עיבוי שפתיים / מילוי שפתיים

עיבוי שפתיים-ד''ר צבר

עיבוי שפתיים - רקע

זהו טיפול שמאפשר להגשים בתוך מספר דקות את משאת נפשן של נשים רבות המעונינות לשפר את מראה השפתיים, מבלי שהסביבה תדע שהן עברו טיפול. 
עיצוב, תיחום, הדגשה, הגדלת שפתיים או עיבוי שפתיים, הם ללא ספק החלק האמנותי ביותר של הרפואה האסתטית וכאן באים לידי ביטוי הכשרון והיצירתיות של הרופא המטפל. 

עיבוי שפתיים - הטיפול

עיבוי שפתיים - ד''ר צבר

על השפתיים להיות מותאמות למבנה הפנים. הגדלת שפתיים, הדגשה או עיבוי, חייב להיעשות באופן פרופורציונאלי למראה הפנים כדי להגיע לתוצאות טבעיות.  לאחר הסבר קצר והגדרת התוצאה הרצויה, ד"ר דייויד צבר משתמש במגוון חומרים המוזרקים בטכניקה ייעודית ומדויקת אל האזורים שהוגדרו לטיפול . הטיפול קצר, התוצאה מיידית וברוב המקרים ניתן לחזור לפעילות שגרתית באופן מיידי.  כאשר מדובר בטיפול עיבוי שפתיים, ד"ר צבר משתמש בחומרי מילוי ייעודיים אשר הותאמו במיוחד למבנה הייחודי של השפתיים. 

עיבוי שפתיים - מגוון אפשרויות

  • הדגשת מסגרת השפתיים (Contour).
  • הוספת נפח - מילוי שפתיים (שפה אחת או שתיים).
  • מילוי שפתיים ועיצוב זוויות הפה (Commissures). הרמת הזוויות במקרים של נפילה המקנה ארשת עצובה.
  • מילוי קמטים ותיקון קמטוטים מעל לשפה העליונה באמצעות בוטוקס וחומרי מילוי. 

מילוי שפתיים - בטיחות

טיפול מילוי שפתיים מבוצע בידיו המנוסות של ד"ר צבר, אך ורק באמצעות החומרים הבטוחים ביותר המבוססים על חומצה היאלורונית ולרוב בעזרת טכניקת מיקרו-קאנולה, צינורית דקיקה וגמישה המונעת תופעות לוואי ומאפשרת להגיע לתוצאה טבעית, לא רק בטיפול מילוי שפתיים אלא גם בטיפולי פיסול פנים. ד"ר צבר אינו משתמש בחומרים שידועים כלא בטוחים כדוגמת סיליקון או סילורון.

מילוי שפתיים - גברים

עיבוי שפתיים / מילוי שפתיים הפך בשנים האחרונות נפוץ ומבוקש בקרב נשים בכל הגילאים
בשיטתו של ד"ר צבר, ניתן לעצב את השפתיים או לעבור מילוי שפתיים מבלי ש"הסביבה תדע" ולכן גם גברים פונים יותר ויותר לטיפול זה ויוצאים מרוצים מהתוצאות. 

עיבוי שפתיים - לאחר הטיפול

בהתאם לסוג ולכמות החומר שנבחר, הטיפול  עשוי להייות מלווה בנפיחות שנעלמת מהר מאוד. תוצאות ניתן לראות כבר בסיום הטיפול, אך רצוי בכל מקרה לקרר את האזור באמצעות ג'ל קפוא שינתן לך לשימוש במרפאה מייד עם תום הטיפול. כמו כן, רצוי להימנע משתיית משקאות רותחים ביום הטיפול. כשבוע עד שבועיים לאחר טיפול עיבוי שפתיים, יש להגיע לביקורת.


אנו מקפידים לשמור במרפאה על הסטנדרטים הטיפוליים והרמה המקצועית הגבוהים ביותר ע"מ שתקבלו את הטיפול האופטימאלי, הבטוח, ואת התוצאות הטובות ביותר.

צפו בתמונות עיבוי שפתיים לפני ואחרי. קיראו גם על הגדלת שפתיים.

טופס כתיבת שאלה
נושא השאלה
השאלה
שם (לא יוצג באתר)
דוא"ל (לא יוצג באתר)
טלפון (לא יוצג באתר)
צרף תמונה
יש לאשר את תנאי השימוש לפני השליחה
שלח

איזה מידע חשוב לכתוב בשאלה
1) גיל
2) מין
3) רקע רפואי וטיפולים קודמים
שמירת פרטיות
השאלות והתמונות המצורפות לשאלה מתפרסמות באתר וחשופות לכלל הגולשים באינטרנט. שם הכותב, הטלפון והדוא"ל לא יוצגו באתר.

101 שאלות גולשים בעמוד זה

יש לי שפה עליונה דקה שמסתירה את השיניים העליונות שלי, מה הטיפול?ו מה המחיר בערך?
ד''ר דייויד צבר
כדי לענות על השאלה אצטרך לראות את השפתיים בפרט והפנים בכלל. מחירים תוכלי לברר עם המרפאה 03-6494183

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

רציתי לשאול לגבי חומצה היאלרונית של Hyalix deep
האם מוכר ומומלץ?

ועוד שאלה
האם לאחר שהחומר בשפתיים יורד עם הזמן,
נשאר סימנים כי השפה נמתכה או משהו כזה
או שהכל חוזר רגיל לקדמותו??
ד''ר דייויד צבר
לא מוכר ולכן לא יכול להמליץ. לא נשארים שום סימנים והשפה חוזרת למצבה טרם הטיפול.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

היי ערב טוב אני בת 20..אתמול עשיתי העיבוי שפה עליונה באמצעות חומצה היאלורונית צד שמאל של השפה נפוח יותר מצד ימים וגם יש כמו גושים באזור זה רציתי לדעת אם זה נפוץ ושזה יחלוף מעצמו או שקיימת בעייה כלשהי
ד''ר דייויד צבר
חשוב לדעת אם האסימטריה הזאת הייתה קיימת גם לפני הטיפול. יום אחרי הטיפול אמורה להייות נפיחות והגיוני שתרגישי ריכוזים של חומר. בתמונה ניתן לראות הזרקה מוגזמת לשפה העליונה במיוחד צידי השפה. אני ממליץ לך לפנות לרופא שביצע את הטיפול בכל שאלה. חלק מהטיפול הוא המענה מצד המרפאה גם לאחר הטיפול. אינ מאמין שתוך יום יומיים הנפיחות תרד משמעותית והתמונה תתבהר.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

עשיתי זריקה בשפתיים שלשום של סיליקון ולא רואים הבדל האם ההבדל מופיע אחרי כמה ימים או שזה היה אמור להיראות ביום הראשון
ד''ר דייויד צבר
אני לא מזריק סיליקון ומאוד לא ממליץ לך להרשות להזריק לך סיליקון או חומרים קבועים אחרים, תוכלי למצוא תשובות רבות שלי כאן באתר שמסבירות את הסיבות. בכל אופן התוצאה של הסיליקון נבנית בהדרגה ולא מופיעה מייד, לכן את לא רואה את התוצאה, מדובר בד"כ בסידרה של הזרקות.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

איך מורידים את הנפיחות מהשפתיים
ד''ר דייויד צבר
שאלתך לא ברורה. נפיחות כתוצאה מהזרקה קודמת? נפיחות כתופעת לוואי של חומר שהוזרק לך לשפתיים?
בכל מקרה, בוטוקס לעולם לא מזריקים לתוך השפתיים! טעות נפוצה של מטופלים היא המחשבה שהוזרק להם בוטוקס לשפתיים בעוד מה שהוזרק הוא חומצה היאלורונית. אם אכן במקרה שלך מדובר בחומצה היאלורונית, אזי ניתן בהחלט להמיס את החומר.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

מעוניינת בסיליקון בשפתיים
ד''ר דייויד צבר
אינני מבצע הזרקת סיליקון ואחזור על התשובה שעניתי כאן לפני מספר ימים:
אני מאוד לא ממליץ לך להסכים שמישהו יזריק סיליקון לשפתיים שלך מהסיבה הפשוטה שסיליקון שמוזרק ישירות לשפתיים הוא לא פחות מפצצה מתקתקת, ולא משנה באיזו שיטה הסיליקון מוזרק. גם אם התוצאה יכולה להייות יפה בשנים הראשונות, הצרות (מראה לא טבעי, נדידות, זיהומים, נוקשות מקומית ועוד) לא תאחרנה להגיע וביום שתחפשי דרך להיפטר מאותם גושים, תגלי שהדרך הזאת לא באמת קיימת והחלופה הטובה ביותר תהייה ניתוח להוצאת כמה שיותר מאותו סיליקון ומיותר לציין את המשתמע מכך. החומר הבטוח היחיד היום בארץ לעיבוי שפתיים הוא חומצה היאלורונית שנספגת בהדרגה עד להיעלמותה המוחלטת. קיימים חומרים מצוינים ויעודיים לשפתיים.
במידה ואת מעונינת בתוצאה טבעית ובעיקר בטוחה, את מוזמנת להתקשר למרפאה להצעת מחיר: 03-6494183

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

היי , בעבר הזרקתי פעמיים סיליקון בשפתיים מאד עדין וטבעי, רציתי לדעת אם אפשר להזריק עכשיו חומצה או שאני צריכה להמשיך רק עם הסיליקון? בנוסף האם ניתן להזריק סיליקון/חומצה במהלך הריון? תודה רבה
ד''ר דייויד צבר
הדבר נעשה בשיגרה אך חשוב לדעת שבמקרה כזה הסיכוי לסיבוכים גובר (בעיקר זיהום), בכל מקרה אין להזריק שום חומר במהלך הריון!

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

אנ עשיתי עיבוי שפתיים עים חומצה היליאירית לםני חודש.אני עכשיו רוצה לעשות סיליקון. אני מצריכה לחכות או שאפשר לעשות עכשיו.
ד''ר דייויד צבר
את יכולה לעבור הזרקת סיליקון חודש לאחר חומצה היאלורונית אם כי אני מאוד לא ממליץ לך, מאחר ומדובר בחומר קבוע ולכן מסוכן, לטווח הארוך.(בהתחלה זה יכול להיראות נהדר, שנים מאוחר יותר הצרות מגיעות). כתבתי כאן לא אחת בתשובה לשאלות על בעיות הסיליקון את מוזמנת לחפש.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

אני בגיל 20 אני מאוד רוצה לעשות עיבוי שפתיים לזמן ארוך שיראה במראה טבעי ויפה
ד''ר דייויד צבר
את מוזמנת ליצור קשר עם המרפאה לקביעת תור לטיפול: 03-6494183

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

היי ד״ר, רציתי לדעת אם יש אפשרות להזריק את החומר רדיאס גם לצידי השפתיים שנכנסים פנימה?
ושאלה נוספת, אם הוזרק לי רדיאס באף זה חומר שניתן להמיס?
תודה על התשובה
ד''ר דייויד צבר
ראדייס לא מזריקים לשפתיים. ניתן להזריקו לזווית הפה ע"מ לשפר צניחה באזור. לא ניתן להמיס ראדייס, הוא מתפרק בהדרגה עד להיעלמותו המלאה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

ביו אלקמיד
| 13-10-2016 |
שלום.
לפני 14 שנה הוזרק לי ביו אלקמיד לשפה העליונה. רציתי לדעת אם יש אפשרות להזריק כיום חומצה היאלורונית למילוי השפה.
ד''ר דייויד צבר
כפי שעניתי כאן באתר פעמים רבות, לא מומלץ להזריק חומצה היאלורונית לתוך שפה שהוזרקה בעבר בחומר קבוע כמו ביואלקמיד או סיליקון. למרות זאת, הזרקות כאלה מתבצעות לא אחת וכאשר הרופא מנוסה לא צפויה שום בעיה, כמובן שעל הרופא ליידע את המטופל.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

הייי אני בת 18, הזרקתי חומצה היאלורונית בשפתיים לפני שבוע, ביומיים- שלושה הראשונים התוצאה נראתה מעולה אך עכשיו לא נשאר זכר והכל ירד.. איך זה ייתכן? מי שהזריקה אמרה שזה אמור להשאר כמה שנים
ד''ר דייויד צבר
בימים הראשונים שאחרי הטיפול, תמיד תתקיים נפיחות, לעיתים לא פרופורציונאלית של השפה המוזרקת. במידה והמינון שהוזרק אינו מספיק, התוצאה שתתקבל לאחר היעלמות הנפיחות תהייה חלקית בלבד ויהייה צורך בהמשך טיפול. אם אכן מדובר בחומצה היאלורונית ובהנחה שהיא איכותית וטובה, התוצאה אמורה אפקטיבית לפחות במשך שנה. אינני יודע כמה זמן עבר מאז ההזרקה אך ע"פ התמונה, מראה השפה העליונה כרגע לא נראה טבעי ואני ממליץ לך לחזור לרופאה שטיפלה בך. השפה התחתונה היא זו שאמורה להייות הדומיננטית ביחס לעליונה וכרגע המצב הוא הפוך.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

כדורים
| 16-9-2016 |
היי אני בת 19 עשיתי שפתיים בהזרקה לפני כ4 חודשים ונהיו לי כדורים בשפתיים.. זה יעבור לי מתי שהוא ? או שאני חייבת להזריק שוב פעם כדי שזה יעלם
ד''ר דייויד צבר
בהנחה שהוזרקה חומצה היאלורונית ולא חומרים אחרים, אותם כדורים הם למעשה ריכוזים של חומצצה היאלורונית שילכו ויעלמו עם הזמן, הרופא אמור ללחוץ עליהם במהלך הביקורת. במידה ומפריע מאוד, ניתן להמיס את החומר ואיתו את ה"כדורים".

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום, אני בת 20 וראיתי הרבה פעמים שאנשים עושים עיבוי שפתיים ומהפרופיל יש להם מראה מאוד "ברווזי".
הבנתי שיש שיטות מסוימות בכדי שזה לא יקרה ורציתי לשאול אותך על זה.
ד''ר דייויד צבר
אפשר לכתוב על הנושא רבות אך בסופו של דבר מה שקובע אם התוצאה תהייה טבעית או מלאכותית (ברווז) הוא הנסיון של הרופא, בהנחה כמובן שהחומר שנבחר לטיפול הוא חומר בטוח ומתאים לשפתיים הספציפיות שלך. במידה וקיים נסיון רב ולא מזיקה גם קצת ראייה מרחבית ודמיון מפותח, אזי התוצאה תהייה טבעית ולא "ברווזית".

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום רב, אני בת 45, לפני שנים עיביתי את השפתיים בארטקול וזה היה מצוין. אבל אחרי כמעט עשור זה עבר היתי מעוניינת לעבות שוב באותו חומר האם זה אפשרי? והאם במידה ולא, הוא מתנגש עם חומרים אחרים?
ד''ר דייויד צבר
ארטקול הוא חומר שמאוד לא מומלץ להשתמש בו ואני בוודאי לא משתמש בו. במידה ומתבצעת הזרקת חומרי מילוי שונים מארטקול כגון חומצה היאלורונית לאותו אזור שכבר הוזרק בארטקול, קיים סיכוי כלשהו להיווצרות של סיבוכים, בעיקר זיהום.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

הי אתמול עשיתי הזרקה של גובודרם לשפתים חראשונה יש לי שפתים יפות ביקשתי מעט רק כדי להדגיש את השוליים אבל עברו 24 שעות והן נפוחות ומפחידות אותי. מה ניתן לעשות? אני רוצה להמיס אבח אמרו לי שבשפתיים זה מסוכן כי זה יכול ליצור א סימטריה . האם הנפיחות תרד? אני מרכישה שזה נפוח מאוד. והוא הזריק לי הרבה פחות ממזרק שלם לצידי השפה העליונה. בערך חצי מזרק רבע לכל צד. האם יכול להיות שבגלל שביו לי שפתיים לא דקות הן נראות כמו אחרי סיליקון? או שזה טבעי יממה אחרי? אני בת 34
ד''ר דייויד צבר
אתחיל מהעובדה שג'ובדרם או כל חומצה היאלורונית אחרת, ניתן להמיס בכל רגע נתון, כולל יום אחרי ודקה אחרי ההזרקה. מי שסיפר לך שזה מסוכן בגלל שזה יוצר אסימטריה, הטעה אותך. לגבי ההזרקה עצמה, מינונים, אופן ההזרקה וכו', מאחר ולא ביצעתי את הטיפול אינני יודע מה בדיוק נעשה שם ולכן לא אוכל לחוות דעתי. 24 שעות לאחר הטיפול אמורה להייות נפיחות מסוימת שתחלוף מספר ימים לאחר מכן בהדרגה. בד"כ לא מבצעים המסה למחרת ההזרקה וממתינים שהנפיחות תרד. במידה והמראה אכן בלתי נסבל, אוכל להמיס אך אני ממליץ לך בחום שתחזרי לרופא שביצע הטיפול, אצלו ההמסה אמורה להייות ללא עלות נוספת.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

אני בת 46 מזריקה סיליקון למילוי שפתיים.
ברצוני לבצע הזרקת חומצה הילרונית בקצות השפתים למילוי הקמטים.
האם ניתן להזריק חומצה הילרונית,
והאם החומצא נוגדת את הסיליקון? שעלול להזדהם?
ד''ר דייויד צבר
אחזור על הדברים כפי שכבר עניתי כאן בעבר לשאלות דומות:
זוהי סוגייה ישנה שאין עליה תשובה חד משמעית. לא ידוע על אינטראקציה כימית בין חומצה ההיאלורונית לבין חומר אינרטי כמו סיליקון. יחד עם זאת, ידוע (וראיתי לא מעט כאלה במשך השנים), שסיליקון יודע לייצר סיבוכים גם הרבה שנים לאחר ההזרקה. קיימת סבירות תאורטית מסוימת שההזרקה עצמה ללא קשר לחומר המוזרק יכולה לגרום לזיהום הסיליקון אשר בתורו יתפתח לסיבוכים קשים יותר שידרשו התערבות כירורגית (על כל המשתמע מכך) ע"מ להוציא את הסיליקון. צריך לקחת בחשבון שגם הזרימה בתוך השפה, של החומר החדש (חומצה היאלורונית), עלולה להייות מופרעת ע"י גושי הסיליקון הקיימים. למרות כל זאת, עד היום לא ראיתי סיבוכים במקרים של מטופלים שלי שהוזרקה להם חומצה היאלורונית באזור שבו הוזרק בעבר סיליקון.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום רב.
עברתי לפני שנה ניתוח אף שההחלמה ממנו לקחה לי זמן רב.
אני רוצה לעשות חומצה היאלורונית לעיבוי קל בשפתיים
האם זה כרוך בסיכון מסוים?
ד''ר דייויד צבר
במידה והטיפול מבוצע בידיים מקצועיות ומנוסות לא אמורה להייות שום בעייה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום רב,
לפני כשנתיים עברתי עיבוי שפתיים בעזרת סיליקון. לא אהבתי את התוצאה ולכן עברתי מספר המסות שלא צלחו ב100 אחוז. כיום אני מעוניינת אך ורק בהזרקת חומצה הילארונית כמו שעשיתי בעבר. האם זה אפשרי? או שדבר זה יגרום לנזק בלתי הפיך?
בת 22.
ד''ר דייויד צבר
לא ניתן להמיס סיליקון, קיימות תרכובות מאולתרות שכוללות חומרים שונים שמתיימרות להמיס סיליקון אך ללא הצלחה משמעותית.ניתן להזריק חומצה היאלורונית אם כי ע"פ הספרות המקצועית, לא מומלץ להזריק לאזור שבו הוזרק סיליקון, חומר אחר. את מוזמנת להגיע לבדיקה וייעוץ שבמהלכו תקבלי את כל המידע וההמלצות על דרך הטיפול.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

כמה זה עולה !???
לכמה מפגשים ???
אני מעוניינת בעיבוי שפתיים
בת 36
נקבה
אין לי בעיות רפואיות
עם גשר כתר חרסינה בשיניים
ד''ר דייויד צבר
מפגש אחד+ביקורת. את מוזמנת להגיע לפגישת ייעוץ. מחירים את מוזמנת לברר בט"ל 03-6494183.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר