עיגולים שחורים

תיקון עיגולים שחורים-ד''ר צבר

 תיקון עיגולים שחורים-ד''ר צבר

 

עיגולים שחורים - רקע

שקעים מתחת לעיניים או עיגולים שחורים בעיניים הם שקעים היוצאים משורש האף ומתפרשים מתחת לעפעף התחתון, מעל לעצמות הלחיים. שקעים אלו יוצרים אשליה של  כהויות סביב העיניים ויוצרים מראה נטול רעננות, עייף ומבוגר.

שקעים מתחת לעיניים נובעים בחלק מהמקרים ממבנה מולד או ברוב המקרים, מתהליך טבעי שבו שכבת השומן התת-עורי הולכת ונספגת ומתמעטת עם השנים. 
בנוסף, כאשר העור שמתחת לעיניים כהה מהעור הרגיל, העיניים נראות כאילו הן שקועות. כהות זו הינה למעשה הצל של העפעף התחתון שמוטל בשקע.
במקרים אחרים קיימת כהות באזור זה מבלי שקיים שקע. כהות זו נובעת לרוב מהעובדה שהעור שבשקע דק והנימים שמתחתיו נראים לעין, או מפיגמנטציה של העור שמקורה במספר גורמים: נטייה גנטית, חשיפת יתר לשמש, שינויים הורמונאלים, תזונה לקויה ועוד.

לא מעט נשים וגברים משלימים עם העובדה שעל פניהם סימנים כהים מתחת לעיניים ונזכרים בערגה בימים עברו. כיום יש טיפול שיכול ברוב המקרים לפתור את הבעיה.

עיגולים שחורים בעיניים - הטיפול

ד"ר דייויד צבר משתמש בטכניקות מתקדמות של טיפול בבעיית עיגולים שחורים בעיניים או מילוי שקעים וטשטוש כהויות מתחת לעיניים, אך ורק באמצעות חומרי מילוי זמניים, שכן מדובר באזור בו העור דק ועדין במיוחד, המכיל כלי דם וממוקם בקירבת העין.
חומרים אלו עדינים במיוחד ומיועדים בעיקר לאזורים בהם נדרשים דיוק ומיומנות. 

התהליך קצר וכולל חיטוי האזור והזרקת חומר המילוי בטכניקה המתאימה. כאשר האזור השקוע מתמלא מחדש, הוא מואר טוב יותר והצללים שבו מתמעטים.

עיגולים שחורים - בטיחות

הטיפול בטוח לחלוטין. ד"ר צבר משתמש בטכניקת המיקרו-קאנולה, צינורית זעירה בעלת קצה מעוגל שבאמצעותה מוחדרים חומרי המילוי בצורה בטוחה ומבלי לפגוע ברקמה העדינה.

עיגולים שחורים - התוצאה

הטיפול נטול כאב והתוצאה נראית כבר בתום הטיפול. התוצאה המתקבלת מצעירה את מראה הפנים ומקנה להם מראה רענן.

למגוון טיפולי אסתטיקה נוספים לחץ כאן.

טופס כתיבת שאלה
נושא השאלה
השאלה
שם (לא יוצג באתר)
דוא"ל (לא יוצג באתר)
טלפון (לא יוצג באתר)
צרף תמונה
יש לאשר את תנאי השימוש לפני השליחה
שלח

איזה מידע חשוב לכתוב בשאלה
1) גיל
2) מין
3) רקע רפואי וטיפולים קודמים
שמירת פרטיות
השאלות והתמונות המצורפות לשאלה מתפרסמות באתר וחשופות לכלל הגולשים באינטרנט. שם הכותב, הטלפון והדוא"ל לא יוצגו באתר.

112 שאלות גולשים בעמוד זה

שלום אשמח לדעת האם יש פתרון להבהרת הכהות אצלי בעיניים לפי התמונה שאצרף
שלום ד"ר ברצוני לדעת האם קיים טיפול ספציפי לעיגולים השחורים מתחת לעיניים, אני שואל זאת מכיוון שכבר אובחנתי לא מזמן שאין לי שקעים תחת העניינים אלא רק בעיה של כהות, האם יש טיפול שעובד על טשטוש הכהות באיזורים הנל. תודה
הי אני בת 26 ומעוניינת לדעת כמה טיפולים צריכה כדאי יעלם השחור והאם זה יעלם לנצח או צריך כל תקופה לחזור על זה וכמה כל טיפול עולה ותודה
הי אני בת 26 ומעוניינת לדעת כמה טיפולים צריכה כדאי יעלם השחור והאם זה יעלם לנצח או צריך כל תקופה לחזור על זה וכמה כל טיפול עולה ותודה
להעלים את השחור מתחת לעיניים אפילו לטשטש את השחור מתחת לעיניים מאוד מפריע לי כי תמיד מראה שאני עייף ומחשיך את פניי
אני בת 25. כמה עולה לי לטפל בכהות מתחת לעיניים? האם זה מעלים את הכהות ברמה גבוהה? כל כמה זמן צריך לחזור לטיפול נוסף? והאם העור לא ניזוק מהטיפול?
היי
אני מעוניינת לדעת כמה עולה לטפל בכהות מסביב לעיינם והאם טיפול אחד מספיק?
מה אפשר לעשות לעיגולים שחורים מסביב לעין? אני בת25 סובלת מעיגולים שחורים מתחת לעיניים
עברתי ניתוח אף לפני 4 חודשים השטפי דם לא עוברים דיברתי עם הרופא הוא אומר שזה יעבור אבל כבר עברו 4 חודשים וזה לא משתחרר חלק אמרו לי שזה נכות שתישאר לתמיד
עברתי ניתוח אף לפני 4 חודשים השטפי דם לא עוברים דיברתי עם הרופא הוא אומר שזה יעבור אבל כבר עברו 4 חודשים וזה לא משתחרר חלק אמרו לי שזה נכות שתישאר לתמיד
שלום, הזריקו לי חומצה הלרואנית ללחיים בציד האף לאחר יומיים הופיעה נפיחות מתחת לעין שנראת קבועה בצורץ נקניק בולט מתחץ לעין. לאחר יומיים התחיל בתוך העין משהו שלא היה ברור ועכשיו שבועיים אחרי זה כבר גוש קטן ונימי דם בולטים. האם זה סיבוך מוכר? הרופא אמר שכנראה החומר עלה מתחת לעין והוא יתמוסס אבל זה לא קורה...אשמח לתשובתך האם יש מה לדאוג. תודה
לפני כחודש עברתי ניתוח אף. מאז אני סובלת מכהות קשה מתחת לעיניים (לא שטפי דם ולא נפיחות). לפני הניתוח הייתה לי כהות אבל לא חמורה כמו המצב כרגע.
האם יש מה לעשות בנידון?טיפול בחומצה יכול לעזור? הבנתי מפרופסור מסוים שיכול להיות שמדובר בפיגמנטציה שלא תחלוף לעולם.
בת 27, עברתי אצלך בעבר מילוי באף.
שלום לך אני בת 57 יש לי מתחת עיננים שקע די גדול ולפעמים חושבים שאני חולה וכ שאני לא נחה נראה יותר גרוע האם תוכל לעזור לי
אני בת 31 וסובלת מכהויות סביב העיניים מכיל צעיר, ועם הזמן זה נהיה יותר גרוע , הסיבה לכך היא גנטית ככל הנראה .
השתמשתי בכל מיני קרמים והיום אני משתמש ברטינול , אך אני לא מרגישה שום שיפור .
אשמח לדעת אם במקרה שלי ניתן לטפל ולכמה זמן הטיפול יעיל .
יש לי כהות או שחור מתחת לעיניים אני בת 32 ואני מעוניינת לדעת האם יש טיפול להעלמתם
שלום, אני בן 22, בריא ומגיל מאוד צעיר (13 בערך) היו לי שקיות שחורות מתחת לעיניים, רציתי לשאול האם טיפול אצלכם יכול להתאים גם לי?
ד''ר דייויד צבר
עליך להגיע לפגישת ייעוץ ולאחר בדיקה אוכל לקבוע אם אתה מתאים.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

ניתוח?
| 11-3-2017 |
האם הטיפול הוא למספר שנים? (יותר משנה)
האם יש טיפול כירורגי ? ניתוח פילינג וכו....
יש לי שקעים+קמטים+כהות
גיל 52
ד''ר דייויד צבר
התוצאה בד"כ מחזיקה יותר משנה אך בוודאי לא שנים שכן מדובר בחומרים בטוחים (נספגים בהדרגה עד להיעלמות מוחלטת). קיימים סוגים שונים של טיפולים כאשר כל טיפול מכוון למטרה שונה (כהויות, שקעים, צניחה/רפיון, קמטים..). במקרה שלך בהחלט הייתי ממלא את השקע שנראה בבירור בתמונה שצירפת.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

האם ילדים בגיל 15 יכולים גם לעשות את הטיפול הזה
ד''ר דייויד צבר
אצלי ניתן לעבור את הטיפול החל מגיל 18.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

כמה עולה טיפול כזה שמסיר את העיגולים השחורים שיש מתחת לעיניים?,ולמה אי אפשר לעשות טיפול כזה מתחת לגיל 18? כל טיפול לייזר זה רק לאנשים מעל גיל 18?
ד''ר דייויד צבר
מחירים ניתן לברר טלפונית עם המרפאה 03-6494183, מדיניות המרפאה היא לטפל בבני 18 ומעלה, לא מדובר בטיפולי לייזר.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

אשמח לקבל פרטים לגבי העלמת כנות מתחת לעיניים האם בטיפול הנ"ל נעלמים לחלוטין הכהות
אשמח לדעת עלות הטיפול
תודה מראש
סיגלית
ד''ר דייויד צבר
הטיפול נותן מענה מצוין לשקעים שבד"כ מעצימים את הכהות אך במידה ויש לך פיגמנטציה אמיתית היא עשויה להשתפר אך לא תיעלם לחלוטין.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר