תיקון אף

תיקון אף-ד''ר צבר

תיקון אף - רקע

פגם אסתטי באף משפיע לא רק על כל אזור הפנים אלא גם פוגם בהרגשה הפנימית ולעיתים אף בביטחון העצמי. 
קיימות סיבות רבות לפגמים אסתטיים באף: פגמים מולדים, ניתוח כושל, חבלה ועוד.

מקרים רבים של ניתוחי אף כושלים מסתיימים באף אסימטרי, אף "מגלשה" ("saddle nose"), אף שבור, אף קטן מידי או אף בעל בליטות סחוסיות. מקרים כאלה מגיעים בסופו של דבר אל ד"ר צבר לתיקון או שחזור האף. ד"ר צבר מתקן גם אפים בעלי קצה הנוטה כלפי מטה, קמטוטים בגב האף ועוד.

תיקון אף - הטיפול

ניתן לתקן פגמים אלו ואחרים וניתן לעצב את האף ולשפר את מראהו ללא ניתוח ובאמצעות טכניקות פשוטות ובטוחות. יש המכנים שיטה זו פיסול אף ללא ניתוח.

ד"ר צבר משתמש בשיטות שונות של עיצוב ושחזור, לטיפולי עיצוב אף או תיקון אף. שיטות אלה עושות שימוש בחומרים כמו בוטוקס בעלי השפעה על שרירי אזור האף או בחומרי מילוי סמיכים במיוחד בעלי אפקט אסתטי לטווח ארוך כגון ראדייס

פיסול אף ללא ניתוח או תיקון ניתוח אף כושל, מבוצעים במרפאה, בתהליך קצר ובטוח של תיקון אף או עיצוב אף, בעזרתם של חומרי המילוי הטובים והבטוחים ביותר. 

תיקון אף-ד''ר צבר

תיקון אף - לאחר הטיפול

בניגוד לניתוח אף הדורש מן המטופל אשפוז, סבל (פתילים באף, גבס, דימומים, נפיחות גדולה, סיכונים, תקופת החלמה), טיפול תיקון אף ללא ניתוח בידיו של ד"ר צבר, אינו דורש דבר והמטופלים חוזרים לשיגרה מלאה באופן מיידי!

תיקון אף - מקרים שכיחים

 • גבנון באף (בליטת עצם או סחוס)
 • אף שקוע (מגלשה)
 • שקעים באף
 • אף עקום / אסימטריה באף (צד אחד שונה מהצד השני)
 • אף נשרי 
 • אף בצורת "S"
 • אף שבור
 • קצה האף נוטה כלפי מטה
 • בליטות סחוסיות באף
 • תיקון תוצאות של ניתוח אף כושל
 • קמטי הבעה בגב האף

ד''ר דייויד צבר - תיקון אף ללא ניתוח - ערוץ 10

ד"ר דייויד צבר,הרופא בעל הנסיון הרב ביותר בארץ בנושא תיקון אף ללא ניתוח, מדבר בערוץ 10 על הטיפול המהפכני. מדובר בטיפול רפואי ללא ניתוח, עם תוצאות מיידיות וטבעיות. הטיפול בטוח ומאושר FDA, מתאים לכל גיל, ללא הרדמה וללא זמן החלמה.

טופס כתיבת שאלה
נושא השאלה
השאלה
שם (לא יוצג באתר)
דוא"ל (לא יוצג באתר)
טלפון (לא יוצג באתר)
צרף תמונה
יש לאשר את תנאי השימוש לפני השליחה
שלח

איזה מידע חשוב לכתוב בשאלה
1) גיל
2) מין
3) רקע רפואי וטיפולים קודמים
שמירת פרטיות
השאלות והתמונות המצורפות לשאלה מתפרסמות באתר וחשופות לכלל הגולשים באינטרנט. שם הכותב, הטלפון והדוא"ל לא יוצגו באתר.

482 שאלות גולשים בעמוד זה

ניתוח אף
| 5-3-2013 |
קראתי בשאלות קודמות שאתה לא משתמש בחומרים קבועים , כמה זמן החומרים האלה מחזיקים מעמד ? ומאז שעושים פעם אחת את התיקון צריך "להשתעבד" לזה , כלומר לעשות אתזה שוב ושוב ?
ד''ר דייויד צבר
שאלות רבות נשאלו כאן בנושא ואת מוזמנת לעין בתשובות. לא צריך להשתעבד, צריך להפעיל שיקול דעת הכולל בין היתר את הנקודות החשובות הבאות: עד כמה אותו אלמנט שאת מעונינת לתקן באף באמת מפריע לך (ולא לסובבים אותך), עד כמה תיקון של אותו אלמנט ישפר את הרגשתך וישליך באופן חיובי על שיגרת היומיום שלך, מהן האלטרנטיבות העומדות בפנייך כיום (במקרה זה ניתוח), עד כמה את מוכנה או לא מוכנה להסתכן בפוטנציאל לסיבוכים שונים, נזק פיזי ובעיקר נפשי הכרוכים לאט אחת בניתוח, ועד כמה חשוב לך מראה טבעי בניגוד למראה "מנותח".

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

מייל
| 24-2-2013 |
היי
אני רוצה לשלוח לך מייל פרטי שרק אתה תראה ..להיכן אני יכולה לשלוח?
עברתי ניתוח אף לפני כמה שנים והנחיריים שלי לא שווים בגודלים וזה מפריע לי מאוד.
יש דרך להפוך את הנחירים לשווים?
ד''ר דייויד צבר
בכל עמודי האתר תמצאי למטה ביצירת קשר את כתובת האימייל של המרפאה. אני מניח שניתן לתקן זאת אך עליי לראות תמונות חזית ופרופיל של שני הצדדים וכמובן מבט תחתון (מלמטה) או שלחלופין תגיעי לפגישת ייעוץ.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

חומר קבוע
| 22-2-2013 |
אני מעוניינת לדעת אם בתיקון אף ללא ניתוח אתה משתמש גם בחומרים קבועים שהזרקתם מאפשרת לנו תוצאות מושלמות שאין צורך לעקוב אחריהן(במיוחד במקרים של העלמת עצת בולטת ולא במקרים המסובכים)...ואם אפשר להסביר מה הן הסכנות של הזרקת חומר קבוע??
ד''ר דייויד צבר
אינני משתמש בחומרים קבועים מהסיבה הפשוטה שהם לא בטוחים. מבלי להיכנס כאן לסיבות הרבות, אתן לך רק דוגמה אחת: במידה ותופיע בעיה או סיבוך כלשהו, מדובר בהליך בלתי הפיך ובמקרים כאלה בלתי אפשרי להיפטר כליל מהחומר. עם חומרים בטוחים, ההיפך הוא הנכון.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

היי עשיתי אתמול הרמת אף ועדיין כואב לי וקשה לי לחייך. זה נורמלי? כמה זמן זה אמור להמשך? בתודה
ד''ר דייויד צבר
כפי שנמסר לך לא אחת,אכן נורמאלי ונעלם בימים שלאחר הטיפול.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום, כמו שקראתי בחלק מהתגובות היני מבין כי התהליך או הפיך, האם הדבר יכול לקרות לאחר X זמן, צריך "לתחזק" את האף ? טיפולים מיוחדים כל תקופה
או שהתוצאה נשארת קבועה וניתנת לשחזור?
ד''ר דייויד צבר
את מוזמנת לעבור על שאלות הגולשים באתר,התייחסתי רבות לנקודה הזאת.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

תיקון האף
| 16-2-2013 |
באיזה גיל אפשר להתחיל לעשות את התיקון ? כמה זמן הוא מחזיק מעמד , והאם אפשר להוריד גבנון באף ללא כריתה ? איך זה אפשרי ? ומה המחיר ?
ד''ר דייויד צבר
ניתן בכל גיל אם כי אני מבצע הטיפול בבני 18 ומעלה, בנוגע למשך האפקט את מוזמנת לקרוא בשאלות קודמות שנשאלו כאן, פירטתי בנושא, אכן ניתן להעלים גבנון ללא כריתה. מחירים-יש להתקשר למוקד המרפאה: 03-6494183

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום רציתי לדעת בבקשה מהו טווח המחירים הממוצע לתיקון גבנון? תודה
ד''ר דייויד צבר
צרי קשר עם מוקד המרפאה 03-6494183

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

תיקון אף
| 13-2-2013 |
שלום
עברתי לפני 8 שנים בערך ניתוח אף
ואני שונאת את הצורה שלו הוא נוטה כלפי מטה ובתמונות רואים כמה יש
חוסר סימטריה בצדדים.
רציתי לשאול מה קורה עם אני עושה תיקון בבוטוקס ואחרי זה לא אוהבת את התוצאה ?
ד''ר דייויד צבר
לפי התיאור לא נראה לי שבוטוקס יעזור לך. בכל מקרה מדובר בהליך הפיך (שלא כמו בניתוח) כך שאם את לא מרוצה האף חוזר למצבו הקודם. אם האף נוטה מטה ואסימטרי מצבו ישתפר פלאים לאחר הטיפול כך שמאוד לא סביר שלא תהיי מרוצה. את תהיי מרוצה ולא תרצי לחזור למצבו היום.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

האף
| 10-2-2013 |
האף שלי היתעקם בשל תאונת דרכים
ד''ר דייויד צבר
אתה מוזמן להגיע לפגישת ייעוץ ,אשמח לעזור.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

תיקון אף
| 8-2-2013 |
האם תיקון האף הוא כ"ניתוח" נשאר לכל החיים?
ד''ר דייויד צבר
לא. בניגוד לניתוח שהינו הליך הלתי הפיך, כאן מדובר בהליך הפיך ולכן בטוח.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שאלה בפי
| 6-2-2013 |
אני בן 23 בגיל 16 עשיתי נזם ונשאר לי מין כתם סגול כחול על האף איפה שהיה הנזם.האם ניתן להעלים דבר כזה?והאם בפיסול אף אפשר להעלים גבנון ולכמה זמן החומר נשאר ומחזיק מעמד?אשמח לתשובה ד"ר.
ד''ר דייויד צבר
את הסימן הכחול ניתן במקרים מסוימים להעלים באמצעות טיפול בלייזר. אכן ניתן להעלים גבנון ומשך האפקט האסתטי תלוי בסוג החומר. בכל מקרה החומר נספג בהדרגה ויש לבצע טיפולי תחזוקה כדי לשמר את התוצאה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

השאלה שלי היא ככה האם ניתן להעלים גבנון ולהגיע למצב שהאף יהיה די סולד וישר?ולכמה זמן החומר מחזיק,האם זה נכון שכל חצי שנה צריך לשוב אלייך למרפאה?ועוד שאלה קטנה,האם זה עמיד בשמש,כלומר אם אפשר להשתזף.
ד''ר דייויד צבר
אכן ניתן להעלים גבנון וליישר את האף או לגרום לו להייות סולד. סוגיית משך האפקט האסתטי נדונה רבות בשאלות קודמות, רצוי לבצע טיפולי תחזוקה ע"מ לשמר התוצאה (חצי שנה, שנה, תלוי בסוג החומר). אין בעיה להיחשף לשמש, למעט בשבועות הראשונים לאחר הטיפול.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

אני התקשרי למרפאה קודם ואמרו לי שאני צריכה לקנות זריקה שלמה ושאפשר לשמור אותה למשך שנה..השאלה שלי היא למה אני חייבת לקנות את הזריקה שעולה לא מטע כסף אם היא מכילה חומר מיותר שלא אשתמש בו בטיפול והאם אני יכולה לעבור טיפול שיעלה לי פחות ושאשלם רק על החומר שנזרק במקום ולא על כל הזריקה??
ד''ר דייויד צבר
כנראה שלא הסבירו לך נכון את הדברים, אנסה לעזור: כל חומרי המילוי מגיעים במזרק סגור. ברגע שהאריזה נפתחת ושנעשה שימוש במזרק, אסור בתכלית האיסור להשתמש באותו חומר ע"מ לבצע טיפול במטופל אחר. המזרקים מגיעים בנפחים קבועים. בד"כ: 0.8מל, 1מל, 1.2מל, 2מל, 3מל. בד"כ ניתן לדעת פחות או יותר בכמה חומר נשתמש ולכן בוחרים את הכמות המתאימה. במקרה של האף, הרבה יותר קשה להעריך את הכמות הנדרשת, במיוחד כשמדובר בתיקון אף לאחר ניתוח. לכן ניתן אני מבצע הערכה של הכמות הנדרשת, כלומר של מספר המזרקים או של נפח המזרקים ועל בסיס ההערכה שלי את מקבלת הצעת מחיר. במידה ונשאר חומר במזרק לאחר הטיפול, ייתכן ויעשה בו שימוש כשתחזרי לביקורת (בד"כ זה מה שקורה) ובמידה ולא, החומר יישמר עבורך בקירור לזמן מוגבל. יש לך אפשרות להשתמש באותו חומר לטיפול באזורים אחרים במידה ותרצי בכך ובמידה והחומר מתאים לאזורים אלו.
בשורה התחתונה מה שחשוב שתביני זה שאין מזרקים בכל הנפחים כך שלא ניתן למשל לבחור מזרק של 0.6מל מאחר וכזה מזרק לא קיים.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

אף
| 31-1-2013 |
בפרופיל רואים מעט את הנחירים שלי וזה קצת מפריע לי.
האם ניתן להרים טיפה את מחיצת האף? אני מתכוונת אבל בלי להרים את כל האף, אלא רק את המחיצה שתכניס פנימה את הנחיריים? והאם יש אפשרות לעשות כזה דבר גם בהזרקה או מצריך ניתוח?
ד''ר דייויד צבר
בלי לראות תמונה קדמית ותמונת הפרופילים, קשה לי לקבוע. אני מציע שתשלחי תמונות דרך האתר או ישירות למרפאה, עם מספר הטלפון שלך.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

לפני מס שנים עשיתי ניתוח אף שלא הצליח ובנוסף הוא נישבר ונפל לי הסחוס, כתוצאה מזה האף נראה מעוך בקצה, האם אפשר לתקן זאת, וכמה זה עולה?
ד''ר דייויד צבר
כן, אפשר לתקן ללא ניתוח, בנוגע למחירים יש לפנות בטלפון למרפאה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

עברתי ניתוח אף כושל לפני מס שנים, ובמהלך הזן נישבר לי האף בקצה ונוצר לי קצה אף מעוך, מעוניינת לדעת אם יש אפשרות לתיקון. ומה המחיר.
ד''ר דייויד צבר
יש בהחלט אפשרות לתקן, ללא ניתוח. בנוגע למחירים אנא פני בטלפון למרפאה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

תיקון אף
| 21-1-2013 |
כמה זמן בערך החומר יכול להחזיק לתיקון אף עקום ? ..אני בן 18 ומהם טיפולי תחזוקה ? ..במידה והאף אפשרי לתיקון עושים את זה במקום או צריך לבוא שוב ?
ד''ר דייויד צבר
צריך לראות את האף כדי לקבוע באיזה חומר להשתמש, משך האפקט האסתטי יכול לנוע בין 6חדשים לשנתיים, טיפולי תחזוקה חשובים ע"מ לתחזק את התוצאה מבלי להשתמש בכמויות ההתחלתיות של החומר. ניתן לבצע הטיפול במקום ולהגיע לביקורת לאחר מכן.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום,
החומר שמוזרק להעלמת שקעים שחורים הוא לכל החיים? או שצריך כל תקופה מסויימת להזריק אותו? ומה העלות? אני נקבה בת 26 מצב רפואי תקין
אם אפשר להגיב לי תשובה למייל כי בטלפון אני לא זמינה
תודה
ד''ר דייויד צבר
שאלה זו לא רלבנטית לעמוד תיקון אף ללא ניתוח.
התשובה היא שמדובר בחומרים בטוחים ולכן נספגים, כלומר לא קבועים. את מוזמנת ליצור קשר עם המרפאה בנוגע לעלויות.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

האם יש צורך לחזור על הפעולה של ההזרקה אחרי תקופת זמן מסויימת?
ד''ר דייויד צבר
אכן כן, מדובר בחומרי מילוי בטוחים ולכן הם נספגים בהדרגה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

ניתוח אף
| 18-1-2013 |
האם מותר לעשות את ניתוח האף בגיל 12 \ 13 ?
ומה המחיר ?
ד''ר דייויד צבר
אני לא מבצע ניתוחי אף אלא מתקן אפים ללא ניתוח. בכל מקרה אני לא מבצע טיפולים אלו בגילאים שהזכרת.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר