עיצוב לחיים

עיצוב לחיים -ד''ר צבר

עיצוב לחיים - רקע

עיצוב לחיים / מילוי לחיים הוא טיפול לא פולשני הנותן מענה מצוין לשינויים החלים עם הגיל או עקב סיבות שונות כמו ירידה דרסטית במשקל. 

כבר בעשור השלישי לחיים ניתן להבחין בהתחלה של נסיגת עצמות הפנים וצניחת עצמות הלחיים כתוצאה מירידה ומשינוי בכמות ופיזור השומן התת-עורי. התוצאה, איבוד רקמות התומכות בעור הפנים, היווצרות שקעים באזור הלחיים ומראה רפוי ומבוגר. 
צניחת עצמות הלחיים, לחיים שקועות ועור רפוי הם מ"סימני הגיל" הבולטים הניתנים לטיפול פשוט ובטוח ע"י עיצוב לחיים ומילוי לחיים.

עיצוב לחיים - הטיפול

 עיצוב לחיים - ד''ר צברעיצוב לחיים כולל הרמה / הדגשת עצמות לחיים ו/או החזרת נפח (מילוי לחיים). ד"ר דייויד צבר מבצע את הטיפולים הלא ניתוחיים הללו ומטשטש את סימני הגיל בעזרת טכניקות מיוחדות כגון שיטת ה"מיקרו קאנולה" וידע שרכש בארץ ובחו"ל. 

שיטות אלה מותאמות במיוחד לאזור זה של הפנים ומאפשרות פיסול עצמות הלחיים והחזרת נפחן של לחיים שקועות (מילוי לחיים) בעזרתם של חומרי מילוי שונים לפי בחירה. 

מילוי לחיים
 בנפרד או במקביל לטיפול של מילוי לחיים, הוא טיפול קצר שאינו דורש הכנה. הטיפול מבוצע בשיטה חדישה וללא התערבות ניתוחית.

עיצוב עצמות לחיים - הדגשת עצמות לחיים

במקרים מסוימים, ניתן להסתפק בהרמת / הדגשת עצמות לחיים ללא מילוי לחיים כדי לתת אפקט של מתיחה. לכן במקרים מסוימים ממליץ ד"ר צבר למטופלים לבצע הדגשת או עיצוב עצמות לחיים בשלב ראשון ולפי התוצאות הסופיות ניתן בשלב שני לבצע מילוי לחיים. לכל מטופלת ומטופל מותאם הטיפול הספציפי הדרוש לפי רצונם ולפי שיקוליו המקצועיים של ד"ר צבר.

טיפול עיצוב עצמות לחיים (יש המכנים זאת מילוי עצמות לחיים) יכול להתבצע במקביל לטיפולים אחרים המוצעים במרפאה, כמו מילוי קמטים או פיסול פנים, הפועלים גם הם לשיחזור תווי פנים צעירים יותר. למידע נוסף - קיראו על טיפולים בעזרת בוטוקס.

טופס כתיבת שאלה
נושא השאלה
השאלה
שם (לא יוצג באתר)
דוא"ל (לא יוצג באתר)
טלפון (לא יוצג באתר)
צרף תמונה
יש לאשר את תנאי השימוש לפני השליחה
שלח

איזה מידע חשוב לכתוב בשאלה
1) גיל
2) מין
3) רקע רפואי וטיפולים קודמים
שמירת פרטיות
השאלות והתמונות המצורפות לשאלה מתפרסמות באתר וחשופות לכלל הגולשים באינטרנט. שם הכותב, הטלפון והדוא"ל לא יוצגו באתר.

59 שאלות גולשים בעמוד זה

שלום אני מעוניינת בעיצובהצוואר והלחיים איך זה נעשה ללא ניתוח וכן זה או לחיים או צוואר
ד''ר דייויד צבר
עלי לבדוק אותך כדי לומר לך בדיוק מהו הטיפול המתאים לך ובאיזה איזור. בכל מקרה מדובר בהליך לא ניתוחי עם תוצאות מיידיות וטבעיות.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

אני מעוניינת בעיצוב לחיים והאם אתה גם עושה מתיחת בטן ? ועוד שאלה אם יש סניף בחיפה
ד''ר דייויד צבר
את מוזמנת להגיע לייעוץ בנוגע לעיצוב הלחיים, אינני מבצע ניתוחים. לא קיים סניף בחיפה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום רב שמי אלונה רציתי לשאול עשיתי מילוי לחיים בדצמבר האחרון בפרפקטה על פניו זה יפה עשה את העבודה אבל הגרוע שאם אני מחייכת אפילו טיפה השפה העליונה טיפה עקומה שמאלה כלפיי מעלה החיוך פשוט ליצני ושפני אני אובדת עצות בלי לחייך נורמלי לא שווה כלום מה ניתן לעשות אם אפשר דרך מייל תודה
ד''ר דייויד צבר
את מוזמנת להגיע אלי לפגישת ייעוץ מסודרת ע"מ שאבדוק אותך ואסביר לך כיצד ניתן לתקן את העיוות.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

ד"ר שלום, אני בת 25, הפנים שלי רזות ומעט רפויות ולכן אני מעוניינת לבצע מילוי לחיים. בנוסף אני סובלת מעור בעייתי, מחוספס עם קומודונים ונקבוביות מורחבות באיזור המצח ובצידי האף ולכן אני שוקלת לקחת רואקוטן (כדי שהעור יהיה חלק ואחיד, אחרי מריחה של אנספור משחות שלא עזרו). רציתי לדעת האם אפשר לבצע מילוי בזמן לקיחת רואקוטן? או שיש להמתין לסיום הטיפול? או שבכלל עדיף לבצע את הטיפול לפני שאני מתחילה לקחת רואקוטן? בנוסף, האם קיימת אפשרות לבצע הזרקה של חומר מילוי בצידי האף והמצח כדי ליצור אפקט מתיחה של העור ובכך לטשטש את מראה הנקבוביות (בנוסף למילוי הלחיים)?
ד''ר דייויד צבר
ניתן לשחזר או לבנות נפחים בפנים רזות כמו שלך עם תוצאה טבעית ויפה, אך מילוי נפחים (לחיים/אחר) הוא לא טיפול במרקם העור ולכן בענין הטיפול בבעיית העור שציינת עלייך להתייעץ עם רופא עור. יש להמתין 6 חודשים לאחר סיום הטיפול ברואקוטן לפני כל טיפול שחודר את העור מכיוון שקיים סיכון להצטלקות. לכן המלצתי היא לבצע מילוי לחיים או כל נפח אחר לפני שאת מתחילה את הטיפול ברואקוטן.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום ד"ר יש לי בעיה של חוסר סימטריה בפנים לעניות דעתי ורציתי לשאול מה לדעתך אפשר לעשות בהתאם לתמונות ששלחתי בזווית אחת האף שלי נראה ישר ובשנייה טיפה נישרי ובכלל הפרופיל הוא שונה
רציתי גם לשאול אם בעקבות כך שיש דרישה לחזור על הטיפולים כל תקופה יש הנחת לקוח חוזר כי בפועל הטיפולים בבוטוקס יותר יקרים מניתוח לטווח רחוק
לפחות כך נראה ( 3000 שקל בממוצע פעם בשנתיים כפול כל החיים)
ד''ר דייויד צבר
מאחר והבעיה שאתה מתאר קיימת בפרופיל, קשה לי לתת חוות דעת ללא תמונות פרופיל. בתמונה ששלחת אכן קיימת מידת מה של אסימטריה באזורים שונים, כפי שניתן למצוא אצל רוב האנשים. אני מציע שתגיע לפגישת ייעוץ ע"מ שאבדוק אותך ואוכל לתת לך חוות דעת מלאה. בכל מקרה, ענין הפרופיל של האף בהחלט ניתן לתיקון. לא מדובר בטיפולי בוטוקס במקרה שלך. עניין טיפול לא ניתוחי מול טיפול ניתוחי נידון כאן בהרחבה בשאלות קודמות, בעיקר בעמוד תיקון אף, תוכל לעבור שם על המידע. בשורה התחתונה, אנשים המגיעים לטיפולים בטוחים, הם אלו שחוששים מניתוחים כושלים ומסיבוכים פוטנציאליים הקיימים לאחר ניתוחים. בנוגע למחירים בהחלט תוכל לדון בכך מול האדם הרלבנטי במרפאה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

האם ניתוח לחיים הכרחי לי?
והאם משהו אחר הכרחי?
אני בן 18
ללא רקע רפואי
ד''ר דייויד צבר
לא מדובר בניתוחים ובוודאי שהטיפולים לא הכרחיים. מדובר בטיפולים שעוזרים לשפר את המראה האסתטי של הפנים.במקרים מסוימים אני מבצע גם תיקונים.אצלך אין צורך בתיקון.למרות שאין לי תמונות פרופיל, אני לא רואה שום צורך בטיפול כלשהו. אם הזכרת טיפול באזור הלחיים,מה שלא מעט גברים מבקשים זה הדגשת עצמות לחיים למראה קצת יותר גברי ונוקשה.בשורה התחתונה אין צורך כרגע ע״פ התמונה ששלחת בשום טיפול.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

יכול להיות שבאמת היום יש הרבה סוגים של חומרי מילוי שאינם מסוכנים ויכולים בזמן קצר וללא כאב לתת מענה מושלם .
שאלתי היא לגביי העתיד.
כי למשל אם מתנפחים הציצים מאיזו שהיא סיבה (גלולות השמנה הריון וכו')אז הכל מקסים ונהדר אבל מה קורה כשהם חוזרים לגודל הקודם?הם חוזרים גרועים יותר.ממש סופו של כל בלון להתפוצץ...העור שנמתח נותר רפוי עם סימני מתיחה ,מעצם היותו בסך הכל עור ,ומה שנקרא "שקיות שוקו"נגלה אל מול עינייך.הדבר נכון גם לגביי בטן הריונית מפונצ'רת.כמובן שזה גם גנים ,אבל ברוב המקרים זה ממש ברור שעור שמתרוקן משומן ,או מכל חומר מילוי אחר יהפוך להיות רפוי.וחלילה חלילה יופיעו בו קמטים.!אני בת 25.טרם הופיעו קמטים בפניי אז אני מאוד מפחדת מהרעיון הזה תמורת הזרקה שתיתן לי אושר רק לשנה שנתיים ואח"כ אהיה מדוכאת לכל החיים.נורא רזיתי מתי שהוא והדבר השאיר אותי עם פנים רזות מאוד.רק בעת חיוך אני רואה בעצמי חן וטיפה מתגלות להן"בננות"מתחת לעיניים.בגלל שיש לי גם מצח גבוהה ,לעיתים נוצרת הדמיה של פנים ארוכות יותר מאיי פעם למיטב זכרוני.משחקת בדרך עם התספורות משתדלת להיות עם פוני .שגם כן כבר נראה "גדול" עליי.גם משקפי השמש גדולות עליי !הייתי רוצה שינוי.שלא יזיק לעור הפנים שלי.ושישאר לאורן זמן.כי המצב הכלכלי שלי לא מאפשר ביקורים תכופים אצל הפלסטיקאי.בקיצור לא מעוניינת בטיפול שיחתן אותי עם הסכין\המזרק.אלה משהו לאורן זמן.שאינו מסוכן.וכמובן שמישהו יסביר לי מה קורה אחרי שהחומר נעלם .איך נראות לחיים שתפחו ואחרי כן ירדו ...בתהליך שאינו טבעי.אשמח לתשובתכם רב תודות.
ד''ר דייויד צבר
הצגת כאן תיזה מענינת אם כי שגויה לחלוטין בכל הקשור לטיפול בחומרי מילוי נספגים ואני אסביר:
בניגוד לגודש הורמונאלי בשדיים או לסימני מתיחה ורפיון הבטן לאחר הריונות, דוגמאות שהבאת, הרי שהעבודה עם חומרי המילוי, בהנחה שהשימוש בהם נעשה ע"י רופא מנוסה, כלל לא אמורה לגרום ל"ניפוח". ההיפך הוא הנכון. אני תמיד אומר למטופלים שלי אחרי הטיפול שאם ישאלו אותם אם הם הסתפרו, זאת בשבילי הצלחה ומנגד אם ישאלו אותם אם הם עברו טיפול אסתטי בפנים, זה מבחינתי כישלון. ברגע שהתוצאה היא טבעית ולא מוגזמת, אין מתיחה ובסה"כ יש החזרה של מה שאבד עם השנים או עם איבוד המשקל ובמקרים מסוימים יש בנייה מאוד עדינה של קווי המתאר החסרים ותו לא. במקרה שלך, הסימן הבולט הראשון לאיבוד המשקל הוא איבוד הנפח בפנים והפתרון המושלם הוא החזרת נפחים. לאחר שכל החומר נספג, לא רק שהמצב לא הופך גרוע יותר כפי שאת מתארת מתוך חוסר ידע, אלא שהוא חוזר למצב יותר טוב מהמצב המקורי מאחר וקולגן וחלבונים אחרים נוצרים כתוצאה מההזרקה וממצקים את האזור.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

אני בת 20 עברתי ניתוח להשטלת מפרק מלכותי בלסת בצד שמאל והצד ימין לא תואם כל כך יש טיפה שקע כזה יש אפשרות למלא את זה??
ד''ר דייויד צבר
עלי לבדוק אותך כדי לומר בוודאות, אך על פי מה שאת מתארת, אכן ניתן למלא את השקע.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

לחיים מלאות
| 16-12-2012 |
הייי דוקטור אני בת 25 וחצי. אני רזיתי מאוד בפנים עד לפני שנה הם היו מלאות ויפות. הפנים שלי ניהיו קטנות מאוד והייתי רוצה להחזיר את הנפח והשומן לפנים מה אתה ממליץ לעשות.? איך הטיפול יהיה התוכל לתת לי פרטים מדוייקים אני גרה בבאר שבע אני רוצה לעשות אז זה בהקדם. תודה רבה
ד''ר דייויד צבר
כמובן שמבלי שבדקתי אותך לא אוכל לתת לך פרטים מדויקים אבל באופן כללי,בהחלט ניתן להחזיר נפחים באופן בטוח ומבלי שידעו שעברת את הטיפול.מדובר בטיפול שאחריו תוכלי לחזור לשיגרה מלאה.את מוזמנת לקבוע תור אצלי במרפאה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

בן 19.
אין היסטוריה של טיפולים.
האם יש טיפול לעצמות לחיים לא זהות? כשצד אחד שקוע יותר מהשני.
ד''ר דייויד צבר
כן בהחלט ניתן לתקן את חוסר הסימטריה בין הצדדים.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

הבעיה אצלי היא לא כתוצאה מהגיל...אלא ממבנה הפנים...שגורם לשקיות קבועות מתחת לעיניים...אני בן 28
ד''ר דייויד צבר
מהי שאלתך?

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום רב,
הפנים לי קצת מלאות, האם ניתן להדגיש עצמות על ידי פעולה הפוכה (כלומר במקום מילוי הלחיים , לבצע איזושהי המסת שומן באיזור זה)?
ד''ר דייויד צבר
חיובי.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

הרמת גבות
| 28-7-2012 |
היי. לא ידעתי כל כך איפה למקם את השאלה שלי. אני בת 23 ותמיד רציתי שהקצה של הגבות שלי יהיה יותר גבוה וככה יפתח יותר את העין. האם אתה מבצע טיפול כזה?
ד''ר דייויד צבר
אכן כן, מבצע את הטיפול הנ"ל בשיטות שונות. עלייך להגיע לייעוץ ע"מ שאתאים לך את הטיפול המתאים. זנב הגבה אצל נשים, כלומר החלק החיצוני של הגבה אמור להייות מורם כמו כנף של שחף כדי להתאים לקריטריונים של אידאל היופי בתקופתינו.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

ד״ר צבר רציתי לדעת אם אפשר לנפח את הלחיים בלי להדגיש את העצם.ירדתי הרבה במשקל ואיבדתי הרבה בפנים.
ד''ר דייויד צבר
כמובן שניתן. נשמע שאיבדת הרבה נפח בלחיים כתוצאה מהירידה הכללית במשקל. את מוזמנת להגיע לייעוץ ע"מ שאבדוק אותך ואוכל להמליץ לך על הטיפול המתאים.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

השאלה שלי היא אם אפשר להגדיל לחיים רק בחלק העליון כדי שהפנים שלי קצת ישמינו. כרגע הפנים נורא רזות וזה מאוד מציק לי.
ד''ר דייויד צבר
כמובן שניתן לעשות זאת, במידה ואכן החלק העליון הוא זה שדורש הצערה או החזרת נפחים ובמקרים מסוימים שידרוג.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

אני רוצה שהלחיים שלי יהייו גבוהות. יש לי פנים רזות ויפות אבל חסר לי בשר בלחיים. השאלה שלי היא אם אתה עושה את זה בלי ניתוח ואם אחרי הטיפול אני יכולה לחזור לעבודה.
ד''ר דייויד צבר
אני אכן מבצע את הטיפול ללא ניתוח ואת יכולה לחזור לאחר הטיפול לשיגרת היומיום שלך.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

היי דוקטור:-) אני בת 25 נראית טוב - מצבי הרפואי בסדר(יש לי אנמיה קלה) , יש לי פנים ארוכות ועצמות לחיים לא בולטות, מה שמביא לחוסר פרופורציה בפנים שלי. אני מודעת לכך ולכן אני מצטלמת לרוב בפרופילים ומתאפרת בהתאם ומקנאה בכל הבחורות שהתברכו בעצמות לחיים בולטות, מעוניינת לטפל בזה ללא שתלי סיליקון שיראה טיבעי ושלא ישימו לב שעשיתי משהו. אשמח לקבל הצעות לשיפור המצב ופתרונות לטווח ארוך
ד''ר דייויד צבר
את מתארת יפה מאוד את חוסר הפרופורציה וכן את הפתרון. במידה ואכן פנייך ארוכות מידי ביחדס לרוחב שבין עצמות הלחיים, בהחלט יש מקום לטיפול הדגשת עצמות לחיים ע"מ לבנות או לשחזר את הפרופורציות הנכונות ולשדרג בכך את מראה הפנים. את מוזמנת להגיע לפגישת ייעוץ בנושא.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

אשמח לדעת
ד''ר דייויד צבר
אכן פגישת ייעוץ כרוכה בתשלום. לפרטים נוספים את מוזמנת לפנות טלפונית למרפאה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

אני מעונינת לעשות מילוי לחיים ותיקון אף. אך אינני יודעת אם ניתן לתקן את האף ובאיזה צורה.
ד''ר דייויד צבר
ניתן לעצב את הלחיים באופן כזה שידגיש במידת מה את עצמות הלחיים. פעולה זו תחמיא לפנים בהתייחס לגובה הפנים על פי התמונה. בנוגע לתיקון האף, אין לי תמונת פרופיל אבל ממה שאני רואה בתמונה, האף זקוק ליישור ולהרמה קלה של הקצה. בכל אופן לגבי מה בדיוק ואיך, את זה אשמח לומר לך במידה ותגיעי אלי לייעוץ.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר