לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר

  צור קשר

  הדגשת שפתיים לנשים ולגברים

  הדגשת שפתיים לנשים ולגברים

  אחד מטיפולי האסתטיקה השכיחים והמבוקשים ביותר הוא טיפול הדגשת השפתיים. אם בעבר רק נשים דרשו טיפול הדגשת שפתיים אסתטי שכזה, הרי שכיום גם אצל גברים חלה עלייה משמעותית בביקוש וברצון ליהנות משפתיים מעוצבות יותר. האתגר הגדול ביותר של הרופא המבצע הדגשת שפתיים, הוא לשמור על נראות טבעית. ד"ר צבר בעל ניסיון עשיר בתחום, כולל בטיפול זה הדגשה, עיבוי ותיחום השפתיים, בהתאם לצרכי המטופל/ת.

  שיטתו של ד"ר דיוויד צבר מספקת תוצאות טבעיות ולכן גם גברים אינם חוששים לעבור את ההליך. הנראות הטבעית אינה גוררת אחריה שאלות שעלולות לעיתים ליצור מבוכה. שפתיים נשיות שונות משפתיים גבריות ויש לקחת בחשבון את השונות הזו ע"מ שתבוא לידי ביטוי בתוצאה.

  החשיבות שבבחירת הרופא

  בכדי לבצע את ההליך של הדגשת שפתיים, לא מספיק שהרופא יהיה בעל הכשרה מתאימה, אלא צריך ורצוי מאוד שיהיה בעל ניסיון לא מבוטל בתחום. מה שקורה לא אחת לאחר טיפולים של הדגשה ומילוי שפתיים, הוא תוצאה מגושמת, שאינה מתאימה לנתוני פניו של המטופל/ת. ד"ר צבר, בעל ניסיון עשיר בהליכים מסוג זה, שם את הדגש על שידוך בין מבנה הפנים ובין צורת השפתיים. מראה פרופורציונלי ומחמיא הוא זה שבסופו של דבר משביע את רצון המטופלים.

  הטיפול המוצע על ידי ד"ר צבר הוא טיפול קצר וממוקד, והתוצאה מידית. לרוב, ניתן לשוב מידית לפעילות שגרתית, כך שלא נדרשת תקופת החלמה. עוד לפני שבוחרים את סוג הטיפול – הדגשה, תיחום או הגדלה, חשוב לבחור ברופא מנוסה המבצע את הטיפול בטכניקה מתקדמת וחדשנית ובאמצעות החומרים הטובים והבטוחים בעולם.

  למי מתאים הליך מילוי השפתיים?

  בשונה מהליכים אסתטיים שונים המיועדים לתת מענה משמעותי לסימני הגיל, מילוי שפתיים מתאים לנשים ולגברים בוגרים בכל גיל. אם אתם בעלי שפתיים דקות / דקיקות או אסימטריות, עברתם טיפול כושל בשפתיים או סתם חשקה נפשכם בשיפור מראה השפתיים והפנים בכלל תוך שמירה על מראה טבעי והרמוני, הליך מילוי שפתיים יכול להתאים גם לכם.

  הדגשת שפתיים לנשים ולגברים

  האם ישנן תופעות לוואי לאחר טיפול הדגשת שפתיים?

  הודות לשיטה בה עושה שימוש ד"ר צבר, ניתן ליהנות מהתוצאות מיד לאחר הטיפול. עם זאת, חשוב לדעת מראש כי בהתאם לאופי הטיפול ולסוג החומר שהותאם, השפתיים מגיבות לטיפול בנפיחות שתיעלם מספר שעות עד מספר ימים לאחר הטיפול, אם כי הנפיחות בד"כ אינה משפיעה על החזרה לשגרה מאחר והינה עדינה ומוגבלת. בסיום הטיפול יקבל כל מטופל הנחיות מפורטות הכוללות בין היתר הימנעות משתיית משקאות חמים ביום הטיפול.

  מילוי שפתיים עם או בלי בוטוקס?

  טיפולי השפתיים מתחלקים לכמה קטגוריות שונות: הדגשת שפתיים, עיבוי שפתיים, עיצוב שפתיים ותיקון קמטים מסביב לשפתיים באמצעות בוטוקס. בניגוד לדעה הרווחת, בוטוקס אינו מוזרק אל תוך השפה אלא סביבה, במקרים בהם קיימים באזור זה קמטוטים. ד"ר צבר יבחר את שיטת הטיפול המתאימה ביותר למטופל/ת במהלך פגישת הייעוץ, לאחר שיוגדרו מטרות הטיפול ויתבצע אבחון מעמיק.

  חומרי המילוי משחזרים נפח שאבד בשפתיים או יוצרים בליטות חדשות בשפתיים וסביבן, במטרה לעצב ולתחום. הבוטוקס לעומת זאת, פועל באופן שונה לחלוטין, באמצעות החלשת השריר שמייצר את הקמטוטים סביב השפתיים. אחת השיטות בהן עושה ד"ר צבר שימוש היא שילוב בין שני המרכיבים החשובים הללו. בכל מקרה מדובר בטיפול קצר, נקודתי ובטוח, אינו מצריך הרדמה והתוצאה מידית. בהתאם למטופל ולדרישותיו, יותאמו סוג החומרים, השיטה והתוצאה שתתאים באופן הטוב ביותר לדרישת המטופל/ת ונתוני הפנים.