לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר
צור קשר

הזעת יתר

רק מי שסובל מהזעת יתר בבית השחי יבין את חשיבות הטיפול לשיפור באיכות חייו!
בואו לחסל את הזעת היתר בטיפול בודד – בלי ניתוח -בלי כאבים – בלי סיבוכים!
רקע

אחוז הסובלים המשוער מתופעת הזעת יתר בבית השחי, ממקור לא ידוע (Primary Hyperhidrosis) בקרב האוכלוסייה נע סביב 3%. בסה"כ סובלים היום בעולם מבעייה זו כ 178 מיליון נשים וגברים.

הזעה בבית השחי היא מנגנון תקין של הגוף שלא אמור להפריע בחיי היומיום, אך בעיית הזעת יתר בבית השחי, עשויה לגרום למבוכה רבה אצל הסובלים ממנה ולפגיעה באיכות החיים. קיימות שיטות שונות של טיפול, החל מקרמים למריחה וכלה בניתוחים שונים הכרוכים בסיכונים ואשר יעילותם מוטלת בספק.

הפתרון – טיפול בהזעת יתר אצל ד"ר צבר באמצעות בוטוקס בבית השחי

הטיפול היעיל ביותר שקיים כיום עבור הזעה בבית השחי ולתופעה של להזעת יתר, הינו הטיפול בבוטולינום טוקסין (בוטוקס / דייספורט). טיפול באמצעות בוטוקס בבית השחי הינה שיטה שמאושרת ע"י ה FDA האמריקני. טיפול בוטוקס בבית השחי מבוצע ללא צורך בהרדמה או אשפוז וללא סיבוכים ונחשב לשיטה הבטוחה ביותר לטיפול בבעיה.


רוצה לקבל מידע נוסף? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!


ד"ר דייויד צבר משתמש בשיטה חדשנית זו, לאחר בדיקה ומיפוי של האזורים המזיעים. הפעולה פשוטה ובמהלכה מוחדרות בדייקנות כמויות זעירות של בוטוקס במוקדי ההזעה. התוצאות מופיעות כבר לאחר יומיים-שלושה.

החזרה לשיגרה היא מיידית והתוצאות נשמרות לתקופה שבין שבעה חודשים לשנה. יש לחזור על הטיפול התקופתי ע"מ לשמור על נטרול מלא של התופעה המטרידה באזורים המטופלים.

זהו טיפול חדשני ואינו כרוך בסבל של המטופלים מאחר ומדובר בהחדרה שטחית של החומר, ללא כאבים.

בטיחות

טיפול בהזעת יתר באמצעות בוטוקס הוא טיפול בטוח לחלוטין וללא סיבוכים, מאחר ונעשה בו שימוש בכמויות מזעריות של החומר המוחדר לעור באמצעות מיקרו-מחט דקיקה במיוחד ובאופן שטחי.

מידע נוסף על הזעה מוגברת

להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
מטופלים לפני ואחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
צפה בגלריה המלאה

ד"ר דייויד צבר MD: "כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים"

מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד"ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

פגוש את ד"ר צבר
ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל
לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

דר. צבר
14 בפברואר 2017
הזעה מוגברת
מנגנון ההזעה זהו מנגנון פיזיולוגי נורמאלי לחלוטין. להזעה תפקיד חשוב בויסות חום הגוף (רגולאציה טרמית). היא מאפשרת את ריענון הגוף כאשר טמפרטורת הגוף עולה במהלך פעילות גופנית, במזג או
דר. צבר
בוטוקס נגד הזעה
אנשים רבים סובלים מהזעת יתר. תופעה לא נעימה שפוגעת משמעותית באיכות החיים שלהם. בנוסף לכך, יש לקחת בחשבון את העובדה שאנו חיים במדינה בה מידות החום (והלחות בחלקים רבים במדינה) גבוהות במ

אתם מטפלים גם בהזעה בכפות הידיים?
היכן המרפאה שלכם?
תודה

טיפול הזעת יתר במרפאה מבוצע אך ורק בבתי השחי. ניתן לקבל את כל המידע על המרפאה באתר.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

האם אפשר לטפל גם בכפות הידיים ללא ניתוח?

בוודאי, ניתן לטפל בהזעת יתר גם בכפות הידיים והרגליים. אני במרפאתי מבצע את הטיפול הזה אך ורק בבתי השחי.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

שלום, שמעתי על טיפול זה ומתוך ברור מבינה שקופ"ח / ביטוחי בריאות לא מסבסדים אותו.
כמה עולה כל טיפול (בהתחשב בעובדה שצאיך לעשות אותו כפעמיים בשנה.

תודה

התוצאה בד"כ מחזיקה יותר מ 7 חודשים ויש לי לא מעט מטופלות ומטופלים שאצלם התוצאה מחזיקה יותר משנה, כך שסביר להניח שלא תצטרכי לעבור הטיפול פעמיים בשנה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

הם ניתן לעשות בוטוקס למנוע את ההזעה המפצה באיזורם הללו?

ניתן אך האזורים האלה בעייתיים ממבחינה כלכלית. הם נרחבים ולכן דורשים כמויות גדולות הווה אומר טיפולים יקרים.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

שלום,באיזה גיל אפשר לעשות הבוטקוס?

כיום הבוטוקס משמש כטיפול אצל מטופלים בכל קשת הגילאים, כולל ילדים (בין היתר בפזילה ובשיתוק אצל ילדים), יחד עם זאת, בוטוקס למטרה אסתטית מותר לשימוש החל מגיל 18. יחד עם זאת בגיל 18 בד"כ אין שום צורך בטיפול בבוטוקס, למעט במקרים יוצאי דופן.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר
1 5 6 7 8 9 11
שנה גודל פונט
שנה ניגודיות
Secured By miniOrange