מתיחת גב כף היד

מתיחת גב כף היד-ד''ר צבר

מתיחת גב כף יד - רקע

העור המכסה את גב כף היד הוא הדק ביותר בגוף וכמות השומן התת-עורי באיזור זה היא מזערית. עם הגיל, הופך העור דליל יותר כתוצאה מאובדן נפח (התמעטות השומן התת-עורי) ועצמות הידיים ובעיקר הוורידים הופכים בולטים יותר. 

נשים רבות מטפחות את עור הפנים אך מזניחות את הידיים, דבר החושף את גילן האמיתי ואינו עולה בקנה אחד עם מראה פנים צעיר וזוהר.
עובדה זו נובעת כתוצאה מחוסר מודעות לנושא טיפוח איזור זה, מודעות אשר הולכת וגוברת בשנתיים האחרונות. 

גם גברים מבינים יותר ויותר שטיפוח כפות הידיים חשוב לא פחות מזה של הפנים וחלקי גוף אחרים.

מתיחת גב כף יד - הטיפול

עד לאחרונה, שיטת הטיפול העיקרית באובדן נפח הייתה שאיבת שומן מאיזור אחר בגוף והזרקתו אל תוך גב היד, שיטה כואבת, מורכבת, יקרה ובעלת אפקט לטווח קצר.
החידוש האחרון בתחום זה נקרא "מתיחת גב כף יד" או "הצערת גב היד" ("Hand Rejuvenation").
מדובר בהחדרת חומרי מילוי נספגים באמצעות טכניקה פשוטה, ללא חתכים וללא כאבים. הטיפול מאפשר לעור באיזור גב היד להימתח וכתוצאה מכך לחשוף פחות את העצמות, הגידים והוורידים. ניתן לחזור לשיגרה מייד עם סיומו והידיים לאחר שעברו טיפול זה, נראות צעירות יותר מבלי לחשוף את דבר הטיפול או את גילן האמיתי.
 ד''ר צבר במגזין לאשה
  
ד"ר צבר במגזין לאשה

טיפול מתיחת כף יד מבוצע בידיו המיומנות של ד"ר צבר וניתן לביצוע במקביל או כהשלמה לטיפולים נוספים המבוצעים במרפאה. ד"ר צבר עושה שימוש לצורך זה בחומרי המילוי החדישים ביותר כגון ראדייסחומצה היאלורונית ואחרים, בעלי צמיגות גבוהה המתאימה בין היתר לכף היד. בנוסף לטיפול מתיחת כף יד, מומלץ על טיפול הצערת ושימור עור כף היד באמצעות טיפולי מזותרפיה או מזו רולר המבוצעים במרפאה.

מתיחת גב כף יד - בטיחות

בניגוד לפרוצדורות ניתוחיות בהן מבוצעים חתכים, מתיחת גב כף יד באמצעות חומרי מילוי היא הליך לא ניתוחי בטוח לחלוטין. חומרי המילוי המתקדמים ביותר, מוחדרים אל מתחת לעור הדק באזור גב כף היד בנקודה מוגדרת מראש, ללא חתכים וללא תפרים. המטופלים חוזרים לשיגרה מייד עם תום הטיפול.

טופס כתיבת שאלה
נושא השאלה
השאלה
שם (לא יוצג באתר)
דוא"ל (לא יוצג באתר)
טלפון (לא יוצג באתר)
צרף תמונה
יש לאשר את תנאי השימוש לפני השליחה
שלח

איזה מידע חשוב לכתוב בשאלה
1) גיל
2) מין
3) רקע רפואי וטיפולים קודמים
שמירת פרטיות
השאלות והתמונות המצורפות לשאלה מתפרסמות באתר וחשופות לכלל הגולשים באינטרנט. שם הכותב, הטלפון והדוא"ל לא יוצגו באתר.

6 שאלות גולשים בעמוד זה

מחירים
| 19-4-2016 |
מה עלות הטיפול?
ד''ר דייויד צבר
עלויות ניתן לברר טלפונית מול המרפאה 03-6494183

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

כשעושים מתיחת פנים כירורגית, אז חותכים עור מיותר ותופרים חזרה את הפתח שנוצר. פעולה זו גורמת למתיחת העור שנותנת לך להיראות עשר או חש עשרה שנה פחות מגילך והיא נשארת לכול החיים. כמובן שעם הזמן הגוף ממשיך להזדקן, אבל מאותה נקודה שאליה הגעת ע"י מתיחת פנים, ואל חזרה לאותו מצב כאילו לא עשית בכלל מתיחה.
השאלה שלי היא, האם המתיחה ע"י חוטים, נותנת את אותו אפקט לכול החיים, או שמתי שהו החוטים נמסים ואז העור חוזר להתרופף כמו לפני הטיפול?
ד''ר דייויד צבר
אני לא יודע מאיפה הגעת למסקנה שהאפקט המושג בהליך כירורגי הוא לשארית חייך, המידע שבידך שגוי. כל שכן בהליך שאינו כירורגי שבו מבוצעת מתיחה אך ורק של העור ולא של הרקמות העמוקות. החוטים נספגים ומחליף אותם קולגן חדש.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

מה המחיר?
| 22-11-2014 |
גיל 48.5 מין נקבה האים זה כולל גם את האצבעות?
ד''ר דייויד צבר
לא. צרי קשר עם המרפאה בנוגע למחירים.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

עוד בצעירותי היו לי ידיים עם קמטוטים וורידים בולטים.
היום אני בת 56 ומתעניינת בטיפול הנ"ל.
האם אפשר לבצע את אותו טיפול גם באצבעות ביד?
האם המילוי לא יגביל את התנועה ביד?
איזה חומר אתה ממליץ שמחזיק לזמן ארוך יותר?
מה העלות של טיפול כזה לדוגמא "רדיאס"?
אודה לך על התייחסותך:)
ד''ר דייויד צבר
לא ניתן לכלול את האצבעות בטיפול זה, לא תהייה שום הגבלה, חומרים נספגים בעלי סמיכות הגבוהה ביותר. עלויות תוכלי לברר בט"ל מול המרפאה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום, בת 52 הייתי מבקשת לדעת:1. כמה זמן נשמר הטיפול (מתיחה באמצעות חומרי מילוי? 2. כמה עולה הטיפול הנ"ל?
ד''ר דייויד צבר
משך האפך האסתטי תלוי בסוג החומרי הנבחר, בד"כ מדובר בתקופה של בין שנה לשנתיים. מחירים ניתן לברר במוקד זימון תורים.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

מקרולן
| 16-5-2012 |
קראתי על חומר מילוי לגב כף היד בשם מקרולן. האם אתה משתמש בו? ואם כן מה יתרומותיו וחסרונותיו?
ד''ר דייויד צבר
אני אכן משתמש בו. המאקרוליין הוא חומר מילוי המבוסס על חומצה היאלורונית ושייך לקבוצת חומרי המילוי רסטילן המיוצרים ע"י חברת QMed השבדית, ב2008 הוא יצא לשוק כמילוי לשרירי רגל (הסובך) והעכוזים. לאחר מכן נעשה בו שימוש להוספת נפח לשדיים ולבסוף גם לשיחזור נפחים בגב כף היד וכן לתיקון פגמים באזורים שונים בגוף. המאקרוליין נותן תוצאות יפות וטבעיות בידיים ואחד מיתרונותיו הבולטים הוא ההזרקה באמצעות מיקרו-קאנולה ללא שטפי דם וללא כאבים. תופעות לוואי כמעט ולא קיימות, למעט מעט נפיחות של האזור המטופל שעובר לאחר מספר ימים. מאחר ומדובר בחומר מילוי בטוח (נספג), הוא לא נשאר לצמיתות בגוף ויש לחזור על הפעולה. יתרון נוסף של המאקרוליין הוא העובדה שהוא חומר המילוי היחיד כיום שמגיע במזרקים גדולים של 10CC, שבד"כ מספיק לשתי הידיים.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר