בוטוקס לגברים

בוטוקוס הינו קומפלקס של חלבונים שעוברים תהליכי טיהור, ומופקים בתנאי מעבדה. בוטוקס נחשב לאחד החומרים הבטוחים ביותר ומאושר ע"י FDA האמריקאי, CE האירופאי ומשרד הבריאות של 75 מדינות, ישראל בתוכן. מזה עשרות שנים נעשה שימוש בבוטוקס לטיפול בבעיות רפואיות מגוונות אך גם לטיפול בהתוויות שונות ברפואה אסתטית, כגון טיפולי קמטים, טיפול בהזעת יתר, טיפול במיגרנה ועוד.

 בוטוקס לגברים

עם התפתחותה של הרפואה באופן כללי והרפואה האסתטית בפרט, החלו להשתמש ברחבי העולם בבוטוקס במטרה לשפר את מראה העור ולהצעיר את מראה הפנים והצוואר. בשנת 2002, הוכיח מנהל התרופות האמריקאי (FDA) את בטיחותו ויעילותו של הבוטוקס והעניק לחומר חותמת המאשרת את השימוש בו בתחום הרפואה האסתטית.

בעבר, קהל היעד של טיפולי הבוטוקס היה נשים. ככל שעוברות השנים גובר הביקוש לבוטוקס ויחד עם זאת גוברת המודעות האסתטית, גובר הרצון לשיפור באיכות החיים והרצון לשמור על תפריט תזונתי מאוזן בשילוב של פעילות גופנית אצל שני המינים ולכן גם גברים רבים החלו לעבור טיפולים אסתטיים ביניהם טיפולי בוטוקס לגברים.

הפנים הם כרטיס ביקור וכולם רוצים לשמר את המראה הצעיר. הבסיס לטיפול אסתטי מקצועי ונכון הוא להגיע למראה טבעי בהתאם לגיל המטופל. אצל רוב הגברים סימני הזדקנות העור מגיעים בשלב מאוחר יותר, אך כאשר הם מתחילים להופיע, הקמטים נראים לעין בצורה ניכרת ואת זאת ניתן למנוע באמצעות שימוש מוקדם בטיפולי בוטוקס. האזורים הפופולאריים ביותר בהם בוחרים גברים לטפל באמצעות חומר הבוטוקס הינם המצח, הגבות וסביב העיניים.

איך זה עובד?

ברגע שהבוטוקס מוזרק, הוא מרפה או משתק לפי הצורך את השרירים ב אזור הספציפי. הפעולה גורמת להרפייה של אותם שרירים וכתוצאה מכך העורהופך  לחלק ומתוח. לכל אזור מותאם מינון מתאים בהתאם למסת השרירים ומידת התכווצותם והיווצרות הקמטים.

מטופלים רבים אינם מעוניינים במראה חלק לחלוטין ומעדיפים לשמר קמטוטים עדינים. הבוטוקס מאפשר זאת וזהו אחד היתרונות שהבוטוקס מביא איתו, היכולת  לשלוט בתוצאה. לאחר הטיפול אין תופעות לוואי והחזרה לשיגרה היא מיידית. התוצאות הראשוניות נראות לעין כבר לאחר 48 שעות כאשר התוצאה הסופית מגיעה עד שבועיים מרגע הטיפול.   

יתרונות הטיפול

  • טיפול מונע להופעה של קמטים עמוקים יותר.
  • התוצאות של הבוטוקס הן הטבעיות ואינן מסגירות את דבר הטיפול.
  • טיפול שיודע למחוק ולהעלים קמטי הבעה.
  • אינו דורש הרדמה או אלחוש.
  • כאשר הטיפול מבוצע בידיים מנוסות, הטיפול בטוח לחלוטין וללא תופעות לוואי.  
  • טיפול זול משמעותית בהשוואה לטיפולים פולשניים יותר.
  • מאפשר חזרה מיידית לשגרת החיים.
טופס כתיבת שאלה
נושא השאלה
השאלה
שם (לא יוצג באתר)
דוא"ל (לא יוצג באתר)
טלפון (לא יוצג באתר)
צרף תמונה
יש לאשר את תנאי השימוש לפני השליחה
שלח

איזה מידע חשוב לכתוב בשאלה
1) גיל
2) מין
3) רקע רפואי וטיפולים קודמים
שמירת פרטיות
השאלות והתמונות המצורפות לשאלה מתפרסמות באתר וחשופות לכלל הגולשים באינטרנט. שם הכותב, הטלפון והדוא"ל לא יוצגו באתר.