לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  מתיחת פנים? היום כבר לא צריך ניתוח

  מתיחת פנים? היום כבר לא צריך ניתוח

  אנו נוהגות להציץ במראה אינספור פעמים ביום ולבחון את מראה הפנים שלנו. האם חלילה הופיע קמט חדש? האם עצמות הלחיים עדיין בולטות ומשדרות נעורים? האם השפתיים רעננות וחושניות או שמא הפכו דקות ועייפות?

  הקמטים והקמטוטים המופיעים על העור משדרים מראה מבוגר יותר, במיוחד הקמטוטים שלצידי העיניים. באזור הפנים קיימים קמטים הנקראים "קמטי הבעה", אלו מופיעים בעיקר באזור המצח, בין הגבות, בצידי העיניים, בלחיים, בצידי האף וצידי הפה. בגילאים מבוגרים יותר מופיעים קמטים גם באזור הצוואר. המראה המבוגר יותר מופיע במיוחד כאשר מופיעות צניחות על קו הלסת ובצידי הפה.

  מהם הגורמים למראה עור נפול ומקומט

  הקמטים מתחילים להופיע על העור בד"כ אחרי גיל 30 כתוצאה מפגעי הזמן והסביבה, אך הגורם התורשתי גם הוא משחק תפקיד. באופן טבעי העור שלנו מאבד מגמישותו וכבר אינו מתוח כפי שהיה בגלל ירידה הדרגתית בסיבי הקולגן והסיבים האלסטיים של העור, כמו גם ירידה בחומצה היאלורונית המעניקה לעור את הלחות הכה חשובה לו. התוצאה היא עור בעל מראה מקומט ורפוי. עור הפנים שלנו חשוף במהלך כל היום ולכן הוא מהנפגעים העיקריים מקרינת השמש, הזיהום הסביבתי, עשן וכו'.

  ישנם גם גורמים נוספים התורמים למראה המקומט והרפוי, כמו עישון, תורשה, תזונה לקויה או מצבי לחץ. ניתן לנסות ולצמצם את הגורמים הללו להזדקנות העור באמצעות מריחת קרמים המגנים על העור מפני חשיפה לשמש, לבישת בגדים ארוכים או חבישת כובע, ואף שימוש בקרמים קוסמטיים המכילים חומרי אנטי אייג'ינג המאטים את הזדקנות העור.

  מתיחת פנים? היום כבר לא צריך ניתוח

  מתיחת פנים ללא ניתוח

  אין ספק כי קיימת חשיבות רבה לשמירה על העור בכלל, ועור הפנים בפרט. הגנה על העור באמצעות ביגוד המתאים, או קרמים שונים המצמצמים את נזקי קרינת השמש יכולים להבטיח שמירה על עור בריא. אך מניעה מוחלטת של הזדקנות העור איננה אפשרית ולרוב אותם קרמים קוסמטיים שמבטיחים עצירה של הזדקנות העור אינם יעילים לטווח הארוך.

  הודות להתפתחות המהירה של אסתטיקה רפואית, ניתן כיום לבצע טיפול אסתטי בפנים לצורך הצערת ומיצוק העור ללא שימוש בניתוח או באמצעים פולשניים אחרים. ניתן להחזיר לעור הפנים את הברק, המיצוק והמתיחה שאבדו במהלך השנים, ללא ניתוח.

  באמצעות טיפול אסתטי חדשני של מתיחת פנים ללא ניתוח ולא פולשנית, ניתן למתוח את העור ובכך לבצע הרמה טבעית של עור פנים נפול ומקומט ולהעלים את הקמטים והצניחות שנוצרו. הטיפול מבוצע באמצעות חוטים רפואיים מיוחדים המוחדרים לעור הפנים. חוטים אלו מייצרים מתיחה טבעית באזור בו הם ממוקמים.

  יתרונות הטיפול

  מתיחת פנים בחוטים אלו אינה דורשת התערבות כירורגית או ניתוח מורכב ואשפוז ממושך. הודות לזיזים מיוחדים הנמצאים על גבי חוטי מתיחה אלו, מתאפשרת מתיחה של העור בהתאם לכיוון המתיחה הטבעי של עור הפנים ובמקביל נוצר גירוי של תאים מסוימים לייצור קולגן באזור המתיחה.

  חוטי המתיחה נחשבים לטיפול אסתטי חדשני ומהפכני, וזאת בזכות הפיכת חוטים אלו לנספגים ללא צורך בתפרים, חתכים או כאב מיותר. טיפול זה נחשב קצר ובטוח, ללא צורך בהחלמה ממושכת וללא צלקות. המטופל יכול לחזור לשגרת חייו וליהנות מתוצאות ארוכות טווח.