ניתוח סנטר ללא ניתוח!

עיצוב סנטר-ד''ר צבר

ניתוח סנטר - כבר אין צורך!

לסנטר תפקיד אסתטי מכריע ביצירת הפרופיל וקווי המתאר של הפנים.
עד לאחרונה, תיקון / עיצוב סנטר או קו לסת נעשה בהליך ניתוחי, ניתוח סנטר. כיום, ד"ר צבר מבצע עיצוב מחדש של הסנטר וקו הלסת ללא ניתוח וללא תפרים ("non-surgical reshaping and augmentation of the chin"). נשים וגברים המעונינים לתקן עיוותים, בין אם מולדים, לאחר פציעה או כחלק משינויי הגיל, יכולים להימנע מביצוע ניתוח סנטר וזאת בעזרת פרוצדורה פשוטה ובטוחה של עיצוב סנטר, ללא סיכונים וללא סיבוכים.

ד''ר צבר-מגזין יופי 2010

מידע נוסף בנושא עיצוב ותיקון הסנטר, ניתן למצוא כאן.

לצפייה במאמר של 
ד"ר צבר במגזין יופי-יולי 2010.

עיצוב  סנטר - מחליף את ניתוח סנטר

עיצוב סנטר וקו הלסת נעשה באמצעות חומרי המילוי המתקדמים ביותר כגון ראדייס, ג'ובידרם וולומה, רסטילן סאבקיו ואחרים, כדי לעצב מחדש את קווי המתאר של הסנטר ועל מנת להשיג מראה אסתטי וטבעי. 

במהלך הטיפול, ד"ר צבר מעצב מחדש את הסנטר וקו הלסת ומתקן את הפגמים והאסימטריות. 
במקרים מסוימים, משתמש ד"ר צבר גם בחומרים כמו בוטוקס ע"מ ליצור איזון בין השרירים הפועלים באזור הסנטר וכן חומרים ממיסי שומן לטיפול במקרים של "סנטר כפול".
  

עיצוב סנטר - בטיחות

הגורם החשוב ביותר למטופלים המתענינים בטיפולים אסתטיים הוא גורם הבטיחות. ע"מ שהפרופיל הבטיחותי יהייה הגבוה ביותר, ד"ר צבר משתמש בחומרי מילוי בטוחים, המתאימים עצמם לשינויי הפנים. עיצוב סנטר וקו לסת הוא טיפול בטוח לחלוטין ואין צורך בזמן החלמה וזאת בניגוד להליך של ניתוח סנטר המהווה ניתוח לכל דבר, על כל הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הסבל, הצלקת, תחושת גוף זר בסנטר וזמן ההחלמה הכרוכים בו.

עיצוב סנטר - התוצאה

התוצאה המהירה של סנטר בעל מראה טבעי ובעל סימטריה וקווי מתאר מדויקים ויפים, היא אחד מיתרונותיו הרבים של טיפול זה. אם לאחר ניתוח סנטר יש להמתין מספר חודשים עד חצי שנה להשגת התוצאה הסופית, בטיפול עיצוב סנטר ללא ניתוח, התוצאה הסופית של שיפור במראה הסנטר וקו הלסת ותיקון הפגמים והאסימטריה, תושג כבר בתום הטיפול או מספר ימים אחריו, בהתאם לסוג החומרים שנבחרו.

ד"ר דייויד צבר - עיצוב סנטר ללא ניתוח - ערוץ 10 - פרופ' קרסו

ד"ר דייויד צבר בתוכנית "בריאות 10" מדבר על הסנטר ועל הטיפולים הלא ניתוחיים אותם הוא מבצע במרפאתו שברמת החייל. ד"ר צבר עוסק ברפואה אסתטית ומתמחה בהצערת העור ופיסול תווי הפנים. מומחה בוטוקס ו מילוי קמטים, ד"ר צבר מחזיר את מראה הפנים שנים אחורה.

טופס כתיבת שאלה
נושא השאלה
השאלה
שם (לא יוצג באתר)
דוא"ל (לא יוצג באתר)
טלפון (לא יוצג באתר)
צרף תמונה
יש לאשר את תנאי השימוש לפני השליחה
שלח

איזה מידע חשוב לכתוב בשאלה
1) גיל
2) מין
3) רקע רפואי וטיפולים קודמים
שמירת פרטיות
השאלות והתמונות המצורפות לשאלה מתפרסמות באתר וחשופות לכלל הגולשים באינטרנט. שם הכותב, הטלפון והדוא"ל לא יוצגו באתר.

44 שאלות גולשים בעמוד זה

הגדלת לסת
| 19-7-2014 |
אני בן 25 ויש לי פנים צרות ואני רוצה להרחיב את הלסת בכדי ליצור איזון פרופורציה. האם ניתן להזריק חומר מילוי להרחיב את הלסת במקום ניתוח שתלים עם ברגים.
ד''ר דייויד צבר
בהחלט ניתן.אתה מוזמן ליצור קשר עם המרפאה לקבלת פרטים.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

מחיר
| 11-5-2014 |
מה העלות של פרוצדורה כזאת ?
בת 17 ללא ניתוחים קודמים
ד''ר דייויד צבר
עלויות ניתן לברר בט"ל עם המרפאה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

עיצוב סנטר
| 27-4-2014 |
שלום רב
בני הוא חייל קרבי בן 18, בחור מאד נאה ובריא אך מוטרד מסנטרו הקטן. האם עיצוב הסנטר בטכניקה בה אתה עובד הינו תהליך רפואי אשר ידרוש ממנו אישור מגורם רפואי בצבא? האם זה ימנע לחזור מייד לפעילות מלאה? ושאלה אחרונה, לאחר כמה זמן צריך לחזור על הפרוצדורה? תודה
ד''ר דייויד צבר
אין צורך באישור. הוא יוכל לחזור לפעילות עם קצת זהירות והוא יצטרך לחזור אלי לביקורת לאחר 10 ימים. משך התוצאה תלוי בסוג החומר שאשתמש בו, בטכניקה ובכמות. כשיגיע אלי אתן לו את כל ההסברים הרלבנטיים לפרוצדורה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

לפני ארבע שנים עברתי ניתוח שתל קשיח חצי פרסה בסנטר וכתוצאה מהניתוח איבדתי את הפרופורציה של קו הלסת כי השתל הרחיב לי את קו הלסת התחתונה ויצר לי חוסר פרופורציה בין הלסת האחורית והלסת הקידמית. אני שוקל להוציא את השתל שגרם גרם לי לאי נוחות ולבצע ההליך פשוט של הגדלת הסנטר עם חומר מילוי. השאלה שלי היא האם ישר אחרי הניתוח להסרת השתל ניתן לבצע אצלך מילוי לסנטר או שעליי לחכות כחצי שנה. שאלה שניה האם החומרים האלו מסרטנים ועמידים לאורח זמן
ד''ר דייויד צבר
תצטרך להמתין כחודש לאחר הוצאת השתל. חומרי המילוי שאני משתמש בהם בטוחים ומאושרים ע"י רשויות הבריאות, כולל ה FDA האמריקני. חומרים אלו הם העמידים ביותר בקטגוריית חומרי המילוי הבטוחים.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום דר יש לי גומה בסנטר ורציתי לסתום אותה .
הייתי אצל רופא בעבר הוא הזריק לי חומצה אלרונית וזה לא הצליח להסתדר ואחריי שבוע זה חזר לעצמו לחלוטין .
האם יש אופציות אחרות לא ניתוחיות ?
ד''ר דייויד צבר
בהחלט. אתה מוזמן לקבוע תור.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר