ניתוח סנטר ללא ניתוח!

עיצוב סנטר-ד''ר צבר

ניתוח סנטר - כבר אין צורך!

לסנטר תפקיד אסתטי מכריע ביצירת הפרופיל וקווי המתאר של הפנים.
עד לאחרונה, תיקון / עיצוב סנטר או קו לסת נעשה בהליך ניתוחי, ניתוח סנטר. כיום, ד"ר צבר מבצע עיצוב מחדש של הסנטר וקו הלסת ללא ניתוח וללא תפרים ("non-surgical reshaping and augmentation of the chin"). נשים וגברים המעונינים לתקן עיוותים, בין אם מולדים, לאחר פציעה או כחלק משינויי הגיל, יכולים להימנע מביצוע ניתוח סנטר וזאת בעזרת פרוצדורה פשוטה ובטוחה של עיצוב סנטר, ללא סיכונים וללא סיבוכים.

ד''ר צבר-מגזין יופי 2010

מידע נוסף בנושא עיצוב ותיקון הסנטר, ניתן למצוא כאן.

לצפייה במאמר של 
ד"ר צבר במגזין יופי.

עיצוב  סנטר - במקום ניתוח סנטר

עיצוב סנטר-ד''ר צבר

עיצוב סנטר וקו הלסת נעשה באמצעות חומרי המילוי המתקדמים ביותר כגון ראדייס, אלנסה, ג'ובידרם וולומה, רסטילן סאבקיו ואחרים, כדי לעצב מחדש את קווי המתאר של הסנטר ועל מנת להשיג מראה אסתטי וטבעי. 

במהלך הטיפול, ד"ר צבר מעצב מחדש את הסנטר וקו הלסת ומתקן את הפגמים והאסימטריות. 
במקרים מסוימים, משתמש ד"ר צבר גם בחומרים כמו בוטוקס ע"מ ליצור איזון בין השרירים הפועלים באזור הסנטר וכן חומרים ממיסי שומן לטיפול במקרים של "סנטר כפול".
  

עיצוב סנטר - בטיחות

הגורם החשוב ביותר למטופלים המתענינים בטיפולים אסתטיים הוא גורם הבטיחות. ע"מ שהפרופיל הבטיחותי יהייה הגבוה ביותר, ד"ר צבר משתמש בחומרי מילוי בטוחים, המתאימים עצמם לשינויי הפנים. עיצוב סנטר וקו לסת הוא טיפול בטוח לחלוטין ואין צורך בזמן החלמה וזאת בניגוד להליך של ניתוח סנטר המהווה ניתוח לכל דבר, על כל הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הסבל, הצלקת, תחושת גוף זר בסנטר וזמן ההחלמה הכרוכים בו.

עיצוב סנטר - התוצאה

עיצוב סנטר-ד''ר צבר

התוצאה המהירה של סנטר בעל מראה טבעי ובעל סימטריה וקווי מתאר מדויקים ויפים, היא אחד מיתרונותיו הרבים של טיפול זה. אם לאחר ניתוח סנטר יש להמתין מספר חודשים עד חצי שנה להשגת התוצאה הסופית, בטיפול עיצוב סנטר ללא ניתוח, התוצאה הסופית של שיפור במראה הסנטר וקו הלסת ותיקון הפגמים והאסימטריה, תושג כבר בתום הטיפול או מספר ימים אחריו, בהתאם לסוג החומרים שנבחרו.

ד"ר דייויד צבר - עיצוב סנטר ללא ניתוח - ערוץ 10 - פרופ' קרסו

ד"ר דייויד צבר בתוכנית "בריאות 10" מדבר על הסנטר ועל הטיפולים הלא ניתוחיים אותם הוא מבצע במרפאתו שברמת החייל. ד"ר צבר עוסק ברפואה אסתטית ומתמחה בהצערת העור ופיסול תווי הפנים. מומחה בוטוקס ו מילוי קמטים, ד"ר צבר מחזיר את מראה הפנים שנים אחורה.

טופס כתיבת שאלה
נושא השאלה
השאלה
שם (לא יוצג באתר)
דוא"ל (לא יוצג באתר)
טלפון (לא יוצג באתר)
צרף תמונה
יש לאשר את תנאי השימוש לפני השליחה
שלח

איזה מידע חשוב לכתוב בשאלה
1) גיל
2) מין
3) רקע רפואי וטיפולים קודמים
שמירת פרטיות
השאלות והתמונות המצורפות לשאלה מתפרסמות באתר וחשופות לכלל הגולשים באינטרנט. שם הכותב, הטלפון והדוא"ל לא יוצגו באתר.

111 שאלות גולשים בעמוד זה

סנטר נסוג
| 29-3-2017 |
הי, בת 41. יש לי סנטר נסוג, ולשאלתי מה ההבדל בין השתלה לטיפול אצלך. כמה זמן החומר מחזיק בסנטר? האם צריכים לחזור על הטיפול מידי שנה באותה עלות?
אודה להתייחסותך. אם אפשר בשיחה טלפונית. בתודה מראש, מירב
היי, אני בת 26, טרם ביצעתי טיפולים בהזרקות,אך ביצעתי ניתוח אף לפני שלוש שנים.
וכרגע אני מתעניינת במילוי של אזור הסנטר, אך אני נמצאת בטיפולי לייזר באותו האזור, האם יש לכך השלכות?
סנטר
| 14-3-2017 |
אני בת 56, עור הפנים נראה נהדר ללא קמטים, הסנטר נראה עם גומות קטנות על כל שטחו, מה עלי לעשות במקרה זה ? יתר ל.ד כולסטרול סכרת קלה hba1c5.9
ד''ר דייויד צבר
להגיע אלי לבדיקה, ע"פ התיאור שלך מדובר ביתר פעילות של שרירים מסוימים אם כי יתכן ומדובר באיבוד נפח/קמטוטים, בכל מקרה יש פתרון מצוין.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

לום רב,
יש לי שתי שאלות :
1. אני בת 62 וביצעתי מילוי שקעים מתחת לעיניים שלב ראשון חצי מזרק בכל עיין.
לאחר חודשיים יש בצקת קלה באחת העיניים. הייתי בביקורת והרופאה אמרה שזה יעבור
עוד שבועיים .
האומנם? או שצריך לבצע המסה ?

2. אני מעוניינת בעיצוב קו הלסת , יש לי שני "בולדוגים " משני צידי הלסת .
באיזה חומר משתמשים ליישור קו הלסת והיכן מזריקים אותו .
האם החומר ממלא או יוצר הרמה ומתיחה של קו הלסת ?
שמעתי על גלי רדיו או אולטראסאונד המטפלים בבעיה .
אלו מכשירים קיימים והאם הם באמת מבצעים את העבודה .

תודה רבה
ד''ר דייויד צבר
לא יודע מה הוזרק, באיזו טכניקה וכו לכן מציע לחזור לרופאה שביצעה ההזרקה. אם חלפו חודשיים, יש לשקול המסה קלה, תתייעצי איתה. קו-לסת מצריך חומרים בעלי סמיכות הכי גבוהה, דוגמת ראדייס/אלנסה או לחלופין חומצה היאלורונית אם כי פחות מתאים למטרה זו. אינני מטפל בגלי רדיו/US. קיימים אינסוף מכשירים, אף אחד מהם אינו יודע לבצע פיסול של קו הלסת כפי שידיים של רופא מיומן יכולות לעשות באמצעות חומרי מילוי מתאימים.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

סנטר צר
| 13-2-2017 |
אני בחורה צעירה ויש לי סנטר מאוד צר שמאריך לי מאוד את כל הפנים, יש דרך לתקן את זה?
ד''ר דייויד צבר
ניתן לעבות מעט את הסנטר ע"מ שישתלב טוב יותר עם שאר הפנים וע"מ לתת מענה למראה הארוך והמחודד.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

סנטר כפול
| 11-2-2017 |
שלום, אני בן 30, בעל מבנה גוף רזה אבל עם סנטר כפול.
לפני מספר חודשים יצרתי קשר עם המרפאה בנוגע להקפאת השומן הצווארי - אינני מעוניין בפרוצדורה ניתוחית.
נאמר לי שאתם ממתינים לחלק שיתאים לטיפול בסנטר, למכשיר ההקפאה שלכם.
האם החלק הגיע? האם ביצעתם כבר פרוצדורה כזו?
ד''ר דייויד צבר
אכן כן ובוודאי שביצענו. אתה מוזמן לקבוע תור לייעוץ 03-6494183

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שאלה
| 9-2-2017 |
היי, רציתי לדעת איזה חומר מחזיק הכי הרבה זמן?
מה השם של החומר, ולכמה זמן הוא מחזיק?
אני מעוניין בהליכים, אך מכיוון שההליך כה יקר אינני יודע אם זה משתלם כשהחומר מתמוסס כה מהר
תודה על התשובה
*היתי כבר בייעוץ*
ד''ר דייויד צבר
אם אתה מדבר על קטגוריית החומרים הבטוחים (=נספגים), אזי מדובר באלנסה E, יחזיק יותר מהאחרים, קשה לתת לך מספר מאחר וטווח האפקט תלוי בגורמים שונים כמו כמות החומר שהוזרק, גורמים אינדידואליים, שיטת הזרקה וכו.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

סנטר
| 2-2-2017 |
אני בחורה בת 39 והייתי רוצה לשנות את מבנה הסנטר שלי ולשמוע יותר על שיטות הטיפול והמחירים
ד''ר דייויד צבר
בשמחה, צרי קשר עם המרפאה 03-6494183

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום דוקטור, עשיתי אצל רופא עיצוב סנטר עם קנולה אחת של ג׳ובידרם וולומה לפני שלושה ימים, כרגע כשאני מרגישה את הסנטר אני מרגישה גושים קשים מתחת לעור וזה לא מרגיש טבעי. האם זה נורמלי ומה הטיפול בזה?
ד''ר דייויד צבר
אני לא יודע באיזו טכניקה הוזרק החומר והאם בוצעו לחיצות, בכל אופן מדובר בחומר טוב ובטוח ולכן את לא צריכה לדאוג (ניתן להמיס במקרה הצורך), אני ממליץ לך לפנות לרופא שביצע את הטיפול, הוא יבצע לחיצות חזקות ויעצב את החומר באופן כזה שהפיזור יהייה הומוגני והתחושה תהייה טבעית.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

עיצוב סנטר
| 14-1-2017 |
האם אפשר לעשות טיפול עיצוב סנטר אם אני לוקחת רקוטאן? זה משפיע איך שהוא או שאין בעיה?
ד''ר דייויד צבר
תצטרכי לחכות 3-6 חודשים לאחר סיום הטיפול ברואקוטן כדי לעבור עיצוב סנטר.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום דוקטור, אני שוקלת לעשות עיצוב סנטר בחומר שלא מכיל סידן ורציתי לדעת איזה חומר מילוי של חומצה הילארינית הכי משתווה בתוצאותיו לרדיאס? ומה ההבדל בין סאבקיו לווליומה והאם הם חומרים טובים לעיצוב סנטר? בנוסף, האם אתה מעדיף להשתמש בקנולה או במחט לעיצוב של סנטר נסוג?
תודה.
ד''ר דייויד צבר
שום חומצה היאלורונית אינה יכולה להשתוות לראדייס, מדובר בשני חומרים שונים במרכיביהם ובמנגנון הפעולה שלהם. רסטילן סאבקיו וג'ובידרם וולומה שניהם חומרים מצוינים המבוססים על חומצה היאלורונית ומתאימים גם לעיצוב סנטר. קאנולה או מחט זו החלטה שמתקבלת אך ורק לאחר הבדיקה הקלינית של הפנים. במקרים רבים אני משתמש בשניהם במהלך אותו טיפול, לכל אחד היתרונות שלו.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

הקטנת סנטר
| 1-12-2016 |
היי, אני לא מצליחה לתפוס אתכם בטלפון, אני בת 22 ,רציתי לשאול האם אתה עושה ניתוח להקטנת סנטר? יש לי סנטר בולט, הבנתי שזה כולל שיוף סנטר, השאלה אם אתה עושה את זה אצלך במרפאה או שאתה עובד רק עם בוטוקס ושאר הדברים לעיצוב סנטר? בכל מקרה, אשמח אם יחזרו אליי.
ד''ר דייויד צבר
מדובר בטיפולים שאינם ניתוחיים בלבד. בקשתך הועברה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

אני מעוניינת לעצב את הסנטר שלי, וגם למתוח את העור הנפול (אני לא חושבת שמדובר בסנטר כפול, אלא בעור נפול/רופף מתחת הסנטר) האם יש דרך לראות איך הפנים ייראו אחרי התהליך עוד לפני שעושים אותו?
ד''ר דייויד צבר
לא מבצע סימולציות. ההתאמה או לא לטיפול, סוג הטיפול, שיטת הטיפול ו"היעד" נקבעים ע"פ הבדיקה הקלינית.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

כמה מזרקים של חומצה הילאורונית בדרך כלל נדרשים בשביל לפסל סנטר? והאם כל סוגי החומצית ההילוארונית נותנות את אותה תוצאה או שיש הבדל משמעותי בין הנפח שהחומרים נותנים?
ד''ר דייויד צבר
לא ניתן לענות תשובה לשאלתך מבלי לבדוק את הפנים שלך ולקבוע איזה סוג של חומצה היאלורונית יהייה המתאים ביותר בעיקר ברמת הסמיכות שלו ויכולת ההרמה. כמובן שקיים הבדל עצום בין החומרים השונים.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום דוקטור אני בחורה בת 21, יש לי קו לסת קצר וסנטר נסוג ולכן אני רוצה לעצב אותו.. קראתי על מוצרי חברת לומינרה והמחירים למזרק אחד של החומצה ההילוארונית שלהם הרבה יותר זולים מהמחירים של רסטילן וג׳ובדרם. רופא אחד המליץ לי לעצב לי את הסנטר עם החומצה ההילוארונית של לומינרה בשילוב סידן. למוצריה של החברה יש אישור ce אבל לא fda, חייבת לציין שהרופא נמקצועי ביותר אבל עדיין יש לי ספקות בקשר לחומר הזה, אתה חושב שיש סיכןי בהזרקות מהסוג הזה?. ודבר שני, איזה חומר שעשוי מחומצה הילאורונית הכי טוב לפיסול סנטר, ויכול להשתוות יחסית לעוצמת המילוי והנפח של הרדיאס? אני רוצה לעשות את הפיסול סנטר רק עם חומצה הילארונית ובלי סידן, מכיוון שאני רוצה שתהיה לי את האופציה להזריק את החומר שממיס את החומצה למקרה שאני לא אוהב את התוצאה, והבנתי שסידן אחרי שהוא מומס אי אפשר להסיר אותו. אז איזה חומר יכול לתת לי את התוצאה הכי טובה בלי שילוב סידן? והאם רסטילן פרלן יותר טוב לסנטר מאשר הרסטילן הרגיל? תודה רבה.
ד''ר דייויד צבר
אני רואה המון בלבול וחוסר הבנה בתוך השאלה שלך ואשתדל לעשות קצת סדר: קיימים סוגים של חומרים שאיתם ניתן לבנות או לעצב את הסנטר, חלקם על בסיס חומצה היאלורונית וחלקם על בסיס חומרים שאינם חומצה היאלורונית כמו הראדייס שהזכרת. מתוך החומרים הרבים שקיימים, ישנם אלו אשר נחשבים בשורה הראשונה בעולם במושגים של בטיחות ותוצאות וכמובן היותם של אותם חומרים הרבה שנים בשוק והמידע המדעי לגביהם רחב. החומרים שהזכרת של לומינרה לא קיימים מספיק שנים ולכן זו לא הייתה הבחירה הראשונה שלי. התוצאות הטובות ביותר שניתן להשיג בסנטר על סמך נסיוני בפיסול פנים, הוא הראדייס שאינו משתווה לשום חומצה היאלורונית בדרך הפעולה שלו, אם כי במקרים מסוימים אני משתמש בחומצה היאלורונית בסנטר ע"פ הבדיקה הקלינית והיא זו שקובעת. כלל חשוב הוא לא להתפתות למחירים זולים ולבדוק טוב טוב כפי שאת עושה. אין ספק שאם הייתי צריך לבחור בשבילך את החומר הטוב ביותר לתיקון סנטר נסוג הייתי בוחר בראדייס או בחומר אחר שנקרא אלנסה. הבחירה שלך לא צריכה להתבסס על האפשרות להמיס כן או לא אלא על נסיונו של הרופא ותוצאות של טיפולים דומים שביצע. בנוגע לרסטילן או רסטילן פרלן, שניהם חומרים מצוינים אך אינם מתאימים כלל וכלל לבניית סנטר.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

מה המחיר?
ד''ר דייויד צבר
למחירים צרי קשר טלפוני עם המרפאה 03-6494183

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

הזרקות
| 16-10-2016 |
היי דר
ראיתי שענית כאן למישהו שעם ההזרקות צריך להזריק פחות חומר כי יש ייצור טבעי של קולגן באיזור המוזרק. ושאם אחרי כמה הזרקות בוחרים להפסיק המצב הטבעי יחזור להיות יותר טוב מלפני התחלת ההזרקות.
שאלתי היא האם גם הזרקת סטילאג xl גורמת לייצור קולגן באזור המוזרק? בעצם כל חומצה היאלורונית גורמת לכך?
שאלה נוספת סטילאג xl מתאים למילוי בלחיים?
ושאלה אחרונה במידה והוזזרק סטילאג xl ללחיים ורוצים מילוי סנטר ,הבנתי שאתה פחות ממליץ על סטילאג באזור זה...באיזה חומרים אתה כן משתמש?
האם יש בעיה להזריק לאזור אחר חומצה היאלורונית שונה מזו שהוזרקה באזור אחר?
למשל להזזריק ראדיאס לסנטר בזמן שסטילאג הוזרק בלחייים?

תודה
ד''ר דייויד צבר
כל הזרקה גורמת באופן עקיף ובמידה כזו או אחרת לגירוי תאים מסוימים לייצר קולגן חדש. קיימים חומרים שדרך הפעולה הבלעדית שלהם היא סטימולציה של ייצור קולגן, כמו למשל אלנסה (Collagen Stimulators). XL יכול להתאים לאזורים שונים, ההתאמה חייבת להיעשות ע"פ תוצאות הבדיקה הקלינית ולא ע"פ טבלה יבשה שלא תמיד תואמת את המציאות וזה עונה גם על שאלתך הבאה. ניתן להזריק חומרים שונים באזורים שונים סימולטאנית ואף חומרים שונים באותו אזור ובלבד שיהייו חומרים טובים ובטוחים.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

בת 18
| 14-10-2016 |
היי, אני בת 18. רציתי לשאול אם בעזרת הזרקה של חומצה האילורונית ניתן ליצור את האפקט הזה?
ד''ר דייויד צבר
ראי תשובתי לשאלתך הקודמת, התשובה זהה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום, אני בת 18 והחלטתי לעבור הליך עיצוב קו הלסת. אני רוצה לשאול אם ניתן להשיג את התוצאה כמו בתמונה שצירפתי בעזרת הזרקה של חומצה היאלורונית ובנוסף להרחיב טיפה את החלק התחתון של פני, בהזרקה אחת
ד''ר דייויד צבר
באופן עקרוני כן, מדובר בבניית סנטר והרחבת זוויות הלסת. כמובן שכל מקרה לגופו ורק בבדיקה ניתן לקבוע.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

עיצוב סנטר
| 8-10-2016 |
בן 19, כרגע בצבא. ניתן לעשות עיצוב סנטר? וכמה זמן ההחלמה?
ד''ר דייויד צבר
בוודאי שניתן, אך אצטרך לבדוק אותך כדי לאשר שקיימת התאמה. מדובר בטיפול ללא ניתוח וללא זמן החלמה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר