לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  בוטוקס ופעילות גופנית

  בוטולינום טוקסין הוא תשלובת חלבונית שהמרכיב הפעיל בה הוא רעלן טבעי, המוכר גם בשם בוטוקס. טיפולי בוטוקס נהוגים בכל רחבי העולם במסגרת טיפולי הרפואה האסתטית של הפנים וכן למטרות רפואיות. אנשים רבים מעוניינים לדעת מהו האפקט של הבוטוקס, כיצד מתבצע הטיפול והאם יש להימנע מפעילות גופנית לאחר הטיפול. התחילו לקרוא.

  בוטוקס ופעילות גופנית

  קצת אודות הבוטוקס

  הבוטוקס גורם להרפיית השרירים באזור אליו החומר הוזרק ועל ידי כך הקמטוטים הנקראים גם 'קמטי הבעה' נעלמים או מופחתים במידה ניכרת לתקופה של שלושה חודשים עד חצי שנה. באם אתם מעוניינים ליהנות מתוצאות אלו גם לאחר תקופת זמן זו יש לחזור ולחדש את הטיפול. הבוטוקס מוכר לעולם הרפואה עוד משנות השבעים בהן השתמשו בחומר זה על מנת לתקן בעיות של פזילה ותופעת העין העצלנית. משנות התשעים החלו להשתמש בחומר הבוטוקס למטרות אסתטיות. נכון להיום קהל הלקוחות שמשתמש בחומר הבוטוליניום טוקסין כולל גם נשים וגם גברים.

  הכרחי לדעת אודות הבוטוקס

  חשוב לדעת שהבוטוקס הינו חומר בטוח שאושר להתוויות אסתטיות מסוימות על ידי משרד הבריאות בישראל ועל ידי ה- FDA העולמי. טיפולי הבוטוקס פופולאריים כל כך משום התוצאה הנפלאה שלהם וכן בעקבות יתרונותיהם הרבים, יתרונות שכוללים טיפולים קצרים (עד עשר דקות) , בטוחים, ללא תופעות לוואי, ללא אשפוז כלשהו, ללא כאב וללא סיכונים מיותרים. בנוסף, מדובר בחומר שמתפוגג בהדרגה עד להיעלמות השפעתו באופן מוחלט. ניתן להתחיל את הטיפול החל מגיל 18 (אך מומלץ לפנות לרופא מנוסה בתחום על מנת שיאבחן את מצב עור הפנים שלכם ויקבע באם אתם מתאימים להתחיל בטיפולי בוטוקס).

  מעוניינים? מה עושים?

  אם החלטתם שגם אתם מעוניינים בתוצאה הנפלאה של הבוטוקס הצעד הראשון יהיה לבחור ברופא הנכון. רופא שעוסק ברפואה אסתטית של הפנים, בעל וותק רב שנים בתחום, שיכול להציג בפניכם המלצות, שמעודכן בכל החידושים העולמיים ושמבצע את הטיפולים בשיטות החדשניות ביותר. ד"ר דייויד צבר, מהרופאים המובילים בישראל בתחום הרפואה האסתטית בכלל ובפיסול פנים בפרט.

  הוא יבצע בדיקה מעמיקה של הפנים שלכם, יוודא שאינכן בהיריון או שאינכם סובלים ממחלות נוירו מוסקולאריות או אוטואימוניות, יסמן את אותם איזורים בהם הוא יטפל, יזריק את החומר תוך פרק זמן של 2 עד 10 דקות ויספק לכם הוראות חשובות אותן יש לישם לאחר הטיפול. חשוב לקחת בחשבון שבחירת רופא בעל מוניטין ונסיון עשיר כמו זה של ד"ר דייויד צבר יקטין את הסיכויים לגרימת נזקים ותופעות לוואי רפואיות.

  לאחר הטיפול – בוטוקס ופעילות גופנית

  בוטוקס ופעילות גופנית אינם הולכים ביחד מיידית לאחר הטיפול ולכן במהלך ה- 24 שעות שלאחר סיום הטיפול חשוב להימנע מפעילות ספורטיבית. פעילות גופנית מאומצת גורמת להגברת אספקת הדם לאזור אליו הוזרק הבוטוקס, מה עוד שבמהלך פעילות שכזו יכול להיווצר לחץ על האזורים המטופלים. חשוב לדעת שגם עיסוי הכולל את אותו איזור אליו הוזרק הבוטוליניום טוקסין יכול לגרום לחומר שהוזרק, להתפשט לשרירים אחרים ולהשפיע עליהם.

  ההמלצה הכוללת היא להימנע ב 24 השעות הראשונות מפעילות ספורטיבית, להימנע מלחיצות ועיסויים באזורים המטופלים, להימנע מ"עמידת ראש" וכן משינה בתנוחות מסוימות הגורמות ללחץ על האזור. רצוי שלא להייות במצב שכיבה בשעות הראשונות שלאחר הטיפול. יחד עם הנאמר, ניתן לחזור לשגרת העבודה או הלימודים, מיידית לאחר ההזרקה.