
  אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
  מטופלים לפני ואחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  צפה בגלריה המלאה

  ד"ר דייויד צבר MD: "כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים"

  מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד"ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

  פגוש את ד"ר צבר
  ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל

   לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

   דר. צבר
   14 בפברואר 2017
   טיפולי מזותרפיה
   מקורה של המזותרפיה בשנת 1952 בצרפת. רופא צרפתי בשם מישל פיסטור פיתח שיטת טיפול חדשנית זו הדוגלת בהחדרת חומרי הטיפול במיקרו-ריכוזים (ריכוזים נמוכים ביותר) היישר ליעד המטרה כדי לטפ
   דר. צבר
   מזו רולר
   מזו רולר – רקע על מנת להילחם בהזדקנות העור ובתופעות של פגיעה במרקם העור, הכלים היחידים היו עד לאחרונה כאלו הכרוכים בהרס שכבות העור ע"מ ליצור שכבות חדשות, תופעות ל

   שלום רב,
   האם הטיפול במזו רולר מומלץ באנשים הסובלים מסכרת?
   ואם כן, האם זה משנה אם הם מאוזנים מבחינת האינסולין או לא?

   הטיפול הזה מומלץ לכל אחד, סכרתיים ובריאים כאחד. כלומר אין כאן המלצה מיוחדת לסכרתיים לעבור טיפול זה ביחס ללא סכרתיים.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   הי
   אשמח לקבל מידע עבור טיפולי המזו רולר כולל הצעת מחיר
   תודה

   את מוזמנת ליצור קשר טלפוני עם המרפאה 03-6494183, שם יענו לך על השאלות כולל מחירים.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   מה העלות של סדרת טיפולים

   עלויות תוכלי לברר טלפונית מול המרפאה.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   אך מטפלים בפגמנציה במזו רולר הביתי.ומה משתמשים תוך כדי כדי להגיע לתוצאות מעולות?

   המזו רולר (לא הביתי) יכול לשפר פיגמנטציה במקרים של פיגמנטציה קלה ושטחית וגם אז לא בכל המקרים. לא ניתן לתת לך תשובה מבלי שבדקתי אותך.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   האם ניתן להמיס ולומה שהוזרק בפנים באיזור הלחיים?יותר מידי נפוח, עברו שבועיים מההזרקה. האם יש דרך לתקן?

   כמובן שניתן, אני מציע שתפני לרופא שטיפל בך.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר
   שנה גודל פונט
   שנה ניגודיות