לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  הזעת יתר

  רק מי שסובל מהזעת יתר בבית השחי יבין את חשיבות הטיפול לשיפור באיכות חייו!
  בואו לחסל את הזעת היתר בטיפול בודד – בלי ניתוח -בלי כאבים – בלי סיבוכים!
  רקע

  אחוז הסובלים המשוער מתופעת הזעת יתר בבית השחי, ממקור לא ידוע (Primary Hyperhidrosis) בקרב האוכלוסייה נע סביב 3%. בסה"כ סובלים היום בעולם מבעייה זו כ 178 מיליון נשים וגברים.

  הזעה בבית השחי היא מנגנון תקין של הגוף שלא אמור להפריע בחיי היומיום, אך בעיית הזעת יתר בבית השחי, עשויה לגרום למבוכה רבה אצל הסובלים ממנה ולפגיעה באיכות החיים. קיימות שיטות שונות של טיפול, החל מקרמים למריחה וכלה בניתוחים שונים הכרוכים בסיכונים ואשר יעילותם מוטלת בספק.

  הפתרון – טיפול בהזעת יתר אצל ד"ר צבר באמצעות בוטוקס בבית השחי

  הטיפול היעיל ביותר שקיים כיום עבור הזעה בבית השחי ולתופעה של להזעת יתר, הינו הטיפול בבוטולינום טוקסין (בוטוקס / דייספורט). טיפול באמצעות בוטוקס בבית השחי הינה שיטה שמאושרת ע"י ה FDA האמריקני. טיפול בוטוקס בבית השחי מבוצע ללא צורך בהרדמה או אשפוז וללא סיבוכים ונחשב לשיטה הבטוחה ביותר לטיפול בבעיה.

  ד"ר דייויד צבר משתמש בשיטה חדשנית זו, לאחר בדיקה ומיפוי של האזורים המזיעים. הפעולה פשוטה ובמהלכה מוחדרות בדייקנות כמויות זעירות של בוטוקס במוקדי ההזעה. התוצאות מופיעות כבר לאחר יומיים-שלושה.

  החזרה לשיגרה היא מיידית והתוצאות נשמרות לתקופה שבין שבעה חודשים לשנה. יש לחזור על הטיפול התקופתי ע"מ לשמור על נטרול מלא של התופעה המטרידה באזורים המטופלים.

  זהו טיפול חדשני ואינו כרוך בסבל של המטופלים מאחר ומדובר בהחדרה שטחית של החומר, ללא כאבים.

  בטיחות

  טיפול בהזעת יתר באמצעות בוטוקס הוא טיפול בטוח לחלוטין וללא סיבוכים, מאחר ונעשה בו שימוש בכמויות מזעריות של החומר המוחדר לעור באמצעות מיקרו-מחט דקיקה במיוחד ובאופן שטחי.

  מידע נוסף על הזעה מוגברת

  להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
  אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
  מטופלים לפני ואחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  צפה בגלריה המלאה

  ד"ר דייויד צבר MD: "כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים"

  מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד"ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

  פגוש את ד"ר צבר
  ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל

   לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

   דר. צבר
   14/02/2017
   הזעה מוגברת
   מנגנון ההזעה זהו מנגנון פיזיולוגי נורמאלי לחלוטין. להזעה תפקיד חשוב בויסות חום הגוף (רגולאציה טרמית). היא מאפשרת את ריענון הגוף כאשר טמפרטורת הגוף עולה במהלך פעילות גופנית, במזג או
   דר. צבר
   בוטוקס נגד הזעה
   אנשים רבים סובלים מהזעת יתר. תופעה לא נעימה שפוגעת משמעותית באיכות החיים שלהם. בנוסף לכך, יש לקחת בחשבון את העובדה שאנו חיים במדינה בה מידות החום (והלחות בחלקים רבים במדינה) גבוהות במ

   אני מזיעה המון במפשעות בחזה ובמצח זה קורה גם בחורף אחרי מקלחת ובקיץ אותו דבר.מה אפשר לעשות?

   יש טיפול יעיל מאוד לבעיה שלך, מזמין אותך ליצור קשר עם המרפאה לקביעת תור לייעוץ.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   יש לי ילדה בת 15 וחצי סובלת מאוד מהזעת יתר בידיים ובבית השחי

   אשמח לטפל בה אך תיאלץ להמתין לגיל 18 ע"מ לעבור אצלי את הטיפול.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   איך מטפלים בהזעה מפצה????????????

   בעיה מוכרת וכאובה. ניתן לטפל באמצעות בוטוקס אם כי לא כל האזורים מתאימים. את מוזמנת לקבוע תור לייעוץ ע"מ לקבל את כל המידע.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   האים קים טיפול בוטקס לפנים במקרה של הזעת יתר בפנים

   באזור המצח.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   היי,אני בת 43 וסובלת מהזעה בראש בערך כ 10 שנים, ללא כל פעילות גופנית אני מזיעה בראש ובפנים ,השיערות בראש רטובות כאילו שחפפתי את הראש ובחורף אני ישנה עם מאוורר מול הפנים והראש, לפעמים אני קמה באמצע הלילה כיוון שכל הראש רטוב,אני חולה בסוכרת ונוטלת כדורים בשם Januet, לאיזה רופא עלי ליפנות פרט לרופא משפחה , תודה

   אנדוקרינולוג!

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר