תיקון אף

תיקון אף-ד''ר צבר

תיקון אף - רקע

פגם אסתטי באף משפיע לא רק על כל אזור הפנים אלא גם פוגם בהרגשה הפנימית ולעיתים אף בביטחון העצמי. 
קיימות סיבות רבות לפגמים אסתטיים באף: פגמים מולדים, ניתוח כושל, חבלה ועוד.

מקרים רבים של ניתוחי אף כושלים מסתיימים באף אסימטרי, אף "מגלשה" ("saddle nose"), אף שבור, אף קטן מידי או אף בעל בליטות סחוסיות. מקרים כאלה מגיעים בסופו של דבר אל ד"ר צבר לתיקון או שחזור האף. ד"ר צבר מתקן גם אפים בעלי קצה הנוטה כלפי מטה, קמטוטים בגב האף ועוד.

תיקון אף - הטיפול

ניתן לתקן פגמים אלו ואחרים וניתן לעצב את האף ולשפר את מראהו ללא ניתוח ובאמצעות טכניקות פשוטות ובטוחות. יש המכנים שיטה זו פיסול אף ללא ניתוח.

ד"ר צבר משתמש בשיטות שונות של עיצוב ושחזור, לטיפולי עיצוב אף או תיקון אף. שיטות אלה עושות שימוש בחומרים כמו בוטוקס בעלי השפעה על שרירי אזור האף או בחומרי מילוי סמיכים במיוחד בעלי אפקט אסתטי לטווח ארוך כגון ראדייס

פיסול אף ללא ניתוח או תיקון ניתוח אף כושל, מבוצעים במרפאה, בתהליך קצר ובטוח של תיקון אף או עיצוב אף, בעזרתם של חומרי המילוי הטובים והבטוחים ביותר. 

תיקון אף-ד''ר צבר

תיקון אף - לאחר הטיפול

בניגוד לניתוח אף הדורש מן המטופל אשפוז, סבל (פתילים באף, גבס, דימומים, נפיחות גדולה, סיכונים, תקופת החלמה), טיפול תיקון אף ללא ניתוח בידיו של ד"ר צבר, אינו דורש דבר והמטופלים חוזרים לשיגרה מלאה באופן מיידי!

תיקון אף - מקרים שכיחים

 • גבנון באף (בליטת עצם או סחוס)
 • אף שקוע (מגלשה)
 • שקעים באף
 • אף עקום / אסימטריה באף (צד אחד שונה מהצד השני)
 • אף נשרי 
 • אף בצורת "S"
 • אף שבור
 • קצה האף נוטה כלפי מטה
 • בליטות סחוסיות באף
 • תיקון תוצאות של ניתוח אף כושל
 • קמטי הבעה בגב האף

ד''ר דייויד צבר - תיקון אף ללא ניתוח - ערוץ 10

ד"ר דייויד צבר,הרופא בעל הנסיון הרב ביותר בארץ בנושא תיקון אף ללא ניתוח, מדבר בערוץ 10 על הטיפול המהפכני. מדובר בטיפול רפואי ללא ניתוח, עם תוצאות מיידיות וטבעיות. הטיפול בטוח ומאושר FDA, מתאים לכל גיל, ללא הרדמה וללא זמן החלמה.

טופס כתיבת שאלה
נושא השאלה
השאלה
שם (לא יוצג באתר)
דוא"ל (לא יוצג באתר)
טלפון (לא יוצג באתר)
צרף תמונה
יש לאשר את תנאי השימוש לפני השליחה
שלח

איזה מידע חשוב לכתוב בשאלה
1) גיל
2) מין
3) רקע רפואי וטיפולים קודמים
שמירת פרטיות
השאלות והתמונות המצורפות לשאלה מתפרסמות באתר וחשופות לכלל הגולשים באינטרנט. שם הכותב, הטלפון והדוא"ל לא יוצגו באתר.

482 שאלות גולשים בעמוד זה

שלום אני בת 35 ועברתי 2 ניתוחי אף בניתוח הראשון נפל הסחוס בקצה האף ולכן עברתי שוס, כרגע מרוצה מהפרופיל אבל הקדימה של אף נראה תמיד נפוח.
האם ניתן לתקן זאת?
שלום אני בת 35 ועברתי 2 ניתוחי אף בניתוח הראשון נפל הסחוס בקצה האף ולכן עברתי שוס, כרגע מרוצה מהפרופיל אבל הקדימה של אף נראה תמיד נפוח.
האם ניתן לתקן זאת?
תיקון האף
| 12-9-2017 |
מאיזה מחיר זה מתחיל תיקון האף והאם זה עדיף על ניתוח ?
תיקון האף
| 12-9-2017 |
מה העלות של תיקון שבר באף ?
נותחתי לפני 20 שנה ואשמח לתיקון בת 40
היי רציתי לדעת כמה עולה ( בערך ) לבצע תיקון אף? יחסית האף שלי בסדר.. אני פשוט רוצה פרופיל קצת יותר יפה ולעשות אותו טיפה סולד.. וחשוב לי שזה יחזיק חכמה שיותר זמן.. הבנתי שבאמצעות חומצה הילארונית התוצאות נשארות פחות זמן.. אז באיזה חומר כדי להשתמש?
פיסול אף
| 1-8-2017 |
מוצר לעשות את הפיסול הזה יישור והרמה של קצה האף בגיל 13??נקבה
האם אפשר לתקן ניתוח אף שהסחוס שלו יוצא בצד אחד בקצה של האף??
תקן FDA
| 7-7-2017 |
שלום. רציתי לשאול האם החומרים שאתה משתמש קיבלו אישור תקן FDA לשימוש בהזרקות לאף? כמה זמן משתמשים בהם להזרקות באף? האם ידוע השלכות על נשים? אני לדוגמה חוששת שבהריונות ספיגת החומר יכולה להשפיע על העובר. האם הדבר נבדק? נקודת ההנחה שאני יוצאת ממנה שגם אם החומר טבעי ומיוצר בגוף, הגוף לא צריך אותו במינונים שמוכנסים אליו, איך הוא נפתר ממנו?
שלום עשיתי ניתוח אף והנחיריים לא יצאו סימטריות הרופא שלי אמר לי שזה יעבור וזה בגלל שזה נפוח וכבר עבר חודש וחצי וזה לא השתנה בכלל
האם זה ישתנה?
שלום ד״ר
אני בת 25
רציתי לדעת האם ניתן להרים את קצה האף עפ״י התמונות המצורפות? ( באמצעות הזרקה)
תודה.
שלום ד״ר.
אני בת 24
לפני כ-4 שנים עשיתי ניתוח אף קוסמטי בלי שום כוונה לגעת בנחיריים. לאחר הניתוח שמתי לב שנחיר אחד יותר גדול מהשני. האם אפשר לתקן זאת ואיך בדיוק? ע״י ניתוח חוזר עם תפרים? ניתן לציין שבאותו צד שהנחיר יותר נפוח יש לי בליטה. אולי בגלל זה נהיה לי ככה הנחיר נפוח ואם ישייפו לי את הבליטה הנחיר יחזור לעצמו?
תודה מראש
היי לפני 3 חודשים עברתי ניתוח מחיצה ניתוח שהייתי צריך לעשות עקב שבר באף שקרה מתאונה לפני 4שנים משום מה אחרי הניתוח האף נראה כאילו עברתי ניתוח פלסטי למרות שהרופא אמר שהאף לא ישנה צורה,רציתי לדעת האם אפשר לשחזר את צורת האף לקדמותו? ולא לזמן קצוב?
היי לפני 3 חודשים עברתי ניתוח מחיצה ניתוח שהייתי צריך לעשות עקב שבר באף שקרה מתאונה לפני 4שנים משום מה אחרי הניתוח האף נראה כאילו עברתי ניתוח פלסטי למרות שהרופא אמר שהאף לא ישנה צורה,רציתי לדעת האם אפשר לשחזר את צורת האף לקדמותו? ולא לזמן קצוב?
שלום עשיתי אצלך מילוי אף ברדיאס אך לצערי זה לא מחזיק לי הרבה ( כמה שבועות ונעלם ) שמעתי על הרדייאס פלוס ועוד חומר חדש האם זה יכול להחזיק יותר זמן ?? ומה ההבדל בין החומרים
שלום דר'
יש לי שלוש שאלות בקשר לפיסול אף,האם אפשר לבצע הדמיה לתוצאה בדומה לניתוחי אף?, מהו הזמן המשוער אשר בו פיסול אף יחזיק מעמד (מ- עד-), כעבור כמה זמן אפשר לטוס?
שלום רב,
אני רואה כי אתה ממליץ לבצע את תיקון האף רק מגיל 18. מדוע? והאם יש בכל זאת איזשהו פתרון לבתי בת ה15 אשר סובלת מאוד מצורת אפה?
תודה רבה
היי דר,
לפני כחודשיים עברתי ניתוח אף, כל חיי חלמתי על ניתוח אך יחד עם זאת פחדתי מהתוצאה
אני יודעת שצריך להמתין מספר חודשים או שנה לאחר הניתוח כדי לתקן אך אני נמצאת במצב של חוסר נוחותץ ראשית האף יצא לא סימטרי צד אחד שונה מהשני, ישנה בליטת סחוס בקצה האף (שהייתה גם לפני), הקצה האף מורם יתר על המידה (האם אפשר להוריד אותו)? מצרפת לך תמונה
ד''ר דייויד צבר
אוכל לעזור רק לאחר שתעבור שנה לפחות מהניתוח.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

תיקון אף
| 6-3-2017 |
מאיזה גיל אפשר לעשות את זה ומה המחיר בבקשה?
ד''ר דייויד צבר
מגיל 18, צור קשר עם המרפאה 03-6494183 לקבלת עלויות.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

תיקון אף
| 21-2-2017 |
שלום, אני מעוניין בתיקון אף לאחר ניתוח פלסטי / רפואי ליישור מחיצה שעברתי לפני 6 שנים.
הייתי רוצה לברר על תיקון קבוע - לא זמני.

תודה רבה,
דיוויד
ד''ר דייויד צבר
מדובר בחומרים בטוחים, כלומר נספגים ולכן לא קבועים.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר