לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  הזעת יתר

  רק מי שסובל מהזעת יתר בבית השחי יבין את חשיבות הטיפול לשיפור באיכות חייו!
  בואו לחסל את הזעת היתר בטיפול בודד – בלי ניתוח -בלי כאבים – בלי סיבוכים!
  רקע

  אחוז הסובלים המשוער מתופעת הזעת יתר בבית השחי, ממקור לא ידוע (Primary Hyperhidrosis) בקרב האוכלוסייה נע סביב 3%. בסה"כ סובלים היום בעולם מבעייה זו כ 178 מיליון נשים וגברים.

  הזעה בבית השחי היא מנגנון תקין של הגוף שלא אמור להפריע בחיי היומיום, אך בעיית הזעת יתר בבית השחי, עשויה לגרום למבוכה רבה אצל הסובלים ממנה ולפגיעה באיכות החיים. קיימות שיטות שונות של טיפול, החל מקרמים למריחה וכלה בניתוחים שונים הכרוכים בסיכונים ואשר יעילותם מוטלת בספק.

  הפתרון – טיפול בהזעת יתר אצל ד"ר צבר באמצעות בוטוקס בבית השחי

  הטיפול היעיל ביותר שקיים כיום עבור הזעה בבית השחי ולתופעה של להזעת יתר, הינו הטיפול בבוטולינום טוקסין (בוטוקס / דייספורט). טיפול באמצעות בוטוקס בבית השחי הינה שיטה שמאושרת ע"י ה FDA האמריקני. טיפול בוטוקס בבית השחי מבוצע ללא צורך בהרדמה או אשפוז וללא סיבוכים ונחשב לשיטה הבטוחה ביותר לטיפול בבעיה.

  ד"ר דייויד צבר משתמש בשיטה חדשנית זו, לאחר בדיקה ומיפוי של האזורים המזיעים. הפעולה פשוטה ובמהלכה מוחדרות בדייקנות כמויות זעירות של בוטוקס במוקדי ההזעה. התוצאות מופיעות כבר לאחר יומיים-שלושה.

  החזרה לשיגרה היא מיידית והתוצאות נשמרות לתקופה שבין שבעה חודשים לשנה. יש לחזור על הטיפול התקופתי ע"מ לשמור על נטרול מלא של התופעה המטרידה באזורים המטופלים.

  זהו טיפול חדשני ואינו כרוך בסבל של המטופלים מאחר ומדובר בהחדרה שטחית של החומר, ללא כאבים.

  בטיחות

  טיפול בהזעת יתר באמצעות בוטוקס הוא טיפול בטוח לחלוטין וללא סיבוכים, מאחר ונעשה בו שימוש בכמויות מזעריות של החומר המוחדר לעור באמצעות מיקרו-מחט דקיקה במיוחד ובאופן שטחי.

  מידע נוסף על הזעה מוגברת

  להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
  אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
  מטופלים לפני ואחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  צפה בגלריה המלאה

  ד"ר דייויד צבר MD: "כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים"

  מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד"ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

  פגוש את ד"ר צבר
  ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל

   לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

   דר. צבר
   14/02/2017
   הזעה מוגברת
   מנגנון ההזעה זהו מנגנון פיזיולוגי נורמאלי לחלוטין. להזעה תפקיד חשוב בויסות חום הגוף (רגולאציה טרמית). היא מאפשרת את ריענון הגוף כאשר טמפרטורת הגוף עולה במהלך פעילות גופנית, במזג או
   דר. צבר
   בוטוקס נגד הזעה
   אנשים רבים סובלים מהזעת יתר. תופעה לא נעימה שפוגעת משמעותית באיכות החיים שלהם. בנוסף לכך, יש לקחת בחשבון את העובדה שאנו חיים במדינה בה מידות החום (והלחות בחלקים רבים במדינה) גבוהות במ

   יש טיפול שיכול לעזור לתקופה ארוכה?

   יש למקד את הבעיה ולמפות את האזורים הבעייתיים, בד"כ מצח, ואם מדובר באזורים שמתאימים לטיפול ניתן לטפל באמצעות בוטוליניום טוקסין לתקופה של לפחות חצי שנה.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   אשמח לפרטים

   את מוזמנת ליצור קשר ולקבוע תור לייעוץ, שם תקבלי את כל הפרטים בנוגע לטיפול בהזעת יתר בגב.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   אחרי הניתוח התחלתי להרגיש זיעה מוגברת סתם ככה שקצת חם לגוף שלי במקומות שלא הייתי מזיע בכמות כזאת..הפכתי את כל האינטרנט וכל כך נכנסתי לדיכאונות בגלל התופעה הזאת שאי אפשר לזוז מהבית כי קצת חם אז הגוף שלי מגיב כאילו רצתי לפחות 2 קילומטר והגב רטוב סתם ככה והבטן גם וגם הרגליים והישבן.. אבל האזורים המבאסים והחריפים בעיקר זה הבטן והגב שאני מתוסכל מזה כל כך.. כמה שהייתי אוהב את הקיץ , אני פשוט התהפכתי לגמרי.. אני גולש גם בפורום שמדברים על הבעיה בחו"ל הוא נקרא שם ETS And Reversals Discussion Forum ואין פיתרונות כאילו מדברים עם כל מיני רופאים יש כיוונים אבל עדיין אין משהו שהחזיק כאילו שנים וראו לטווח הרחוק שהוא תקין ואין לו תופעות לוואי והוא באמת עובד ולא מסוכן.. ואני באמת עוד צעיר ובא לי להנות כמו שצריך אבל זה מגביל אותי אני לא מרגיש בנוח עם זה ואני הולך עם חולצות דרייפיט כל הזמן כדי שלא יראו תכתמים של הזיעה אבל ההרגשה שאני מטפטף כל הזמן בחוץ זה מבאס אותי ממש ואין לי מושג אם יש לזה משהו שיכול להפחית קצת.. אין לי בעיה קצת להזיע אבל לא לנטוף זיעה ולהיות מלא בכתמים כאלה מעצבנים… ואני כמעט כל הזמן נכנס לפורום הזה כי שם מדברים על זה ומנסים למצא פיתרון כי אני יודע שפה אין שום דבר אבל אני בכל זאת מנסה אבל אני מאוד מתוסכל פשוט אני כבר שנתיים עם הבעיה והשלמתי איתה אבל הייתי נותן הכל אבל ממש הכל כדי להגיע לפיתרון.. למרות שאני יודע שזה משהו לא קל כי העצבים שלי שרפו לי אותם וזה משהו שאין לי מושג איך באמת אפשר להחזיר אותם.. כי רק עם העצבים האלה אני יוכל לחזור קצת אני מאמין למה שהייתי ולהפחית את הכמות זיעה הזאת… אבל שהם שרופים או מנותקים זה כבר סיפור אחר.. השאלה שלי מה עושים יש תקווה בעולם הזה?

   אכן קיים פתרון לבעיה אם כי מאחר ומדובר באזורים נרחבים, העלות גבוהה. אשמח לעזור, צור קשר לקביעת תור לייעוץ.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   האם יש פתרון?

   ניתן להקל באמצעות הזרקת בוטוליניום טוקסין אך מאחר ומדובר בשטחים נרחבים, העלות גבוהה מאוד.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   היני בן 25 סובל מהזעת יתר בידיים, בית השחי ובכפות הרגליים מאז תאונה שעברתי לפני 3 שנים
   הידיים זה הגורם העיקרי שמפריע לי וברצוני לדעת מה אחוז האנשים שמרוצים מהניתוח ומה אחוז האנשים שמתחרטים שעשו זאת?
   אני משתמש במכשיר לידיים שעוזר אך זה בלתי נסבל לחיות ולהיות תלוי במכשיר

   הטיפול שאני מבצע אינו ניתוחי, מציע שתפנה למי שמבצע ניתוחים מסוג זה.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר