תיקון אף

תיקון אף-ד''ר צבר

תיקון אף - רקע

פגם אסתטי באף משפיע לא רק על כל אזור הפנים אלא גם פוגם בהרגשה הפנימית ולעיתים אף בביטחון העצמי. 
קיימות סיבות רבות לפגמים אסתטיים באף: פגמים מולדים, ניתוח כושל, חבלה ועוד.

מקרים רבים של ניתוחי אף כושלים מסתיימים באף אסימטרי, אף "מגלשה" ("saddle nose"), אף שבור, אף קטן מידי או אף בעל בליטות סחוסיות. מקרים כאלה מגיעים בסופו של דבר אל ד"ר צבר לתיקון או שחזור האף. ד"ר צבר מתקן גם אפים בעלי קצה הנוטה כלפי מטה, קמטוטים בגב האף ועוד.

תיקון אף - הטיפול

ניתן לתקן פגמים אלו ואחרים וניתן לעצב את האף ולשפר את מראהו ללא ניתוח ובאמצעות טכניקות פשוטות ובטוחות. יש המכנים שיטה זו פיסול אף ללא ניתוח.

ד"ר צבר משתמש בשיטות שונות של עיצוב ושחזור, לטיפולי עיצוב אף או תיקון אף. שיטות אלה עושות שימוש בחומרים כמו בוטוקס בעלי השפעה על שרירי אזור האף או בחומרי מילוי סמיכים במיוחד בעלי אפקט אסתטי לטווח ארוך כגון ראדייס

פיסול אף ללא ניתוח או תיקון ניתוח אף כושל, מבוצעים במרפאה, בתהליך קצר ובטוח של תיקון אף או עיצוב אף, בעזרתם של חומרי המילוי הטובים והבטוחים ביותר. 

תיקון אף-ד''ר צבר

תיקון אף - לאחר הטיפול

בניגוד לניתוח אף הדורש מן המטופל אשפוז, סבל (פתילים באף, גבס, דימומים, נפיחות גדולה, סיכונים, תקופת החלמה), טיפול תיקון אף ללא ניתוח בידיו של ד"ר צבר, אינו דורש דבר והמטופלים חוזרים לשיגרה מלאה באופן מיידי!

תיקון אף - מקרים שכיחים

 • גבנון באף (בליטת עצם או סחוס)
 • אף שקוע (מגלשה)
 • שקעים באף
 • אף עקום / אסימטריה באף (צד אחד שונה מהצד השני)
 • אף נשרי 
 • אף בצורת "S"
 • אף שבור
 • קצה האף נוטה כלפי מטה
 • בליטות סחוסיות באף
 • תיקון תוצאות של ניתוח אף כושל
 • קמטי הבעה בגב האף

ד''ר דייויד צבר - תיקון אף ללא ניתוח - ערוץ 10

ד"ר דייויד צבר,הרופא בעל הנסיון הרב ביותר בארץ בנושא תיקון אף ללא ניתוח, מדבר בערוץ 10 על הטיפול המהפכני. מדובר בטיפול רפואי ללא ניתוח, עם תוצאות מיידיות וטבעיות. הטיפול בטוח ומאושר FDA, מתאים לכל גיל, ללא הרדמה וללא זמן החלמה.

טופס כתיבת שאלה
נושא השאלה
השאלה
שם (לא יוצג באתר)
דוא"ל (לא יוצג באתר)
טלפון (לא יוצג באתר)
צרף תמונה
יש לאשר את תנאי השימוש לפני השליחה
שלח

איזה מידע חשוב לכתוב בשאלה
1) גיל
2) מין
3) רקע רפואי וטיפולים קודמים
שמירת פרטיות
השאלות והתמונות המצורפות לשאלה מתפרסמות באתר וחשופות לכלל הגולשים באינטרנט. שם הכותב, הטלפון והדוא"ל לא יוצגו באתר.

482 שאלות גולשים בעמוד זה

פיסול אף
| 14-7-2012 |
שלום אני בן 17 ולפני 4 שנים קיבלתי מכה מאבן בעקבות זה יש לי במד אחד של האף בליטה קטנה ובצד השני האף גולש ושאני מרים את הראש למעלה רואים בקטנה שהאף לא יציב אני מציין שאין לי בעיות נשימה אני נושם מצויין ולא עברתי שום טיפול השאלה היא האם זה דורש ניתוח או יש פיתרון באמצעות חומרי מילוי? אשמח לתשובה במייל תודה
ד''ר דייויד צבר
אני מניח שאני יכול לתקן זאת ללא ניתוח אך קשה לי לקבוע בוודאות מבלי לבדוק אותך. אתה מוזמן להגיע לבדיקה שלאחריה אוכל לתת לך תשובה חד משמעית.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

ד"ר צבר אני מעונינת לתקן את השקע שיש לי בחלק העליון, כמו כן יש שם קמטים האם גם הם ייעלמו?
ד''ר דייויד צבר
ברגע שאני מיישר את השקע עליו את מדברת, ישתפרו או ייעלמו הקמטים שם. במידה ולא , אצטרך לטפל גם בהם.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

הקטנת האף
| 27-6-2012 |
שלום אני בת 13,ורציתי לדעת אם אני יכולה לעשות את הזריקות מבלי הניתוח,האף שלי קצת גדול אבל הבעיה העיקרית שהגבעון למעלה גדול והאף שלי צריך טיפה של הרמה ,אני מאוד מפחדת שלא יצא לי טוב .כי אני באמת רוצה אף כפתור קטן מבלי שיבלוט.זה אפשרי גם ביחס לגיל?
ד''ר דייויד צבר
שלום לך, ניתן לבצע את הטיפול גם בגיל צעיר כמו שלך, אם כי קיים הבדל בין תגובת העור לאחר הזרקות בגילך לבין זו של מבוגר. עלי לראות תמונות של האף -קדמית וצדדים כדי לדעת אם ניתן להגיע לתוצאה הרצויה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

היי
| 15-6-2012 |
אני בת 27 ..לא עברתי מעולם ניתוח
רציתי לדעת .. אני מעונינת צת לקצר את רוחב האף ולהרים טיפה את הקצה ..האם זה ניתן ..? מתענינת גם בעיבוי קל של השפה העליונה מעט
ניתן להרים את קצה האף, לגבי רוחב האף, עלי לראות את האף כדי לתת לך תשובה. ניתן באותו טיפול לבצע עיבוי קל של השפה העליונה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום , אני בת 17 ורציתי לשאול האם כאשר מבצעים תיקון אף אפשרי לראות את התוצאה המתוכננת עוד לפני הביצוע, במחשב בעזרת תוכנה מיוחדת ? (כפי שנעשה לפני ביצוע של ניתוחי אף )
ד''ר דייויד צבר
בטיפולים מסוג זה, כלומר לא ניתוחיים, אינני מבצע סימולציה שכן התוצאות תמיד הפיכות.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום
| 6-6-2012 |
בת 15 ויש לי גבנון באף הוריי מסכימים לי לעבור ניתוח אף אבל שאלתי היא האם עדיף לעשות זריקה או שזה בלתי אפשרי לעשות תיקון אף לפני ניתוח
ד''ר דייויד צבר
שלום, התשובה היא חד משמעית לא להיכנס להליך ניתוחי שאליו את נכנסת ולא יודעת איך את יוצאת וכשאת יוצאת התוצאה היא קבועה גם אם הניתוח כשל. מגיעים אלי מטופלות ומטופלים רבים שעברו ניתוחי אף כושלים ומניסיון אני אומר לך שגם מפאת גילך הצעיר וגם בגלל שניתוח הוא הליך בלתי הפיך הכרוך בלא מעט סיבוכים פוטנציאליים שלא אכנס אליהם כאן, מומלץ לך לעבור טיפול לא ניתוחי לתיקון הגבנון, ללא סיכונים וללא סיבוכים. את מוזמנת לקבוע תור אצלי במרפאה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום אני בת 30 אחרי חמישה ימים מהניתוח קיבלתי מכה בצד ימין של האף. עכשיו אחרי חודשיים אחרי הניתוח הנפיחות יורדת איך נשאר מין עצם בולטת בצד ימין . דבר שמשפיע על כול מראה הפנים. איך אפשר לטפל במצב הזה?
ד''ר דייויד צבר
ניתן לשפר או לתקן את הבליטה הגרמית (עצם) שאת מתארת. כמובן שאצטרך לראות את האף ולהבין מהי בדיוק אותה בליטה. את מוזמנת לקבוע תור במרפאה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום ,
אני בחורה בת 31, ועברתי 2 ניתוחי אף.
עברתי ניתוח אף ראשון ומוצלח יחסית אך לצערי נותר לי עודף של רירית בקצה האף באיזור הנחיר מה שגרם לצד הזה של האף "ליפול" כלפי מטה ולכן ניגשתי לניתוח שני שבוצע בהרדמה מקומית. המנתח היה זהיר מידי מחשש להסיר יותר מידי ולכן שיפר את המצב אבל לא לגמרי. עדין בנחיר אחד החלק התחתון נופל קצת למטה (חצי מ"מ) והייתי רוצה לשפר את זה יותר. האם באפשרותך לעזור לי ? מדבור בעבודת מיקרו מאוד עדינה ואם מורידים יותר מידי כל הצורה היפה הולכת לאיבוד. ברור לי כל העניין של אף שעבר ניתוח והרקמה עם צלקת ולכן זה לא פשוט אך התיקון צריך להיות קטן ביותר ולכן אני פחות חוששת להחלמה.
תודה מראש,
מחכה לתשובתך
ד''ר דייויד צבר
כל הטיפולים שאני מבצע הם ללא התערבות ניתוחית ולכן לא מדובר בניתוח שלישי אלא בתיקון אף ללא ניתוח. אני מניח שאני יכול לשפר את המצב אך עלי לראות את האף כדי לתת לך תשובה. תוכלי לשלוח תמונות של האף - מבט קדמי, פרופילים ורצוי גם מבט תחתון או לקבוע פגישת ייעוץ אצלי במרפאה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

תיקון אף
| 28-5-2012 |
האם כל התמונות במופיעות תחת הכותרת הנ''ל, התוצאות הושגו ללא ניתוח?
לפני 4 חודשים עברתי ניתוח מחיצות וכתוצאה האף שלי התרחב ואני ממש שונאת את זה. האם אפשר לתקנו ללא ניתוח?
ד''ר דייויד צבר
כל התמונות הן תמונות לפני ואחרי טיפולים ללא ניתוח כמובן.
סביר להניח שכן אך איני יכול לקבוע זאת בוודאות מכיוון שהתמונה ששלחת מאוד קטנה וחסר לי פרופיל. אני ממליץ לך להגיע לפגישת ייעוץ שם אוכל לבדוק את האף.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום ..
| 21-5-2012 |
שלחתי לך תמונה מקדימה של האף למטה.. זה מהפרופיל.. כמו שציינתי, איני מרוצה ושבע רצון מהניתוח ואין סיכוי שאני יעבור עוד ניתוח לא רוצה להסתכן.
האף שלי יפה מהפרופיל אמנם נמוך מאוד, מקדימה זה נראה מאוד רחב ואין לו איזושהי צורה אינו מתאים לפנים שלי בדיוק.. הייתי רוצה לדעת אם יש אפשרות לאחר השתלת סחוסים למלא עם חומר מילוי טיפה בגב האף ובקצה כדי לפסלו?
אם זה ניתן כמה זמן אני צריך לחכות כדי להחלים לגמרי בשביל שתהיה האפשרות למלא חומר מילוי באף?
ד''ר דייויד צבר
לא אמורה להייות בעיה של עיצוב גב האף וקצה האף באמצעות חומרי מילוי לאחר השתלת סחוסים.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום אני בת 23, לפני 6 שנים עברתי ניתוח אף, כתוצאה מהניתוח אחד מהנחיריים שלי שקוע יותר מהנחיר השני בעקבות חוסר בסחוס באותו הנחיר. אסימטריה זו מאוד מפריעה לי , האם הטיפול אצלך יוכל לפתור לי לחלוטין את בעיית האסימטריה? ובאיזה חומר את משתמש במקרים מהסוג הזה?
ד''ר דייויד צבר
הטיפול בהחלט ישפר את המצב ויתכן ויפתור את הבעיה לחלוטין. מאחר ומדובר באף מנותח, יתכן וקיימות הידבקויות ולכן קשה לומר באופן חד משמעי.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום לד"ר צבר, אני בת 53, בעברי סבלתי מהצטלקויות קלואידיות, אפילו לאחר זריקות פשוטות. השאלה שלי היא האם אני יכולה לעבור את הטיפול שלך באף ללא ניתוח מבלי שיהייה לי חשש לצלקת. ברכה
ד''ר דייויד צבר
שלום ברכה, לצערי לא אוכל לקבוע זאת לאור הרקע שלך ולכן אני נאלץ להמליץ לך להימנע מהטיפול.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום רב.
| 14-5-2012 |
עברתי 2 ניתוחי אף, הראשוני שהיה נוראי וכושל והשני שהיה לפני כחודשיים ששיפר משמעותית את המראה אך עדיין אני לא שבע רצון מזה. הקצה של האף מציק לי נורא הוא קצת עגלגל ולפנים שלי מתאים קצה שהוא די גס ודק כי יש לי פנים ארוכות, האף המקורי שלי היה מותאם לי לפנים כי היה דק אך עברתי ניתוח בגלל שרציתי לעשות שינוי קטן ולהוריד גבנון ובמקום זה המנתח (הניתוח הראשוני) שינה לי את כל צורת האף ועיוות לי אותו לצערי הקטין, אחרי הניתוח השני היה שיפור ממש משמעותי עם השתלת סחוסים השאלה שלי היא אם יש אפשרות שחומר מילוי יכול לסדר את הטיפ בלבד ולעשותו יותר דק? אפילו טיפה להגדיל את הקצה..?
ד''ר דייויד צבר
מאחר ואין לי תמונות פרופיל קשה לקבוע אך ע"פ התמונה ששלחת נראה שהדבר אפשרי. אני מציע לך להגיע מרפאה לפגישת ייעוץ בה אוכל לבדוק אותך.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

אף כפתור
| 14-5-2012 |
ד"ר שלום, יש לי אף כפתור, אני חיילת בת 19 ולא עברתי ניתוחים. אני רוצה להגדיל קצת את האף ושלא יראה כמו כפתור בקצה. האם אפשר לעשות את זה ללא ניתוח וכמה זה יעלה לי?
ד''ר דייויד צבר
אני יכול לתקן את האף שאת מתארת ללא ניתוח. בנוגע לעלויות צרי קשר עם המרפאה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום,
| 3-5-2012 |
רציתי לשאול, האם יש אפשרות לבצע את התהליך בהרדמה של האף? האם הזריקה כואבת?
בתודה מראש
ד''ר דייויד צבר
כאשר מדובר באזורים רגישים באף מבחינת כאב, קיימת אפשרות להרדים מקומית. באזורים אחרים של האף הטיפול לא אמור לכאוב במיוחד.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

מילוי אף
| 1-5-2012 |
אני בן 21 ולפני שלוש שנים האף יותר מדי סולד ונראה לא אותו הדבר בשני הצדדים .רציתי לשאול שתי שאלות 1 האם אפשר להוסיף כדי שאף יראה יותר טבעי.2 אם יש חומרים קבועים או שחייבים לחזור אל זה כול כמה שנים? השמח לתייעצות ממך תודה
ד''ר דייויד צבר
מהשאלה לא ברור לי מה היה לפני 3 שנים, עברת ניתוח אף? בכל מקרה אני יכול בהחלט לתקן ולשפר את מראה האף הסולד והאסימטרי שלך. לא קיים כיום חומר קבוע שניתן לומר עליו שהוא בטוח להזרקה לאזור האף ולכן תצטרך לחזור על הפעולה, אם כי לאחר מספר טיפולים כבר לא תצטרך לכך. אתה מוזמן להגיע לייעוץ/טיפול.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

רציתי לשאול על מילוי שקע באף , כמה זמן מראש לקבוע תור לייעוץ ותוך כמה זמן כבר יהיה לי תור לטיפול, והאם משקפיים ישפיעו על התוצאה וישנו את הצורה של האף, ולכמה זמן זה מחזיק.ואם יש אפשרות שזה יחזיק להרבה זמן.
(בת 17)
ד''ר דייויד צבר
עלייך ליצור קשר עם המרפאה ולקבוע תור ע"פ זמינות התורים. עלייך להביא איתך לייעוץ את המשקפיים כדי שאומר לך באם תוכלי להרכיבם לאחר הטיפול. ייתכן ותצטרכי להימנע מהרכבתם מספר ימים לאחר הטיפול, תלוי במנח המשקפיים הספציפיים על האזור המטופל. טווח האפקט האסתטי/התוצאה תלוי בסוג החומר שבו אשתמש. בד"כ נע בין שנה לשנתיים. ככל שתחזרי על הטיפול במהלך השנים הראשונות, כך התוצאה תימשך זמן רב יותר ובשלב מסוים כבר לא יהייה צורך בטיפול.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

רציתי לשאול לגבי שני דברים...אני לא אוהבת את האף שלי.הקודקוד שלו בקצה קצת בולט החוצה..אני היחידה ששמה לב לזה ורק לי זה מפריע רציתי ולכן אין לי תמיכה בנוגע לניתוח..רציתי לשאול אם יש אפשרות רק להקטין את הקודקוד פנימה ללא ניתוח בלי לגעת בשאר האף..כאילו לעדן את קצה האף-הקודקוד..שאלה שנייה...-לגבי מילוי לחחיים ..האם זה עוזר למי שיש קצת פנים ארוכות-ע"י המילוי?
ד''ר דייויד צבר
בנוגע לאף: אפשר לפתור את הבעיה ללא ניתוח. בנוגע ללחיים,פנים ארוכות הן סיבה נהדרת להדגשת עצמות לחיים ע״י לשפר את היחס בין גובה הפנים לרוחבן.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

עידון האף
| 4-4-2012 |
שלום. עברתי ניתוח אף מוצלח לפני כ 12 שנה (אצל דר' שולמן האב) אך האף נותר עבה. שאלתי, האם ניתן ע"י המסת שומן לעדן את האף?
ד''ר דייויד צבר
לא ניתן ע"י המסת שומן לעדן את האף מאחר ואין מספיק שומן באזור זה. לאחר שאראה את האף אוכל לומר לך באם ניתן לעדן את האף באמצעים אחרים. תוכל/י לשלוח תמונה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

אני בת 17
עם אף נורא לא יפה,הוא לא סימטרי וגדול מאף שאמור להיות לבחורה בת 17.
רציתי לדעת אם אפשרי לעצב את האף על ידי השיטות שמפורטות באתר (ללא ניתוח) ושאוכל להנות מהמראה שלו בפרופיל?

*שאלה:יש בחורה המצלומת לפני/ואחרי
http://dr-david.co.il/cs+%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA/
היא עם אף נשרי,אתה תיקנת לה את הגבנון?

האם התמונות הם כולל ניתוח?
ד''ר דייויד צבר
שלום, אני מניח שהדבר אפשרי, לפחות ע"פ מה שאת מתארת. כמובן שאין אפשרות לקבוע חד משמעית ללא בדיקה. בכל מקרה הטיפול הוא ללא ניתוח.
בנוגע לתמונות שראית באתר, כולם לאחר טיפול שלי, למעט תמונה אחת ויחידה ששייכת לחברה היצרנית של אחד החומרים איתם אני משתמש. כל התמונות הן תמונות של טיפולים ללא ניתוח.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר