עיבוי שפתיים / מילוי שפתיים

עיבוי שפתיים-ד''ר צבר

עיבוי שפתיים - רקע

זהו טיפול שמאפשר להגשים בתוך מספר דקות את משאת נפשן של נשים רבות המעונינות לשפר את מראה השפתיים, מבלי שהסביבה תדע שהן עברו טיפול. 
עיצוב, תיחום, הדגשה, הגדלת שפתיים או עיבוי שפתיים, הם ללא ספק החלק האמנותי ביותר של הרפואה האסתטית וכאן באים לידי ביטוי הכשרון והיצירתיות של הרופא המטפל. 

עיבוי שפתיים - הטיפול

עיבוי שפתיים - ד''ר צבר

על השפתיים להיות מותאמות למבנה הפנים. הגדלת שפתיים, הדגשה או עיבוי, חייב להיעשות באופן פרופורציונאלי למראה הפנים כדי להגיע לתוצאות טבעיות.  לאחר הסבר קצר והגדרת התוצאה הרצויה, ד"ר דייויד צבר משתמש במגוון חומרים המוזרקים בטכניקה ייעודית ומדויקת אל האזורים שהוגדרו לטיפול . הטיפול קצר, התוצאה מיידית וברוב המקרים ניתן לחזור לפעילות שגרתית באופן מיידי.  כאשר מדובר בטיפול עיבוי שפתיים, ד"ר צבר משתמש בחומרי מילוי ייעודיים אשר הותאמו במיוחד למבנה הייחודי של השפתיים. 

עיבוי שפתיים - מגוון אפשרויות

  • הדגשת מסגרת השפתיים (Contour).
  • הוספת נפח - מילוי שפתיים (שפה אחת או שתיים).
  • מילוי שפתיים ועיצוב זוויות הפה (Commissures). הרמת הזוויות במקרים של נפילה המקנה ארשת עצובה.
  • מילוי קמטים ותיקון קמטוטים מעל לשפה העליונה באמצעות בוטוקס וחומרי מילוי. 

מילוי שפתיים - בטיחות

טיפול מילוי שפתיים מבוצע בידיו המנוסות של ד"ר צבר, אך ורק באמצעות החומרים הבטוחים ביותר המבוססים על חומצה היאלורונית ולרוב בעזרת טכניקת מיקרו-קאנולה, צינורית דקיקה וגמישה המונעת תופעות לוואי ומאפשרת להגיע לתוצאה טבעית, לא רק בטיפול מילוי שפתיים אלא גם בטיפולי פיסול פנים. ד"ר צבר אינו משתמש בחומרים שידועים כלא בטוחים כדוגמת סיליקון או סילורון.

מילוי שפתיים - גברים

עיבוי שפתיים / מילוי שפתיים הפך בשנים האחרונות נפוץ ומבוקש בקרב נשים בכל הגילאים
בשיטתו של ד"ר צבר, ניתן לעצב את השפתיים או לעבור מילוי שפתיים מבלי ש"הסביבה תדע" ולכן גם גברים פונים יותר ויותר לטיפול זה ויוצאים מרוצים מהתוצאות. 

עיבוי שפתיים - לאחר הטיפול

בהתאם לסוג ולכמות החומר שנבחר, הטיפול  עשוי להייות מלווה בנפיחות שנעלמת מהר מאוד. תוצאות ניתן לראות כבר בסיום הטיפול, אך רצוי בכל מקרה לקרר את האזור באמצעות ג'ל קפוא שינתן לך לשימוש במרפאה מייד עם תום הטיפול. כמו כן, רצוי להימנע משתיית משקאות רותחים ביום הטיפול. כשבוע עד שבועיים לאחר טיפול עיבוי שפתיים, יש להגיע לביקורת.


אנו מקפידים לשמור במרפאה על הסטנדרטים הטיפוליים והרמה המקצועית הגבוהים ביותר ע"מ שתקבלו את הטיפול האופטימאלי, הבטוח, ואת התוצאות הטובות ביותר.

צפו בתמונות עיבוי שפתיים לפני ואחרי. קיראו גם על הגדלת שפתיים.

טופס כתיבת שאלה
נושא השאלה
השאלה
שם (לא יוצג באתר)
דוא"ל (לא יוצג באתר)
טלפון (לא יוצג באתר)
צרף תמונה
יש לאשר את תנאי השימוש לפני השליחה
שלח

איזה מידע חשוב לכתוב בשאלה
1) גיל
2) מין
3) רקע רפואי וטיפולים קודמים
שמירת פרטיות
השאלות והתמונות המצורפות לשאלה מתפרסמות באתר וחשופות לכלל הגולשים באינטרנט. שם הכותב, הטלפון והדוא"ל לא יוצגו באתר.

101 שאלות גולשים בעמוד זה

לפני שלושה שבועות ביצעתי הזרקה של חומצה היאלורונית. לא אהבתי את התוצאה
ועברתי שתי המסות. אני עדיין חשה שלא כל החומצה התמוססה ויש לי עדיין נפח בשפתיים ומעליהן. מדוע ההמסה לא עובדת? האם יהיה בטיחותי לעבור המסה נוספת? אם אחליט להשאר כך החומצה תתפרק עם הזמן?
האם החומצה יכולה לנדוד לאזור אחר?
ד''ר דייויד צבר
מציע לך לחזור לרופא שביצע את ההזרקה. אם אכן מדובר בחומצה היאלורונית אין שום סיבה שהחומר לא יומס באמצעות חומר ההמסה המתאים. בכל מקרה חומצה היאלורונית הולכת ונספגת בהדרגה עד להיעלמות מוחלטת. חומצה היאלורונית טובה שמוזרקת ע"י רופא מנוסה אינה נודדת.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

היי אני בת 23, לפני כשנה עשיתי זריקה של סיליקון בשפתיים, אני מעוניינת להזריק חומצה כיוון שלא רואים בשינוי, האם זה אפשרי לאחר סיליקון?
תודה רבה!!!
ד''ר דייויד צבר
ע"פ הספרות הרפואית בנושא, לא מומלץ, אם כי מעולם לא נתקלתי בבעיות במקרים כמו שלך. בכל מקרה חשוב תמיד ליידע את המטופל ולהחתימו על טופס הסכמה מדעת לפני הטיפול.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

הי ד״ר שמי שירי בת 18
יש לי בעיה עם השפה העליונה ..
שאני מחייכת לא רואים את השיניים העליונות זה נראה כאילו יש לי חצי שיניים או שיניים קטנות וזה חבל לי כי השיניים שלי באמת יפות ולא רואים אותן והן גם ישרות , פשוט שאני מחייכת השפה שלי לא עולה למעלה כדי שיראו את כל השיניים ואז יוצר מצב של כמו וי כזה v ורואים רק חלק מהשיניים ניבים וכו.. רציתי לדעת אם נתקלת בתופעה כזאת ויש פתרון לגבייה...
ד''ר דייויד צבר
ראיתי מקרים דומים לתיאור שלך, ניתן במקרים מסוימים לשפר את המצב אך לא בכולם. לא ניתן לקבוע ללא בדיקה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

אני בת 14 ו8 חודשים, עוד מעט 15. ואני ממש שונאת את השפתיים שלי. אני אתחיל מזה שזוויות הפה שלי נוטות לצטה. הפה שלי נראה עצוב כזה, השפה העליונה שלי דקה ומכסה את השיניים העליונות, כמובן לא עד הסוף עדיין רואים לי ממש קצת את השיניים אבל שאני מחייכת החיוך שלי נראה ממש לא טוב והוא נראה מאולץ וקטן. זה ממש מעציב אותי שהשפתיים שלי ככה ואני ממש רוצה לשנות את זה. מה אני יכולה לעשות שיעזור לי??? אשמח לתשובה.
ד''ר דייויד צבר
לא אוכל לטפל בך מפאת גילך המאוד צעיר. אשמח לעזור במידה ויהייה צורך בכך, כפוף לבדיקה לכשתגיעי לגיל 18.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום רב,האם בהרמת פנים מסםיק טיפול אחד או סידרה? ברור לי שזה משתנה מאחת לשניה,אך הבנתי שצריכים לחזור על החדרת החוטים לפחות שלש פעמים.
ד''ר דייויד צבר
מאחר ולא בדקתי אותך לא אוכל ל'=קבוע. באופן כללי טיפול אחד+ביקורת.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום
הבנתי שיש מילוי שפתיים שמן סיליקון ? האם הוא בטיחותי ?
הוא שהוא כמו הסיליקון הרגיל ?
תודה
ד''ר דייויד צבר
סיליקון הוא סיליקון ולא משנה תחת איזה שם ימכרו לך אותו, סיליקון, סילורון, סיליקון רפואי וכו'. בטיחותי הוא בוודאי שלא ולכן אצלי לא תוכלי למצוא חומרים שכאלה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום אני מעוניינת להגדיל את השפתיים אבל אני מתלבטת באיזה שיטה, אפשר לקבוע פגישת ייעוץ?
ד''ר דייויד צבר
בהחלט, צרי קשר טלפוני עם המרפאה לקביעת פגישת ייעוץ 03-6494183

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שאלה
| 31-1-2016 |
היי אם אני יעשה עיבוי שפתיים באמצעות חומצה הילורונית וולאחר שהחומר יתחיל להתמוסס לאחר כשנה האם זה יכול לגרום לכך שהשפתיים יהפכו להיות לא סימטריות בגלל שחלק מהחומר כבר התמוסס בגוף?בת 20
ד''ר דייויד צבר
לא. החומר נספג בהדרגה ולא גורם לאסימטריות, אלא לחזרה הדרגתית למצב המקורי שבו היו השפתיים לפני הטיפול.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום רב!
אני בעלת שפתיים עבות , רציתי לדעת האם יש אפשרות להדגיש אותם ולעצב אותם ללא עיבוי משמעותי?
תודה רבה
ד''ר דייויד צבר
בהחלט כן.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

היי,
יש לי שפתיים מלאות יחסית ואני מעוניינת במילוי עדין בשפה העליונה.
האם יש אפשרות לרכוש מזרק ולהשתמש בו יחד עם חברה חצי/חצי?

תודה.
ד''ר דייויד צבר
המזרק ישמש אך ורק אותך או את חברתך. לא ניתן להשתמש באותו מזרק לשני מטופלים.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

אני מאזור הקריות ומעוניינת במילוי שפתיים בסיליקון כמה מפגשים וכמה עולה
ד''ר דייויד צבר
אני מאוד לא ממליץ לך להסכים שמישהו יזריק סיליקון לשפתיים שלך מהסיבה הפשוטה שסיליקון שמוזרק ישירות לשפתיים הוא לא פחות מפצצה מתקתקת, ולא משנה באיזו שיטה הסיליקון מוזרק. גם אם התוצאה יכולה להייות יפה בשנים הראשונות, הצרות (מראה לא טבעי, נדידות, זיהומים, נוקשות מקומית ועוד) לא תאחרנה להגיע וביום שתחפשי דרך להיפטר מאותם גושים, תגלי שהדרך הזאת לא באמת קיימת והחלופה הטובה ביותר תהייה ניתוח להוצאת כמה שיותר מאותו סיליקון ומיותר לציין את המשתמע מכך. החומר הבטוח היחיד היום בארץ לעיבוי שפתיים הוא חומצה היאלורונית שנספגת בהדרגה עד להיעלמותה המוחלטת. קיימים חומרים מצוינים ויעודיים לשפתיים. מדובר במפגש אחד+ביקורת אחת.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום רב ד"ר,
השפה העליונה שלי עולה יותר מדי כשאני מחייכת והיא אינה סימטרית.
האם ניתן לתקן אותה כך שתהיה שווה וסימטרית ולא תעלה יותר מדי בחיוך?
ברצוני לציין כי עברתי פעמיים טיפול יישור שיניים, שניהם לא היו מוצלחים ואף אחד מהטיפולים לא הצליח להזיז את הלסת אחורנית בכדי לשפר את מראה השפה העליונה. גם בחיוך וגם בסגירת השפתיים רואים כי ישנו עיוות קל.
אני בת 30+
צירפתי תמונה.
תודה רבה!
ד''ר דייויד צבר
ע"פ התמונה שצירפת, יש לך מה שנקרא "חיוך חניכיים" (Gummy Smile) ויש לכך טיפול. את מוזמנת להגיע לייעוץ במרפאה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

אני מאוד מעונינת לעשות עיבוי שפתיים , האם ניתן באיזה שהוא חומר בטוח וטוב
לעשות מילוי קבוע ולא זמני ?
תודה
ד''ר דייויד צבר
התשובה היא לא. סיליקון הוא חומר קבוע אך הצרות הנילוות אליו בטווח הארוך הן כאלה שלא הייתי ממליץ לך לחוות אותן. לכן אני משתמש אך ורק בחומרים בטוחים, הווה אומר נספגים.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שפתיים
| 14-12-2015 |
שלום
אני בת 31 ולפי כחודשיים עשיתי ניתוח להוצאת סיליקון מהשפתיים כיוון שהיו עבות מאוד הבעיה היא שהשפה העליונה נהייתה רפויה מאוד וזה ממש לא ניראה אסטטי ,רציתי לדעת אם בעזרת טיפול בבוטוקס אפשר לגרום להרמה של השפה העליונה ולעיצובה ? כי ראיתי שבוטוקס גורם למתיחה והרמה
תודה
ד''ר דייויד צבר
הבוטוקס לא יעזור במקרה שלך, אם ניתן לשפר את המצב, זה יהיה באמצעות חומרי מילוי. מציע שתגיעי לבדיקה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

אני בת 23,בינואר 2015 עברתי עיבוי שפתיים אצל מנתח פלסטי מוכר בשפה עליונה בחומר ג'ובידרם,העיבוי הוביל לתוצאה שנשארה בקושיי עד יולי ,באופן כללי לא הייתי מרוצה מהתוצאה בעיקר בגלל שהעיבוי גרם לי לפציעה מעל השפה.
לכן נאלצתי לעשות ביולי עיבוי שפתיים נוסף אציין שבמכון קוסמטי אחר הפעם גם בשפה התחתונה,התוצאה הייתה יפה מאוד אבל נעלמה במהירות ועכשיו השפתיים מעט לא סימטריות.
שאלתי היא האם תוכל לעשות משהו שהעיבוי שפתיים זמני יחזיק שנה?
ד''ר דייויד צבר
אין סיבה שהתוצאה לא תחזיק, לאחר שאבדוק אותך אוכל לקבוע אם יתאים לך חומר סמיך יותר ממה שהוזרק לך ע"מ להאריך את משך האפקט האסתטי.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

היי
| 26-10-2015 |
יש לי שפתיים נורמליות מבחינת גודל , ואני מעוניין לנפח אותם טיפה , האם אתה ממליץ?
ד''ר דייויד צבר
לא אוכל להמליץ כל עוד לא ראיתי את השפתיים בפרט ואת הפנים בכלל, לא צורפה תמונה לשאלתך. אתה מוזמן להגיע למרפאה לייעוץ ולאחר בדיקה אוכל לחוות דעתי.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום,
אני בת 27 ויש לי שפה עליונה דקה שנכנסת פנימה האם ניתן לעבור אצלך טיפול של הרמת שפה עליונה בחוטים?
ד''ר דייויד צבר
מה שאת מתארת מתאים לעיבוי באמצעות חומרי מילוי ולא למתיחה באמצעות חוטים. בכל מקרה את מוזמנת להגיע ורק בבדיקה אוכל לומר לך מהו הטיפול המתאים ביותר עבורך.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שפתיים
| 8-10-2015 |
שלום דר,
לפני מספר שים הוזרק לי סיליקון לשפתיים ונאלצתי לעשות גם כמה המסות בגלל שנוצרו גושים והשפה נהיתה עבה מאוד אחרי ההמסה השפתיים נהיו רפויות מאוד והוזרק לי חומצה היאלרונית בשם ג'ובידרם השפה נהיתה ממש עבה ולא אסטטית הרופא לא מוכן להמיס לי את החומר כי הוא טוען שיהיו תופעות לוואי דלקתיות אבל התוצאה ממש עבה וזה מאוד מציק לי רציתי לדעת איך אפשר לטפל בעניין
תודה
ד''ר דייויד צבר
משפחת חומרי המילוי ג'ובידרם היא מהמובילות בעולם בתחום חומרי המילוי. לא אמורה להייות שום בעייה להמיס את החומר. אני מציע שתדברי עם הרופא שביצע את ההזרקה. במידה ולא תהייה הסכמה את מוזמנת לקבוע תור כדי שאבדוק אותך ואראה בדיוק במה מדובר. באופן כללי, אני מניח שכבר הבנת על בשרך, שפה שהוזרק בה בעבר סיליקון, היא שפה שיש לה פוטנציאל ל"צרות", עם או בלי הזרקות של חומרים אחרים.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום שמי יובל בללי
מאזור המרכז
בת 18 , נקבה
מעוניינת במילוי שפה עליונה , רציתי לשאול מה עלות הטיפול והאם הוא חד פעמי, או לאחר סדרת טיפולים?
בנוסף רציתי לדעת מה הם הסיכונים הכרוכים בעניין , אני לפני גיוס , לוחמת קרקל ורציתי לדעת אם יש סיכוי שאם אפגע בשפתיים יכול לקרות לי משהו בהם כתוצאה מהמילוי .
תודה
ד''ר דייויד צבר
הטיפול הוא חד פעמי, ביקורת לאחר שבועיים.
עלויות ניתן לברר טלפונית דרך המרפאה.
זהו טיפול בטוח המבוצע באמצעות חומרים בטוחים המיועדים אך ורק לשפתיים, התוצאות טבעייות לחלוטין. לא תפגעי בשפתיים אלא תשפרי את המראה האסתטי שלהן. את מוזמנת להגיע לפגישת ייעוץ.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

היי,
| 14-9-2015 |
היי. יש לי שפתיים עבות למטה רציתי לדעת אם אפשר לעשות הקטנה או להוריד מהנפח.תודה!
ד''ר דייויד צבר
לא ניתן, אלא אם כן העיבוי נוצר כתוצאה מהזרקה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר