עיגולים שחורים

תיקון עיגולים שחורים-ד''ר צבר

 תיקון עיגולים שחורים-ד''ר צבר

 

עיגולים שחורים - רקע

שקעים מתחת לעיניים או עיגולים שחורים בעיניים הם שקעים היוצאים משורש האף ומתפרשים מתחת לעפעף התחתון, מעל לעצמות הלחיים. שקעים אלו יוצרים אשליה של  כהויות סביב העיניים ויוצרים מראה נטול רעננות, עייף ומבוגר.

שקעים מתחת לעיניים נובעים בחלק מהמקרים ממבנה מולד או ברוב המקרים, מתהליך טבעי שבו שכבת השומן התת-עורי הולכת ונספגת ומתמעטת עם השנים. 
בנוסף, כאשר העור שמתחת לעיניים כהה מהעור הרגיל, העיניים נראות כאילו הן שקועות. כהות זו הינה למעשה הצל של העפעף התחתון שמוטל בשקע.
במקרים אחרים קיימת כהות באזור זה מבלי שקיים שקע. כהות זו נובעת לרוב מהעובדה שהעור שבשקע דק והנימים שמתחתיו נראים לעין, או מפיגמנטציה של העור שמקורה במספר גורמים: נטייה גנטית, חשיפת יתר לשמש, שינויים הורמונאלים, תזונה לקויה ועוד.

לא מעט נשים וגברים משלימים עם העובדה שעל פניהם סימנים כהים מתחת לעיניים ונזכרים בערגה בימים עברו. כיום יש טיפול שיכול ברוב המקרים לפתור את הבעיה.

עיגולים שחורים בעיניים - הטיפול

ד"ר דייויד צבר משתמש בטכניקות מתקדמות של טיפול בבעיית עיגולים שחורים בעיניים או מילוי שקעים וטשטוש כהויות מתחת לעיניים, אך ורק באמצעות חומרי מילוי זמניים, שכן מדובר באזור בו העור דק ועדין במיוחד, המכיל כלי דם וממוקם בקירבת העין.
חומרים אלו עדינים במיוחד ומיועדים בעיקר לאזורים בהם נדרשים דיוק ומיומנות. 

התהליך קצר וכולל חיטוי האזור והזרקת חומר המילוי בטכניקה המתאימה. כאשר האזור השקוע מתמלא מחדש, הוא מואר טוב יותר והצללים שבו מתמעטים.

עיגולים שחורים - בטיחות

הטיפול בטוח לחלוטין. ד"ר צבר משתמש בטכניקת המיקרו-קאנולה, צינורית זעירה בעלת קצה מעוגל שבאמצעותה מוחדרים חומרי המילוי בצורה בטוחה ומבלי לפגוע ברקמה העדינה.

עיגולים שחורים - התוצאה

הטיפול נטול כאב והתוצאה נראית כבר בתום הטיפול. התוצאה המתקבלת מצעירה את מראה הפנים ומקנה להם מראה רענן.

למגוון טיפולי אסתטיקה נוספים לחץ כאן.

טופס כתיבת שאלה
נושא השאלה
השאלה
שם (לא יוצג באתר)
דוא"ל (לא יוצג באתר)
טלפון (לא יוצג באתר)
צרף תמונה
יש לאשר את תנאי השימוש לפני השליחה
שלח

איזה מידע חשוב לכתוב בשאלה
1) גיל
2) מין
3) רקע רפואי וטיפולים קודמים
שמירת פרטיות
השאלות והתמונות המצורפות לשאלה מתפרסמות באתר וחשופות לכלל הגולשים באינטרנט. שם הכותב, הטלפון והדוא"ל לא יוצגו באתר.

112 שאלות גולשים בעמוד זה

אני בת 18 ותמיד סבלתי מעיגולים שחורים מתחת לעיניים , יש אפשרות להגיע אלייך להתיעצות ?
ד''ר דייויד צבר
את מוזמנת ליצור קשר עם המרפאה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום דר. אני בן 27 ובשנה האחרונה שמתי לב לתופעה של צניחת במנח הגבות מה שנותן במקצת תחושה של עור עודף בעפעף. והתופעה השניה היא שקע מתחת לעיניים. ברצוני לדעת מהם הסיבות הסבירות לשני התופעות בהתחשב בגילי הצעיר יחסית ואילו טיפולים יהיה ניתן לעשות בנידון. תודה
ד''ר דייויד צבר
הסיבות האפשריות רבות ומגוונות: גנטיקה,חשיפה מרובה לשמש, ירידה במשקל,שינויים הורמונאליים,תזונה ועוד. אכן גילך צעיר אך למספר הזה אין ממש משמעות באסתטיקה של ימינו. קיימות מספר אופציות טיפוליות שאינן ניתוחיות, בין היתר שחזור נפחים, בוטוקס ומתיחות למיניהן. הכל כמובן כפוף לבדיקה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום אני מעוניינת ישר להגיע לטיפול, אקבע תור במרפאה גם לעינים וגם לאף.
רציתי לשאול לגבי עיגולים שחורים, לכמה זמן נשאר
הטיפול? זה לתמיד באמצעות סיליקון או זמני?
אם זמני מתי זה נגמר והאם זה יהיה פחות כשההשפעה של הטיפול תיגמר
או שזה יחזור להיות כמו שהיה ויותר גרוע?
האם יש תופעות לוואי של סימנים כחולים?
תודה רבה .
ד''ר דייויד צבר
אינני משתמש בחומרים לא בטוחים ולכן אך ורק בחומרים נספגים. התוצאה מחזיקה בד"כ באזור השנה+. כאשר החומר נספג לחלוטין האזור המטופל יחזור למצבו טרום הטיפול. אין סימנים כחולים.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

בן 28 . אני מעדיף לבוא אליך ישר לטיפול . מראה שלי מעצבן אותי.שחור מתחת לעיניים מעצבן מאוד .אף עקום . מתיי אפשר היה לבוא לתיפול ?
ד''ר דייויד צבר
צור קשר עם המרפאה וקבע תור: 050-33-999-77

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

הצעת מחיר
ד''ר דייויד צבר
צור/צרי קשר ען המרפאה לקבלת עלויות.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

היי אני בת 19 וחצי יש לי מתחת לעיניים שחור, רציתי לדעת האת התוצאה נראית בסוף הטיפול או שצריך להמתין?
מה המחיר?
האם אתה מאשדוד?
תודה.
ד''ר דייויד צבר
תוצאות נראות מייד לאחר הטיפול, את צריכה להגיע לבדיקה כדי לראות אם את מתאימה לטיפול ובנוגע למחירים את יכולה ליצור קשר עם המרפאה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

מה העלות של הטיפול
ד''ר דייויד צבר
צריך לראות את האזור ע"מ להבין אם מדובר בשקעים או בפיגמנטציה או גם וגם והעלויות בהתאם. ניתן להתקשר לט"ל 050-33-999-77 ולברר עלויות.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

היי , אני בת 18 ויש לי שקיות שחורות מתחת לעיניים מאז שאני ילדה , זה התחיל שהייתי בת 12 בערך.
אני מעוניינת לדעת עד כמה האפקט עובד, זה יוריד לי לגמרי גם את הנפיחות והכהות או שזה יטשטש ?
ד''ר דייויד צבר
לגבי השקעים לאחר הטיפול הם לא יראו או יטושטשו ולגבי הכהות יש לבדוק אותך אך כפי הנראה תצטרכי טיפול בחומרים אקטיביים שפועלים על ייצור הפיגמנט-הצבע-בעור ועל הצבע עצמו בשכבות השטחיות של העור. אין היום טיפול קסם שמעלים את הכל ולתמיד.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

צורת העין
| 30-7-2013 |
שלום ד''ר צבר,
לא ידעתי תחת איזה קטגוריה לכתוב את השאלה הזאת אבל:
הייתי רוצה לדעת האם ניתן למתוח את העיניים (עפעפיים) בצורה אופקית ולתת זווית בקצוות שלהם ללא ניתוח פולשני. לשנות צורת עיניים עגולה ליותר שקדית/ מלוכסנת . תודה.
ד''ר דייויד צבר
אם הבנתי אותך נכון ולמרות שלא ראיתי תמונות, התשובה שלילית.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שקעים
| 14-5-2013 |
שלום אני בת 21 ויש לי שקעים נוראיים מתחת לעיניים וגם שחור ברצוני לדעת אם כלאחר שנה כאשר החומר נספג ופג תוקפו השקעים מתקמטים ואאלץ לעשות מילוי כל שנה ?? או שהמצב חוזר לקדמותו כמו לפני המילוי כך שלא אאלץ לעשות מילוי בכל שנה..
ד''ר דייויד צבר
התמונה ששלחת מצוינת ורואים טוב מאוד את השקעים שיש לך מתחת לעיניים. לאחר שחומר המילוי נספג ובמידה ולא תבצעי טיפול תחזוקה ע"מ לשמר את התוצאה, את פשוט תחזרי למצב הבסיסי כפי שהיה לפני הטיפול, שום דבר לא מתקמט כתוצאה מספיגת החומר, כמובן שהתהליכים הטבעיים של הזדקנות העור ממשיכים לפעול. את לא נאלצת לבצע טיפול תקופתי אלא לאחר שתבחיני שהתוצאה הולכת ויורדת, רצוי לבצע טיפול תחזוקה כדי לשמר התוצאה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום
אני בת 37 ללא טיפולים קודמים באזור זה וברצוני לדעת לכמה זמן הטיפול הנ"ל מחזיק, האם זה מטפל גם בקמטי הבעה באזור זה (קרוב יותר ללחי והאם יש אפשרות שהטיפול שלא יצליח ויגרום עיוות של המקום?
ד''ר דייויד צבר
זה תלוי בסדרגת הסמיכות של החומר,במיקומו ובכמות החומר. בד"כ שנה פחות או יותר. בהחלט ניתן לטפל באותה הזדמנות גם באזור שאת מתארת. במידה ומדובר בחומר מילוי נספגים מהדור החדש, ובהנחה כמובן שיודעים לעבוד איתו, לא נוצרים עיוותים.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

כמה זמן קיימת התוצאה? והאם בשל טיפול לקוי קודם אפשר ניתן לעשות שוב את המילוי?
ד''ר דייויד צבר
שנה פחות או יותר, ניתן לבצע שוב את הטיפול למרות טיפול כושל בעבר, בהנחה שהוזרקה חומצה היאלורונית.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

אני בת 24 ויש לי שקעים מתחת לעיניים כבר כמה שנים ברצוני לטפל בזה. מה הפרוצדורה? ואיפה אתם נמצאים?
ד''ר דייויד צבר
מדובר בהחדרת חומרי מילוי עדינים ובטוחים אל תוך אותם שקעים ע"מ שייעלמו. אנחנו יושבים ברמת החייל-ת"א.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

למשך כמה זמן התוצאה כלומר האפקט הטוב של העין נשמר?

ואם אני נערה צעירה בת 17, אפשרי לעשות את הטיפול?
כמה זה עולה והיכן ניתן לעשות את הטיפול?
ד''ר דייויד צבר
אזור השנה, המתיני עוד שנה כדי לעבור הטיפול. הטיפול נעשה אצלי במרפאה וניתן לקבל עלויות במוקד זימון התורים.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום יש לי שקעים מתחת לעיניים ולפי החומר שקראתי כבר בסיום הטיפול ישנן תוצאות, איך בדיוק מתבצע התהליך?
ד''ר דייויד צבר
התהליך מתבצע בצורה הבאה: בדיקה-הצבת מטרה-הזרקת החומר-עיסוי האזור-התוצאה בסיום הטיפול.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

אני בת 28, בתאריך
3.12.12 עברתי טיפול מילוי שקעי עיניים ,, אינני מרוצה מהתוצאה ומעוניינת להמיס את החומר החומר נראה כפס מתחת לעיניים, אני מאזור הצפון מעוניינת שאם תוכל בבקשה לראות את התמונה ולהגיד לי אם תוכל לבצע זאת לא רציתי סתם לקבוע תור . דברתי עם גל והציעה לי לשלוח השאלה אליך. תודה מראש
ד''ר דייויד צבר
אכן כן, אוכל להמיס את החומר העודף. את מוזמנת ליצור קשר עם המרפאה לקביעת תור.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

בתוכנית טלויזיה אשר צפיתי ביום ו' האחרון רק בחלק האחרון ובמסגרתו התראיינת בקשר לתכשיר להבהרת עור פנים לא הצלחתי לקלוט שם התכשיר והיכן ניתן לרכוש אותו . אודה באם תציין פרטים אלו . תודה , אילן
ד''ר דייויד צבר
ELURE
אתה יכול לרכוש אותו במרפאתי.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום רב. אני בת 22 ויש לי עיגולים שחורים מתחת לעיניים , כיום אני שמה מייק אפ להסתיר את זה ונורא הייתי רוצה טיפול שישפר את המצב ... מעולם לא נסיתי טיפול חוץ ממשחות וכדורים שלא עזרו לי כלל . השאלה שלי האם בגילי זה יעיל וכדי לעבור טיפול כזה ? ואם מדובר בזריקות? או מה סוג הטיפול . צירפתי גם תמונה שתוכל להבין את המצב . ( אני גרה רחוק מאוד חשוב לי לדעת אם כדי לי לבוא לפגישת יעוץ ) ומה טווח המחירים של זה ... תודה רבה
ד''ר דייויד צבר
לא קיבלתי את התמונות ששלחת וכמובן שראשית עלי לראות את הפנים כדי לומר לך אם הטיפול יכול לעזור. במידה ומדובר בשקעים מתחת לעיניים, הטיפול בוודאי יעזור, בכל גיל. מדובר בד"כ בהזרקה של חומרי מילוי עדינים או בשילוב עם קרם הבהרה. בנוגע לטווח מחירים, צרי קשר עם המרפאה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

פניתי לרופא שטיפל בי והוא נתן לי את הנתונים של החומר שהוזרק. חומצה הילרונית בשם:Revanssse Ultra בכל עין הוזרק לי 0.35 סמ"ק. אנחנו כבר בתחילת ינואר ועדיין יש לי כל שבועיים בערך התנפחיות באעפעף התחתון. אנני יודעת מה גורם לכך אבל תוך יומיים הנפחיות נעלמות וחוזרות כעבור שבועיים. אני מקפידה לישון עם כרית מוגבהת ומתפללת שהסיוט כבר יגמר. הרופא שטיפל בי מסרב להמיס לי את החומר בטענה שהדבר יפגע באזור העור הטבעי שמתחת לעין בנוסף להמסה. אני בספק אם זו הסיבה. עד כה לא פנה אלי הרופא לשאול לשלומי או חזר אלי למייל. ראשמח לשמוע לעצתך מה עלי לעשות.
לימור
ד''ר דייויד צבר
אני לא נוהג להביע דעה על רופאים אחרים או על דרך עבודתם, בוודאי לא באינטרנט וגם כאן אמנע מכך. במידה ותרצי, תוכלי לקבוע תור אלי למרפאה ואסביר לך מה ניתן לעשות ע"פ הבדיקה וע"פ שם החומר שציינת כאן שהוזרק לך. בנוגע להמסה, אם עובדים נכון אין שום השלכות על הריקמה הטבעית ואני נוטה לחשוב שכן כדאי להמיס חלקית, כמובן ע"פ בדיקה מקדימה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

יש לי עיגולים סביב העיניים דיברתי עם המזכירה שלך בגלל שאני גרה רחוק היא המליצה לי לשלוח לך תמונה אם אתה יכול לעזור לי להיפתר מהבעיה שמפריעה לי מאוד תודה מראש
ד''ר דייויד צבר
נראה שהבעיה מורכבת משלושה מרכיבים:פיגמנטציה(תאים של צבע שממוקמים בעור וגורמים לעור להיראות כהה), שקעים מתחת לעיניים(יש שם בכל צד שקע משמעותי) ושקיות מתחת לעיניים, במיוחד בצד שמאל (מדובר בבלט שומני, כלומר שומן שפורץ החוצהמתוך ארובת העין אל אזור העפעף התחתון).
אני בהחלט יכול לשפר את האזור באמצעות מילוי אותם שקעים משמעותיים שיש לך מתחת לעיניים. יתכן וזה ישפר מעט את בעיית הכהות, אבל זה לא יפתור אותה.לצערי בסוג כזה של פיגמנטציה כמו אצלך, עדיין לא קיים פתרון קסם שמעלים את הבעיה לחלוטין. קיימות משחות הבהרה שמכילות מרכיבים פעילים כאלו ואחרים, בריכוזים שונים, בין היתר קיים קרם חדש שנקרא "אלור" שניתן להשיג אצלי במרפאה ואת יכולה לנסות אותו בביטחה וללא תופעות לוואי. במידה ותהיי מעונינת לנסות את הטיפול, את מוזמנת ליצור קשר עם המרפאה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר