לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר
צור קשר

הזעת יתר

רק מי שסובל מהזעת יתר בבית השחי יבין את חשיבות הטיפול לשיפור באיכות חייו!
בואו לחסל את הזעת היתר בטיפול בודד – בלי ניתוח -בלי כאבים – בלי סיבוכים!
רקע

אחוז הסובלים המשוער מתופעת הזעת יתר בבית השחי, ממקור לא ידוע (Primary Hyperhidrosis) בקרב האוכלוסייה נע סביב 3%. בסה"כ סובלים היום בעולם מבעייה זו כ 178 מיליון נשים וגברים.

הזעה בבית השחי היא מנגנון תקין של הגוף שלא אמור להפריע בחיי היומיום, אך בעיית הזעת יתר בבית השחי, עשויה לגרום למבוכה רבה אצל הסובלים ממנה ולפגיעה באיכות החיים. קיימות שיטות שונות של טיפול, החל מקרמים למריחה וכלה בניתוחים שונים הכרוכים בסיכונים ואשר יעילותם מוטלת בספק.

הפתרון – טיפול בהזעת יתר אצל ד"ר צבר באמצעות בוטוקס בבית השחי

הטיפול היעיל ביותר שקיים כיום עבור הזעה בבית השחי ולתופעה של להזעת יתר, הינו הטיפול בבוטולינום טוקסין (בוטוקס / דייספורט). טיפול באמצעות בוטוקס בבית השחי הינה שיטה שמאושרת ע"י ה FDA האמריקני. טיפול בוטוקס בבית השחי מבוצע ללא צורך בהרדמה או אשפוז וללא סיבוכים ונחשב לשיטה הבטוחה ביותר לטיפול בבעיה.


רוצה לקבל מידע נוסף? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!


ד"ר דייויד צבר משתמש בשיטה חדשנית זו, לאחר בדיקה ומיפוי של האזורים המזיעים. הפעולה פשוטה ובמהלכה מוחדרות בדייקנות כמויות זעירות של בוטוקס במוקדי ההזעה. התוצאות מופיעות כבר לאחר יומיים-שלושה.

החזרה לשיגרה היא מיידית והתוצאות נשמרות לתקופה שבין שבעה חודשים לשנה. יש לחזור על הטיפול התקופתי ע"מ לשמור על נטרול מלא של התופעה המטרידה באזורים המטופלים.

זהו טיפול חדשני ואינו כרוך בסבל של המטופלים מאחר ומדובר בהחדרה שטחית של החומר, ללא כאבים.

בטיחות

טיפול בהזעת יתר באמצעות בוטוקס הוא טיפול בטוח לחלוטין וללא סיבוכים, מאחר ונעשה בו שימוש בכמויות מזעריות של החומר המוחדר לעור באמצעות מיקרו-מחט דקיקה במיוחד ובאופן שטחי.

מידע נוסף על הזעה מוגברת

להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
מטופלים לפני ואחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
צפה בגלריה המלאה

ד"ר דייויד צבר MD: "כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים"

מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד"ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

פגוש את ד"ר צבר
ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל
לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

דר. צבר
14 בפברואר 2017
הזעה מוגברת
מנגנון ההזעה זהו מנגנון פיזיולוגי נורמאלי לחלוטין. להזעה תפקיד חשוב בויסות חום הגוף (רגולאציה טרמית). היא מאפשרת את ריענון הגוף כאשר טמפרטורת הגוף עולה במהלך פעילות גופנית, במזג או
דר. צבר
בוטוקס נגד הזעה
אנשים רבים סובלים מהזעת יתר. תופעה לא נעימה שפוגעת משמעותית באיכות החיים שלהם. בנוסף לכך, יש לקחת בחשבון את העובדה שאנו חיים במדינה בה מידות החום (והלחות בחלקים רבים במדינה) גבוהות במ

אני סובלת מעוד מריח חריף בבית השחי ויש לי לחות ולא מזיעה כל החיים שלי אני סובלת מריח אפילו בחורף קצת לחות וכול הריח יוצא החוץ (אני מדברת שאנחנו בחורף)והשתמשתי בכל הדאודורנטים שיש בארץ אפילו כמה מחול אפילו אבקת סודה בקיצור עשיתי כל דבר שאפשר לקנות עד 250 דקל לשימוש אחד פעמי,אפילו חשבתי לעשות ניתוח אבל הבנתי שזה לא הפיתרון וגם אני מפחדת בגלל שזה בהרדמה כללית

את מוזמנת להגיע לייעוץ . הטיפול בהזעת יתר עשוי לפתור לך את הבעיה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

הי אני בת 16 ושמונה חודשים (מין-נקבה). אני סובלת מהזעת יתר שמאוד מפריעה לי ביום יום בעיקר בחברה מזה כחצי שנה. אבי סבל בצעירותו גם מהזעת יתר בידיים ולעיתיים ברגליים וכך גם אני. לא ניסית כלל תכשירים נגד הזעה כיוון שיש בהם אלומינים רב וזהו חומר רעיל, ולא ניסיתי טיפולים כלשהם נגד התופעה הזו. אני מאוד רוצה לשים סוף להזעת יתר הזו !!
פה הבעיה מתחילה כיוון שבעוד כשנה ארצה לעשות הגדלת חזה, עכשיו נאמר לי שסימפטוקומיה עלול לגרום לזיהומים באזור החזה – האם זה עלול למנוע ממני לעבור ניתוח חזה? האם ניתן לשלב בין הניתוחים? מאיזה גיל מומולץ לעבור ניתוח סימפטוקומיה ? האם יש דרכים נוספות מלבד סימפטוקומיה או תכשירים למינהם למניעת ההזעת בידיים וברגליים?
יש לי עוד שאלות רבות עם מעט מאוד תשובות אשמח לייעוץ ושיחת טלפון כמה שיותר מהר !!! בבקשה עזרו לי להיפטר מהצרה הזו
תודה מחכה שתחזרו אליי..

הטיפול שאני מבצע להזעת יתר הוא טיפול לא ניתוחי כמו שאר הטיפולים במרפאה. אשמח לטפל בך לכשתגיעי לגיל 18.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

אני נערה בת 15 שסובלת מהזעת יתר בידיים ובבית שחי, העירו לי מספר פעמים וכל מה שניסתי לא עובד קשה לי וזה מפריע לי ברמה האישית והחברתית, אני רוצה לעשות את הניתוח אבל מפחדת שהזעה המפצת תהיה יותר גרוע ואם כך זה עדיין יפריע לי, איני יודעת מה לעשות אשמח לעזרה.

הטיפול שאני מבצע במקרים של הזעת יתר אינו ניתוחי ואינו כרוך בהזעה מפצה. בכל מקרה לא אוכל לטפל בך לפני גיל 18.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

היי…
אחרי שפגה תקופת הבוטוקס ההזעה לא מחמירה?
יש קשר לגיל שבו מתחילים את הטיפולים?
וההזרקה לא פוגעת בבלוטות שבבית השחי?

תודה

לא מחמירה אלא חוזרת למצב הבסיסי של טרום הטיפול.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

האם אפשר לעשות משהוא בקשר לזה
גיל 15
זכר
לפני זה לא היו לי טיפולים לא כלום

אכן ניתן. לכשתגיע לגיל 18, אשמח לטפל בך.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר
1 4 5 6 7 8 11
שנה גודל פונט
שנה ניגודיות
Secured By miniOrange