הגדלת שפתיים

הגדלה או עיבוי של השפתיים נחשבת לאחת מהפעולות הנפוצות והפופלאריות ביותר בתחום הרפואה האסתטית. נשים וגברים, חולמים לשנות ולשפר את מראה השפתיים שלהם בצורה הטבעית ביותר. היתרון המובהק ביותר של השיטה בה עובד ד״ר דייויד צבר הוא בהתאמה שמתבצעת לכל מטופל או מטופלת תוך בחירת חומרים ייעודיים ספציפיים, הנמצאים בעור באופן טבעי ולכן הגוף מקבל אותם בצורה חיובית מבלי ליצור ריאקציה או אלרגיה.

הניסיון והוותק של ד״ר דייויד צבר בתחום הרפואה האסתטית מאפשרים לו ליצור את המראה המושלם על ידי ביצוע פעולות שונות ביניהן הדגשה של מסגרת השפתיים, מילוי של השפתיים - עליונה, תחתונה או שילוב של שתיהן, עיצוב של זוויות הפה, עיצוב של השקע שבין האף לשפה העליונה, הוספת נפח ומילוי קמטים.

הגדלת ועיבוי שפתיים - יתרונות השיטה

  • שיטה בטוחה - כל החומרים בהם משתמש ד״ר צבר במרפאה שלו הם חומרים איכותיים ובטוחים לשימוש. רוב האנשים אינם סובלים מתופעות לוואי כתוצאה מהטיפול והחומרים מתבססים על חומצה היאלורונית הנמצאת באופן טבעי ברקמת העור שלנו.
  • תוצאות טבעיות - בשונה מהשימוש בחומרים שאינם טבעיים כמו סיליקון לדוגמא אשר עלול לפתח סיבוכים ואשר מביא לתוצאות מלאכותיות, הטיפול בחומרים איכותיים מביא לתוצאה טבעית ולשיפור משמעותי מבלי להסגיר את דבר הטיפול. זאת האינדיקציה לטיפול מוצלח. התוצאות הן טבעיות ורמת שביעות הרצון של המטופלים והמטופלות גבוהה ועולה בקנה אחד עם הציפייות ההתחלתיות.
  • טיפול מהיר, נוח ולא פולשני - הגדלת שפתיים נחשב לטיפול פשוט יחסית, אך יחד עם זאת דורש מקצוענות, ניסיון והבנה בתחום ובאיבר מורכב כמו השפתיים. ההתאוששות היא מהירה יחסית אך דורשת תשומת לב ומעקב אחר הוראות הרופא המטפל בתום הטיפול.
  • מתאים לכולם - הגדלת שפתיים היא שיטה ייחודית המתאימה לכל מי שסובל ממראה שפתיים דקות או מעוניין לשפר את המראה של השפתיים עצמן או מסביב להן. נשים וגברים בכל הגילאים יכולים להנות מהטיפול.

כיצד יש לנהוג אחרי טיפול הגדלת שפתיים?

  1. חלק מהמטופלים עלולים לחוות נפיחות לאחר הטיפול, אך נפיחות זו נעלמת יחסית מהר. מומלץ מאוד לקרר את האזור בבית תוך שימוש בג׳ל קפוא.
  2. לא מומלץ לשתות משקאות חמים כמו קפה או תה, במהלך היום בו התבצע הטיפול.
  3. ניתן לחזור לפעילות רגילה מייד לאחר הטיפול.

קיראו עוד על שיטת עיבוי שפתיים. לצפייה בתמונות של עיבוי שפתיים - לפני ואחרי.

 

טופס כתיבת שאלה
נושא השאלה
השאלה
שם (לא יוצג באתר)
דוא"ל (לא יוצג באתר)
טלפון (לא יוצג באתר)
צרף תמונה
יש לאשר את תנאי השימוש לפני השליחה
שלח

איזה מידע חשוב לכתוב בשאלה
1) גיל
2) מין
3) רקע רפואי וטיפולים קודמים
שמירת פרטיות
השאלות והתמונות המצורפות לשאלה מתפרסמות באתר וחשופות לכלל הגולשים באינטרנט. שם הכותב, הטלפון והדוא"ל לא יוצגו באתר.

1 שאלות גולשים בעמוד זה

שלום, אני בת 30 לפני 4 ימים עשיתי הזרקה אחת של חומצה בשם ג'ויבידרם. נהיה לי שטף דם, נפיחות ואי סימטריה בשפתיים. כל זה פחות מפריע לי כי אני יודעת שיעבור אבל מה שמפריע לי שיש לי מעין גוש בצד אחד של השפה העליונה שאני מרגישה ורואה בבירור שהוא מוגלתי וכואב. הרופא טוען שזה יעבור אבל אני עדיין חושדת. האם זה באמת יעבור, ובמקרה שלא יעבור מה ניתן לעשות? יש לציין שעשיתי עיבוי בשפתיים לפני כ-3 שנים בחומר שנקרא בלוטרו וזה לא קרה לי.