לפגישת יעוץ עם ד"ר צבר
צור קשר

עיצוב סנטר

ניתוח סנטר כפול – כבר אין צורך!

לסנטר תפקיד אסתטי מכריע ביצירת הפרופיל וקווי המתאר של הפנים.
עד לאחרונה, תיקון / עיצוב סנטר או קו לסת נעשה בהליך ניתוחי, ניתוח סנטר. כיום, ד"ר צבר מבצע עיצוב קו הלסת והסנטר מחדש, ללא ניתוח וללא תפרים ("non-surgical reshaping and augmentation of the chin"). נשים וגברים המעונינים לתקן
עיוותים, בין אם מולדים, לאחר פציעה או כחלק משינויי הגיל, יכולים להימנע מביצוע ניתוח סנטר וזאת בעזרת פרוצדורה פשוטה ובטוחה של עיצוב סנטר, ללא סיכונים וללא סיבוכים.

מידע נוסף בנושא עיצוב ותיקון הסנטר, ניתן למצוא כאן.

לצפייה במאמר של ד"ר צבר במגזין יופי.


רוצה לקבל מידע נוסף? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!


 

עיצוב  סנטר – במקום ניתוח סנטר

עיצוב סנטר וקו הלסת נעשה באמצעות חומרי המילוי המתקדמים ביותר כגון ראדייס, אלנסה, ג'ובידרם וולומה, רסטילן סאבקיו ואחרים, כדי לעצב מחדש את קווי המתאר של הסנטר ועל מנת להשיג מראה אסתטי וטבעי.

במהלך הטיפול, ד"ר צבר מעצב מחדש את הסנטר וקו הלסת ומתקן את הפגמים והאסימטריות.
במקרים מסוימים, משתמש ד"ר צבר גם בחומרים כמו בוטוקס ע"מ ליצור איזון בין השרירים הפועלים באזור הסנטר וכן חומרים ממיסי שומן לטיפול במקרים של "סנטר כפול".

עיצוב סנטר – בטיחות

הגורם החשוב ביותר למטופלים המתענינים בטיפולים אסתטיים הוא גורם הבטיחות. ע"מ שהפרופיל הבטיחותי יהייה הגבוה ביותר, ד"ר צבר משתמש בחומרי מילוי בטוחים, המתאימים עצמם לשינויי הפנים. עיצוב קו לסת והסנטר הוא טיפול בטוח לחלוטין ואין צורך בזמן החלמה וזאת בניגוד להליך של ניתוח סנטר כפול המהווה ניתוח לכל דבר, על כל הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הסבל, הצלקת, תחושת גוף זר בסנטר וזמן ההחלמה הכרוכים בו.

עיצוב סנטר – התוצאה

עיצוב סנטר-ד''ר צבר

התוצאה המהירה של סנטר בעל מראה טבעי ובעל סימטריה וקווי מתאר מדויקים ויפים, היא אחד מיתרונותיו הרבים של טיפול זה. אם לאחר ניתוח סנטר יש להמתין מספר חודשים עד חצי שנה להשגת התוצאה הסופית, בטיפול עיצוב סנטר ללא ניתוח, התוצאה הסופית של שיפור במראה הסנטר וקו הלסת ותיקון הפגמים והאסימטריה, תושג כבר בתום הטיפול או מספר ימים אחריו, בהתאם לסוג החומרים שנבחרו.

ד"ר דייויד צבר – עיצוב סנטר ללא ניתוח – ערוץ 10 – פרופ' קרסו

ד"ר דייויד צבר בתוכנית "בריאות 10" מדבר על הסנטר ועל הטיפולים הלא ניתוחיים אותם הוא מבצע במרפאתו שברמת החייל. ד"ר צבר עוסק ברפואה אסתטית ומתמחה בהצערת העור ופיסול תווי הפנים. מומחה בוטוקס ו מילוי קמטים, ד"ר צבר מחזיר את מראה הפנים שנים אחורה.

להתייעצות ולקביעת תור לפגישה עם ד"ר צבר
אנחנו מבטיחים פרטיות מלאה.
מטופלים לפני ואחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
צפה בגלריה המלאה

ד"ר דייויד צבר MD: "כרופא, אני רואה אתגר מקצועי בכל מטופלת ומטופל שמגיעים אלי. היכולת להצעיר את מראה הפנים ולפסל מחדש אזורים הזקוקים לשיפור תוך שמירה על המראה הטבעי, הינה אתגר יומיומי עבורי. השפעת הצלחת הטיפול על המטופל והשלכותיה, באה לידי ביטוי לא רק במראה בריא וצעיר יותר אלא גם בחיזוק הבטחון העצמי ושיפור באיכות החיים"

מהרופאים המובילים בארץ ברפואה אסתטית בכלל ובתחום פיסול פנים בפרט, מקדיש ד"ר צבר את מרבית זמנו לתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית, בפיתוח שיטות טיפול ויישומן במרפאה. שיטות אלה מבוססות על הידע והנסיון הרב שצבר בארץ ובעולם ומיושמות בהצלחה רבה במרפאתו, בה עוברים מידי יום מטופלות ומטופלים רבים ומרוצים.

פגוש את ד"ר צבר
ממובילי תחום הרפואה האסתטית בישראל
לפגישת יעוץ אישית עם דר צבר

דר. צבר
14 בפברואר 2017
כל מה שרציתם לדעת על עיצוב סנטר
עיצוב סנטר במסגרת המגמה לפתח טיפולים לא פולשניים כדי להימנע מפרוצדורות ניתוחיות, ד"ר צבר – בעל נסיון עשיר בתחום האסתטיקה הרפואית מעצב ומתקן סנטרים בהליך פשוט וקצר ללא ניתוח
דר. צבר
חומצה היאלורונית
חומצה היאלורונית (נקראת גם היאלורונאן או היאלורונאט) היא פוליסכריד (שרשרת של סוכרים) טבעי המופרש ע"י תאים הנקראים פיברובלאסטים וממלא את החלל הבין תאי של רקמות גופנו וגופם של כל ב
דר. צבר
ראדייס
ראדייס (®Radiesse) ראדייס (®RADIESSE) הינו חומר מילוי סינטטי חדשני המורכב ממיקרו כדוריות המכילות סידן (קאלציום-הידרוקסילאפאטייט) בתרחיף ג'ל על בסיס מים. זהו חומר דמוי עצם ומכאן יתרונ
דר. צבר
כיצד טיפולי אסתטיקה יגרמו לכם להיראות צעירים יותר?
הקידמה הביאה איתה כלים המאפשרים להחזיר את מראה הפנים שנים אחורה ולשוות להם מראה צעיר ורענן יותר. הכל על טיפולי אסתטיקה מתקדמים.
דר. צבר
טיפולים אסתטיים ללא ניתוח
ניתוח או הליך כירורגי, מוגדר כפרוצדורה פולשנית שבמסגרתה נעשות פעולות שונות כגון חיתוך, שיוף, ניסור, כריתה, תפירה, שבירת עצם או סחוס ועוד. היום, קיימת אלטרנטיבה כמעט לכל ניתוח בתחום הא

היי, אני בת 26, טרם ביצעתי טיפולים בהזרקות,אך ביצעתי ניתוח אף לפני שלוש שנים.
וכרגע אני מתעניינת במילוי של אזור הסנטר, אך אני נמצאת בטיפולי לייזר באותו האזור, האם יש לכך השלכות?

מציע שלפני הטיפול שבו את מתעניינת, תסיימי טיפולי הלייזר שיכולים להשפיע במידת מה על חומר המילוי באזור הסנטר.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

היי, אני בת 26, טרם ביצעתי טיפולים בהזרקות,אך ביצעתי ניתוח אף לפני שלוש שנים.
וכרגע אני מתעניינת במילוי של אזור הסנטר, אך אני נמצאת בטיפולי לייזר באותו האזור, האם יש לכך השלכות?

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

היי, אני בת 26, טרם ביצעתי טיפולים בהזרקות,אך ביצעתי ניתוח אף לפני שלוש שנים.
וכרגע אני מתעניינת במילוי של אזור הסנטר, אך אני נמצאת בטיפולי לייזר באותו האזור, האם יש לכך השלכות?

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

אני בת 56, עור הפנים נראה נהדר ללא קמטים, הסנטר נראה עם גומות קטנות על כל שטחו, מה עלי לעשות במקרה זה ? יתר ל.ד כולסטרול סכרת קלה hba1c5.9

להגיע אלי לבדיקה, ע"פ התיאור שלך מדובר ביתר פעילות של שרירים מסוימים אם כי יתכן ומדובר באיבוד נפח/קמטוטים, בכל מקרה יש פתרון מצוין.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר

לום רב,
יש לי שתי שאלות :
1. אני בת 62 וביצעתי מילוי שקעים מתחת לעיניים שלב ראשון חצי מזרק בכל עיין.
לאחר חודשיים יש בצקת קלה באחת העיניים. הייתי בביקורת והרופאה אמרה שזה יעבור
עוד שבועיים .
האומנם? או שצריך לבצע המסה ?

2. אני מעוניינת בעיצוב קו הלסת , יש לי שני "בולדוגים " משני צידי הלסת .
באיזה חומר משתמשים ליישור קו הלסת והיכן מזריקים אותו .
האם החומר ממלא או יוצר הרמה ומתיחה של קו הלסת ?
שמעתי על גלי רדיו או אולטראסאונד המטפלים בבעיה .
אלו מכשירים קיימים והאם הם באמת מבצעים את העבודה .

תודה רבה


רוצה לקבל מידע נוסף? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!


לא יודע מה הוזרק, באיזו טכניקה וכו לכן מציע לחזור לרופאה שביצעה ההזרקה. אם חלפו חודשיים, יש לשקול המסה קלה, תתייעצי איתה. קו-לסת מצריך חומרים בעלי סמיכות הכי גבוהה, דוגמת ראדייס/אלנסה או לחלופין חומצה היאלורונית אם כי פחות מתאים למטרה זו. אינני מטפל בגלי רדיו/US. קיימים אינסוף מכשירים, אף אחד מהם אינו יודע לבצע פיסול של קו הלסת כפי שידיים של רופא מיומן יכולות לעשות באמצעות חומרי מילוי מתאימים.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר
שנה גודל פונט
שנה ניגודיות