לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  יש מה לעשות עם עיגולים שחורים מסביב לעיניים?

  יש מה לעשות עם עיגולים שחורים מסביב לעיניים?

  אין חולק על העובדה שהעיניים מושכות תשומת לב גדולה. כולנו רוצים עיניים קורנות וחיוניות, בעלות מראה בריא וצעיר. מנגד, אף אחד לא רוצה עיניים עייפות, שקועות ומבוגרות, ובוודאי נרצה להימנע משאלות כדוגמת "שוב לא ישנת טוב?". לעתים, גם כאשר התחושה הפנימית מצוינת, מראה העיניים העייפות יוצר כלפי חוץ תחושה אחרת לגמרי.

  נשים רבות מודעות לתופעת העיגולים השחורים מסביב לעיניים, ומחפשות פתרון יעיל לשיפור המצב. עיגולים שחורים יוצרים מראה עייף מוזנח ומבוגר. אמנם מדובר בד"כ בשקעים לא גדולים מתחת לעיניים אך ההשלכות על נראות הפנים, משמעותית מאוד. באמצעות שיטת הטיפול של ד"ר דיוויד צבר, ניתן לשפר מאוד את המצב ובמקרים מסוימים אף להעלים את אותם עיגולים שחורים שמטרידים נשים רבות בגילאים שונים.

  איך נוצרים אותם עיגולים שחורים?

  בשפה העממית נקראים השקעים שמתחת לעיניים "עיגולים שחורים". ואכן, כך הם משתקפים. אותם עיגולים הינם תוצר של שקעים היוצאים משורש האף וממוקמים מעל לעצמות הלחיים ומתחת לעפעפיים התחתונים. השקעים האלו יוצרים את אותו פגם חזותי שמפריע להמון נשים – העיגולים השחורים. אותם שקעים יכולים בהחלט להיות תוצר של תהליך התבגרות טבעי, אך מדובר במקרים רבים במבנה מולד או בסיפור משפחתי של שקעים מתחת לעיניים.

  מקורם של העיגולים השחורים מסביב לעיניים יכול להיות גם בהרגלים שונים הקשורים לאורח החיים: תזונה שאינה מאוזנת, חשיפה ממושכת לשמש ללא הגנה ועוד. כשמגיעים אל ד"ר צבר, הסיבה להיווצרות השקעים והעיגולים השחורים אינה רלוונטית והוא יכול ברוב המוחלט של המקרים להעניק מענה איכותי, מהיר ומותאם אישית לכל אחד ואחת.

  איך ניתן לטפל בעיגולים השחורים?

  לאחר בדיקה מדוקדקת ואבחון מדויק, הרופא ממליץ על שיטת הטיפול הטובה ביותר עבור המטופל ועל החומרים בהם ייעשה שימוש על מנת לשפר ו/או להעלים את השקעים מתחת לעיניים ובכל לטשטש את סימני העייפות והגיל. כיום, הודות לטכניקות מתקדמות כמו אלו שבהן משתמש ד"ר צבר, ניתן להצעיר את מראה הפנים בטיפול מהיר ואיכותי. כאשר מבוצע מילוי שקעים, מראה הפנים משתפר באופן כללי מבלי לדעת שמדובר במילוי לשקעים מתחת לעיניים, כך גם הכהות ברוב המקרים מיטשטשת והתוצאה המתקבלת טבעית לחלוטין.

  חומרי המילוי בהם נעשה שימוש הינם חומרים בטוחים מאחר והם נספגים בהדרגה, בניגוד לחומרים הקבועים והמסוכנים דוגמת סיליקון. מאחר ומדובר באזור רגיש בו העור עדין ודק במיוחד, חשובה בחירה נכונה של חומרים מתאימים, סמיכות חומרים נכונה, ומינון אופטימלי וטכניקה. מעבר לחשיבות בחירת החומרים והשיטה, ומאחר ומדובר באזור הדורש ניסיון, חשוב לא פחות להשקיע בבחירת רופא מנוסה ומיומן המתאים למשימה.

  לאחר פגישת ייעוץ שבה יבדוק ויאבחן ד"ר צבר את האזור הנדרש לטיפול, ולאחר תיאום ציפיות, מגיע שלב הטיפול בעיגולים השחורים. מדובר בטיפול קצר וללא כאב באמצעות המיקרו-קאנולה. ההליך כולל סימון, חיטוי קפדני, והזרקת החומר הנבחר בטכניקה כזו או אחרת – בהתאם לשיקול דעתו המקצועי של ד"ר צבר. בסופו של תהליך, כאשר מלאכת המילוי הושלמה, השקע שכעת מלא אינו יוצר הצללה וכך משתפרת הנראות של אותו אזור בפרט ושל הפנים בכלל.

  יש מה לעשות עם עיגולים שחורים מסביב לעיניים?

  האם הטיפול בעיגולים השחורים בטיחותי?

  עוד לפני שחשוב לספק לקהל הלקוחות תוצאות משביעות רצון, חשוב להבטיח טיפול בטיחותי. במרפאתו של ד"ר צבר, מבוצע הטיפול ברוב המקרים בטכניקה מיוחדת, המבוססת על צינורית דקיקה שבאמצעותה ניתן להגיע לאזור הטיפול ודרכה מבוצע הטיפול עצמו, מבלי שייווצרו שטפי דם, מבלי לפגוע ברקמות השונות ומבלי שהמטופל יחוש כאב.

  התערבות כירורגית? לא במקרה הזה!

  העיגולים השחורים יוצרים מראה עייף ומבוגר. הדרך אל שיפור מראה הפנים והצערתם קצרה משניתן לדמיין כשפונים לד"ר צבר! בשונה מהליכים אסתטיים כירורגיים, אין בטיפול כל התערבות כירורגית, הטיפול אינו מותיר צלקות או חתכים, ולא נדרשת תקופת החלמה.

  חשוב לדעת כי מטרת הטיפול בעיגולים השחורים אינה לשנות את הפנים, אלא לשפר את המראה הקיים. פגמים אסתטיים נקודתיים משפיעים תמיד על הנראות הכללית וכשמטפלים באותם פגמים, מופיע שינוי טבעי ומרענן בכלל הפנים מבלי ליצור שינוי דרסטי.