מתיחת פנים - חוטים נספגים

חוטים נספגים - רקע  

קיימים אזורים בפנים שבהם אין צורך בתוספת נפח אלא רק בשיפור מרקם העור ווהעלמת קמטוטים. הטיפול בחוטים נספגים מאפשר להשיג את התוצאה מבלי להוסיף נפח.

 כל חוטי MIRACU הנספגים בהם משתמש ד"ר צבר, מאושרים ע"י משרד הבריאות. מדובר בחוטים פשוטים המוחדרים אל מתחת לעור באמצעות מחטים ע"מ להגיע לתוצאה הרצויה.
חוטים נספגים

מדובר בחוטים בטוחים לחלוטין מאחר והם נספגים מאליהם. 

חוטים נספגים - הטיפול

קיימים סוגים שונים של חוטים כאשר השוני ביניהם הוא באורכם, בעוביים ובאורך המחט שדרכה הם מוחדרים. החוטים השונים מתאימים לאזורים שונים בפנים. לאחר חיטוי וסימון, מחדיר ד"ר צבר את החוטים שנבחרו בטכניקה ייחודית, כאשר במהלך אותו טיפול ניתן להשתמש בחוטים רבים באזורים שונים בפנים. כל החוטים מוחדרים לשכבה שמתחת לעור, התת-עור. מדובר בטיפול קצר וניתן לחזור לשגרה מייד בתום הטיפול. טיפול מתיחת פנים באמצעות חוטים נספגים אינו מהווה תחליף לניתוח מתיחת פנים אך מביא לשיפור ניכר במראה העור ורעננותו ללא ניתוח, ללא צלקות וללא זמן החלמה.

במקרים בהם קיים צורך בהרמה / מתיחה משמעותית של העור, ד"ר צבר ישתמש בחוטים מסוג אחר אשר מבצעים
מתיחת פנים ללא ניתוח וייתכן שילוב 
עם חומרי מילוי קמטים ואף בוטוקס, לקבלת אפקט אופטימאלי של מתיחה וכיווץ.

לאחר טיפול מתיחת פנים באמצעות חוטים נספגים, יכולה להופיע באזור המטופל אי נוחות, נפיחות או שטפי דם מקומיים אשר יחלפו בהדרגה.

הטיפול בסוג זה של חוטים נספגים מתחלק לשלושה סוגים:מתיחת פנים באמצעות חוטים נספגים

  • למטרת מתיחה של העור: הטיפול נעשה באמצעות מספר מועט של חוטים ארוכים.
  • למטרת שיפור במרקם העור: הטיפול נעשה באופן צפוף, למשל כדי לתקן קמטוטים סביב הפה או רפיון בזרועות.
  • למטרת כיווץ העור: הטיפול נעשה באמצעות מספר רב של חוטים קצרים, באופן צפוף.

חוטים נספגים - מנגנון פעולה

מנגנון הפעולה של טיפולי חוטים נספגים הוא גירוי יצירת חלבון בשם "קולגן" שתפקידו להביא לשיפור באיכות העור וגמישותו. באמצעות יצירת הקולגן, ניתן לקבל אפקט של הרמה עדינה וזאת מבלי ליצור אפקט של נפח! 

חוטים נספגים - בטיחות

כל החומרים בהם משתמש ד"ר צבר הינם זמניים ונספגים. החוטים נספגים בהדרגה ונעלמים כליל. מדובר בחומרים בטוחים המשתלבים באופן טבעי באזורים המטופלים.


טופס כתיבת שאלה
נושא השאלה
השאלה
שם (לא יוצג באתר)
דוא"ל (לא יוצג באתר)
טלפון (לא יוצג באתר)
צרף תמונה
יש לאשר את תנאי השימוש לפני השליחה
שלח

איזה מידע חשוב לכתוב בשאלה
1) גיל
2) מין
3) רקע רפואי וטיפולים קודמים
שמירת פרטיות
השאלות והתמונות המצורפות לשאלה מתפרסמות באתר וחשופות לכלל הגולשים באינטרנט. שם הכותב, הטלפון והדוא"ל לא יוצגו באתר.

18 שאלות גולשים בעמוד זה

אני מטופלת שלכם והייתי מעוניינת להגיע לייעוץ בגין טיפול בחוטי אפוס להרמת האזור התחתון של הפנים.
טלפון 0505990440
היי רציתי לדעת אחרי שעוברים את טיפול מתיחת העור בעזרת החוטים הבנתי שהם נשארים לפחות שנה בתוך העור ואז הם נמסים לבד אחרי שעוברים את הטיפול כמה זמן צריך לחכות עד שאפשר לעסות את הפנים ? ללכת לרופא שיניים ?
טיפול עם מכשיר איפררה רד ? לעשות טיפולי פנים
כמה זמן צריך לחכות לפני שעושים טיפולים בעור ל??אחרי הטיפול עם החוטים ?
שלום.. עברתי הרמת גבה בחוטים לפני כ 10 ימים אך עדין אני מרגישה את קצה החוט נפוח ומרגישה אי נעימות מתחת לעור עיגול קשה כזה.. האם זה אמור להיעלם
שלום.. עברתי הרמת גבה בחוטים לפני כ 10 ימים אך עדין אני מרגישה את קצה החוט נפוח ומרגישה אי נעימות מתחת לעור עיגול קשה כזה.. האם זה אמור להיעלם
מתחתי אתמול את אזור הלסטות בחוטים
בצד הימני הכל בסדר
בצד הימני יש נפיחות קשה שעיוותה את כל הפנים
קושי רב בלעיסה שאחריה נפיחות וכאבים
גם קרח לא עוזר
האם זו תופעה מוכרת? מה עושים?
אני לא מרגישה שיפור אלא החמרה מרגע לרגע
גיל 50
בעבר עשיתי מעט הזרקות חומצה הילארונית מתחת לעיניים
ללא תופעות לוואי
ד''ר דייויד צבר
מציע שתפני לרופא שביצע הטיפול והוא ידע לענות לך על כל השאלות מכיוון שהוא זה שביצע הטיפול ויודע בדיוק מה בוצע, באיזו שיטה, מה היה במהלך הטיפול וכו.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

רסטילן
| 26-8-2015 |
לאחר 4 הזרקות של רסטילן בקמטי הפה, ציפיתי להפוגה כשנה, אך לאחר 4 חודשים חזרו הקמטים, לא כמו שהיו, אך עדיין מצדיק הזרקה נוספת, האם רסטילן מחזיק כ"כ מעט זמן? האם ישנן גדלים וסוגים שונים של מזרקי רסטילן? מה הסיבה לתוצאה הלא משביעת רצון?
ד''ר דייויד צבר
אני תמיד מציע לפנות לרופא שטיפל בך ולשאול את כל השאלות. אינני יודע באיזה סוג של רסטילן מדובר, מה היה סוג וחומרת הקמטים, כמה חומר הוזרק ואינני יודע מהי מידת הנסיון של הרופא שטיפל בך. בהחלט קיימים סוגים שונים של רסטילן וגם מזרקים בעלי נפחים שונים. חשוב מאוד להתאים את סוג החומר לסוג הקמט ותכונות הקמט.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

הבוטוקס לא הועיל לי במאום, הוזרק לי במצח לפני כחצי שנה, רק חומר המילוי בהמשך טישטש כמעה את הקמט בין העינים, האם אין אלטרנטיבה אחרת?

אני בת 59
ד''ר דייויד צבר
בוטוקס שלא הועיל במאום הוא בוטוקס שאחד משניים:
או שלא היה בו צורך, או שלא הוזרק נכון (מינונים, מהילה, עומק הזרקה, מיקום מדויק וכו). בוטוקס עובד ומביא לתוצאות לא פחות ממדהימות.
יתכן ומדובר אצלך בקמטים סטאטיים ואז באמת חומרי מילוי יתנו מענה. אלו הטיפולים הנכונים והיחידים שיתנו את המענה הטוב ביותר במקרה שלך.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

עשיתי הרמת גבה אחת עם חוט קוגים הרופא אמר שתוך שבועיים יראו הבדל משמעותי ובמיידי רק 30 אחוז , האם זה באמת כך ? לא רואה הבדל משמעותי עדיין .
תודה
ד''ר דייויד צבר
לא יודע עם איזה חוטים בוצע הטיפול, מתי ובאיזו שיטה. קיימים סוגים שונים של חוטים, חלקם מיועדים לבצע מתיחה אמיתית. מייד אחרי הטיפול אמורה להייות תוצאה מעט מוגזמת ובימים שלאחר מכן אתה אמור לראות תוצאה משמעותית אם כי לא מוגזמת. מציע שתפנה לרופא שטיפל בך.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

הרמה לחיים
| 14-9-2014 |
שלום דר צבר, אני בת 46, קו הסנטר עדיין מיוצב ומתוחם אך יש נפילה קלה בלחיים, הייתי מעוניינת בהרמה,האם החדרת חוטים תהיה מועילה?האם לחוטים תהיה אחיזה ולא יחליקו? כדי להערך מבחינה כספית האם צריך מספר רב של חוטים באזור זה? רציתי לדעת האם מבנה החוט הוא חלק?
ד''ר דייויד צבר
מה שאת צריכה זה סוג אחר של חוטים שמייצרים מתיחה. את מוזמנת להיכנס לדף "מתיחת פנים באתר". חוטי המתיחה אינם מחליקים. הם מתקבעים ומייצרים מתיחה אמיתית של העור.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

אני בת 49 ויש לי קמטוטים מעל השפה העליונה (אזור השפם)זה אזור שהכי מפריע לי , האם אפשר להזריק חוטים באזור ספציפי זה?
ד''ר דייויד צבר
בוודאי שאפשר וניתן להגיע לתוצאות טובות, לעיתים צריך לשלב בטיפולים נוספים , כל מקרה לגופו.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

אני בת 37 ויש לי קמטים בצידי העיניים , עד היום טיפלתי בכך באמצעות בוטוקס, האם טיפול חוטים יכול להחליף את הבוטוקס? ברור לי שאצטרך להגיע לייעוץ על מנת שתראה את פניי אבל רק בכדי לקבל אינדיקציה כלשהי, מה העלות לכל חוט וכמה חוטים יש צורך להשתיל באזור צידי העיניים?
ד''ר דייויד צבר
אין תחליף לבוטוקס. זה ו החומר היחיד שיודע להרפות שרירים. הטיפול בחוטים הוא טיפול שעובד על המרקם של העור באזור שבצידי העיניים. שני הטיפולים, הבוטוקס והחוטים, משלימים אחד את השני. כדי לקבל עלויות ילייך לפנות טלפונית למרפאה. מספר החוטים תלוי בתוצאות הבדיקה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

-
ד''ר דייויד צבר
כן, אך מאחר ולא בדקתי אותך לא אוכל לומר לך אם יש צורך לשלב בין חוטים נספגים לחומרי מילוי. במקרים בהם אבד נפח באזור, יש צורך בשיחזור נפח וחוטים בלבד לא יתנו מענה אופטימאלי. את מוזמנת להגיע אלי לייעוץ ובדיקה כדי לקבל תשובה מוחלטת.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

סנטר כפול
| 11-2-2014 |
האם הטיפול בחוטים לסטנר כפול מספיק ? לאימי (אישה בת 48 ) יש סנטר כפול וזה פשוט הורס לה את היופי מספיק רק חוטים או שיש עוד תוספות חומרים שצריך להזריק?
ד''ר דייויד צבר
התמונה שצירפת לא נותנת לי את כל האינפורמציה הדרושה. יתכן וחוטים יספיקו ויתכן שנצטרך לשלב סוגי טיפול אחרים ביחד עם החוטים. תוכלי ליצור קשר עם המרפאה דרך הט"ל המופיעים באתר.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

מהם משך תופעות הלוואי ואיזה לאחר הטיפול עם חוטים נספגים.

מה משך אפקטיביות הטיפול לגבר בן 52 ממוצע.
ד''ר דייויד צבר
אדמומיות,נפיחות ויתכנו שטפי דם שייעלמו מספר ימים לאחר הופעתם. שנה פחות או יותר.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

אם הטיפול בסנטר כפול בעזרת חוטים נספגים אינו מצליח, האם ניתן לעשות מיני ליפט לתיקוןושיפור התוצאה? אני בת 66 , עשיתי מתיחת פנים לפני 15 שנה ובאופן כללי נראית טוב מלבד הסנטר הכפול וקמטוטים בצידי הפה.
ד''ר דייויד צבר
בהחלט ניתן.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

חיי מדף
| 12-12-2013 |
אני בן 48 גבר או שזה רק לנשים לכמה זמן הטיפול יעיל ומה עם הצוואר. ותוך כמה זמן אפשר לחזור לפעילות ספורטבית?
ד''ר דייויד צבר
הטיפול מיועד לנשים וגברים. בניגוד להליך הניתוחי, התוצאה הפיכה, כלומר עם הזמן החומר הולך ונספג בהדרגה. משך התוצאה תלוי בסוג החומר, כמות ובשיטת ההזרקה. עליך להגיע לפגישת ייעוץ כדי שאוכל לבדוק אותך ולתת לך את המידע המדויק. תוכל לחזור לפעילות ספורטיבית כבר למחרת הטיפול.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

שלום,
ברצוני לברר את טווח המחירים של מתיחת פנים ללא ניתוח.
תודה
רחל
Rk1956@walla.co.il
ד''ר דייויד צבר
בנוגע למחירים אנא צרי קשר עם המרפאה.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר 

ד"ר צבר, האם אפשר לשפר את העור המידלדל שיש לי מתחת לזרועות? אני בת 54 ובריאה. תודה.
ד''ר דייויד צבר
ברוב המקרים אכן ניתן, למעט מקרים בהם הזרועות סובלות מעודף שומן.

בברכה,
ד"ר דייויד צבר