לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר
צור קשר

בוטוקס

טיפולי בוטוקס – רקע

מיליוני נשים וגברים בעולם עוברים טיפולי בוטוקס ומטופלים באופן קבוע באמצעות זריקות בוטוקס להחלקת קמטים או מילוי קמטים.
האישה הישראלית עסוקה היום יותר מתמיד ונוטה לפנות לטיפול בטוח, קצר, ללא כאבים ועם תוצאות מהירות.
טיפולי בוטוקס הינם הטיפול המבוקש ביותר בתחום הרפואה האסתטית בעולם מאחר והוא קולע בדיוק לצרכים אלו.
גם בקרב גברים הפכו את טיפולי הבוטוקס לנפוצים וזאת בעקבות המודעות ההולכת וגדלה לאסתטיקה.

לצפייה בתמונות מטופלים לפני ואחרי בוטוקס לחצו כאן.

אז מהו בוטוקס?

 • זריקות בוטוקס מכילות שילוב של מספר חלבונים שעברו תהליכי טיהור והופקו בתנאי מעבדה
 • הבוטוקס נחשב לאחד החומרים הבטוחים ביותר ומאושר ע"י FDA, CE (מינהל המזון והתרופות האמריקאי) ומשרד הבריאות של 75 מדינות כולל ישראל
 • בוטוקס הוא אחד משמותיו המסחריים של החלבון "בוטוליניום טוקסין" שהצליח לחולל מהפכה עולמית בתחום האסתטיקה
 • תפקידו של הבוטוקס להעלים קמטים שנוצרים במהלך השנים כתוצאה מהבעות חוזרות: פליאה, כעס, מחשבה, חיוך והבעות נוספות
 • שמות מסחריים נוספים בארץ: דיספורט (Dysport), קסיומין (Xeomin)

הקסם של טיפולי בוטוקס

זריקות בוטוקס הן טיפול שקשה שלא לחזור אליו מעת לעת וזאת בזכות אפקט "המוחק הביולוגי" שלו. הוא יודע לגרום לקמטים לא רק להיעלם לחלוטין אלא גם למנוע מקמטים חדשים להופיע ומכאן הפופולאריות הרבה לה הוא זוכה במשך שנים רבות. הבוטוקס יודע להצעיר את הפנים ולגרום להם להיראות צעירות יותר ורעננות יותר, באמצעות טיפול קצרצר וללא סבל מצד המטופלים.
זריקות בוטוקס במצח הן הנפוצות ביותר בכל הנוגע להצערת העור והעלמת קמטים.


רוצה לקבל מידע נוסף? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!


מילוי בוטוקס לקמטי הבעה

קמטי הבעה מופיעים בזמן שהפנים מביעות הבעה מסוימת. מילוי בוטוקס במצח ובשאר אזורי הפנים מרפה את השרירים הגורמים לקמטים אלה להיווצר ולכן מעלים אותם ביעילות. קמטי הבעה הופכים במרוצת השנים לקמטים קבועים במידה ולא טופלו בבוטוקס. מחקרים מראים שבמקרים בהם מתחילים טיפול קבוע בהזרקות בוטוקס כבר בגיל צעיר, הפנים נשארות חלקות יותר בגיל מבוגר וזאת מכיוון שנמנעת היווצרות קמטים קבועים.

בטיחות בשימוש בבוטוקס

בוטוקס ידוע כחומר בטוח ביותר בזכות הידע הרב שנצבר במהלך השנים ובזכות הטכניקות המיוחדות והמינונים הנמוכים בהם נעשה שימוש ברפואה אסתטית. הוא מאושר ע"י גופי הבריאות המחמירים ביותר בעולם וגם בישראל. החומר עצמו בטוח מאוד אך חשוב מאוד לפנות אך ורק לרופא בעל נסיון רב ומוכח של זריקות בוטוקס, שידע להגיע לתוצאות הטובות ביותר תוך שימוש במינונים הנמוכים ביותר.

נשים ישראליות וטיפולי בוטוקס

למרות הנתונים הטבעיים הנפלאים של נשים ישראליות רבות, העובדה שהשמש הישראלית משחקת תפקיד מרכזי בהזדקנות העור וכל הישראליות נחשפות אליה, מובילה להיווצרותם המוקדמת של קמטוטים וקמטים בניגוד לעבר, נשים כבר לא מקבלות קמטים כמובנים מאליהם.

האשה הישראלית של המאה ה21, נחשבת לעצמאית יותר ובעלת מודעות אסתטית גבוהה יותר מבעבר. נשים רבות בישראל פונות לעזרת הרפואה האסתטית על כל זרועותיה, כאשר הטיפול המוביל בראש הרשימה הוא הבוטוקס. נשים רבות עסוקות במשך רוב שעות היממה, ולכן הפתרון האידיאלי עבורן הוא בוטוקס שנחשב ל "טיפול הפסקת ארוחת צהריים", הווה אומר טיפול קצר ביותר וכזה שניתן לחזור מייד בתום הטיפול לעבודה, ללא סימנים וללא תופעות לוואי. דבר נוסף שנמצא בראש סדר העדיפויות של האשה הישראלית, הוא המראה הטבעי וזוהו יתרון נוסף של הבוטוקס, כאשר הטיפול מבוצע בידיים מנוסות!

עוד בנושא

גברים ישראלים וטיפולי בוטוקס

התפיסה שמראהו של גבר אינו משמעותי, הפכה לנחלת העבר (הלא רחוק), בעידן של מודעות עצמית גבוהה יותר לאסתטיקה ואורח חיים בריא יותר, העלייה המשמעותית ביותר במספר הטיפולים האסתטיים בכלל וטיפולי בוטוקס בפרט, חלה אצל גברים.

למרות שאורח חייהם שונה מזה של נשים, הם מקפידים יותר ויותר להיראות טוב לגילם. הם מבינים שהמראה הגברי כבר לא נמדד בכמות השערות באזניים ובאף, בעור הסדוק ובעודף הקמטים אלא ההיפך בדיוק. נכון להיום, להסרת שיער, פיתוח הגוף ולבוש אופנתי מצטרפים טיפוח הפנים וטיפולי בוטוקס במצח ובאזורי הפנים השונים להעלמת או עידון קמטים וקמטוטים.

גברים רבים פוקדים את מרפאות האסתטיקה לצורך שיפור המראה האסתטי, כאשר הטיפול מספר אחת ללא עוררין, הוא מילוי בוטוקס. למידע נוסף על בוטוקס לגברים.

הרמת גבות, מתיחת המצח, הרמת קצה האף, תיקון קמטים באף (קמטי הארנב) – עיצוב זוויות הפה – עיצוב סנטר וצוואר – תיקון עיוותים וא-סימטריות שונות בפנים – קמטוטים מסביב לפה ועוד.

שאלות נפוצות בנושא זריקות בוטוקס

 • מדוע טיפולי בוטוקס ומילוי קמטים כל כך פופולאריים? טיפולים אלו פופולאריים בזכות התוצאה המוצלחת שלהם ובזכות העובדה שמדובר בטיפולים קצרים, בטוחים, ללא כאבים, ללא תופעות לוואי, ללא הרדמה או אשפוז וכמובן ללא ניתוח. כמו כן, ניתן להפסיק טיפולים אלו בכל עת והתוצאה טבעית לחלוטין.
 • האם החומר בטוח לשימוש? החומר בטוח לשימוש במדינות רבות ברחבי העולם, כולל בישראל ומאושר להתוויות מסוימות ע"י משרד הבריאות וגם ע"י הגוף המחמיר ביותר בעולם בתחום המזון והתרופות, ה FDA.
 • האם יש כאן סיכונים? הבוטוקס הינו חומר הידוע בפרופיל הבטיחות הגבוה שלו. למרות זאת, חשוב לדעת שע"מ שהטיפול יבוצע באופן בטוח ואופטימאלי, יש לבחור ברופא וותיק בתחום ובעל נסיון מוכח כמו זה של ד"ר דייויד צבר, שבודק בקפדנות כל מטופל, מעמיק בהיסטוריה הרפואית שלו ומחליט על מינון מתאים.
 • כל כמה זמן צריך ללחזור על הטיפול כדי לשמר את התוצאה? התשובה היא אינדיבידואלית. משך האפקט האסתטי של הבוטוקס הינו כ3 עד 44 חודשים אולם במקרים מסוימים, במיוחד אצל מטופלים שעברו מספר טיפולים חוזרים,  ניתן לראות תוצאות גם אחרי 5 חודשים.
 • מאיזה גיל להתחיל? ניתן להתחיל כבר בגיל 18, אך ברוב המקרים, גילאי ההתחלה הינם  25-35.
 • מתי הטיפול אינו מתאים? הטיפול אינו מתאים לנשים בהריון / מיניקות, במקרים של זיהום באזור הטיפול, מחלות נוירו מוסקולאריות (עצבים-שרירים) או מחלות אוטו-אימוניות, רגישות יתר לאחד ממרכיבי הבוטוקס.
 • כיצד מתבצע הטיפול? לאחר שתגדיר/י ביחד עם ד"ר צבר את האזורים המיועדים לטיפול, הוא יחטא ויסמן אזורים אלו. בפרוצדורה פשוטה ומדויקת, יזריק הרופא את החומר ויתן לך הוראות לאחר הטיפול.
 • כמה זמן נמשך הטיפול? טיפול בוטוקס נמשך כ 5-10 דקות ומבוצע ללא הרדמה וללא כאבים.
 • מה קורה לאחר הטיפול? בתום הטיפול יקבע לך תור לביקורת ולשיפורים במידת הצורך. החזרה לשגרה היא מיידית והתוצאות מופיעות כבר ביום השלישי.

מידע נוסף בנושא בוטוקס ומילוי קמטים ניתן למצוא כאן

להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
מטופלים לפני ואחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
צפה בגלריה המלאה

ד"ר דייויד צבר MD: "כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים"

מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד"ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

פגוש את ד"ר צבר
ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל
לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

דר. צבר
14 בפברואר 2017
בוטוקס מידע נוסף
בוטוקס / בוטוליניום טוקסין (Botulinum Toxin) בוטוליניום טוקסין הינו קומפלקס חלבוני המופק בתנאי מעבדה קפדניים, מחיידק הקרוי קלוסטרידום בוטוליניום. קיימים שבעה סוגים (סרוטיפים) שונים
דר. צבר
העלמת קמטים
העלמת קמטים – שילוב של רפואה ואמנות השנים חולפות עוברות להן, אך יפות ומתוקות ככל שיהיו, הן מזכירות לנו שאנו לא הופכים להיות צעירים יותר, וגם לא העור שלנו. לא לפתע ביום אחד, אבל
דר. צבר
העלמת קמטים במצח
קמטים במצח אזור המצח הוא בד"כ אזור רחב ושטוח. העור המכסה את המצח מתקמט ומייצר קמטים בכל פעם ששריר המצח מתכווץ בעקבות תחושות ומצבי רוח שאנו חווים (הרמת גבות). קמטים אלו מכונים בשפ
דר. צבר
הקשר בין בוטוקס ושפתיים-ניפוץ מיתוס
למרות שבוטוקס הפך להייות שם נרדף לעיבוי שפתיים, לא באמת מזריקים אותו לשפתיים. משפטים כמו "עיבוי שפתיים באמצעות בוטוקס" הם משפטים שמצביעים על בורות של מי שכתב אותם. במאמרים, פרסומות וב
דר. צבר
בוטוקס סביב העיניים
קמטים וקמטוטים בצידי העיניים גורמים למראה מבוגר יותר ולתחושה של אובדן הנעורים אצל רוב האנשים. מכיוון שאסתטיקה הינה צורך מובנה אצל האדם המודרני, רוב האנשים מייחסים חשיבות עצומה למראה פ
דר. צבר
תדירות חידוש טיפולי בוטוקס
כל מי שמתעניינים בטיפול בוטוקס, מעונינים לדעת כל כמה זמן הם ידרשו להגיע אל המרפאה על מנת לחדש את טיפול הבוטוקס שלהם על מנת לשמר את התוצאה ולזכות בתוצאה אפקטיבית ומרשימה לאורך זמן.
דר. צבר
החלקת קמטים ללא ניתוח
לא מעט מבוגרים הנראים בגילם אך מרגישים צעירים מגילם ומפגינים התנהגות של אנשים הצעירים מהם בעשור לפחות. עולם הרפואה האסתטית מאפשר להם להיראות כפי שהם מרגישים בעזרת טיפולים חדשניים המקנ
דר. צבר
בוטוקס לגברים
בעבר, קהל היעד של טיפולי הבוטוקס היה נשים. ככל שעוברות השנים גובר הביקוש לבוטוקס ויחד עם זאת גוברת המודעות האסתטית, גובר הרצון לשיפור באיכות החיים והרצון לשמור על תפריט תזונתי מאוזן ב
דר. צבר
הרמת גבות בעזרת בוטוקס
השימוש בבוטוקס מאפשר לנו לגרום להאטה של תהליך ההזדקנות הטבעי של העור ויחד עם זאת מאפשר לנו להתגבר על בעיות שונות כמו הזעת יתר, מיגרנה ועוד.
דר. צבר
סיכונים של טיפולי בוטוקס
השימוש בחומר המכונה בוטוקס, הפך בשנים האחרונות לפופולארי במיוחד. הבוטוקס תפס מקום של כבוד בצמרת רשימת הטיפולים הפופולאריים ביותר בעולם הרפואה האסתטית, ומיליוני אנשים בוחרים לשפר את מר
דר. צבר
בוטוקס בגיל 30
נשים רבות (וגם גברים) תוהים מהו הגיל הנכון בו כדאי להתחיל ולהשתמש בבוטוקס על מנת לשמר את המראה הצעיר ועל מנת למנוע מצב עתידי בו קמטים קבועים יופיע ובפנים ויגרמו להן להיראות מבוגרות יו
דר. צבר
הסרת קמטי הבעה בעזרת בוטוקס
אנשים רבים ברחבי העולם פונים אל מומחים בתחום הרפואה האסתטית שמציעים טיפולי בוטוקס להעלמת קמטי הבעה. נכון להיום טיפולי בוטוקס מאושרים על ידי ה- FDA (ארגון המזון והתרופות האמריקאי) מעל
דר. צבר
בוטוקס לפנים
בוטוקס לפנים הפך לטיפול מספר אחד מבין כל הטיפולים הקיימים ברפואה אסתטית, כולל הטיפולים הכירוגיים, מאז שנת 2005 וזאת בזכות התוצאות המרשימות שלו והעובדה שמדובר בטיפול מהיר ובטוח, ללא כל
דר. צבר
בוטוקס ופעילות גופנית
בוטולינום טוקסין הוא תשלובת חלבונית שמופקת מרעלן ומוכרת גם בשם בוטוקס. טיפולי בוטוקס נהוגים בכל רחבי העולם במסגרת טיפולי הרפואה האסתטית של הפנים וכן

שלום ד"ר צבר, אני בת 43,ויש לי בעיה עם הקמטים של הכעס כי אני כל הזמן נראית כועסת למרות שאני בכלל לא. אני עובדת עם ילדים ואומרים לי את זה כל הזמן.קראתי באינטרנט שאתה יכול להוריד לי את הקמטים האלה בטיפול בוטקס. רציתי לדעת האם זה כואב והכי חשוב האם אני יכולה לחזור לעבודה אחרי הטיפול ואם ירגישו? תודה על תשובתך המהירה.

באמצעות בוטוקס ניתן במקרים רבים למחוק את הקמטים. במידה והקמטים קיימים גם כאשר הפנים במצב רפוי, כלומר ללא הבעה (כעס/מחשבה), יתכן ואצטרך להשתמש גם בחומר מילוי עדין. טיפול בוטוקס אינו כואב ואת יכולה לחזור מיידית לעבודה מבלי שידעו שעברת טיפול.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

ד"ר האם אוכל לעבור טיפול בוטוקס רק באזור שבין העיניים ולא באזורים האחרים? שיקול כלכלי.. האם לא תהייה בעיה שהתיקון יהייה רק באזור אחד והאזורים האחרים לא יתוקנו? זה נשמע לי בעייתי ולכן אני שואלת. תודה

אפשר בהחלט לבצע טיפול בוטוקס באזור אחד מבלי לטפל באזורים האחרים. את צודקת חלקית בנוגע לבעייתיות: כאשר מטפלים באזור אחד והקמטים נעלמים באזור המטופל, הקמטים באזורים הסמוכים שלא טופלו, נראים בולטים יותר למרות שלא השתנה בהם דבר. דבר נוסף, רצוי שכל האזורים יהייו מסונכרנים ביניהם מבחינת הטיפול כדי שלא יהייה חוסר איזון אסתטי ביניהם, כלומר אזור אחד חלק וסמוך לו אזורים חרושי קמטים.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

אני בת 18 והשאלה שלי היא ,אם יש לי גומה בסנטר סוג של שקע מסוים ,ואני רוצה למלא אותו בעזרת בוטוקס למראה עגול ושלם אוכל לעשות זאת ? לצורך העניין העלתי תמונה מגוגל להמחשה

ניתן למלא את השקע בסנטר באמצעות חומרי מילוי ולעיתים יש צורך גם בבוטוקס, עלי לראות את הסנטר כדי לתת תשובה חד משמעית.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

שלום ד"ר, אני בת 42 ויש לי מאז ומתמיד יש לי גבה אחת גבוהה יותר מהשנייה ואני מעונינת להרים את הגבות. האם הדבר אפשרי למרות שהן לא באותו גובה? תודה

הדבר אפשרי ויש לקחת את בחשבון את חוסר הסימטריה בגובה הגבות. על סמך בדיקה אוכל לומר לך באם אפשר לתקן את הבעיה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר
1 9 10 11
שנה גודל פונט
שנה ניגודיות