בוטוקס לא מוצלח
| 12-11-2015 |
לפני 3 שנים עשיתי בוטוקס במצח וזה הרים לי את הגבות באותו הרגע והיה מושלם חזרתי על הטיפול אחרי שנה ולא קרה כלום חזרתי לרופא אחרי שבוע הוא הזריק לי שוב ולא קרה כלום אחרי שנה הלכתי לרופא אחר ושוב לא קרה כלום חזרתי אחרי שבוע ושום דבר לא צלח לאחר שלושה חודשים הלכתי לרופאה בחירה שילמתי לה את מיטב כספי ספרתי לה את מה שקרה אך היא הבטיחה תוצאה.גם שם לא קרה כלום האם היא צריכה להחזיר לי את הכסף?ולמה הבוטוקס לא משפיע? אני בת 38 בריאה בד"כ
ד''ר דייויד צבר
מאחר ולא אני ביצעתי את הטיפול, אין לי אפשרות לדעת מה הוזרק, כמה הוזרק, לאן הוזרק, באיזו שיטה ומה היה ב24 שעות שלאחר ההזרקה. לכן בלתי אפשרי להתייחס לפן המקצועי. עם בוטוקס צריך לדעת לעבוד, אין ספק. הנסיון הוא הגורם המכריע כאן ואני מאמין שלפחות אחד או יותר מאותם רופאים שפגשת היה מנוסה ולכן מפתיע שהתוצאה לא הושגה. כדי להבין מה מקור הבעייה: מקצועית או תגובה אישית של הגוף הספציפי שלך לבוטוקס? אני חייב לשבת מולך ו"לחקור "אותך. בעניין ההחזר הכספי, זה עניין שלך מול אותה מרפאה. את אמורה לראות תוצאה אחרי טיפול וזהו עקרון מוביל. ברגע שאין תוצאה כלל, את אמורה לחזור לביקורת ולנסות שוב, ללא עלות נוספת, בוודאי כאשר מדובר בבוטוקס. אשמח לשבת איתך, לשמוע ממך ולבדוק אותך כדי לתת לך תשובות ובמידה ותרצי אף להראות לך שהבוטוקס יודע לעבוד ולעבוד טוב.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

טיפול בוטוקס לא מוצלח
| 3-7-2017 |
טופלתי בהוטוקס למטרה של הרמת גבות אך התקבלה תוצאה הפוכה..הגבות צנחו ונוצרה הבעה עצובה/ עייפה.האם אפשר לבצע טיפול שיישפר את הצניחה?