לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  הזעת יתר

  רק מי שסובל מהזעת יתר בבית השחי יבין את חשיבות הטיפול לשיפור באיכות חייו!
  בואו לחסל את הזעת היתר בטיפול בודד – בלי ניתוח -בלי כאבים – בלי סיבוכים!
  רקע

  אחוז הסובלים המשוער מתופעת הזעת יתר בבית השחי, ממקור לא ידוע (Primary Hyperhidrosis) בקרב האוכלוסייה נע סביב 3%. בסה"כ סובלים היום בעולם מבעייה זו כ 178 מיליון נשים וגברים.

  הזעה בבית השחי היא מנגנון תקין של הגוף שלא אמור להפריע בחיי היומיום, אך בעיית הזעת יתר בבית השחי, עשויה לגרום למבוכה רבה אצל הסובלים ממנה ולפגיעה באיכות החיים. קיימות שיטות שונות של טיפול, החל מקרמים למריחה וכלה בניתוחים שונים הכרוכים בסיכונים ואשר יעילותם מוטלת בספק.

  הפתרון – טיפול בהזעת יתר אצל ד"ר צבר באמצעות בוטוקס בבית השחי

  הטיפול היעיל ביותר שקיים כיום עבור הזעה בבית השחי ולתופעה של להזעת יתר, הינו הטיפול בבוטולינום טוקסין (בוטוקס / דייספורט). טיפול באמצעות בוטוקס בבית השחי הינה שיטה שמאושרת ע"י ה FDA האמריקני. טיפול בוטוקס בבית השחי מבוצע ללא צורך בהרדמה או אשפוז וללא סיבוכים ונחשב לשיטה הבטוחה ביותר לטיפול בבעיה.

  ד"ר דייויד צבר משתמש בשיטה חדשנית זו, לאחר בדיקה ומיפוי של האזורים המזיעים. הפעולה פשוטה ובמהלכה מוחדרות בדייקנות כמויות זעירות של בוטוקס במוקדי ההזעה. התוצאות מופיעות כבר לאחר יומיים-שלושה.

  החזרה לשיגרה היא מיידית והתוצאות נשמרות לתקופה שבין שבעה חודשים לשנה. יש לחזור על הטיפול התקופתי ע"מ לשמור על נטרול מלא של התופעה המטרידה באזורים המטופלים.

  זהו טיפול חדשני ואינו כרוך בסבל של המטופלים מאחר ומדובר בהחדרה שטחית של החומר, ללא כאבים.

  בטיחות

  טיפול בהזעת יתר באמצעות בוטוקס הוא טיפול בטוח לחלוטין וללא סיבוכים, מאחר ונעשה בו שימוש בכמויות מזעריות של החומר המוחדר לעור באמצעות מיקרו-מחט דקיקה במיוחד ובאופן שטחי.

  מידע נוסף על הזעה מוגברת

  להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
  אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
  מטופלים לפני ואחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  צפה בגלריה המלאה

  ד"ר דייויד צבר MD: "כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים"

  מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד"ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

  פגוש את ד"ר צבר
  ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל

   לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

   דר. צבר
   14/02/2017
   הזעה מוגברת
   מנגנון ההזעה זהו מנגנון פיזיולוגי נורמאלי לחלוטין. להזעה תפקיד חשוב בויסות חום הגוף (רגולאציה טרמית). היא מאפשרת את ריענון הגוף כאשר טמפרטורת הגוף עולה במהלך פעילות גופנית, במזג או
   דר. צבר
   בוטוקס נגד הזעה
   אנשים רבים סובלים מהזעת יתר. תופעה לא נעימה שפוגעת משמעותית באיכות החיים שלהם. בנוסף לכך, יש לקחת בחשבון את העובדה שאנו חיים במדינה בה מידות החום (והלחות בחלקים רבים במדינה) גבוהות במ

   היני בן 25 סובל מהזעת יתר בידיים, בית השחי ובכפות הרגליים מאז תאונה שעברתי לפני 3 שנים
   הידיים זה הגורם העיקרי שמפריע לי וברצוני לדעת מה אחוז האנשים שמרוצים מהניתוח ומה אחוז האנשים שמתחרטים שעשו זאת?
   אני משתמש במכשיר לידיים שעוזר אך זה בלתי נסבל לחיות ולהיות תלוי במכשיר

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   היי אני בת 26 סובלת מהזעה יתר כרונית באזור הפנים-תורשתי (לאבא)
   האם אתה מטפל באזור זה? אם כן אשמח לעדכון במידה ולא אשמח אם תוכל לייעץ לי לאן כן לפנות.
   תודה מראש

   אני אכן מטפל בהזעת יתר בפנים העליונות, שם בד"כ בא לידי ביטוי עיקר ההזעה.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   אני בת 53 לפחות 15 שנה אני סובלת מהזעת יתר שמשנה לשנה מתגבר יותר ויותר בלי שום סיבה פתאום אני מתחילה להזיע כל הקרקפת שלי והשיער רטוב כמו אחריי חפיפה אבל זיעה אני מרגידה סירחון בראש כל תנועה מהירה או אני עובדת מהר אני מתחילה להזיע נורא מפריע אני כל הזמן חיה אם מזגן כולם סובלים מקור רק אני נעים לי אין אכות חיים בקייץ זה קטסטרופה רציתי לדעת אם יתאים לי טיפול הבוטוקס אשמח אם תעזור לי וסןף סוף לשנות לי את איכות החיים שלי אגב אני חופפת את הראש בכל הזדמנות אפשרית

   אני מניח שבמהלך 15 השנים שבהן את סובלת מהזעת יתר עברת בדיקות שונות למציאת מקור הבעיה. במידה ואכן נבדקת אצל אנדוקרינולוג ולא נמצאה סיבה, כלומר מדובר בהזעת יתר ראשונית וממוקדת אך ורק לאזור הקרקפת, אשמח לנסות לעזור.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   שלום
   אני בן 20 סובל 3 שנים מזיעה יתר בפנים וראש
   ביום וגם בלילה.
   מה עלי לעשות?

   אני ממליץ לך קודם כל לעבור דרך רופא המשפחה לבירור מקור ההזעה המוגברת. במידה ונשלל מקור, אוכל לעזור.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   אני מזיעה המון בכל הגוף.יש פיתרון?

   מאחר ולא מדובר בהזעת יתר ממוקדת אלא כללית, יתכן ומדובר בהזעת יתר משנית, כלומר יתכן וקיימת סיבה נסתרת שיש לגלות. מציע שתפני לרופא המשפחה וזה יפנה אותך לביצוע סקירה ע"מ לשלול סיבות כאלה ואחרות כגון הפרעות בפעילות בלוטת התריס, השמנת יתר, שינויים ברמות הסוכר בדם ועוד. פתרון להזעת יתר כללית לא קיים אלא אך ורק פתרון לאזורים ממוקדים כגון בתי שחי, פנים, מפשעות וכו.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר