לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  הזעת יתר

  רק מי שסובל מהזעת יתר בבית השחי יבין את חשיבות הטיפול לשיפור באיכות חייו!
  בואו לחסל את הזעת היתר בטיפול בודד – בלי ניתוח -בלי כאבים – בלי סיבוכים!
  רקע

  אחוז הסובלים המשוער מתופעת הזעת יתר בבית השחי, ממקור לא ידוע (Primary Hyperhidrosis) בקרב האוכלוסייה נע סביב 3%. בסה"כ סובלים היום בעולם מבעייה זו כ 178 מיליון נשים וגברים.

  הזעה בבית השחי היא מנגנון תקין של הגוף שלא אמור להפריע בחיי היומיום, אך בעיית הזעת יתר בבית השחי, עשויה לגרום למבוכה רבה אצל הסובלים ממנה ולפגיעה באיכות החיים. קיימות שיטות שונות של טיפול, החל מקרמים למריחה וכלה בניתוחים שונים הכרוכים בסיכונים ואשר יעילותם מוטלת בספק.

  הפתרון – טיפול בהזעת יתר אצל ד"ר צבר באמצעות בוטוקס בבית השחי

  הטיפול היעיל ביותר שקיים כיום עבור הזעה בבית השחי ולתופעה של להזעת יתר, הינו הטיפול בבוטולינום טוקסין (בוטוקס / דייספורט). טיפול באמצעות בוטוקס בבית השחי הינה שיטה שמאושרת ע"י ה FDA האמריקני. טיפול בוטוקס בבית השחי מבוצע ללא צורך בהרדמה או אשפוז וללא סיבוכים ונחשב לשיטה הבטוחה ביותר לטיפול בבעיה.

  ד"ר דייויד צבר משתמש בשיטה חדשנית זו, לאחר בדיקה ומיפוי של האזורים המזיעים. הפעולה פשוטה ובמהלכה מוחדרות בדייקנות כמויות זעירות של בוטוקס במוקדי ההזעה. התוצאות מופיעות כבר לאחר יומיים-שלושה.

  החזרה לשיגרה היא מיידית והתוצאות נשמרות לתקופה שבין שבעה חודשים לשנה. יש לחזור על הטיפול התקופתי ע"מ לשמור על נטרול מלא של התופעה המטרידה באזורים המטופלים.

  זהו טיפול חדשני ואינו כרוך בסבל של המטופלים מאחר ומדובר בהחדרה שטחית של החומר, ללא כאבים.

  בטיחות

  טיפול בהזעת יתר באמצעות בוטוקס הוא טיפול בטוח לחלוטין וללא סיבוכים, מאחר ונעשה בו שימוש בכמויות מזעריות של החומר המוחדר לעור באמצעות מיקרו-מחט דקיקה במיוחד ובאופן שטחי.

  מידע נוסף על הזעה מוגברת

  להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
  אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
  מטופלים לפני ואחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  צפה בגלריה המלאה

  ד"ר דייויד צבר MD: "כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים"

  מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד"ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

  פגוש את ד"ר צבר
  ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל

   לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

   דר. צבר
   14/02/2017
   הזעה מוגברת
   מנגנון ההזעה זהו מנגנון פיזיולוגי נורמאלי לחלוטין. להזעה תפקיד חשוב בויסות חום הגוף (רגולאציה טרמית). היא מאפשרת את ריענון הגוף כאשר טמפרטורת הגוף עולה במהלך פעילות גופנית, במזג או
   דר. צבר
   בוטוקס נגד הזעה
   אנשים רבים סובלים מהזעת יתר. תופעה לא נעימה שפוגעת משמעותית באיכות החיים שלהם. בנוסף לכך, יש לקחת בחשבון את העובדה שאנו חיים במדינה בה מידות החום (והלחות בחלקים רבים במדינה) גבוהות במ

   הי ד"ר צבר, אני סובל כבר שנתיים מהזעה קשה בבית שחי וזה גורם לי לא לרצות לפגוש אף אחד וממש מקשה עלי. האם הטיפול שאתה עושה באמת יעיל וכמה זמן זה יחזיק לי?

   אכן מדובר בטיפול יעיל שיתן תןצאה של לפחות 7-8 חודשים.

    

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   בוטוקס זה לא רק טיפול לנשים? אני מזיע יחסית הרבה זה יעזור או שזה יפסיק את זה לגמרי?

   מתאים לנשים וגברים, בחלט יכול לעזור לך.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   אם אני מזיע באזור התחת באופן שמציק לי
   האם יש דרך טיפול לזה ?

   למרות שלא מדובר באזור טיפול קלאסי, ניתן לעזור, כפוף לבדיקה.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   האם יש טיפול בהזעת יתר באיזור הסנטר ושפתים?

   ניתן לשפר במידת מה, אך לא מדובר באזור "קלאסי" לטיפול בהזעת יתר.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר

   האם הטיפול מתאים לפנים?ההזעה שלי מתבטאת במצח, בצידי האף והשפם

   מתאים גם לאזור המצח.

   בברכה,
   ד"ר דייויד צבר
   1 2 3 11